Tema sukurta: 2011.05.26 15:23
1 2 Toliau Paskutinis
2011.05.26 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BarbieGirl
BarbieGirl
Meistras
Šiandien jungiantis į skype išmetė tokią lentelę "Skype has stopped working: A problem caused the program to stop working correctly. windows will close the program and notify you if a solution is available"

Ir neįsijungia. Ką reikėtų daryti kad vėl veiktų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Sheillan rašė:
Šiandien jungiantis į skype išmetė tokią lentelę "Skype has stopped working: A problem caused the program to stop working correctly. windows will close the program and notify you if a solution is available"
Ir neįsijungia. Ką reikėtų daryti kad vėl veiktų?

Nieko daryti nereikia. Sutriko Skype tinklo funkcionavimas

Belieka tik laukti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Aš jau žadėjau panašią temą kurt... Dėkui už info Laukiam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Kai kur jau ėmė veikti.
Namų kompiuteryje pasileido ir veikia normaliai. Darbinis vis dar nervingai rūko kampe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Vieniems veikia, kitiems ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dionne
Dionne
Didmeistris
Man taip pat dar nepasileidžia, tik rašo kitokį tekstą nei Sheillan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Di0ne rašė:
Man taip pat dar nepasileidžia, tik rašo kitokį tekstą nei Sheillan

Pas tave Windows XP, o Sheillan, manyčiau, naudoja Windows Vista ar Windows 7, todėl ir skiriasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Jo bl... ant XP kol kas dar neveikia, panašu kad šiandien net neverta vargintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Digitus rašė:
Jo bl... ant XP kol kas dar neveikia, panašu kad šiandien net neverta vargintis

Pas mane namie ant XP kuo puikiausiai veikia :) Tuo tarpu darbiniame kompe su XP - neveikia.
Nemanau, kad OS šiuo atveju yra lemiantis faktorius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Pas mane namie irgi veikia gali šiaip ir laikas labai įtakoti, kol parėjai ir susitvarkė su problemomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DvigubasAs
DvigubasAs
Pradedantysis
veikia jau per win 7 pas mane.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Digitus rašė:
Pas mane namie irgi veikia gali šiaip ir laikas labai įtakoti, kol parėjai ir susitvarkė su problemomis

Pas mane darbe - dar ne.

Man toks įtarimas, kad skype bando automatiškai kažką parsisiųsti vos paleistas, nesusijungia, o kadangi nenumatytas atvejis - lūžta. O nesusijungti gali dėl to, kad tuo užsiimantis serveris streikuoja, ar dubasinamas kokios atakos iš interneto, bet kadangi nėra pilnai smigęs - dalies vartotojų užklausos praeina ir prisijungimas įvyksta.
Čia aišku tik prielaida :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Techno> O gal numanai kokios problemos butu, kad pas mane skype jau gal kokias 3 savaites neprisijungia. Jungias jungias gal 2-3 minutes ir galiausiai ismeta pagrindiniam lange "Skype negali prisijungti". Istryniau siandien pamates ir ta faila, bet cia manau ne ta problema. Perinstaliuoti irgi bandziau keleta kartu ivairiom versijom. O ir helpas duoda pameginti jungtis is naujo, arba susisiekti su tinklo adminu. Ant to pacio interneto sedi visi barakai, bet panasios problemos nesu girdejas idomumo delei, univiere prisijungiau tai pajunge skaipa trumpam, iki pirmo restarto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BarbieGirl
BarbieGirl
Meistras
Man dar neveikia, bet greitai manau turėtų sutvarkyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
artc rašė:
Techno> O gal numanai kokios problemos butu, kad pas mane skype jau gal kokias 3 savaites neprisijungia. Jungias jungias gal 2-3 minutes ir galiausiai ismeta pagrindiniam lange "Skype negali prisijungti". Istryniau siandien pamates ir ta faila, bet cia manau ne ta problema. Perinstaliuoti irgi bandziau keleta kartu ivairiom versijom. O ir helpas duoda pameginti jungtis is naujo, arba susisiekti su tinklo adminu. Ant to pacio interneto sedi visi barakai, bet panasios problemos nesu girdejas idomumo delei, univiere prisijungiau tai pajunge skaipa trumpam, iki pirmo restarto.

Apie tokią problemą negirdėjau. O iš to pat kompo į kitą account'ą jungiasi ?
Šiaip man kyla minčių, kad reiktų ne tik perinstaliuoti Skype, bet ir ištrinti visus kitus failus, kuriuos jis susikuria - history duomenų bazes ir t.t. Būna, kad tie failai tampa pažeisti.
Bet jei bandei iš kito kompo ir tas pats, tai gali ir ne šita priežastis būti.
Šiaip reiktų pagooglinti pagal problemos aprašymą, gal kažką būtų galima iškapstyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Ne, nesijungia. Ant kito pc nesu bandes, su tuo paciu buvau pasijunges univiere, tai "pramuse". Bet tai laikinai. Reikes gal giliau googlej pasiknisti, lievakas be skypes siais laikais, alternatyvu kazkokiu nera. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
artc rašė:
Ne, nesijungia. Ant kito pc nesu bandes, su tuo paciu buvau pasijunges univiere, tai "pramuse". Bet tai laikinai. Reikes gal giliau googlej pasiknisti, lievakas be skypes siais laikais, alternatyvu kazkokiu nera. :/

Tai sakau, paprašyk kokio draugo, tegu prisijungia į savo account'ą iš tavo kompo. Jei jam viskas bus gerai - galimas daiktas, kad problema tavo account'o lokaliai saugomuose failuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
artc rašė:

Techno> O gal numanai kokios problemos butu, kad pas mane skype jau gal kokias 3 savaites neprisijungia. Jungias jungias gal 2-3 minutes ir galiausiai ismeta pagrindiniam lange "Skype negali prisijungti". Istryniau siandien pamates ir ta faila, bet cia manau ne ta problema. Perinstaliuoti irgi bandziau keleta kartu ivairiom versijom. O ir helpas duoda pameginti jungtis is naujo, arba susisiekti su tinklo adminu. Ant to pacio interneto sedi visi barakai, bet panasios problemos nesu girdejas idomumo delei, univiere prisijungiau tai pajunge skaipa trumpam, iki pirmo restarto.


85% kad kažkas su prisijungimais netvarkoj, ta prasme password. Gal kažkas knebinėjosi ir nuresetino, gal pats nebepameni ar klaviatūroj kas nors įjungta.

kaip ir minėjo - pabandyk prisijungti su kitu acc (gali susikurti nesnkiai) ir matysi kame problema ar dėl prisijungimo duomenų ar dėl pačios aplikacijos.

Žodžiu išskaidyk problemą ir nustatysi priežastį tiksliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Nejungia nei vieno acc su passwordais viskas okey, viskas ant kitu pc veikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.26 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Nu vadinsi kompe problema.

1) patikrink ar nėra kažko pridirbta su firewall. Pabandyk disablinti. Winowsai turi savo + antivirusinė, jei tokią naudoji dažniausiai irgi turi savo firewall, jei bent vienoje uždrausta - tai ir neprisijungsi.

2) Jei nepadeda 1 ir history nėra kažkokių labai svarbių dalykų - išinstaliuok skype, paleisk search ir ištrink visus folderius kurie pavadinti "skype", tada parsisiųsk iš naujo ir suinstaliuok šviežiai

3) suvesk pasvordą kad ir naršyklės adreso lauke ar notepade - gal kažkas tikrai su klaviatūra, yra buve variantų, kad pvz vienas klavišas padeda kelis ženklus ar pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai