Santrauka: "Neatrakinti" žmonės?
Tema sukurta: 2008.04.17 12:40
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.04.17 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nereikia giliai knistis (kad ir forumo) puslapiuose, jog rastume skundų iš serijos "kur gi normalūs vyrai?" ar "protinga ir graži moteris? Nebent vienetai". Na, ir panašiai. Va, ir šiandien sulaukiau klausimo, iš kur gaunu protingų, filosofiškų, stilingų ir t. t. vyrų (viskas viename).

Toks įspūdis, kad gražių, protingų, įdomių žmonių tėra vienetai... Mane stebina vyras, pasakęs, kad nesutiko ne tik gražios, bet ir sąžiningos, tiesą mėgstančios moters, arba pribloškia moters skundai esą nėra protingų, giliai mąstančių vyrų. Nes ir tų, ir tų gana daug esu sutikusi. Vien jau forume kiek rastume įdomių, gražių žmonių. O kur dar kitos erdvės?

Tad ko klausiu aš? Ar čia man vienai taip sekasi? Ar tų žmonių tiek mažai, ar tiesiog nemokama jų "atrakinti", pamatyti? Tarkim, moteris, neturinti didelio kultūrinio/filosofinio poreikio, spėlios, kurgi tas vyras, kuris nusivestų (taip taip, nusivestų) į spektaklį, sukurtų kokią dainą ar su ja iki išnaktų diskutuotų apie keistus ir neįprastus dalykus. Bet toks vyras bus šalia, tik nematys prasmės su ja kalbėti. Arba vyras - turės protingą moterį šalia, bet jos proto nevertins, nes kol kas jam pakanka gražaus kūno, o ilgainiui net ir pamirš, kad galima rasti daugiau.

Galbūt mes tiesiog nematome, ko nėra mumyse?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na kad būtų "all in one" tai tesu sutikęs kelis atvejus. Šiaip dažniausiai pastebiu sklaidą tarp fizinės išvaizdos, intelekto ir savęs pateikimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Idomiai, idomiai cia

Tie kas neranda nemoka ieskoti.
Didziausias lobis slepiasi ten, kur niekada neieskotum.

Siaip net nezinau kaip i tema atsakyt, labai neapstrakciai supratau klausima turbut. Jei teisingai supratau, tai zodziu save pazint nera lengva, o protingam tarkim su protinga arba atvirksciai nebus idomu, turi skirtumu kazkokiu, du vienodi zmones greit nusibosta vienas kitam, todel nereikia savo kopijos ieskot. Nezinau, rasykit jus ka nors ponai ir ponios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Na deja, nelabai teko sutikti visko viename.(jei buciau sutikus, tai greiciausiai su juo ir buciau)....
Giliu zmoniu taip tikrai nemazai yra. Deja tuomet jie nera isvaizdus, arba butu visai nieko, jei apskritai rupintusi savo isvaizda.
Daznai zmones apsiriboja kito tik isvaizda. Tai neskatina isvaizdziu zmoniu tobuleti dvasiskai.... O tie kurie galetu tureti ir ta ir ta savybe, isvaizda ignoruoja samonigai, ir galu gale ipranta taip gyventi. Zinoma visur pilna issimciu. O ir pati nesu tobula, taigi....
Visokiu zmoniu yra ir visokiu is tiesu reikia.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Nereikia giliai knistis (kad ir forumo) puslapiuose, jog rastume skundų iš serijos "kur gi normalūs vyrai?" ar "protinga ir graži moteris? Nebent vienetai". Na, ir panašiai. Va, ir šiandien sulaukiau klausimo, iš kur gaunu protingų, filosofiškų, stilingų ir t. t. vyrų (viskas viename).



Toks įspūdis, kad gražių, protingų, įdomių žmonių tėra vienetai... Mane stebina vyras, pasakęs, kad nesutiko ne tik gražios, bet ir sąžiningos, tiesą mėgstančios moters, arba pribloškia moters skundai esą nėra protingų, giliai mąstančių vyrų. Nes ir tų, ir tų gana daug esu sutikusi. Vien jau forume kiek rastume įdomių, gražių žmonių. O kur dar kitos erdvės?



Tad ko klausiu aš? Ar čia man vienai taip sekasi? Ar tų žmonių tiek mažai, ar tiesiog nemokama jų "atrakinti", pamatyti? Tarkim, moteris, neturinti didelio kultūrinio/filosofinio poreikio, spėlios, kurgi tas vyras, kuris nusivestų (taip taip, nusivestų) į spektaklį, sukurtų kokią dainą ar su ja iki išnaktų diskutuotų apie keistus ir neįprastus dalykus. Bet toks vyras bus šalia, tik nematys prasmės su ja kalbėti. Arba vyras - turės protingą moterį šalia, bet jos proto nevertins, nes kol kas jam pakanka gražaus kūno, o ilgainiui net ir pamirš, kad galima rasti daugiau.



Galbūt mes tiesiog nematome, ko nėra mumyse?



itariu,kad ir man tada labai sekasi.... kita vertus,manau,kad bet kokiuose panasiuose klausimuose yra uzsliepta mintis....tik ne ta,kad "kur sutikti normalius ir idomius zmones",o truputi kitokia "kur sutikti man savaji zmogu"....jeigu pazvelgti i viska taip,kaip ziuriu as,tuomet gans nesunku suprasti,kodel zmones vis neranda tokio zmogaus....nes jiems vien graziu,protingu,stilingu,idomiu ir t.t. ir pan. nereikia....jie nori savojo....tada atsakimas labai paprastas....nieksas tau i si klausima neatsakys,kur kada ir kaip ji rasti....ir ar is vis jis egzistuoja....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
panterauskiene >>> Tai nori pasakyti (kas gana tikėtina), kad žmonės tenori matyti to žmogaus gražias savybes, kurį susikuria kaip "savajį"? Tai kaip įsimylėjęs vyras nemato kitų moterų grožio? Tik jie išgyvena tą stadiją, kai jos dar nėra?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

panterauskiene >>> Tai nori pasakyti (kas gana tikėtina), kad žmonės tenori matyti to žmogaus gražias savybes, kurį susikuria kaip "savajį"? Tai kaip įsimylėjęs vyras nemato kitų moterų grožio? Tik jie išgyvena tą stadiją, kai jos dar nėra?


ne visai taip supratai....as veikiau pasakyciau,kad tokie pasisakymai buna nevilties isversti i kita kalba....juk tikrai yra daug sauniu zmoniu aplinkui....tik,galbut,nesutikdami to savojo zmogaus,zmones vietoj to,kad bendrautu ir pazintu kitus,beviltiskai puola i vienatve klykaudamoi,jog "graziu,protingu,idomiu ir t.t. zmoniu neezgistuoja"....na,bent jam man kazkodel taip atrodo....jeigu klystu,tuomet,as is tiesiu esu velniskai sekmingas zmogus....nes mano kelyje daugybe nuostabiu zmoniu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
panterauskiene: gal tau jie nuostabus zmones, o kitiems ne
Cia dar daug priklauso ir nuo pacio saves, kas kokiu iesko, kokie zavi ir t.t. Plati tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Is gyvenimo galim gauti tiek mazai,o ieskome daug.Juk ir taip aisku,kad rinktis teks is to su ,kuo galesi susitaikyti ir is to, kas tau svarbiausia,aktualiausia.Vargu ,ar tau kas kurs eilerascius,filosofuos parejes is darbo,gal i maxsima nuleks,ir teks buti laimingai del tokios demesio israiskos formos. Tai gal ir hiperbole,bet....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O man atrodo, kad iš gyvenimo gauname daug. Jis toks pilnas: vien pakalnučių kvapas koks svaiginantis... o kur dar saulėtekiai, vaikščiojimas, prisilietimas... muzika... literatūra... šilkas, internetas... .............................. ir žmonės, tokie, kokie yra. Su keistom mintim. Su norais. Arba kokiom manijom. Visi tokie skirtingi ir vienodi. Kalbantys. Tikri. Vien forume sutikau kelis žmonės, kuriais verta žavėtis. Ir taip gražu, tas atsirandantis ryšys. Su kai kuriais iš lėto, su kai kuriais iš karto. Vakar mačiau du kirus, kurie stovėjo vienas priešais kitą ir žiūrėjo vienas į kitą. Ir kiek sutikau žmonių, didžiajai daugumai už jų buvimą esu dėkinga. Nes kiekvienas atvėrė duris į kitokį pasaulį. Jie tokie gražūs, tokie įdomūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Na taip,gyvenimas grazus,tik reikia moketi dziaugtis laseliais,o ne ieskoti vandenynu ir verkti,kad jie nepasiekiami...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Belgas

panterauskiene: gal tau jie nuostabus zmones, o kitiems ne

Cia dar daug priklauso ir nuo pacio saves, kas kokiu iesko, kokie zavi ir t.t. Plati tema


galbut.....o galbut as sugebu pamatyti kiekviename jo grozi?!...jo siela?!...sirdi?!...prota?!....tuomet galite mane nukryziuoti,bet as manau,kad visi zmones yra nuostabus...ir kiekvienas nuostabus savaip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

O man atrodo, kad iš gyvenimo gauname daug. Jis toks pilnas: vien pakalnučių kvapas koks svaiginantis... o kur dar saulėtekiai, vaikščiojimas, prisilietimas... muzika... literatūra... šilkas, internetas... .............................. ir žmonės, tokie, kokie yra. Su keistom mintim. Su norais. Arba kokiom manijom. Visi tokie skirtingi ir vienodi. Kalbantys. Tikri. Vien forume sutikau kelis žmonės, kuriais verta žavėtis. Ir taip gražu, tas atsirandantis ryšys. Su kai kuriais iš lėto, su kai kuriais iš karto. Vakar mačiau du kirus, kurie stovėjo vienas priešais kitą ir žiūrėjo vienas į kitą. Ir kiek sutikau žmonių, didžiajai daugumai už jų buvimą esu dėkinga. Nes kiekvienas atvėrė duris į kitokį pasaulį. Jie tokie gražūs, tokie įdomūs.


as gyvenimu priimu taip pat...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


imbierinė
imbierinė
Naujokas
galbut.....o galbut as sugebu pamatyti kiekviename jo grozi?!...jo siela?!...sirdi?!...prota?!....tuomet galite mane nukryziuoti,bet as manau,kad visi zmones yra nuostabus...ir kiekvienas nuostabus savaip...



na kam ta dirbtine euforija? esu giliai isitikinus, kad neimanoma absoliuciai visus zmones megti, sutarti su jais vienodai gerai.
priesingu atveju zmogus turi buti arba veidmainis, arba vidutinybe.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Dievų Mišką pažiūrėkit, jei tingit skaityt, tai suprasit, kad 1) tikrai visokių nereikia ir 2) nėra kiekvienas savaip nuostabus. Gerai atspindi frazė iš filmo: "Jo dūšia buvo plati kaip vandenynas, visoks šlamštas ten sutilpo"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


imbierinė
imbierinė
Naujokas
Originally posted by: Joyce

Nereikia giliai knistis (kad ir forumo) puslapiuose, jog rastume skundų iš serijos "kur gi normalūs vyrai?" ar "protinga ir graži moteris? Nebent vienetai". Na, ir panašiai. Va, ir šiandien sulaukiau klausimo, iš kur gaunu protingų, filosofiškų, stilingų ir t. t. vyrų (viskas viename).



Toks įspūdis, kad gražių, protingų, įdomių žmonių tėra vienetai... Mane stebina vyras, pasakęs, kad nesutiko ne tik gražios, bet ir sąžiningos, tiesą mėgstančios moters, arba pribloškia moters skundai esą nėra protingų, giliai mąstančių vyrų. Nes ir tų, ir tų gana daug esu sutikusi. Vien jau forume kiek rastume įdomių, gražių žmonių. O kur dar kitos erdvės?



Tad ko klausiu aš? Ar čia man vienai taip sekasi? Ar tų žmonių tiek mažai, ar tiesiog nemokama jų "atrakinti", pamatyti? Tarkim, moteris, neturinti didelio kultūrinio/filosofinio poreikio, spėlios, kurgi tas vyras, kuris nusivestų (taip taip, nusivestų) į spektaklį, sukurtų kokią dainą ar su ja iki išnaktų diskutuotų apie keistus ir neįprastus dalykus. Bet toks vyras bus šalia, tik nematys prasmės su ja kalbėti. Arba vyras - turės protingą moterį šalia, bet jos proto nevertins, nes kol kas jam pakanka gražaus kūno, o ilgainiui net ir pamirš, kad galima rasti daugiau.



Galbūt mes tiesiog nematome, ko nėra mumyse?


idomia minti isdestei savo paskutiniajame (ne)retoriniame klausime. priminei psichologiskai pagrista veidrodzio principa: zmones "mato" kitus pagal savo prizme, tarsi veidrody. zmones yra linke pastebeti savybes, kurias patys turi (ar pasamoningai nori tureti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Iš tikro pamatyti žmogaus vidų ganėtinai sunku kartais būna. Net ir pakankamai reprezentatyvi išvaizda gali nuvilti arba net visai apgauti. Dabar rėžtelsiu iš savo kaip vaikino pusės: nagi merginos, jei matot, kad vaikinas pasireiškia, pademonstruoja kas jis per paukštis, tai nepabijokit pačios tokio užkalbinti. Veiklus kūrybingas vyras gali jūsų ir nepastebėti, jei jūs tylėsit it žemę pardavusios, niekaip nesireikšit, tai parodykit pačios, kad turite bendrų sąlyčio taškų su juo, kad ir jūs kažką veikiate, kuriate Na nereikia užsispirt, kad tik jus turi kalbint vyrai. Taip ir senmergystė grėst gali ar kokie kvaili santykiai su bet kuo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: imbierinė

na kam ta dirbtine euforija? esu giliai isitikinus, kad neimanoma absoliuciai visus zmones megti, sutarti su jais vienodai gerai.

priesingu atveju zmogus turi buti arba veidmainis, arba vidutinybe.


jokios dirbtines euforijos...man idomus visi individai ir zmones...su vienais norisi dar bendrauti ir pazinti labiau....kitu nesinori pazinti...arba neturi tam laiko...ir tiek...bet tai nereiskia,kad tie zmones is karto tampa neidomus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: TempusVernum

Dievų Mišką pažiūrėkit, jei tingit skaityt, tai suprasit, kad 1) tikrai visokių nereikia ir 2) nėra kiekvienas savaip nuostabus. Gerai atspindi frazė iš filmo: "Jo dūšia buvo plati kaip vandenynas, visoks šlamštas ten sutilpo"



kiekvienas mato tai,ka nori...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
pantera,
manau kad po siandienos as tikrai neidomus..... neisradinek dviracio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai