Tema sukurta: 2013.08.21 11:53
2013.08.21 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Sveikučiai. Sugalvojau, kad būtų neblogai rudenį pasidaryti veido valymą su rūgštimi. Gal kas Kaune darėtės ar darotės tokius valymus ir galėtumėt parekomenduot gerą ir patikimą vietelę..? Kokie jūsų atsiliepimai apie rūgštinius veido valymus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinemergytea
auksinemergytea
Naujokas
Jetus, gi rūgštis kaip degina odą Bus randuota. Mano abi draugės darėsi, viena iš Klaipėdos, kita iš Vilniaus, po to abi su randais ir raudonom odom vaikščiojo. žiauru. Bet nežinau, gal ten jos pas labai nekokia kosmetologe daresi ;? pati noriu darytis, galvoju kaip, ką, kur, tai geriausi atsiliepimai apie Grožio Galeriją ir Grožio Soliarį Kaune. Tik nežinau dar kokį tą valymą darytis. Kokie ten jie visi yra? gal tu kažką nusimanai, žinai šitoj sritį, kaip ten viską daro?;o nes rūgštinio tikrai nesidaryčiau, labai jau vien pavadinimas baisiai skamba ;x
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jeigu veido oda jautri, geriau nesidaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinemergytea
auksinemergytea
Naujokas
mylimukė rašė:

Jeigu veido oda jautri, geriau nesidaryti.


O gal tu turi pasiūlyti kokius ten veido valymus gerus salone?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
mylimukė rašė:

Jeigu veido oda jautri, geriau nesidaryti.


Mano oda riebi. Noriu, kad iš giliau išsivalytų poros, nes po mechaninių valymų efektas būna ne ilgalaikis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
auksinemergytea rašė:

Jetus, gi rūgštis kaip degina odą Bus randuota. Mano abi draugės darėsi, viena iš Klaipėdos, kita iš Vilniaus, po to abi su randais ir raudonom odom vaikščiojo. žiauru. Bet nežinau, gal ten jos pas labai nekokia kosmetologe daresi ;? pati noriu darytis, galvoju kaip, ką, kur, tai geriausi atsiliepimai apie Grožio Galeriją ir Grožio Soliarį Kaune. Tik nežinau dar kokį tą valymą darytis. Kokie ten jie visi yra? gal tu kažką nusimanai, žinai šitoj sritį, kaip ten viską daro?;o nes rūgštinio tikrai nesidaryčiau, labai jau vien pavadinimas baisiai skamba ;x


tai matyt tos tavo draugės pas kokias nepatyrusias darėsi, nes mano pažįstamų kiek darėsi rezultatais buvo patenkintos. ir šiaip kiek kokių atsiliepimų esu skaičiusi tai kas eina i normalius salonus ar klinikas tai ir būna normaliai viskas, o jei eina kur kokia nepatyrus kosmetologė pigiai daro tai ir gaunasi šnipštas. Norint turėt gražią odą reikia nepagailėt 30-50 lt daugiau ir pasidaryt gerą procedūrą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
auksinemergytea rašė:

pati noriu darytis, galvoju kaip, ką, kur, tai geriausi atsiliepimai apie Grožio Galeriją ir Grožio Soliarį Kaune. Tik nežinau dar kokį tą valymą darytis. Kokie ten jie visi yra? gal tu kažką nusimanai, žinai šitoj sritį, kaip ten viską daro?;o nes rūgštinio tikrai nesidaryčiau, labai jau vien pavadinimas baisiai skamba ;x


Viskas priklauso nuo tavo odos, pagal tavo odos tipą ir darys valymą. Aišku tie visi mechaniniai (kur spaudo viską) tai belekokie skausmingi būna ir jie neišvalo gilesnių porų. Dėl to aš pati noriu išbandyti rūgštinį veido valymą. Jei ir po šito nebus geriau tada jau teks aukoti po 500 lt už vieną odos gydymo procedūrą ir eit į kliniką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
pumpuriukass rašė:
mylimukė rašė:
Jeigu veido oda jautri, geriau nesidaryti.

Mano oda riebi. Noriu, kad iš giliau išsivalytų poros, nes po mechaninių valymų efektas būna ne ilgalaikis.


Daug rečiau nei sausa, bet ir riebi būna jautri kartais. aišku, aš nemačiau, nežinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinemergytea
auksinemergytea
Naujokas
pumpuriukass rašė:

auksinemergytea rašė:



pati noriu darytis, galvoju kaip, ką, kur, tai geriausi atsiliepimai apie Grožio Galeriją ir Grožio Soliarį Kaune. Tik nežinau dar kokį tą valymą darytis. Kokie ten jie visi yra? gal tu kažką nusimanai, žinai šitoj sritį, kaip ten viską daro?;o nes rūgštinio tikrai nesidaryčiau, labai jau vien pavadinimas baisiai skamba ;x




Viskas priklauso nuo tavo odos, pagal tavo odos tipą ir darys valymą. Aišku tie visi mechaniniai (kur spaudo viską) tai belekokie skausmingi būna ir jie neišvalo gilesnių porų. Dėl to aš pati noriu išbandyti rūgštinį veido valymą. Jei ir po šito nebus geriau tada jau teks aukoti po 500 lt už vieną odos gydymo procedūrą ir eit į kliniką.


Tai koks čia gydymas, už 500lt, toks brangus? ;o ka ten daro gero?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Nepatarciau daryti su rugstim. Beto turi tave informuoti pasirasytinai apie galimas pasekmes ir panasiai, duoti kasos kvita arba saskaita uz paslaugas ir daryti kvalifikuota kosmetologe.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš valau rūkštimi, imu pigiau nei salonuose ir esu patyręs, jeigu nepatenkintos būna rezultatais pasiūlau cianido tabletes pagert, bet šiaip visos būna patenkintos. Beje rūgštis imu tik aukščiausios rūšies, viską taip nuvalo, kad net blizga, arba baltai baltas veidukas būna, išryškėja akys, nosis, skruostai

Ką domina PM
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Jautriai odai tinka silpnos rūgštys, pvz., pieno rūgštis, bet net jeigu oda nėra jautri, manau, nereikėtų per daug žaisti kosmetika su rūgštimis, daryti valymus rečiau, silpnesnėmis koncentracijomis. Aš dariausi valymą Klaipėdoje, naudojant O.D.A. kosmetiką, rezultatais patenkinta (na ir, smagu, kad lietuviai gali kurti gerą kosmetiką). Dar buvau patenkinta valymu "Algologie" kosmetika (dumbliais, mineralais), kuri papildomai dar labai drėkina odą. Pastarajam variantui teikčiau pirmenybę dabar ir rekomenduočiau, jei oda nėra labai jau problemiška. Pačiai būtų aktualu profesionalė, dirbanti su viena ar kita kosmetika Kaune.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
auksinemergytea rašė:



Tai koks čia gydymas, už 500lt, toks brangus? ;o ka ten daro gero?


Lazerio pagalba naikina spuogus. bet kadangi pas mane tų spuogų dabar nėra tai nesinori dar ten eit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Axel
Axel
Naujokas
Sveiki, parekomenduosiu musu salono Kosmetologe Barbora ( Studio Secret Mindaugo g. 23a Vilnius) Labai gera kosmetologe, dar neiviena/s neisejo nusiskunde. Labai ismano savo darbo, o tai siais laikais retas dalykas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.12 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Ačiū už reklamą, bet mane labiau domina KAUNAS, i Vilnių dėl kosmetologės nelb apsimoka važiuoti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.13 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecija1
Lukrecija1
Naujokas
Aš planuoju bandyti daryti šitoje klinikoje. Veido valymas Kaune. Atrodo patikima klinika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai