Santrauka: Ar vis tik nelygu?
Tema sukurta: 2007.10.31 21:33
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.10.31 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Man labai idomu,kaip suderinti keltu pagonybe,lietuviska pagonybe plius katalikiskos apeigos-trys viename. Kaip vadinasi kokteilis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tuoj
Tuoj
Pradedantysis
Nederink. svesk taip, kaip tau patinka. Man Halloween'as nepatinka - atejusi is Amerikos tradicija. Svenciu Velines - pagoniskai ir krikscioniskai. Nors gyvendama uzsienyje visa si vakara girdziu fejerverkus ir sutinku persirengelius su siaubo filmu kaukemis. Kiekvienam savaip. Man tai svetima. Sava: eiti i kapines ir uzdegti zvekeles ant artimuju kapu, prisiminti, pasimelsti, susitikti su seimyna ir giminemis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Musu lietuviskas variantas,tegul ir pagoniskas,bet turi kazkokio zmoniskumo savy. Vienas dalykas prisiminti isejusius artimuosius,bet visai kitas-kazkokia mirties orgija,man nesupratamas noras susitapatinti su mirties veidais,kokius tik gali sugalvoti zmogus-nuo zudiku iki lavonu. Kadangi pats nedalyvauju tokiose "linksmybese",todel ir noriu paklausti be jokiu moralizavimu-cia kas-mada,kvailumas ar demonstravimas savo priklausomybes tamsai? Auka demonams,kad visi matytu,jog tamsos angelai ne veltui dirba ir ju isivaizduojamas pavidalas sukelia dziaugsma ir nora buti panasiems net isvaizda?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
viskas is amerikosu debilu kruva susirinkusiu ir su moliugu begioja po miesta? cia svente ? ar cia teisiog kucia umalisonnih idiotav ubizavsih iz durki seip cia svente prisiminti savo mirusius o ne su kaukem begiot, cia karnavalas ar kas?
zodziu nemegstu to helloweeno cia kazkokia " durka"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
ir isvis pas amerikiecius viskas ne kaip pas zmones...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
Man tai juokinga kai daugelis sako, kad Helovynas tipo svetima svente, man tai ji linksma. Vat nesamone yra ta,kad tie kurie purkstauja del Helovynosvencia Valentino diena, juk ta svente taip pat nemūsiška.

Idomi Lokis tavo nuomone... pasiskaityk apie Helovyno tradicijas tikrasias. Man Valentino diena didesne nesamone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
Tai panasi svente i Uzgavenes, kai irgi kruva debilu, kaip issireiske Tomasss, begioja su kaukem po miesta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
bus valentino diena kalbesim apie valentyna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
nu tai kad nusisnekat, varo ant vienos isejusios sventes visai nepagristai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
uzgavenes eto cto?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
nu nemestu as jos, nepatinka man, nei cia pagoniai nei cia kas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tuoj
Tuoj
Pradedantysis
Manau, kad gal ir naudingas tas Halloween'as ir nemanau, kad tai velnio ismislas (kaip sako Lokis). Tiesiog prie musu kulturos nelabai dera. O esme, matyt, panasi: priimti mirtinguma, baisybes (kurias zmones labai jaqu megsta istumsti is savo samones - nes juk baisybiu gyvenime ir taip uztenka....). Tai va, manau, kad kiekvienam savo. O Lietuvai palinkeciau saugoti savo original tradicijas.
To Nocturna: o man ir Valentino svente nepatinka. Sirdutes galima stampuoti ir bet kokia diena. Aisku, vaikams ir paaugliams - kad tik kokia naujove ir aktyvumas. Nieko pries. Bet Halloween'o tradicijos israiska per daug kertasi su lietuviskaja. Todel neskatinciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Nocturna> kokios tos tikrosios tradicijos? Labai idomu nuo kada keltiska pagoniu svente kurios apeigu dalis ir yra kaukes staiga patapo musiska. Kodel nesamone,kad sita svetima tradicija susijusi su mirties garbinimu yra svetima? Sutinku,jei ziureti i tai kaip "kas linksma-tas sava",tada jo. Kam linksma,tam ir sava. O kad nesusimasto kieno baliuj soka..
Skestanciuju gelbejimas-paciu skestanciuju reikalas-tai ir yra tolerancija tikriausiai. Todel noredamas buti tolerantisku kiekvienas turetu praeiti pro sali. Mda..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
manes nei kiek nezavi sita "svente"
kaip ir visos kitos, sukomercintos ir apdrabstytos neskoningais pokstais ir blizguciais.

man kaip tik norisi ja "svesti" vienai, galbut su keletu zvakiu ir smilkalu ir kontempliuojantis i ramybes saltinius bei bendraujant su isejusiais artimaisiais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 00:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tuoj
Tuoj
Pradedantysis
Na, jo Loki, galejau ir griezciau pasisakyti...Manau kad sis posmodernistinis pasulis labai jau skuba priimti visokias naujoves be jokiu saknu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Lukryte> mane tikriausiai ismes is forumo kada nors,bet leisiu sau paklausti..kas tie ramybes saltiniai ir ka reiskia fraze "bendrauji su mirusiais zmonemis"?

Mane velinese jau nekalbant apie Hell...na nukerta ne zvakutes,kad negyveliu duseles susiltu degamos ar maisto palikimas ant kapo,kad pavalgytu-cia viskas aisku,bet kai zmones ir ta pati baznycia atsimindami artimuosius akcentuoja mirti,o ne pagerbia isejusius prisimindami ka jie gero padare ir kaip realiai ju gyvenimas paliko pedsaka kitoms kartoms-nes butent tai pagerbtu isejusius,kad ju gyvenimas nebuvo beprasmis ir vertas kazkokios pagarbos uz tai ka jiems teko pereiti,kad mes isgyventume ligi sios dienos. Bet cia viskas sukasi tik apie mirti ir taskas. O su mirusiais bendrauti..na ka,tai ne velines,tai-spiritizmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 01:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DoGmA
DoGmA
Meistras
helowynas tolygus raudonai rudolfo nosiai-saldainiu kompanijos issigalvojimas priaugo amerikieciu kulturoje, o jai populerejant atejo pas mus.

velines tai pagoniska svente.Po ju kita diena buna visi sventi-krikscioniska svente.Kazkaip nepastebejau kituose pasisakimuose to arba as painiojuos.

Siaip mes su seima svenciam neaisku ka.Tiesiog 31-05 kazkur dienu intervale uzdegam zvakutes prie giminiu kapu, pastovim minutele ir viskas.Bet tai darom visa seima ir tai man is sios sventes labiausiai patinka.nebuna perkrautu stalu, prie kuriu prisedus turi persivalgyti vedamas instinkto kaip per kaledas.o ir telikas nevisada gryba pjauna.tai tiesiog proga susitikti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
loki, vadink, kaip nori.


magijom, burtais neuzsiimu. su mirusiais bendrauti galima taip pat, kaip ir su Dievu.
ramybes saltiniai: vanduo, ugnis, medziai, etc.

ponatnio?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
zinoma. viska labai aiskiai pasakei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laurao
laurao
Naujokas
nezinau gal nelabai panasu kad butu tas pats
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai