Tema sukurta: 2014.06.09 19:09
2014.06.09 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiriliux
Kiriliux
Naujokas
Teisiu laikymas, galia, maksimalus greitis, kategorijos, patarimai, koki geriau pirkti. Nes ta prasme girdejau kad motorolerio maksimalus greitis turi buti tik 45km/h,, bet kazkas dar sake kad 60km/h. O internete yra ir motoroleriu varanciu 120km/h ir daugiau tai nelabai suprantu ar jiems reikia kitokiu teisiu o gal tiems silpnesniems is vis teisiu nereikia? kas patys turit ar vairavot prasau isaiskinkit man kuo daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.09 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Kiriliux rašė:

Teisiu laikymas, galia, maksimalus greitis, kategorijos, patarimai, koki geriau pirkti. Nes ta prasme girdejau kad motorolerio maksimalus greitis turi buti tik 45km/h,, bet kazkas dar sake kad 60km/h. O internete yra ir motoroleriu varanciu 120km/h ir daugiau tai nelabai suprantu ar jiems reikia kitokiu teisiu o gal tiems silpnesniems is vis teisiu nereikia? kas patys turit ar vairavot prasau isaiskinkit man kuo daugiau.


Google moki naudotis? Akivaizdu kad ne, tad leisk tau, kaip nabagui padėti: http://www.regitra.lt/lt/naujienos/vairuotojo_pazymejimu_isdavimas/mopedo_vairuotojo_pazymejimas_nuo_15_metu_
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiriliux
Kiriliux
Naujokas
vau.. bet zinok moku, pats skaiciau sita ir man tai nepatinka, nes greitis turi buti ne didesnis nei 45... tai wtf net mieste su tokiu normaliai nepavaziuosi. Ir siaip ar taip tai yra motoroleriu kurie gali varyti 120km/h ir juos vis tiek vadina motoroleriais o ne motociklais todel klausiu buten apie galingesnius, tokius kurie bent 80km/h isvystytu kokiu teisiu reikia jiems ir taip toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Kiriliux rašė:

vau.. bet zinok moku, pats skaiciau sita ir man tai nepatinka, nes greitis turi buti ne didesnis nei 45... tai wtf net mieste su tokiu normaliai nepavaziuosi. Ir siaip ar taip tai yra motoroleriu kurie gali varyti 120km/h ir juos vis tiek vadina motoroleriais o ne motociklais todel klausiu buten apie galingesnius, tokius kurie bent 80km/h isvystytu kokiu teisiu reikia jiems ir taip toliau.


O jie jau nebepriskiriami prie motorolerių, o priskiriami prie motociklų (Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą skaitei? Dar google vadinasi naudotis moki :) ).

O tada, jau teisės yra priklausomos nuo variklio kubatūros, bei galios:
1) A1 - kubatūra tarp 50cm3 ir 125cm3 + galia ne didesnė nei 11kW, be galios/svorio santykis ne didesnis kaip 0.1kW/kg (nuo 16m)
2) A2 - Galia ne didesnė kaip 35kW, bei galios/svorio santykis ne didesnis kaip 0.2kW/kg. (nuo 18m)
3) A - viską kas likę (turint 2m stažą su A2, nuo 20m, neturint - nuo 24m).
Šaltinis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai