Tema sukurta: 2010.06.06 22:47
1 2 Toliau Paskutinis
2010.06.06 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Sveiki, galvoju stot i Vilniaus Dizaino Kolegija, buvau nuejus ten apsiziuret, tai viskas labai patiko, labai miela direktore, stebejau interjero dizaino studentu perziura, tai destytojai irgi paliko labai gera ispudi, aisku jeigu susimovei pro akis nepraleidzia, bet nesukirtineja iskart, gilinasi kas, kaip ten buvo , del ko nepavyko ir pan. Siaip tik uzejus tokia atmosfera gera, iskart savas pasijunti. Tai va toks buvo mano pirmas ispudis , bet gal kam teko daugiau susidurt su sita kolegija?Gal kas galit placiau papasakot apie ten verdanti gyvenima? Kaip ten studiju kokybe? Ar sunku? Ar as nesuklydau del destytoju ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Puslapis atrodo sudinai.
Ant cv ta 'kolegija' irgi smirdes.

Pasirinkai blogai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Mes apie ta pacia kolegija kalbam (http://www.dizainokolegija.lt/lt/) ? nes man tai kaip tik ju tinklapis labai patiko. Kas tau jame uzkliuvo? O kas nesmirdes ant cv? Akademija? VTDK?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
kodel smirdes? kolegijoj kaip tik siais laikais kone geriau negu VDA paruosia, ten bent praktikos igauna studentai,pamatus, o galu gale niekas nestabdo paskui test studijas Lietuvoj ar uzsieny. Mano keli draugai ten studijuoja tai labai patenkinti tiek kokybe studiju , tiek destytojais, taip kad manau good choice
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
nu mano nuomonė apie ją lieva, nes zipe nuolat reklamina, vos ne maldauja klausytojų ten stot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Todel , kad sudas, neprofesionalu, nekokybiska ir ivaizdis prastas ir isvis , kas cia per aukstasis kolegiinis, negali parasyti normaliai profesinis aukstasis, o ne bl kolegiinis... Cia ciuju kaip su lenku aukstaja mokykla, zmones 4 metus atsimoke buvo labai patenkinti,super duper nuostabu,ka cia kalbi viskas gerai,o o 4 metu.. bumt ir diplomai negalioja.

zodziu as tau sakau,kad neprofesionaliai atrodo ir siaip slamstas. Ir kas tave uzsienyje priims? Nebent i tokia pacia skyle kaip tarkim Portsmounth kur ima visiskus idiotus.

Ai nu nesvarbu, susinervyjau :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.09 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
KartaisAš rašė:

nu mano nuomonė apie ją lieva, nes zipe nuolat reklamina, vos ne maldauja klausytojų ten stot


nu labai atsiprasau, bet tikrai kvailas argumentas, be to nieko jie ten nemaldauja, suteikia info ir tiek, koks ir yra reklamos tikslas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.09 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
RavinRabbit rašė:

Todel , kad sudas, neprofesionalu, nekokybiska ir ivaizdis prastas ir isvis , kas cia per aukstasis kolegiinis, negali parasyti normaliai profesinis aukstasis, o ne bl kolegiinis... Cia ciuju kaip su lenku aukstaja mokykla, zmones 4 metus atsimoke buvo labai patenkinti,super duper nuostabu,ka cia kalbi viskas gerai,o o 4 metu.. bumt ir diplomai negalioja.



zodziu as tau sakau,kad neprofesionaliai atrodo ir siaip slamstas. Ir kas tave uzsienyje priims? Nebent i tokia pacia skyle kaip tarkim Portsmounth kur ima visiskus idiotus.



Ai nu nesvarbu, susinervyjau :(


cia tavo subjektyvi nuomone ar kaip? Turi rimtesniu argumentu negu tiesiog sudas? Tai , kad kazkokie lenkai kazkada susimove nereiskia, kad visos kolegijos yra tokios :D ka jeigu vienas mokinys neislaiko egzo, reiskias visa klase neislaikys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.09 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
KartaisAš rašė:

nu mano nuomonė apie ją lieva, nes zipe nuolat reklamina, vos ne maldauja klausytojų ten stot


Jo pritariu. Įspūdis, kad ten tokiems nučiuožusiems "meną" suprantantiems žmonėms, kurie net š... mato privalumus :)


O šiaip... Gal pasirink universitetą, nes kolegijoje nebus lengviau mokytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.10 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Progress rašė:

KartaisAš rašė:



nu mano nuomonė apie ją lieva, nes zipe nuolat reklamina, vos ne maldauja klausytojų ten stot




Jo pritariu. Įspūdis, kad ten tokiems nučiuožusiems "meną" suprantantiems žmonėms, kurie net š... mato privalumus






O šiaip... Gal pasirink universitetą, nes kolegijoje nebus lengviau mokytis



is ko tau susidaro toks ispudis apie VDK ?

O kalbedmas apie universiteta tu turi omeny VDA?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.17 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nelogiska
nelogiska
Pradedantysis
Manau , kad is reklamu per radija ar tinklapio (nors man ir tas ir tas bloguoju tikrai neuzkliuvo). geriausia butu ten nueit apsizvalgyt , pasikalbet su destytojais , studentais, paziurek, kaip ten kas , ten galima butu pamatyt ir studentu lygi darbu paziurekit ju Facebooka http://www.facebook.com/#!/dizainokolegija?ref=ts, ten jie deda visokius savo , darbus , raso paie plenerus , isiaip visa veiksma , kuris pas juos vyksta, man tai sita kolgija tikrai osom atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.17 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
RavinRabbit rašė:

Todel , kad sudas, neprofesionalu, nekokybiska ir ivaizdis prastas ir isvis , kas cia per aukstasis kolegiinis, negali parasyti normaliai profesinis aukstasis, o ne bl kolegiinis... Cia ciuju kaip su lenku aukstaja mokykla, zmones 4 metus atsimoke buvo labai patenkinti,super duper nuostabu,ka cia kalbi viskas gerai,o o 4 metu.. bumt ir diplomai negalioja.



zodziu as tau sakau,kad neprofesionaliai atrodo ir siaip slamstas. Ir kas tave uzsienyje priims? Nebent i tokia pacia skyle kaip tarkim Portsmounth kur ima visiskus idiotus.



Ai nu nesvarbu, susinervyjau :(


hm... Cia tu savo nuomone rasai, ar tiesiog pezi suda is neturejimo ka veikt? "Neprofesionalu, nekokybiska", tu mokeisi ten, kad rasai lyg zinodamas? Ar cia tiesiog nuomone is lempos? "Ir siaip slampstas" - kuom gristas sis tavo teiginys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.17 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Progress rašė:

KartaisAš rašė:



nu mano nuomonė apie ją lieva, nes zipe nuolat reklamina, vos ne maldauja klausytojų ten stot




Jo pritariu. Įspūdis, kad ten tokiems nučiuožusiems "meną" suprantantiems žmonėms, kurie net š... mato privalumus :)

O šiaip... Gal pasirink universitetą, nes kolegijoje nebus lengviau mokytis


irgi jokio rimto argumento, tiesiog sudo malimas forume.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.17 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
nelogiska rašė:

Manau , kad is reklamu per radija ar tinklapio (nors man ir tas ir tas bloguoju tikrai neuzkliuvo). geriausia butu ten nueit apsizvalgyt , pasikalbet su destytojais , studentais, paziurek, kaip ten kas , ten galima butu pamatyt ir studentu lygi darbu paziurekit ju Facebooka http://www.facebook.com/#!/dizainokolegija?ref=ts, ten jie deda visokius savo , darbus , raso paie plenerus , isiaip visa veiksma , kuris pas juos vyksta, man tai sita kolgija tikrai osom atrodo


rysium su tuo, kad ne vienas forumietis nesugebejo, bent dalinai pagrist savo nuomones teigdamas, kad ta kolegija sudas, siulau tau nuvaziuot ir pamatyt viska paciai, pasikonsultuot su draugais, su ten besimokanciais studentais (jeigu dar pavyks juos uztikt) ir tiek ziniu. O klausyt, cia nesamones vapanciu idiotu, apie tai, kad viskas pasaulyje yra sudas, nes jiems siandien "pms" manau neverta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.19 14:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geriausia
geriausia
Pradedantysis
Visiskai pritariu Monarchui , geriausia yra nueit ir pamatyt savom akim! O VDK tikrai maloniai priims ir viska aprodys. O siaip kiek as zinau apie sia kolegija tai ten tikrai ne sudas, o kokybiska ir profesionalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.23 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Siaubas, kokias nesamones cia zmones vapa Tikrai zinau, kad VDK yra gera kolegija, mokslai kokybiski, o dar ir atmosfera ten isvis pasakiska, destytojai faini, taip kad nereikia cia briedo rasyt , jeigu nezinot, o kam kyla klausimu tai nueikit ir patys paziurekit!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.28 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
nelogiska rašė:

Manau , kad is reklamu per radija ar tinklapio (nors man ir tas ir tas bloguoju tikrai neuzkliuvo). geriausia butu ten nueit apsizvalgyt , pasikalbet su destytojais , studentais, paziurek, kaip ten kas , ten galima butu pamatyt ir studentu lygi darbu paziurekit ju Facebooka http://www.facebook.com/#!/dizainokolegija?ref=ts, ten jie deda visokius savo , darbus , raso paie plenerus , isiaip visa veiksma , kuris pas juos vyksta, man tai sita kolgija tikrai osom atrodo




Jo, facebooka VDK seku, ir ne vien del to, kad ruosiuos ten stot, siaip jie ten visokiu nuorodu, naujienu apie dzinaina, menus deda, tai toks geras ikvepimas daznai buna :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.28 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Monarchas rašė:

nelogiska rašė:



Manau , kad is reklamu per radija ar tinklapio (nors man ir tas ir tas bloguoju tikrai neuzkliuvo). geriausia butu ten nueit apsizvalgyt , pasikalbet su destytojais , studentais, paziurek, kaip ten kas , ten galima butu pamatyt ir studentu lygi darbu paziurekit ju Facebooka http://www.facebook.com/#!/dizainokolegija?ref=ts, ten jie deda visokius savo , darbus , raso paie plenerus , isiaip visa veiksma , kuris pas juos vyksta, man tai sita kolgija tikrai osom atrodo




rysium su tuo, kad ne vienas forumietis nesugebejo, bent dalinai pagrist savo nuomones teigdamas, kad ta kolegija sudas, siulau tau nuvaziuot ir pamatyt viska paciai, pasikonsultuot su draugais, su ten besimokanciais studentais (jeigu dar pavyks juos uztikt) ir tiek ziniu. O klausyt, cia nesamones vapanciu idiotu, apie tai, kad viskas pasaulyje yra sudas, nes jiems siandien "pms" manau neverta.



Tai as jau buvau i VDK nuvaziavus apsiziuret, tai man ten labai patiko, sakau , kiek pabendravau su ten studijuojanciais ir destanciais tikrai gera ispudi paliko, bet vistiek norejos daugaiu atsiliepimu isgirst ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.28 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Monarchas rašė:

Progress rašė:



KartaisAš rašė:







nu mano nuomonė apie ją lieva, nes zipe nuolat reklamina, vos ne maldauja klausytojų ten stot








Jo pritariu. Įspūdis, kad ten tokiems nučiuožusiems "meną" suprantantiems žmonėms, kurie net š... mato privalumus :)



O šiaip... Gal pasirink universitetą, nes kolegijoje nebus lengviau mokytis




irgi jokio rimto argumento, tiesiog sudo malimas forume.



Va cia irgi pritariu, butu idomu isgirst , kokiu minusu turi sita kolegija, bet tokie argumentai tai nieko nereiskia, jeigu vienam ar dviem zmonem nepatinka, ju reklama, tai nereiskia , kad tai nera gera kolegija :D Taip , kad kolkas mano nuomones apie VDK nieks nesugadino :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.12 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
Nu tikrai siaubas, kokiu cia nesamoniu prirase Bet manau neverta kreipt demesio i tokius komentarus, jeigu kazkas sako, kad tiesiog sudas, nes jam taip atrodo, nes gal reklama nepatiko tai manau tikrai neverta kreipt demesi, visiskai jokiu argumentu.
Nelogiska, as ir siaip seku VDK facebook, jie ten labai idomiu dalyku deda, ne vien apie savo gyvenima, apie dizaino naujienas, fotografijos, dar filmu visokiu apie mena rekomenduoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai