Tema sukurta: 2009.12.05 16:19
1 2 Toliau Paskutinis
2009.12.05 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ultragreitas
Ultragreitas
Naujokas
Iš esmės taip ir turėjo būti. Automobilis funkcionalus ir ekonomiškas. Europą valdo maži automobiliai. O ką jūs galvojat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foje
Foje
Pažengęs
degraduojam,toks jausmas,kad viskas turi būti fukcionalu ir ekonomiška...taip ir mirsim neparagavę tikro gyvenimo ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
O kas tas tikras gyvenimas? Teršti gamtą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Nu kam tie krastutinumai? O siaip, yra gerseniu tokios klases auto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Screvv
Screvv
Pažengęs
Dizaino atzvilgiu gal ir yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


No1
No1
Patyręs
is priekio tikrai grazi,is galo visiska pieva. siaip visai priglausciau tokia 1.9tdi po miesta droztis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vivec
vivec
Pradedantysis
Pasisiauses rašė:

O kas tas tikras gyvenimas? Teršti gamtą?


Jausti adrenalina bet as cia apie save sneku, kiekvienam individualiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Aš už Polo kaip metų automobilį, labai optimalus variantas, toks ir turi būt metų automobilis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


modekukas
modekukas
Patyręs
pagal siuolaikinius standartus - laimejimas pelnytas, bet vertinant mano nuomone - volkswgenas nevertas jokio apdovanojimo, nes visiems nusibodes. gal jis ir geras, bet kai ivertini jo kaina ir komplektacija, tai supranti, kad uz pilnai sukomplektuoto polo kaina gali nupirkti citroen c5
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Sitas poliukas visai grazus, grazesnis uz tuos kuriais moke regitroj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.03 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurisJ
AurisJ
Pradedantysis
as dabar poliuka turiu 06, sakyciau kaip pirma masina nuostabus dalykas, minksta, maloniai vairuojasi, kuro sanaudos padorios, universitete nekyla problemu pasipakuoti, nes kai matai kitus klevo lapus su bulkomis, bemsais senais ir dar kartais universalais ir kaip jei bruzinasi pirmyn atgal tai net gaila pasidaro Zinoma daugelui vyrui noresis, kazko didelio, cia jau manau musu genuose, bet esant dabartiniai situacijai tikrai super masina, kol nereik nieko didesnio vestis, nes 4 susesti jau problema, kai as beveik 2 metru, tai uzmanes atsisesti gali tik labai smulkus zmogus arba kitiap jau teks joga uzsimineti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.03 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Minkšta,sakai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.03 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurisJ
AurisJ
Pradedantysis
Na kol aukstos padangos tai tikrai labai minksta, kai desiu kitam sezonui r15 lietus, tai bus matyti, nes pakolkas vazinaujau su r13 tiek ziemines tiek vasarines. Kaip tokio tipo masina minkstesne sunkiai rasi ir kuri nepakeicia horizontalios asies 3 kartus is posukio islindus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.03 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
AurisJ rašė:

as dabar poliuka turiu 06, sakyciau kaip pirma masina nuostabus dalykas, minksta, maloniai vairuojasi, kuro sanaudos padorios, universitete nekyla problemu pasipakuoti, nes kai matai kitus klevo lapus su bulkomis, bemsais senais ir dar kartais universalais ir kaip jei bruzinasi pirmyn atgal tai net gaila pasidaro Zinoma daugelui vyrui noresis, kazko didelio, cia jau manau musu genuose, bet esant dabartiniai situacijai tikrai super masina, kol nereik nieko didesnio vestis, nes 4 susesti jau problema, kai as beveik 2 metru, tai uzmanes atsisesti gali tik labai smulkus zmogus arba kitiap jau teks joga uzsimineti


apie minkstuma as patylesiu...
o del to gailescio, kad zmones nesugeba bulkos priparkuoti - tai yra tik gebejimo vairuoti problema. nes ta pati bulka turbut tik kokiais 25 cm ilgesne uz tavaji polo, ir daugmaztokio pat plocio...

o dabar i tema: metu automobiliai visuomet budavo kibirai. siuo atveju net cinkuotosskardos spalvos(pastebejimas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


modekukas
modekukas
Patyręs
vat lietuviai issirinko subaru. va cia tai komisija aukso verta. kam ta ekonomija ir ES standartai???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Gerą gi auto išrinko.Picasso gal norėjai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


modekukas
modekukas
Patyręs
man c3 picasso - ne citras. nieko nieko, subaru buvo gera. laimei, kad ne kokia plika škoda ar bulkswagenas.šiaip šiemet nebuvo man asmeniškai normalių auto. kažkas darosi netaip automobilizmo pramonėje. nei dizaino, nei skonio. vien audi kopijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Screvv
Screvv
Pažengęs
Tai visi turi gamint kazkokius issigimusius kosminius erdvelaivius, kuriu net masinom nepavadinsi? Tipo kuo isskirtiniau tuo geriau. Kuom opel insignia dizainas blogas, kuom audi Q5 dizainas blogas? Be to ziurekim ne tik i masinu dizaina ir skoni, ne blondines esam, kad rinktumemes masina vien pagal isvaizda ir spalva. Ziurekim ir i technine puse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


modekukas
modekukas
Patyręs
opel insignia man asmeniskai buvo staigmena. bet opel laimeti metu automobilio titula yra labai sunku. neseniai skaiciau delfyje komentarus, tai ten dauguma nepatenkinti, kad subaru laimejo, nes tipo ji sudas ne masina (eilinio lietuvio mastymas). iskart pasipyle prispriesa su audi quattro ir visi eme jas lyginti. nezinau, man pirmiausia perkant masina rupi tai, kokius reikalavimus keliu masinai. kai renkuosi masina, man svarbiausia yra tai, ka noriu matyti is jos praktines puses. paskutiniu metu kai pirkau primera man svarbiausia kad tai butu dyzelis, keturiu duru su tam tikrais pribumbasais. variklis irgi svarbu, bet ne tiek. tik antrame plane buvo marke ir modelis (buvau nusistates iskart ka ziuresiu ir ko ne), labai svarbu man spalva ir isore. as jau vienu metu buvau nusiziurejes pirkt sena 94 metu volvo 940 universala kampuota ir griozdiska ir man buvo pofik jos dizainas, bet kai kas atbaide. o iskart labai norejau surasti Citroen Xantia arba XM, bet geru masinu turguje nebuna. kaip turginiai sako - turguj tik tos masinos, kurias perka kacapai ir visi kiti chamai. vieno paklausiau - kodel turguj tiek daug focusu ir astru? jie man atsake - durni lietuviai jas labai perka, o as tau geriau siulau corolla arba mazda 626, kurios cia seniai jau stovi, nes lietuviai geru masinu neatpazista. vienas mano klasiokas dirba masinu turguje, tai jis pats su lexusu vazineja, o visi juokiasi is tu opel ir ford gerbeju. perkant naudota masina lietuviui svarbiausia yra kiek jis mokes uz dalis. is 30 masinu turguje lietuvis nuperka viena. ir dabar perka baltarusiai ir lenkai viska - tiek pezo, tiek reno, tiek citroen, aisku bmw ir kt. o lietuviai amziu amziais bijo visko, kas ne vokiska, nors jau seniai baigesi tie laikai, kai detaliu nebuvo. atrodo, perka masina tam, kad ja tvarkytu, iskart nusiteike gedimams. kai man citruske sugedo, tai man pofik buvo, kad per metus mano seima sukiso 2k litu, bet jau pusantru metu niekas nedaryta. visos masinos genda, lietuviai bijo eksperimentuoti, uztat nera techninio plataus akiracio ir progreso. kai panorejau primerai atlikti variklio kompiuterine diagnostika, tai ne viename servise kompas nepagavo variklio duomenu, nors aparatura primera turejo atpazinti. servise buvo pilna golpuku ir passatu. pagalvojau, nafik, bananu salis, taip ir liks remontuoti visus bulkswagenus.
vat mano kaimynas isigijo lancia lybra dyzeli - jokiu bedu, o visi aplinkiniai sako - kas cia per urodas???? koks ju reikalas ka jis vairuoja???
be to, kam man uz audi 94 metu c4 moket 10k lt, jei as uz tokia kaina galiu nusipirkti Xantia 2001 metu HDI 80kw? net c5 iseina puslavonėlis, aisku ir vokietis kitoks iseina, japonas. turiu primera ir man gerai.
svarbiausia yra ko nori. nesuprantu lojaliu vienai markei zmoniu. tai pripazystu kaip liga. tai nebutu liga, jei jie toleruotu visas markes. deja, to nera. cia kaip tolerancija tarp zmoniu - lietuvis kitokios veido spalvos nei balta nezino. gal todel moterys ir geriau supranta dizaina, nes jos ne tokios homofobiskos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.04 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


modekukas
modekukas
Patyręs
be to, vakar pasiskaiciau autocar svetaineje apie naujausia dyzeline golfo gtd versija su 2 litru dyzeliniu varikliu. ir jo kaina siekia per 100000 lt. KAS GALI MOKĖTI UŽ GOLFĄ TOKIUS PINIGUS???? akli žmonės ko gero, arba tie, kuriems negaila sunkiai uždirbamų pinigų. spėju ir šitas polo kainuoja ne plikas apie 70k lt. nu nežinau nežinau - absurdas. išvis, ar veta už mašiną mokėti tokius pinigus? yra kitų variantų už tokią kainą. aš jų nevardysiu, nes tarp jų vėl bus citroen.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai