Santrauka: Papliurpkim, pasidalinkim žiniomis apie Rover'ius, kokios praktikos turėję ir pan.
Tema sukurta: 2009.11.14 12:37
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.11.14 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tai va, panaršiau temų sąrašą ir pažiūrėjau, kad nėra jokios temos (tik temos su konkrečiomis problemomis), kur galėtų pasireikšti automobilistai apskritai apie šias tačkas Taip kad skelkit kas ką norit

Beje, o aš pats pastaruoju metu susidomėjau Rover 220 Turbo, kuris turi 200 arkliukų (147 kW) @ 6000 rpm. Ir jo išvaizda man visai priimtina.





Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
sr, sveikinu tave atejus i prota
Siaip ka tau cia pasakius? nuo ko pradet? ju arkos rudyja, spoileris daznai uzburbuliuoja (t.y lakas eina lauk, bei dazas) vaziuoja puikiai, didesniu nei 17 ratu neverta deti,l.patogus, dalys nekosmines, (honda concern tinka,nes ji kaip rover hacbekas ir sedanas,bet apart kebulo ilgio skirtumo ner) kuro truputi eda,bet eina stogai buna ,kad praleidzia..siaip pagrindines bedos tai arku rudis,beja, neimk 1.8vvc poto gali but bedu siaip , ant 2.0n/a yra silpni stumokliai, greiciu deze,..(bet tinka nuo ford sierros lygtais ) tyngiu rasyt,duosiu linku apsisvietimui ,bet kai pareisiu namo
Dar, jai zadi imt savom rankom minimalu tvarkyma,tai zinok,variklio ceche bus sunku,nes mazai vietos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
dar,beje,buna bedu su ausinimo bakelio kamsciu buna jie is sh padaryti ir nelaiko spaudimo,bei rudim apeina kapotas prie groteliu
Nezinau kaip su T serijos,bet K serijos kai pareina tarpine tai apsika visa sistema..plius buna leidzia tarpine dangtelio dengianti velenelius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Nu is tokiu issireiskimu reikia suprast, kad patvarumo pas juos nerasta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
tacitrum, tada joks auto neturi patvarumo
Pvz k serijos nepatvar tarp bloko ir galvos tarpine,bet jai ja pakeitus i gera metaline,ir pakeitus plastmasinius dovell(eng. ) i metalinius,tai bedu nera, plius k serijos roverio motorai stovi caterham 7 bei lotus elise siaip ant 1.6k serijos gali uzmaut 1.8galva tik vat 1.8vvc gali sukelt probkemu jai sulanksto du tokius voztuvus,o ju kaina nuo 300iki 500svaru vieneto
Ir daugiau darbo keiciant detales,bet pagrindine esme yra tai,kad perkant masina (roveri) reik but atsidavusiam jam pvz kaip man, man ph,gali jie luzt kas km, as vistiek juos turesiu ir nekeisiu i nieka ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Neatsikratomas, netaip mane supratai tikriausiai Aš jo neperku, bent kolkas tikrai, nes užtenka savos , kuriai reikia dar dafiga pinigų sukišt. O po to jau bus matyt. Tiesiog iš visų Rover man šis kolkas labiausiai patinka ir domina, nes jis yra turbavykas ir kaip suprantu labai smagiai turėtų prie sėdynės spaust Tiesiog norėjau, kad visi pasireikštų, kas ką žino apie Rover'ius, kas jais domisi

Na taip, Rover'iai bendradarbiauja su Honda, tas žinoma Hondos dėjo Rover'ių turbo dyzelius į savo kėbulus, o Rover'iai kai kurie ėmė benzininius motorus.

Beje, čia kurią dieną ėjau į paskaitas ir taip užmačiau 220 Turbo, toks vyšniavas, uch gražuolis, dar žiūriu panelė už vairo, bet seilėtis ne dėl panelės pradėjau, o dėl Rover'io
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Nu sorry neatsikratomas, bet is tavo postu, faktiskai tik labai trumpai uzsimini, kuom gera, o toliau, vien problemas vardini. Ypac, kai taip megsti Roverius galetum ir labiau geras savybes apibudinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
tai ir reik sakyt blogasias o gerosios tai , kad vaziuoja ir gan normaliai vaziuoja, palyginus eknomoiskos ( jei hondos variklis tai labiau ekonomiskesnis nei roverio) .... gale sedyniu nereik jas ismetes sutaupytum svorio turi jos ir odini salona, turi ir elektrini paketa...labai geras daigtas yra vasara kai nusiemi stoga tapi Targa Boy Racer ka tau paaiskinit dar ? Grazios spalvos pas jas ...o ypac British Racing FGreen ir Mouuve Purple .... Na turi ir balta spalva, ji taip pat atrodo graziai graziai atrodo Evolution Spoileris ant galo, labai graziai atrodo su MG ratlankiais Gali keltis ir sakyt, kad K serijos motoras pas mane ( o jie jau pamyneti kokiose auto stovi) na ka as zinau geros savybes visur vienodos cia nevisiems jos atrodo geros nevisiems atrodo blogos cia ne dyzelis, kad girtum del jo pigumo , patvarumo ir ekonomiskumo

Na siaip geras p[liusas ytra ant 2.0 n/a variklio, bet , gali but tyaip pat ir ant 2.0T nes jie abu T serijos o pliusas yra tas, kad ECu pats save susiprogramina , dabar tiksliai negaliu pasakyt KAS,KAIP ,KUR ir KADA, nesnepamenu.....reik pasiknist, pasieiskot...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Šitas Coupe yra targa? Afigitelnai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
Siaip vat idomu nes as turejau targa, o ir apskritai Ne targu nemaciau , bet sako, kad yra ir ne targu bet as nesu mates Siaip, kai skleroze kamuoja, tai galiu paskyt, kad buna ,kad langu pakelejai streikuoja, t.y nekelia ir nenuleidzia lango
Ble , tiek minusu ania ? bet px, nors auto isskirtine ir nepamesi tu jos tarp vokieciu kokioje nors maximos aiksteleje ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.15 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Išskirtinė, nieko nepasakysi, bet mane turbo veikia, tik dėl to susidomėjau Nu targa irgi geras dalykas. Šiaip tie minusai, ką žinau... Kiekviena auto jų turi ir priklauso, kaip buvo prižiūrėta. Mano Civic'as irgi daug minusų dar turi, bet va darysiu, kol padarysiu idealią mašiną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.15 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
na turbo yra turbo, bet koks turbo modelis kels bent trupucio susidomejimo...bet jai vien del turbo dometis roveriu manau, kad neverta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.15 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
neatsikratomas rašė:

na turbo yra turbo, bet koks turbo modelis kels bent trupucio susidomejimo...bet jai vien del turbo dometis roveriu manau, kad neverta


Nu, o dėl ko dar? Ok - targa. Kas daugiau, ko neturi kitos auto? Kažko ypatingo gi ten nėra daugiau, manau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
na vienas ypatingas dalykas,kad tai Rover ir anglu masina vat tau ir isskirtinumas,plius tie Tomcatai jau tampa klasika , nors jie ir gaminti iki 97-98 taciau ju ner keliuose, as pvz angluose maciau tik kokius 5 (vienas is ju-mano )per visus metus kuriuos cia esu praleides
Plius,dar yra toks dalykas,kad tokios kompanijos kaip Roves jau nebeliko, gerai,kad pakolkas dar dalis gamina ir gerai,kad dalis daliu tinka nuo visu roveriu..
Plius,tie kupai turi kelias l.iskirtines spalvas (mouve purple,thaiti blue,turquise gren (pastaraja gali rast ant 400iniu,bet ir mazai)) vat ju isskirtinumai, siaip tokioje valstybeje kaip Lietuva, tas coupe tikrai isskirtinis,nes ir lt ju nera daug...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Dėl to išskirtinis, kad jų mažai, bet šiaip, kaip ir sakiau, kažko ypatingo neturi Supra, pvz., juk irgi išskirtinė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
tai tada ne viena masina nera ypatinga,absoliuciai nei viena..
Na supra ir isskirtine,bet neipatinga , bugatti ir iskirtine,bet neipatinga...
Pagal mane masinos ypatingumas susidaro ir ju retumo,spalvu gamos,isvaizdos,na vaildimas,bet cia jau kita kalba...variklis? Ji galima pakeist i kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelius
pelius
Pažengęs
roveris tiesiog sukurtas tam kad turetu bedu su ausinimo sistema ir galvos tarpine. jei rimtai tai esu mates daug klaunu kurie dar vaziuojanciam roveriui nori det hondos varikli. gal jie ir nera tokie klaunai? o roveriu variklis tikrai gaidys, nutyliu apie puvima ziuriu tik i varikli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neatsikratomas
neatsikratomas
Pažengęs
pelius, tu toks pat g***ys kaip ir roveris ir tavo bnw. graudus vaizdas is taves....eik issinuomuok enzo(uz savo 350 svaru.........pfeeeee, zvengas ima paamcius tavo postus , nesv is dar galvoje sukas enzo ) ir vazinekis ramiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
Apsiramink...! ir nedrysk varyti ant BMW... o tai kusy tawo padegsiu...:D
neatsikratomas rašė:

pelius, tu toks pat g***ys kaip ir roveris ir tavo bnw. graudus vaizdas is taves....eik issinuomuok enzo(uz savo 350 svaru.........pfeeeee, zvengas ima paamcius tavo postus , nesv is dar galvoje sukas enzo ) ir vazinekis ramiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.16 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
neatsikratomas rašė:

tai tada ne viena masina nera ypatinga,absoliuciai nei viena..

Na supra ir isskirtine,bet neipatinga , bugatti ir iskirtine,bet neipatinga...

Pagal mane masinos ypatingumas susidaro ir ju retumo,spalvu gamos,isvaizdos,na vaildimas,bet cia jau kita kalba...variklis? Ji galima pakeist i kita


Nors ne, apsimelavau, kiekviena auto visgi turi savo unikalumo, bent jau panorėjus galima tai rasti, tačiau ne kiekviena yra išskirtinė Rover'is - taip, nesiginčyju, šiuo atveju išskirtinis yra. Na bet kaip ir sakiau, ne dėl to išskirtinumo, kad retas, jis mane traukia

P.S. Nedarykit tik gaidžių peštynių čia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai