Santrauka: Ilgiau nei akademinės atostogos
Tema sukurta: 2011.08.23 19:58
2011.08.23 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Select
Select
Naujokas
Sveiki, noriu sužinoti kelis atsakymus. Gal atsiras kas man padės.

Tarkime aš mokinuosi VNF vietoje ir po kelių semestrų ar po antro kurso noriu išvažiuoti 3 metams į užsienį. Aš negaliu pasiimti akademinių atostogų, tai ką man daryti?
Kiek girdėjau VF vietoje taip padarius mano sugaištas mokymosi laikas anuliuojasi ir po to vėl iš naujo turiu mokytis tai ką aš jau praėjau. O kaip su VNF? Sumokėti pinigai ir įgytos žinios tiesiog išgaruoja po 2 metų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sypt
Sypt
Pradedantysis
Manau su vnf taip pat turėtų būt, bet šiaip geriausia kreiptis į savo aukštąją mokyklą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
dekanate pasiklausi ir viskas aišku, o šiaip akademinės mano žiniomis metams ilgiausiai būna, o gal net iki dviejų, ir lyg taikomos visiems, nepriklausomai nuo to moki ar nemoki už mokslą.. Bet tai tokią pauzę daryt viskas pasimiršta..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Select
Select
Naujokas
Aš ne kelių eismo taisykles mokyčiausi, kad pamirščiau. Jei neturiu iš ko sumokėti už mokslus ir nenoriu paskolos imti, tai visoms įgytoms žinioms galas. Nesąžiningai skamba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dmx20 rašė:
dekanate pasiklausi ir viskas aišku, o šiaip akademinės mano žiniomis metams ilgiausiai būna, o gal net iki dviejų, ir lyg taikomos visiems, nepriklausomai nuo to moki ar nemoki už mokslą.. Bet tai tokią pauzę daryt viskas pasimiršta..


Galima imti iki 2 metų akademines.

O gal galima ir šiaip studijas nutraukt... vienas mano grupiokas kažką tokio buvo padaręs, tik nepamenu, kuriam laikui (3 m gal), paskui grįžo ir baigė.


Select,
o kodėl negali paimt akademinių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Select
Select
Naujokas
mylimukė rašė:

Dmx20 rašė:

dekanate pasiklausi ir viskas aišku, o šiaip akademinės mano žiniomis metams ilgiausiai būna, o gal net iki dviejų, ir lyg taikomos visiems, nepriklausomai nuo to moki ar nemoki už mokslą.. Bet tai tokią pauzę daryt viskas pasimiršta..




Galima imti iki 2 metų akademines.



O gal galima ir šiaip studijas nutraukt... vienas mano grupiokas kažką tokio buvo padaręs, tik nepamenu, kuriam laikui (3 m gal), paskui grįžo ir baigė.





Select,

o kodėl negali paimt akademinių?


Nes galvoju, kad akademines atostogas galima gauti ne ilgiau kaip metus. O man reikėtų šiek tiek ilgiau, o gal ir visiems 3 metams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.23 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Select rašė:
Nes galvoju, kad akademines atostogas galima gauti ne ilgiau kaip metus. O man reikėtų šiek tiek ilgiau, o gal ir visiems 3 metams.


Greit permečiau akim gūglėj, tai maksimali trukmė universitetuose įvairi - nuo 1 iki 3 metų. Taigi reiktų klausti savo dekanate.

Bet kas ten per studijos, jeigu 3 metus uždirbinėsi likusiems 2 kursams? LMTA? Medicina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.24 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Neanuliuojasi ten niekas, išlaikyti egzaminai lieka, nori perlaikinėt, tai perlaikinėsi, jei ne, tai tiesiog į paskaitas nevaikštai ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai