Tema sukurta: 2011.08.16 14:37
1 2 Toliau Paskutinis
2011.08.16 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantha
Samantha
Naujokas
Sveiki. Tema gal pasirodys kvaila, tačiau aš panikuoju labai, tad.. Gal kas galėtų nuraminti? Reikalas toks, jog porą dienų atgal su vaikinu eidami mieste, pamatėme ant žemės besivoliojantį alkoholiką (o gal ir narkomaną, kas ten žino...), kuris paprašė padėti atsikelti. Vaikinas priėjo, ir jį pakėlė. Lyg ir viskas būtų tvarkoj, tačiau to alkoholiko rankos buvo kruvinos, ir jo kraujas pateko ant mano vaikino rankų. Vaikinas tuometu ant rankų turėjo daug smulkių žaizdelių (nuo katės įdrėskimo), ir tas kraujas pateko ant žaizdų. Žinoma,iškart nuvedžiau jį plautis rankų su muilu, grįžę namo rankas išdezinfekavom spiritu. Ar po tokio įvykio yra galimybė užsikrėsti ŽIV virusu, jeigu tas alkoholikas juo sirgo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
O kodėl būtent ŽIV?
tipo alkoholikas = živ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bet juk vis tiek tie katino įdrėskimai buvo apgiję? Nebėgo kraujas iš jų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantha
Samantha
Naujokas
Iš katino įdrėskimo kraujas nebėgo. Tiems įdrėskimams buvo kokios 3 valandos, tad teigti, jog buvo labai apgiję negaliu. Pasisiauses - jo rankos buvo kruvinos, na to alkoholiko. O ką gali žinot, gal kažkada vartojo narkotikus ir pasigavo živ.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jeigu tai alkoholikas, paprastai nuo tokių trenkia kvapeliu jau iš toli. Nuo tokių užsikrėst gerokai mažesnė tikimybė negu nuo narkomano. O ir ne visi narkomanai serga. Jeigu labai neramu, galės pasidaryti testą, bet živ rodo tik po 3 mėn, man rodos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantha
Samantha
Naujokas
Nuo jo tikrai dvokė. Voliojosi mieste, šalia parduotuvės ant asfalto, negalėdamas atsikelti. Tačiau jeigu jis živ nešiotojas buvo.. Na, nebūtinai narkomanas.. Tarkim pasigavęs tai per lytinius santykius. Tad mane domina, ar yra tokia galimybė, pasigauti živ tokioje situacijoje.. Na tarkime, žinome, jog žmogus tikrai serga živ, ir jo kraujas patenka ant kito žmogaus žaizdos, tarkim dar nesugijusios. Tačiau kai iškarto imamasi priemonių (plovimo, valymo spiritu), ar galima susirgti živ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Samantha rašė:

Iš katino įdrėskimo kraujas nebėgo. Tiems įdrėskimams buvo kokios 3 valandos, tad teigti, jog buvo labai apgiję negaliu. Pasisiauses - jo rankos buvo kruvinos, na to alkoholiko. O ką gali žinot, gal kažkada vartojo narkotikus ir pasigavo živ.


tai kas, per kraują galima ir ne vien ŽIV pasigauti, yra ir kitų ne ką mažiau pavojingų ligų. Bet ne taip lengvai persiduoda. Jei buvo 3 vanados praėjusios, beveik nėra šansų, kad kraujas pateko į kraują, nes pas bet kokį normalų žmogų sukreša greičiau nei per valandą žaizdelės.

O nuo nelaimių vis tiek neapsisaugosi, pilna aplinkui pavojų. Vat pvz vienas pažįstamas saugojosi saugojosi, o užlipo kieme ant lentos su vinuku, gavosi kraujo užkrėtimas ir numirė. Taip kad nėra niekom ta rizika didesnė nei kad būtų nepadėjęs žmogui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jeigu jau užsikreti, tai jokie plovimai ir dezinfekavimai nepadės. Bet aš irgi nemanau, kad galėjo užsikrėst.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na jeigu iš karto plauni žaizdą - kažkiek padeda nepasigauti užkrato, bet čia šviežią kraujuojančią. Visada rekomenduojama žaidą dezinfekuoti. Pvz tik įsipjovus galima iš aplinkos kokią stabligę ar stafilokokų pasigauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantha
Samantha
Naujokas
Mano mama medikė. Ji mane labai bandė raminti, jog ligoninėje laborantės imančios kraują dažnai išsitepa krauju, kartais jis patenka į žaizdas, tačiau greitai pradezinfekavus spiritu, rizika užsikrėsti sumažėja..Labai tikiuosi, kad jis neužsikretė.. Vis save raminu, jog jo organizmas jaunas, imuninė sistema nenusilpusi.. Juk net užsikrėtus virusu, dar nebūtinai jis turi prigyti... Bet dėl visa pikto, po 3mėnesių greičiausiai važiuosiu su juo į AIDS centrą tyrimų darytis. Jis įsitikinęs,jog neužsikrėtė, tačiau man baisu, tad nors nemėgsta jis visokių tyrimų, šiaip ne taip įkalbėjau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Bet kažkaip ne per daug reguliuoji kitam žmogui ką jam daryti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantha
Samantha
Naujokas
Ar aš jį prievarta vedu? Paprašiau, o jis sutiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Kraujas sukrešėjęs buvo, tiek ant bomžo tiek ant berno rankų. O jeigu ir ne, tai buvo galimybė tokia, bet kadangi buvo sukrešėjęs (bent man taip atrodo) juk nevarvėjo nuo rankų kraujas Tai nėra tokios tikimybės. O jeigu būtų nieko baisaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokus
Krokus
Pažengęs
Samantha rašė:
Bet dėl visa pikto, po 3mėnesių greičiausiai važiuosiu su juo į AIDS centrą tyrimų darytis. Jis įsitikinęs,jog neužsikrėtė, tačiau man baisu, tad nors nemėgsta jis visokių tyrimų, šiaip ne taip įkalbėjau...

po 3 mėn? o ką tuos 3 mėn. darysit? kontaktuositės per atstumą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Paranoja grynai. Juk nuo tokio ir hepatitu gali uzsikresti, nebutinai ziv ar panasiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
kad cia mums kazkada per kazkokia apsaugos pamoka pasakojo, jog kazkoks policininkas taip uzsikrete, nors pas ji ant rankos zaizda buvo is seniau, bet vistiek per krauja perejo, nezinau, ar cia tiesa....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Krokus rašė:
Samantha rašė:
Bet dėl visa pikto, po 3mėnesių greičiausiai važiuosiu su juo į AIDS centrą tyrimų darytis. Jis įsitikinęs,jog neužsikrėtė, tačiau man baisu, tad nors nemėgsta jis visokių tyrimų, šiaip ne taip įkalbėjau...

po 3 mėn? o ką tuos 3 mėn. darysit? kontaktuositės per atstumą?


Ankstesni testai živ fiksuodavo tik po 3-6 mėn nuo užsikrėtimo. Tiesa, dabar pagooglinau, tai naujesni užfiksuoja ir po mėnesio.
Na, o tą mėnesį galima kontaktuotis per prezervatyvą arba pakentėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


She1
She1
Pažengęs
As tai nesuprantu turi mama medike nejau ji tau issamiai nieko negali paiskint. Per zaizda gali netik ZIV bet ir AIDS, chepatitu, sifiliu uzsikresti, o tyrimus ZIV bent jau uzsieni daro po 2sav.. O nuo bomzerio greiciau niezais ar utelem uzsikresi nei ZIV na nebent jis ikastu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.16 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
She1 rašė:

As tai nesuprantu turi mama medike nejau ji tau issamiai nieko negali paiskint. Per zaizda gali netik ZIV bet ir AIDS, chepatitu, sifiliu uzsikresti, o tyrimus ZIV bent jau uzsieni daro po 2sav.. O nuo bomzerio greiciau niezais ar utelem uzsikresi nei ZIV na nebent jis ikastu.


AIDS yra liga kai pasireiškia simptomai užsikrėtus ŽIV, kitiap sakant beveik vienas ir tas pats tik ŽIV - viruso pavadinimas, o AIDS ligos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.17 06:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antanukas
Antanukas
Naujokas
ZIV neturi savo socialinio statuso, beje kaip ir alkocholizmas, narkomanija ir prostitucija. Aukstuomeneje si liga sklando dar labiau nei asocialiuose sluoksniuose. Priskirdami ziv kazkokiam socialiniui status qua, gyvena didelioje iliuzijoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai