Santrauka: Ka manote paie vaikus kurie gyvena vaiku namuose? Arba apie tuos kurie gyvena be vieno tevo?
Tema sukurta: 2006.11.08 20:24
1 2 3 Toliau Paskutinis
2006.11.08 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeYoNcE
BeYoNcE
Pradedantysis
Lietuviu mokytoja uzdave pasidometi i, pasirinkti informacijos internete apie tai, kaip zmones vertina vaikus , kurie gyvena ar gyveno vaiku namuosear gyvena su vienu tevu.

Labai noreciau suzinoti jusu nuomone ir todel prasau atsakyti isiuos klausimus nuosirdziai ir atvirai:

1. Ar manote kad vaikai gyvenantys vaiku namuose yra prastesni nei gyvenantys su tevais?

2. Kaip manote, ka turetu jausti vaikas gyvenantis su vienu tevu? Ar jam reikia abieju tevu? Kodel?

3. Galbut manote kad uztenka vaikui ir vieno tevo (mamos) meiles, rupescio? Kodel?

4. Kodel vaikai patenka i vaiku namus?

Lb lb lb aciu uz isreiksta nuomone. Man lb pravers
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


susimasciusi
susimasciusi
Pradedantysis
as gyvenau su mama po patevis, teva maciau savaitgaliai ir reciau.Is savp patirties galiu pasakyk mama kad kaip stengesi tevo neatstojo, su pateviu taip ir liko santykiai per atstuma.Mano nuomone reikia abieju tevu.
o vaikai gyvenantys vaiku namuose tikkrai neprastesni ir veliau galbut daugiau stengiasi gyvenime ko nors pasiekti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Femme
Femme
Patyręs
sauniausia kai vaikai auga seimoje. bet kad ir kaip bebutu gaila siuolaikines eimos beveik visos yra. ir vaikai tampomi po teismus ar siaip jais po skyrybu nepasidalinama. arba ner blogiau nei seimoj vaikai matantys kaip kazkuris ant kazkurio pastoviai groja. tokiuose namuose nera ramybes tiek vaikui tiek jo tevams. tada geriau jau agti su vienu is tevu (turbut motina) ir net nezinot kas tevas. truksta tai truksta teviso tvirtumo, bet isvengiama papildomu stresu. bet visad yra dedziu ir dieduku is kuriu jei reik galima imti vyriskaji pavizdi. aisku berniukui reikia labaiau tecio eni mamos, bet ka padarysi. tai vis geriau nei augti naslaiciu namuose. na aisku naslaiciu namai geriau nei gatve. vaiku namuose vaikams daznai truskta auklejimo meilse bei svelnumo srityje. tiesiog su kiekvienu vaiku nespeja visa diena praleisti aukletojai. o vaikai i vaiku namus patenka nes ju tevai atsisako: pagimdo nes nenori darytis aborto, negali aginti nes nera galimybiu, atimamos teises (dazniausiai is asocialiu tevu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ievute82
ievute82
Pradedantysis
Originally posted by: Femme

sauniausia kai vaikai auga seimoje. bet kad ir kaip bebutu gaila siuolaikines eimos beveik visos yra. ir vaikai tampomi po teismus ar siaip jais po skyrybu nepasidalinama. arba ner blogiau nei seimoj vaikai matantys kaip kazkuris ant kazkurio pastoviai groja. tokiuose namuose nera ramybes tiek vaikui tiek jo tevams. tada geriau jau agti su vienu is tevu (turbut motina) ir net nezinot kas tevas. truksta tai truksta teviso tvirtumo, bet isvengiama papildomu stresu. bet visad yra dedziu ir dieduku is kuriu jei reik galima imti vyriskaji pavizdi. aisku berniukui reikia labaiau tecio eni mamos, bet ka padarysi. tai vis geriau nei augti naslaiciu namuose. na aisku naslaiciu namai geriau nei gatve. vaiku namuose vaikams daznai truskta auklejimo meilse bei svelnumo srityje. tiesiog su kiekvienu vaiku nespeja visa diena praleisti aukletojai. o vaikai i vaiku namus patenka nes ju tevai atsisako: pagimdo nes nenori darytis aborto, negali aginti nes nera galimybiu, atimamos teises (dazniausiai is asocialiu tevu)



Sutinku su Femme nuomone. aisku vaikus augancius vaiku namuose skirtingai veikia aplinka, vieni uzauga ir labai stengiasi, nori sukurti tvirta savo seima, aisku jauciasi seimos trukumas, ankstesnis subrendimas ir pan. o kiti tiesiog nueina sunkeliais... visaip buna ir tam aisku didelia itaka turi seimos neturejimas. o del vaiku auganciu su vienu is tevu... na, aisku antro is tevu trukumas turbut bet kuriuo atveju bus, nebent tevai ir issiskyre mokes normaliai sutarti ir stengtis del vaiko... ta prasme, kad vaikas nesijaustu paliktas nei vieno is tevu. o jei tevai issiskiria, kai dar vaikas visai mazas, tai tinkamas patevis , manau gali buti tikru tevu gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keti25
keti25
Pradedantysis
as gyvenau iki 13m su mama ir pateviu,savo tikro tecio nesu macius,teturiu viena nuotrauka.patevis musdavbo ir mane ir mama,mokykloje visada buvau atstumtoji del savo seimos gyvenimo budo.13m prasidejo mano keliones,paeme globot patevio sesuo,po to ji mane ismete,ejau kitur,taip aplankiau daug seimu,bet su visom issiskyrem graziuoju.net ir dabar yra zmoniu kurie man tai prikisa,kad visa gyvenima prasiau ismaldos is kitu,ir kad praejus per visas seimas.zmogus kuris to nepatyre niekada nesupras svetimo skausmo.ir esu as ne ka blogesne uz tuos kurie gyveno su turtingais tevais kai mano buvo alkoholikai.dabar man 25,turiu savo seima ir stengiuosi savo vaikui duoti tai,ko neturejau pati.gal ir neatsakiau i pateikta tema,bet kazka atsirinksi kas tau reikalinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kauniske
kauniske
Pažengęs
Na,manau jog skirias vaikai auge vaiku namuose ir seimoj.Jie labiau pazeidziami.Nesupranta kodel gyvena,nesijaucia reikalingi.
As pati viena uzauginau 3 vaikus ir gerais zmonemis jie uzaugo.Taip,tevo truko sunums kai jie buvo 15-17m.,bet truko ne tokio tevo kuris juos padare,bet stiprios asmenybes.Teko man but ir mama ir teciu...kalbet apie berniukiskas bedas,but gyneja ir t.t.
Dukrai tevo reikejo kai ji buvo 5-7m.(jis mires),bet kadangi jo nera tai ji "tevo"poreiki uzpilde vyresniu broliu.Jis jai didziausias autoritetas!
Geriau augint be tevo nei vaikai matytu smurta,buteli ant stalo,nepagarba motinai ir t.t.Ir netiesa,kad jei vaikai auga nepilnoj seimoj tai jie kalejimo kamsciai uzauga.Pazystu,kur tevai du o vienturtis-kalejime.
Kodel vaikai i vaiku namus pakliuva,manau,aisku...tevai asocialus,geria,narkomanai,nesirupina vaikais ir t.t.Tevai mire ar zuve.Asocialios motinos nenori isipareigot ir aukotis vaikui.Jis jai tik nereikalinga nasta trugdanti gyventi taip kaip ji nori...ir ji vaiko atsisako,palieka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Femme
Femme
Patyręs
idomu ka sia tema pasakys mano dukra. deja, ji tecio netures. nezadu ieskotis vyro, kad butu vyriskas kvapas seimoje, bet del to reiktu jausti smurta, panieka ne savo vaikui ar dar kokia paineva. nzn kaip jus (kreipiuosi i moteris) bet as kolkas nelabai matau normaliu vyru lietuvoj, bei ir platesniam pasaulyj. jie tiesiog gyvuleja su kiekviena diena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ievute82
ievute82
Pradedantysis
na, Femme, as irgi galvojau kad normalus vyrai turbut isnyke, nes nebegyvenu su vyru jau metai (tik vat negaliu oficialiai issiskirti su juo), bet to ka isgyvenau per dvejus bendro gyvenimo metus, tai priesui nelinkeciau, kam papasakoju, tas kraupsta. vat tada buvau nusivylusi ir galvojau, kad toks vyras kuris myles ne tik mane, bet ir mano vaika tikrai neatsiras... Bet zinok atsirado toks vyras... jis siaip visiskai paprastas, nuosirdus, na nemoku apsakyti... jis man parama visais gyvenimo atvejais. o mano vaika myli, tikrai labiau nei tikras tevas, ir uzsiima su ja (mano dukryte), zaidzia, kartais net stebiuosi, kad svetimas vyras taip uzsiima su ne savo vaiku... taigi, zinok gal retai sutinkamu, bet uzsilikusiu normaliu vyru yra... aisku, jie irgi turi kazkokiu "priplaukimu", bet mes visi kazka turim, tiesiog reikia pamastyti ar galima su tuo taikytis ir priimti toki koks yra ar ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keti25
keti25
Pradedantysis
Originally posted by: ievute82

na, Femme, as irgi galvojau kad normalus vyrai turbut isnyke, nes nebegyvenu su vyru jau metai (tik vat negaliu oficialiai issiskirti su juo), bet to ka isgyvenau per dvejus bendro gyvenimo metus, tai priesui nelinkeciau, kam papasakoju, tas kraupsta. vat tada buvau nusivylusi ir galvojau, kad toks vyras kuris myles ne tik mane, bet ir mano vaika tikrai neatsiras... Bet zinok atsirado toks vyras... jis siaip visiskai paprastas, nuosirdus, na nemoku apsakyti... jis man parama visais gyvenimo atvejais. o mano vaika myli, tikrai labiau nei tikras tevas, ir uzsiima su ja (mano dukryte), zaidzia, kartais net stebiuosi, kad svetimas vyras taip uzsiima su ne savo vaiku... taigi, zinok gal retai sutinkamu, bet uzsilikusiu normaliu vyru yra... aisku, jie irgi turi kazkokiu "priplaukimu", bet mes visi kazka turim, tiesiog reikia pamastyti ar galima su tuo taikytis ir priimti toki koks yra ar ne...


pritariu tau,mano dukryte augina taip pat ne jos tikras tetis,jis su ja nuo 3savaiciu.dave savo pavarde,veza ir parveza is lopselio,aisku visko buna,juk mes zmones,bet tai gyvenimas vien tik grazu buti negali,kitaip butu neidomu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Femme
Femme
Patyręs
pavydziu. tikiu kad gal ir man pasiseks taip. na bet reik dziaugtis kad bent jau savo isgamavyru atsikraciau visam bent tiek ramu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.09 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jussstuke
Jussstuke
Pradedantysis
as pati esu buvus vaiku namuose. mes su klase jau 2 metus vaziuojam pries kaledas y vaiku namus, pas maziukus vaikucius. buna labai graudu žiūrėt į vaikučius be tėvu. tiesa sakant, yra viena grupe, kurioj buna graudziausia. vos tik y ta grupe yzengus, tvyro labai nemaloni aplinka. aukletojos nemalonios, atrodo labbai grieztos, ir patalpa nelabai sutvarkyta.vos tik yejus atbega koks vaikas, apsikabina ir nepaleidzia, vaikai tiesiog istroske demesio. kitose grupese tai aukletojos malonios, jaunos, matosi kad myli tuos vaikus. nu nuvyktumete, tai pamatytumet skirtuma. ir dar kas buna labai skaudu, tai kad yra vaikai kurie vazineja y prancuzija, juos aukletojos labiau gina. tai atrodo labai nesazininga kitu vaiku atzvilgiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elze
elze
Naujokas
Na mano nuomone vaiku namuose uzauge vaikai , yra visai kitokie nei uzauge ,kad ir su vienu tevu .Musu giminej yra tokiu vaiku ,ir kai mano mama ir teta buvo juos parsivezusi per vasara atostogu tai ypac pajutau.Jie neprate nieko savarankiskai padaryti ir tai net papbrezia su tokia panieka{ as ne tam ,kad cia dirbciau },nars tas darbas viso labo isplauti kelis puodelius kavos ,kurios ir ji pati gere ,turiu ir daugiau pv.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeYoNcE
BeYoNcE
Pradedantysis
lb lb lb aciu uz jusu komentarus man lb gaila tu vaikuciu be tevu... juk jie nekalti, tyros sirdies mazi zmogeliukai... beje manau, kad kiekwienas wajkas yra unikalus, kajp ir kiekwienas zmogus, ajsku galima nebent surasti kazkokiu panasiu sawybiu.. Wajkas is wajku namu manau, yra sawarankiskesnis, supratingesnis, nuosirdesnis, daugiau suwokia apie gywenima...o wajkas gywenantis sejmoje - tai visiuomenes stereotipas...gaila, kad kai kurie zmones, vaikai ar paaugliai mano, jog reikia tyciotis is vaiko is vaiku namu...juk jis lygiaj tox pat zmogus kajp TU! Tiesiog su skaudesne gywenimo istorija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.07 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Tai labai skaudi tema. Ne vien tik asocialių šeimų vaikai patenka į vaikų namus. Pažinau šeimą, augino 5 vaikus. Tėvas žuvo, liko motina su 5 nepilnamečiais. Ji dirbo krano mašiniste. Po pertvarkos Lietuvoje ją atleido iš darbo, nes savininkas reikalavo, kad tą darbą ir kartu kroviku dirbtų vyras. Moteris griebėsi verslo, bet, kad pradėtų reikėjo banko paskolos. Sekėsi gerai, visus vaikus susiguldydavo į nuosavą mikriuką ir sukosi kaip voverė rate, visi vaikai išpuošti, lepinami. Bet ... uždarius sienas su Rusija jos verslas žlugo, bankas atsiimdamas paskolą per teismą pardavė aukcione jos butą, motiną su vaikais iškraustė į gatvę, o "gerieji" kaimynai dar ir apvogė. Moteris bandė žudytis, išgelbėjo, o ką duoti vaikams valgyti ? Išėjo su vaikais elgetauti, nes niekas jos neparėmė, pradėjo asocialų gyvenimą, nes prieglaudą rado pas bomžus. Tada socialinio skyriaus darbuotojai kreipėsi į teismą, kad paimti vaikus į vaiknamį, motina vėl bandė žudytis, vėl išgelbėta. Vaikai pasitaikius progai bėgdavo pas motiną, nuo atvažiavusių juos paimti slėpdavosi kas po lova, kas kluone ir taip keletą metų. Motina paguldyta į ligoninę. Tada ... ryžausi vaikus paimti ir užauginti, po kiek metų priglaudžiau ir jų motiną.
Dabar jau 3 suaugę, dar du bręsta. O ką patyriau aš ?! Visi pradėjo skaičiuoti pinigus, kurie skiriami vaikų globai ir, kad skriaudžiu vaikus išlaikydama ir jų ligotą motiną ir t.t. ir pan. Vaikai mokykloje vaikų pravardžiuojami, žeminami ir, jei jie atsimuša juos užpuolusių, tai tuoj gaunu pastabas, kad aš blogai auklėju, kad tėvai nenori, jog su tais vargšeliais kartu mokytųsi ir jų vaikai, nors tie vaikeliai tikrai niekam skriaudos nedaro, greičiau jie patys patiria skriaudą. Vaiknamį prisimena lyg kokį košmarą jų praeityje. Auklėti juos labai sunku, nes jie yra labai pažeidžiami, bet paminėjus, kad jei nebus geri, teks grįžti į vaikų namus, tuoj stengiasi ir mokytis ir namų ruošoje. Vyresnieji visi stengėsi surasti savo vietą gyvenime ir manau, kad jie lengviau prisitaikys prie betkokių gyvenimo sąlygų, nei lepūnėliai išauginti turte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.09 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ara
Ara
Pradedantysis
Vaikai pagyvenę vaikų namuose skiriasi nuo augančių su tėvais. O, kad jų tiek daug patenka į vaikų namus, tai aš linkusi kaltinti visokias sociologines, psichologines tarnybas, kurie "įsiveržia" į šeimą ir varo ardomąją veiklą, supriešindami vaikus su tėvais arba globėjais. Žiūrėjau Nomedos laidą, kur į klausimą : Kas iš jūsų buvo vaikystėje tėvų mušamas pakelkit rankas? Vos ne visi buvę salėje pakėlė rankas. Vadinasi auklėjo savo vaikus ir nesuluošindavo rykštele ar diržiuku. Tada buvo posakis, kad ... " už vieną muštą duodama 10 nemuštų". Dabar vaikai turi skųsti savo tėvus, jei šie panaudos fizinę jėgą prieš nedrausmingą vaikelį, duoti net telefonai, kad pasiskųstų... Ar tokioj terpėj gali augti ir vystytis geri, paklusnūs ir darbštūs vaikai? O, jei vaikas ima rūkyti, keiktis ar dar mokytojams atsikalbinėti (pastarieji irgi neturi teisės net išvaryti iš klasės), tai vėl gi kaltinami vaikų tėvai, globėjai. Vaikai nekalti, kad kuriami tokie įstatymai ir jie jais naudojasi, bet santykiai tarp vaikų ir globėjų, auklėtojų ir mokytojų aštrėja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.13 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Astulka
Astulka
Meistras
Vaikų globos namų vaikai labai skiriasi nuo vaikų augančių šeimoje. Šie vaikai būna pasmerkti jau jų pradėjimo akimirką. Nuo pat gimimo nepatiria motiniškos šilumos, rūpesčio. Auga laukinukai - tuščiom širdelė, alkani meilės, saugumo reikalingumo jausmo. Dažnas jų turi vienokį ar kitokį raidos sutrikimą, kas sąlygoja akademinį atsilikimą, žemą mokslumą.
O kiek elgesio, psichologinių problemų - geriau apie tai nekalbėti. Ir iš tiesų tik labai maža dalis tokių vaikų kabinasi į gyvenimą ir kažką pasiekia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.22 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaika
Vaika
Pradedantysis
Nu bandysiu atsakyti i kelis klausimus...
Vaikas kuris auges vaiku namuose jis daug sudetingesnis...turi kazka specifiska. Net nzn kaip paaiskinti mano pusbrolis augo be tevu bet paskui mes ji pasiimem mano drauge augo vaiku namuose...jie kazkokie kitokie..sudetingai bendraujantys...nzn...
Vaikai kurie auga su vienu tevu ne labai kuo skiriasi nuo tu kurie turi abudu. Pazistu daug zmogeliuku kurie issiskyre augina vaikus. Viskas gerai...tik tiek kad jei esi vienas su vaiku reikia visko dvigubai ir disciplinos ir meiles visko dvigubai gal tik tiek kad sunkoka...ir vaikui gal negerai. Nes pas visus 2 tevai o as turiu tik viena...net nzn. Labai jau sudetinga ta vaiku psichika...

O del del patekimo i vaiku namus tai cia tikrai ne vaikiuka kaltinti reikia. Cia kalti arba tevai arba gyvenimo salygos arba aplinkiniai. Yra daug visokiu priezasciu kurias isvardinti be gali sunku. Kartais buna pareiskiamas ultimatomas arba tu arba tavo vaikas...tai daro ir vyrai ir tevai. Kitas situacija kai neturi kur eiti tai kad nekentetu vaikas tai ji palieka vaiku namuose...tik mano nuomone kad vaikas tada kencia labiau paliktas nei blogai gyvendamas...Dar vaikus palieka vaiku namuose kai ziuri ka zmones pasakys...
Bet kokiu atveju smerkiu tokius dalykus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.04 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PUCCA
PUCCA
Naujokas
O vakai kartais buna pasele... Mane karta pastume ir iskritau is pirmo auksto, dar vienas vaikas mano draugei su astriu akmeniu pataike i kakta. :-( Baisiai kraujavo. Pasakysiu - mane isstume mergaite, o drauge suzeide berniukas. Tie nelaimingi atsitikimai ivyko moksoj. As manau reiketu pykti, bet nepykau... as zinau kodel vaikai taip elgiasi, o todel, kad jie- arba serga, arba - is vaiku namu. Nes kai vaikai liudi, tai tada jie pyksta. As jiems atleidau ir del to esu laiminga. :-D :-) :-P :*)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.12 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deive
deive
Pradedantysis
as uzaugau su mama tevas daznai gerdavo ir ir dziaugiuosi kad mama ji isvare,aisku trukdavo teviskos meiles,bet buna taip kad kartais geriau be tevo,nuo astuoneriu turejau tik mama ir jos meiles man uzteko,nesijauciu kitokia ir nesijauciu nelaiminga,ir dabar pati auginu dukra viena,nes mano panasus likimas kaip ir mano mamos,kolkas mums tevo netruksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.16 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vetros55
vetros55
Naujokas
Originally posted by: BeYoNcE

Lietuviu mokytoja uzdave pasidometi i, pasirinkti informacijos internete apie tai, kaip zmones vertina vaikus , kurie gyvena ar gyveno vaiku namuosear gyvena su vienu tevu.



Labai noreciau suzinoti jusu nuomone ir todel prasau atsakyti isiuos klausimus nuosirdziai ir atvirai:



1. Ar manote kad vaikai gyvenantys vaiku namuose yra prastesni nei gyvenantys su tevais?



2. Kaip manote, ka turetu jausti vaikas gyvenantis su vienu tevu? Ar jam reikia abieju tevu? Kodel?



3. Galbut manote kad uztenka vaikui ir vieno tevo (mamos) meiles, rupescio? Kodel?



4. Kodel vaikai patenka i vaiku namus?



Lb lb lb aciu uz isreiksta nuomone. Man lb pravers
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai