Santrauka: tikrosios lietuviskosios :)
Tema sukurta: 2006.10.04 15:50
1 2 Toliau Paskutinis
2006.10.04 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Kokios is vestuviu tradiciju jums priimtinos, patinka, neatskiriamos nuo bet kokiu vestuviu? Apskritai, ka manote apie vestuviu tradicijas? Reikalingos jos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daiva
Daiva
Pažengęs
man asmeniskai tie visi pirsliu karimai ir pamergiu grobstymai, kai reikalauja ispirkos kuri buna pusbonkis yra nepriimtinos, apskritai mano vestuves nebus (jei jos isvis bus) ypatingai dideles ir grandiozines..viskas kukliai paprastai, geriau po to su vyru i kokia maljorka nulekt.. na cia mano nuomone..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liole
Liole
Pradedantysis
na manau neverta uzmirsti tu senuju tradiciju... juk jos musu protevems kazka reiske... na bet nezinau kaip pati svesciau savo vestuves... tai turetu buti kazkas ypatinga.... aisku po vestuviu isvykti i kokia egzotiska sala tokai kaip havajus... maljorka naktinis miestas... esu ten buvusi... diena visi ismire o visa nakty didziulis triuksmas.. maciau kaip ape 3 val ryto moteris ejo lyginti drabuzius.. beto ten prastoki papludymiai... manau po vestuviu reiktu i tokai saly kur galima butu pasilepinti, atsipaliaduoti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liole
Liole
Pradedantysis
nu cia truputy ne i tema nuvaziavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ferretti
Ferretti
Naujokas
Is tiesu patiems jauniesiem reikia apsispresti, kokiu vestuviu jie nori: ar tradiciniu, ar kazko originalaus ir neiprasto, kaip tarkim, issokti su parasiutais... tik tikrai neverta maisyti viska is eiles, nes gausis balaganas. Jei pasirinktos paprastos, tradicines vestuves, tada prasom - galima remtis senaisiais lietuviu paprociais, tradicijosmis, kuriu tikrai yra daugybe. Ir neverta pamirsti, kad reiketu atkreipti demesi i tai, kokie sveciai kvieciami: ju amzius, rysys su jaunaisiais... nes jai sukviesite daugybe zmoniu, bet svente darysite tik sau - paprasciausiai galite likti nesuprasti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daiva
Daiva
Pažengęs
bet juk vestuves ir yra svente tik sau.. ir jei kas kam neaisku cia tik ju reikalas manau, o jei jau visi nori gerais buti, tai tegu buna daug "snapso", daug valgyt ir visi patenkinti sedes..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
as kaip tik siandien grojau "vestuvese" buvo nerealu , cia buvo mokytoju dienos proga renginys ir tema vestuves tai buvau vestuviu muzikantas )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.07 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeliuke22Vln
Angeliuke22Vln
Pažengęs
as uz visas senas tradicija ... juk tai svente visiems noriu dideliu, su visom tradicijom vestuviu
nepritariu toms vestuvems kur planas: --> zaksas-->baznycia --> balius --->ryte niekas nieko neprisimena ir visus pykina D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.16 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Reginiukas
Reginiukas
Pažengęs
As tai uz tradicijas,ir mano vestuves buvo tradicines ir buvo ziauriai linksma ir fainai atsiminimas visam gyvenimui,o buvau pas draugus vestuvese jie dare nertadicines paprastas vestuves restorane,ka zinau visai nieko buvo,bet vistiek ne tas kaip eiline pjanke,o jeigu dar ne geri muzikantai tai isvis sudas butu buve...
Geriau dideles tradicines linksmos vestuves,o visa idomuma sudaro pirsliai jeigu gerai pasiruose tai ciki viskas gaunasi,ir butina geru muzikantu... na cia tik mano nuomone,o siaip tai kiek zmoniu tiek nuomoniu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.31 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
jo tradicines yra gerai.vat cia is vieno tarpsnio gyvenimo kai brolis tzenijos tai dare lietuviskas ir vokiskas vestuves seip labiau patiko lietuviskos o tos vokiskos tai grynai kai koks sunu balius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asedita
asedita
Naujokas
Buvau vestuvese be visu tradiciju ir turiu pasakyti buvo neidomu.Visi tik sedi,valgo,geria,kampais trinasi.Fe...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidilute
Vaidilute
Naujokas
kokios vestuves be tradiciju,ir taip jau ju daug primirsta,stai kaip dabar grazu kai eina i baznycia -tiki ar netiki,bet eina,nepalyginsi su jokiu metrikacijos biuru,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sandrasta
sandrasta
Naujokas
esu tik už protingas tradicijas:tradicija ne sėdėti prie stalo ir gerti bei valgyti ,bet linksmintis.Anksčiau lietuviai tiek nešveisdavo ir negerdavo-viskas būdavo saikingai.O šiuolaikinėse vestuvėse būtent prie to ir grįžtama.Laikas tas tarybines 2-3 dienų uliavojimo tradicijas baigti ir pasilikti savo gražią su tikromis tradicijomis šventę.O kas nori vykti į kelionę-puiku-tai kiekvieno pasirinkimo reikalas.Bet geri piršliai ir dar geresni muzikantai šųventės-patikėkit-tikrai nepagadins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.15 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motogirl
motogirl
Patyręs
mano westuwes buwo tradicines-siuolaikiskos.neuzmirsom ir senuju tradiciju.wisi pirsliu korimai ir tt buwo LABAI linksma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.20 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


apokalipse
apokalipse
Naujokas
vestuves vestuvem ir pirsliu korimai mano manymu gali kita kart prastai baigtis, dazniausia visi tokius bajerius daro po gramo ir tas kuris yra pirsliu labai rizikuoja savo kailiu, juk gali truputi persistengti ir is tikro pakarti, o taip yra buve pasitaike...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.22 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skace
skace
Pradedantysis
vestuves tai dvieju zmoniu sprendimas kaip jas atsvesti. Reikia vadovautis savo galva ir daryti taip kaip is tikro patys du jaunieji nori, nes svente ju. Negailekit nieko, darykit taip kaip is tikro kazkada svajojot ir norit, juk tai nekasdiene diena.
Pvz. as su savo busimuoju darome taip kaip is tikro norime. Norime, kad ir butu tradiciju, bet tik ne dvieju dienu, bet pakanka atsokti viena gera vos ne para ir out poilsis. Dziaugiuosi, kad bent mano ir jaunikio nuomones sutampa. ir draugu patarimu nesiklausome, nes jie kisa savo nuomone kur nedera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.23 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
broliai gi lietuviai esame tai ir stenkimes tas tradicijas issaugot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.25 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ute
ute
Naujokas
as irgi nezinojau ko noriu, vestuviu ar keliones, ar sukneles ilgos, o gal trumpos, o kaimo sodyboj ar mieste nes susisiekti patogiau, po to gavau dovanu savaitgali viesbuty tai galvoju ka ten veikt reiks dvi dienas, prasiparinau visas vestuves, geriau is viso nebuciau darius, visiem tik sypsaisi, dekoji, zandikaulius iskausta nuo tu sypsenu, visi sako, o kokios fainos fotkes, o as gi matau, kad pavargus ir dirbtina ta sypsena, gal rimtai kur kaime tradiciskai reiktu, kad butu galima laisvai atsipalaidavus jaustis ar dzin kaip atrodai, gamta juk, o ne restoranas su blizganciom sukniom ir ziurek ten kaip atsisesti, kaip pasisukti, kaip suskuosena, ar lupdazis nenusivale ir t.t. Bet siulau pasiskaityt ka ka sako, o nuomone savo turek ko nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.30 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mufka
mufka
Naujokas
po 9 menesiu isteku ir tikrai noriu tu tikru lietuvisku vestuviu ~~~ galtik kai ka pakoregosim,,,,,, o saip jau puse musu net nenusimano kokios tos vestuves turetu buti. Dauguma draugiu tai paema liudininkus, piknikas poros valandu gamtoje ir visogero po vestuviu.... o kur tas vestuviu tortas ? kur visa kita???? jau visai degraduojame na arba daromes uzsieneciais ~~~~``
BET CIA TIK MANO NUOMONE.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.05 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaika
Vaika
Pradedantysis
Del vestuiu as visas abidvi rankas keliu i dangu ir kojas jei tik reikia...nes tai grazu o ir idomu. Neseniai dalyvavau dvejose ispaniskose vestuvese....tai tik ateini i baznycia paziuri kaip ten kas ryziais ir ziedlapiais apmetai iseinancius..paskui pora valandu triniesi kol jie pasifotkina o paskui kai atlekia i restorana tai turi ideti vokeli su pinigais...zodziu apsimoketi uz vestuviu pietus...pavalgo visi po 5 patiekalus ir issiskirsto..tai cia vestuves? Nei pirsli karia nei jaunaja avogia nei stalo issipirkineti nereikia..nesamone...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai