Santrauka: Vartodami mesa kenkiame gamtai
Tema sukurta: 2008.07.29 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.07.29 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MsMiaow
MsMiaow
Naujokas
Ar zinote jog gyvuliu pramone, t.y. mesos gamyba zymiai labiau kenkia aplinkai, negu kitos pramones sakos? Gaminant mesa ir jos produktus issiskiria kur kas daugiau zalingu medziagu. Ka manote apie vegetarizma? Ar patys tuo uzsiimate?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Skaičiau, kad žmogus, nevalgantis mėsos, tarsi bando paneigti savo fiziologiją, nes mūsų virškinimo sistema nėra prisitaikiusi virškinti vien "žolę" M.. Nesu vegetarė, nors galėčiau, nes pritariu vegetarizmo šalininkų daugeliui idėjų. Tačiau, kaip jau minėjau, nemanau, kad žmogui galima atsisakyti mėsos. Tuo įsitikinau pati, kai nustojau ją valgyti - daktarė prognozavo mažakraujystę, svaigdavo galva, pajuodę paakiai etc.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Scorp
Scorp
Pradedantysis
Mesos gaminiai yra geris nezadu atsisakyt mesos ir kaip gi kenkia aplinkai skerdziama karve ? Nemanai kad masina kuria vairuoji labiau kenkia aplinkai ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Manau, vegetaru būti yra gerai. ;) Tačiau, visai nevalgyti mėsos taip pat kenkia mūsų organizmui. :)
Gal ir norėčiau (tikriausiai ir galėčiau) atsisakyti mėsos, bet aplinkui per daug pagundų. ;>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
nemanau, kad jei pavieniai zmogeliukai nesuvalgys porcijos karbonado situacija ekologine pageretu. ir manau zmones tampa vegetarais labiau del kitu priezasciu, o ne del ekologiniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
MsMiaow rašė:

Ar zinote jog gyvuliu pramone, t.y. mesos gamyba zymiai labiau kenkia aplinkai, negu kitos pramones sakos? Gaminant mesa ir jos produktus issiskiria kur kas daugiau zalingu medziagu. Ka manote apie vegetarizma? Ar patys tuo uzsiimate?


Ne, nežinau. Jei galima, konkrečiau ir daugiau pagrįstumo. Nemaišyk gyvulininkystės su mėsos perdirbimu. Gyvulininkystė - tai gyvulių auginimas, mėsos perdirbimas - maisto pramonės šaka. O ar čipsų gamyba aplinkai nekenkia? Kenkia. Taip pat yra nemažai gamybinių atliekų, be to nuodas, o ne maistas. Jei taip rutuliojant pradinę mintį, galima daryt išvadą, kad ne tik mėsos valgytojai, bet ir vegetarai turėtų susimastyt.
Be to gyvulininkystė - tai ne tik mėsa, bet ir šiltas megztinis, smuiko melodija, teptukas dažytojo rankoj, odinė rankinė, patogūs batai, "Hematogenas", desertas su žele ir grietinėle, šaltibarčių dubenėlis karštą dieną ir dar daug daug dalykėlių. Pamiršau paminėt mėšliuką, kurį pakrato ant vegetariškųjų ekologiškų bulvių....
Vegetarizmas daugeliu atveju yra mada, o ne gyvenimo būdas. Pirmu atveju nuomonė neigiama, antru - ne mano reikalas... Jei vegetarais tampa suaugę, tai nieko baisaus. Tačiau vaikams ir paaugliams mėsą valgyt būtina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nedraugas
nedraugas
Naujokas
as ne vegetaras, bet nevalgau mesos gaminiu is mesos kombinatu...ir kitu neaiskiu gamybos vietu taip pat ir "tipo" kaviniu turguose ir visokiose urmo bazese, vegetarai man netrugdo, jie juk ne pyderastai kokie tai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
ne vegetarė, tačiau kai pagalvoju, kaip dažnai ir kiek jos valgau, tai sakyčiau, kad beveik vegetarė..nėra poreikio mėsai..sutinku su biteliux, kad tas vegetarizmas tampa mada ir tai nėra gerai..sutinku ir kad augančiam, besivystančiam vaikui, paaugliui reikia mėsos..tačiau mano organizmas "reikalauja" vaisių ir daržovių dažniausiai, o va mėsos nepasigenda..ir jei atsisakyčiau visiškai mėsos t.y. griebčiau sojos gaminius, tai ne dėl kenkimo aplinkai, o dėl gyvūnų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MsMiaow
MsMiaow
Naujokas
musu zarnynas ir dantys kaip tik yra kaip tikru zoleedziu. dantys pritaikyti "trinti" augalus ir augalinis maista is zarnyno pasisalina itin greita, gerai virskinamas. o tuo tarpu mesa kune uzsibuna net 72 valandas. ar galit pagalvot kaip atrodo gendanti mesa po tiek laiko? :S As vegetare jau 6 metai, mano sveikata puiki. naujausi mokslyniai tyrimiai PATVIRTINO ir UZTIKRINO, jog vegetarine mityba visiskai pakankama ir tinkama visiems zmonems, vaikams ir net nescioms moterims. Galbut gavai mazakraujyste, nes nevartojai tu produktu, kuriuose yra gelezies? Beje, puse stiklines zemuogiu yra menesio turimos gauti gelezies norma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MsMiaow
MsMiaow
Naujokas
na, as nevairuoju ir nesiruosiu to daryti beje, taip, mesos pramone, jos gamyklos ir pan. kenkia labiau nei masinu tersalai, ne as tai sugalvojau
vaikstau pestute kur tik galiu, juk tai sveika, o jei tolimi reisai - vaziuoju visuomeniniu transportu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MsMiaow
MsMiaow
Naujokas
as del abieju priezasciu esu vegetare. beje, vienas zmogus gali laaaabai daug pakeisti. juk jo mintys ir darbai itakoja aplinka, o toje aplinkoje daugybe zmoniu, kurie gali pasinaudoti ideja ir kiekvienas ju vel itakoti ir daryti gera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš tik vištieną valgau. Ne dėl kažkokių idėjų, bet neskanu ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
MsMiaow rašė:
vegetarine mityba visiskai pakankama ir tinkama visiems zmonems, vaikams ir net nescioms moterims.


O, tik nereikia. Joks medikas nepatars nevalgyti mėsos vaikui ar nėščiajai.

MsMiaow rašė:
Beje, puse stiklines zemuogiu yra menesio turimos gauti gelezies norma


Neapsiskaičiavai? Gal dienai užtektų, bet tik ne mėnesiui

MsMiaow rašė:
na, as nevairuoju ir nesiruosiu to daryti <...> o jei tolimi reisai - vaziuoju visuomeniniu transportu


O nemanai, kad važinėdama visuomeniniu transportu taip pat prisidedi prie aplinkos teršimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
va čia tame ir esmė, kad atsisakyti gyvenimiškų malonumų ne kiekvienas gali ir nori..maistas teikia tokį pasitenkinimą, kad vargu ar visi galėtų tapti vegetarais ir pikti vaikščioti, tenkindamiesi žolytėm..ne visiems tai..aš taip pat 100% mėsos neatsisakyčiau..kartais jos tikrai norisi ir nežinau, kodėl turėčiau neleisti sau bent kartą per mėnesį ką nors mėsiško sukrimsti.. ir tai dažniausiai tos mėsos mano valgomuose patiekaluose yra tik simboliškai..jau čia teisinuosi lyg būčiau baisi nusikaltėlė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
kazkaip abejoju, kad puse stiklines zemuogiu turi tiek gelezies. As skaiciau, kad melynes, kurios gerina regejima, turi valgyt kibirais, kad gautum pakankamai vitaminu siaip manau, kad zmogui mesa yra butina ir nezadu jos atsisakyt, bet pati valgau tik kiauliena, vistiena ir jautiena, nes vistos, kiaules, karves, tam ir auginamos, kad patenkintu zmonijos poreikius, o pries misko gyvunu valgyma esu nusistacius, nes cia jau issidirbinejimas, ir valgymas ne tam, kad gyventum, o kad patirtum kazkoki malonuma..
o jei zmones nori but vegetarais, tai tegu ir buna, darykit, kad norit tik man nekenkit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
MsMiaow rašė:

musu zarnynas ir dantys kaip tik yra kaip tikru zoleedziu. dantys pritaikyti "trinti" augalus ir augalinis maista is zarnyno pasisalina itin greita, gerai virskinamas. o tuo tarpu mesa kune uzsibuna net 72 valandas. ar galit pagalvot kaip atrodo gendanti mesa po tiek laiko? :S As vegetare jau 6 metai, mano sveikata puiki. naujausi mokslyniai tyrimiai PATVIRTINO ir UZTIKRINO, jog vegetarine mityba visiskai pakankama ir tinkama visiems zmonems, vaikams ir net nescioms moterims. Galbut gavai mazakraujyste, nes nevartojai tu produktu, kuriuose yra gelezies? Beje, puse stiklines zemuogiu yra menesio turimos gauti gelezies norma


Mūsų žarnynas yra ne žolėdžių, bet visaėdžių (pvz. kiaulė), kurie minta ir augaliniu ir gyvuliniu maistu. Na ir kas, kad mėsa užsibūna tiek laiko žarnyne. Nemanau, kad vegetaro ir mėsėdžio šūdukų forma skiriasi. Taip, žarnyne mėsa pūva, o augalinis maistas rūgsta. Tokie šių procesų pavadinimai. Daržovės ar vaisiai surūgę atrodo irgi ne ką geriau.
Įdomu, kurie mokslininkai patvirtino tokius dalykus ar užtikrino. Amerikiečių? Australų? Kinijos? Valgyti patartina tai kas buvo valgoma mūsų gyvenamame regione jau ne vieną mūsų protėvių kartą. Taigi, vaisių ir daržovių pasirinkimas jau ne toks ir didelis. Bananai, apelsinai, ananasai ir kita egzotika ne mums. Taip pat ir ryžiai nelabai ir kt. įvežtinės kultūros. Tai kaip čia išeina? Mokslininkai ir šį dalyką patvirtino. Įdomu ar ilgai temtum užkandęs obuolį obuoliu? Ar "neužtrauktų" vieną dieną "ant lašinių bryzo"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Scorp
Scorp
Pradedantysis
MsMiaow tu kaip mano motina isitikinus, kad buti vegetare yra gerai, bet kazkodel ne karta as ja maciau kai valge mesos gaminius Tu bandai kazka yrodit ko nera zmogui reikia mesos, kisk tas zoles triusiam, bet ne zmogui. Nesakau, kad reikia apsiryti kaip magdonaldo ziurkem, bet mesa yra reikalinga zmoniu organizmui
Ir tu cia sakei, kad mesa uzsibuna organizme 72 valandas.
Nebent neini reguliariai issitustint tada ir uzsibuna Juokingi jus man, manot jeigu valgysit zole busit sveiki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nemana
Nemana
Pažengęs
mylimukė rašė:

Aš tik vištieną valgau. Ne dėl kažkokių idėjų, bet neskanu ir tiek.


Aš irgi vištienos fanė Dar neretai valgau kalakutieną, labai sveika mėsa. O žuvis ir jūros gėrybės (et, brangus malonumas) tai būtiniausias patiekalas
ant mano stalo. Jautienos, kiaulienos ar erienos valgau labai mažai, nes tiesiog nenoriu, ypač vasarą, kai galima vietoj to prisivalgyti agurkų ir pomidorų salotų su skania duona. Tik, aišku, nuo šašlykų visada išsisukti neįmanoma, kebabai kartais irgi patraukia, bet labai saikingai.
O rudenį ir žiemą, su tokiu klimatu kaip Lietuvos ar kitų artimų šalių, neišvengsi ir riebesnių mėsiškų patiekalų, juk neprotinga visą laiką misti vasarišku racionu.
Nors girdėjau, kad užkietėjusiems vegetarams, kurie jau ilgą laiką laikosi tokios mitybos idėjos, nepatartina vėl imti valgyti mėsą, nes jų organizmas jau būna atpratęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hornet
Hornet
Patyręs
Mano nuomone, reikia isiklausyti i organizma, jis pats puikiai pasako, ka valgyt reiketu, o ko ne. Kiekvienam zmogui skirtingai. yra tokiu, kurie be mesos negali. O as, pvz, jei suvalgau mesos (ypac raudonos), man negerai pasidaro. Todel dazniausiai vartoju darzoves ir vaisius, ir kartais kalakutiena ar vistiena bei zuvi. Be to, netoleruoju kepto maisto, nebent keptas ant lauzo, t.y. be riebalu. Gyvenu beveik kaip vegetare, bet ne del to, kad noreciau tokia buti, o tiesiog man tai naturaliai gaunasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Aš už vegetarizmą,kai jis ne per prievartą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai