Tema sukurta: 2009.11.02 15:06
1 2 Toliau Paskutinis
2009.11.02 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnetė
Agnetė
Naujokas
Pasidalinkite savo patarimais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


julciuk
julciuk
Naujokas
ijungi i rozete plauku lygintuva ir tiesini
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izdivalke
izdivalke
Pradedantysis
jei nori gali du pirstus i rozete ikist, tada dar geresne sukuosena turesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


julciuk
julciuk
Naujokas
juk klausimas ne apie purius plaukus
o siaip siek tiek padeda Nivea straight and easy serija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
izdivalke rašė:

jei nori gali du pirstus i rozete ikist, tada dar geresne sukuosena turesi


Aik tu sau kaip šmaikštu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Mano plaukai garbanoti ir ilgi, tai aš jau su tuo susitaikiau ir neinu prie gamtą ir genetiką, tiesiog naudoju priemones, kad tas garbanas galėčiau bent kiek suvaldyti. Man tinka putos. Rytasi plaukus susipaudau su drėgna ranka, jie sulinpa sruogelėmis ir mane tai tenkina Kartą kirpykloje buvo ištiesinę- drėgnus ištampė specialiu šepečiu. Cheminės priemonės nepadėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
O kam juos tiesinti? *nusipurčiau* Nieko nėr bjauriau už tuos tiesius stagarus vietoj plaukų, ypač jei dar jie ir silpni (o po visų tų chemijų ir žnyplių garantuotai tokiais taps...)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
atsipūtusi rašė:

Mano plaukai garbanoti ir ilgi, tai aš jau su tuo susitaikiau ir neinu prie gamtą ir genetiką, tiesiog naudoju priemones, kad tas garbanas galėčiau bent kiek suvaldyti. Man tinka putos. Rytasi plaukus susipaudau su drėgna ranka, jie sulinpa sruogelėmis ir mane tai tenkina Kartą kirpykloje buvo ištiesinę- drėgnus ištampė specialiu šepečiu. Cheminės priemonės nepadėjo.


turretu tikrai baisiai atrodyti ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
niolika rašė:

O kam juos tiesinti? *nusipurčiau* Nieko nėr bjauriau už tuos tiesius stagarus vietoj plaukų, ypač jei dar jie ir silpni (o po visų tų chemijų ir žnyplių garantuotai tokiais taps...)



visiškai sutinku :) mane mano garbanos net džiugina, o daugelis jų man pavydi, nes šukuosenų jokių daryti nereikia:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izdivalke
izdivalke
Pradedantysis
seip jei chemini tiesinima susidedi, tai daug kam vis tiek reikia rytais dar ir su tiesinimo znyplem patiesinti, bet vis didesnis efektas, negu tik tiesinimo znyplemis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taipsau
Taipsau
Pradedantysis
isbandziau begales priemoniu, isvada viena-idealiai tiesina tik mano kirpeja )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Nieko negaliu patart. Imi ir tiesini su tiesinamosiom znyplem, bet naudok priemones, kurios apsaugotu nuo karscio. As tiesinu tik kirpcius, tai ilgam uztenka WELLA SHOCKWAVES plauku kremo "Heat protection". Jis dar turetu ir nuo UV spinduliu ir dregmes apsaugot O jei nenori tiesint su znyplem, tai gali pabandyt nivea tiesinamaji sampuna ir balzama ir su fenu dziovint. Irgi neblogai tiesina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnetė
Agnetė
Naujokas
niolika rašė:

O kam juos tiesinti? *nusipurčiau* Nieko nėr bjauriau už tuos tiesius stagarus vietoj plaukų, ypač jei dar jie ir silpni (o po visų tų chemijų ir žnyplių garantuotai tokiais taps...)


Na taip, ne visiems plauku tipams tinka tiesinti . Mano nera garbanoti, tiesiog banguoti, ir kartais neapsieinu be tiesinimo znypliu. O ir mano plaukai nera silpni ar ploni, tai stengiuosi ju per daug netiesinti ir nekankinti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnetė
Agnetė
Naujokas
KawaiiNeko rašė:

Nieko negaliu patart. Imi ir tiesini su tiesinamosiom znyplem, bet naudok priemones, kurios apsaugotu nuo karscio. As tiesinu tik kirpcius, tai ilgam uztenka WELLA SHOCKWAVES plauku kremo "Heat protection". Jis dar turetu ir nuo UV spinduliu ir dregmes apsaugot O jei nenori tiesint su znyplem, tai gali pabandyt nivea tiesinamaji sampuna ir balzama ir su fenu dziovint. Irgi neblogai tiesina



Priemones nuo karscio naudoju. Kazkada naudojau Nivea tiesinamaji balzama, tai nieko nepadejo , ir dar naudojau tos serijos modeliavimo priemone tai irgi nieko ..
Geriausias tiesinimo budas-znyples.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


švelnumas
švelnumas
Pradedantysis
Aš nuolat tiesinu. Gražu, tinka. Atsibodo banguoti. Galiukams naudoju specialų aliejuką. Padeda ir atrodau su tiesiais jauniau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Anksciau ir as karts nuo karto issitiesindavau, bet nusikirpau kirpcius ir tiesiog nebetinka tiesus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Agnetė rašė:

Na taip, ne visiems plauku tipams tinka tiesinti :) . Mano nera garbanoti, tiesiog banguoti, ir kartais neapsieinu be tiesinimo znypliu. O ir mano plaukai nera silpni ar ploni, tai stengiuosi ju per daug netiesinti ir nekankinti :) .


Mano irgi banguoti, o ne garbanoti, bet aš juos dar specialiai šlapius pagniaužau, kad bangelės išryškėtų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnetė
Agnetė
Naujokas
švelnumas rašė:

Aš nuolat tiesinu. Gražu, tinka. Atsibodo banguoti. Galiukams naudoju specialų aliejuką. Padeda ir atrodau su tiesiais jauniau.


O koks aliejukas? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnetė
Agnetė
Naujokas
niolika rašė:

Agnetė rašė:



Na taip, ne visiems plauku tipams tinka tiesinti :) . Mano nera garbanoti, tiesiog banguoti, ir kartais neapsieinu be tiesinimo znypliu. O ir mano plaukai nera silpni ar ploni, tai stengiuosi ju per daug netiesinti ir nekankinti :) .




Mano irgi banguoti, o ne garbanoti, bet aš juos dar specialiai šlapius pagniaužau, kad bangelės išryškėtų...




Na gal pas Jus kitaip :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linutte1
Linutte1
Pradedantysis
Garbanoti, banguoti plaukai yra silpnesni, jie tik atrodo kad storesni, nesuprantu kam kitos paneles tiesina tuos plaukus kekviena diena, dziaukites ka turit- pakol dar turit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai