Santrauka: Vilionės
Tema sukurta: 2009.11.17 13:09
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2009.11.17 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Sveikos merginos ir zinoma šios temos herojai - vaikinai!

Esu naujokė forume ir norisi pradėti nuo manau daugeliui aktualios temos. Galbūt jau kažkas panašaus yra, tačiau nepastebėjau, todėl labai nepykit.
Būtų labai malonu, kad merginos, o tuo labiau vaikinai pasidalintumėte savo patirtimi ir galbūt pateiktumėte kažkokiu pasiūlymų. Mano draugas nemėgsta oralinio, tačiau jam patinka kai mergina jį vilioja ir yra šiek tiek pasileidusi. Ką patartumėte? Jis visad kai jį bandau vilioti būna šaltas, vaizduoja, kad negaliu jo pasiekti, o tas man labai nepatinka. Ką patartumėt, kad jis iškart atsiduotų aistrai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Kažkaip vistiek neįsikertu kame problema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
Rassute, kazkaip is tavo posto panasu ..kad jis saltas kaip akmuo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Problema tame, kad draugas nori jog as ji suviliociau, pasiimciau tai, ko as noriu. Ta prasme imciau ji ir pamyleciau. Bet esu toks zmogus, kad man truputi reikia pastumimo tam, truksta drasos. Nuo ko pradeti, kaip imti ir galu gale pamyleti ji? Nuo ko pradeti? Buciniai? Glamones? Kaip vyrai jums patinka, nuo ko pradeda paneles?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Jis nera saltas kaip akmuo. Jis net laaaaaaabai karstas, taciau jis nori, kad nevisad iniciatorius sexo butu jis :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
rasssute rašė:

Problema tame, kad draugas nori jog as ji suviliociau, pasiimciau tai, ko as noriu. Ta prasme imciau ji ir pamyleciau. Bet esu toks zmogus, kad man truputi reikia pastumimo tam, truksta drasos. Nuo ko pradeti, kaip imti ir galu gale pamyleti ji? Nuo ko pradeti? Buciniai? Glamones? Kaip vyrai jums patinka, nuo ko pradeda paneles?


Na panašu, kad tau šiek tiek trūksta pasitikėjimo savimi ir drąsos.
Jeigu tavo draugas nori, kad jį "suviliotum ir pasiimtum tai ko nori", tai tu tą ir padaryk. Tiesiog įėjus į kambarį nustumk jį ant lovos, pareikšk, kad dabar bus sekso "patinka jam tai ar ne", pradėk prieš jį nusirenginėti, o tada jau šok ant jo... Jeigu jam to neužteks, tai jis žydras :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Na cia jau panasu i atsakyma kurio as laukiau :) Tik noretusi daugiau tokiu patarimu :)
Taip, man truputi truksta drasos ir pasitikejimo, taciau pati suprantu, kad vaikinam reikia merginos, kuri sugebetu viska :)
mm.... jau sukiojasi mintys ivairios:)
Pasisiauses, ACIU! ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
o tai kelintas vaikinas tavo gyvenime yra sis, toks vaizdas, kad pirmas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
rasssute rašė:

Jis nera saltas kaip akmuo. Jis net laaaaaaabai karstas, taciau jis nori, kad nevisad iniciatorius sexo butu jis :)


good point :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
tikrai ne pirmas ir ne antras, taciau visi anksciau buve pries tai buvo patenkinti viskuo, ka suteikdavau. O dabar yra taip, kad reikia kazka paivairinti. Todel nemanau, kad tai yra bloga tema. Daug kam tai i nauda. Galima suzinoti ko vaikinai reikalauja is merginu, kas patinka, o kas ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
nereikia cia nieko mokyti. Zmogus elgiasi taip kaip pats to nori. Jeigu jaucia aistra tam zmogui - darysi tai ko noresi. Abu zmones tai daro, ne vien vaikinas rodo iniciatyva, ar tik mergina. Siaip vis tiek visada veda vyrai, cia kaip ir gyvenime. Taciau, jeigu mergina turi aistros, ir uzsidegimo, ji tiesiog darys ko ji nori. Ne taip, kad - pasakys, tu ateini, nusirengi, susokti ten kazka, ir mazdaug cia jau suviliojai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Deja labai blogas poziuris. Siais laikais ne tik vyrai vadovaujame gyvenime. Dabar ir moterys rodo valdo, kai kuriais atvejais dar ir geriau nei vyrai. Pritariu, kad darai ta, ka nori, jei yra aistros, taciau yra vienas dalykas - baime padaryti tai, kas gali partneriui nepatikti. Ir tai nesmerktina, kad norisi pasidalinti savo fantazijom, mintim. Ir niekas nesake, kad kazka susoki ar padarai, reiskia suvilioti. Visa tai reikia daryti su atsidavimu, bet ir tas sokis gali padeti!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
kalbekit ka norit, vyrai veda moteri, ne moteris veda vyra gvenime. Dabar pasiklausykit, sis vedimas ir ikunija vyriska vyra gyvenime, stai del ko moterys renkasi tokius vyrus, kurie zino kur eina, ir tai daro su uztikrinimu gyvenime.
Dabar del viliojimo. Sakau - jei moteris zino ko ji nori, ji aplamai gyvenime nebijo isreiksti savo norus, ji tai darys ir lovoje. Ir tai apibudina moteriska moteri. Tuo skiriasi moteris nuo mergaites.
Gali patarimu susirinkti kruvas cia, vienas pasakys - pasok, kitas nusimesk rubus, trecia, antrankius uzdek, ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Bet tie patarimai gali ir islaisvinti tikraja moteri, nes as zinau, kad tokia esu, teisiog reikia tam tikro postumio. Jei toks priesiskas poziuris i sia tema, tai kam isvis joje dalyvauti ir komentuoti? Tam ir yra tema, kad joje butu diskutuojama apie konkretu dalyka, o ne kaip dabar - toks vaizdas, kad tik siekiame sumenkinti ir pazeminti sios minties atskleideja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pasisiauses rašė:
rasssute rašė:
Problema tame, kad draugas nori jog as ji suviliociau, pasiimciau tai, ko as noriu. Ta prasme imciau ji ir pamyleciau. Bet esu toks zmogus, kad man truputi reikia pastumimo tam, truksta drasos. Nuo ko pradeti, kaip imti ir galu gale pamyleti ji? Nuo ko pradeti? Buciniai? Glamones? Kaip vyrai jums patinka, nuo ko pradeda paneles?

Na panašu, kad tau šiek tiek trūksta pasitikėjimo savimi ir drąsos.
Jeigu tavo draugas nori, kad jį "suviliotum ir pasiimtum tai ko nori", tai tu tą ir padaryk. Tiesiog įėjus į kambarį nustumk jį ant lovos, pareikšk, kad dabar bus sekso "patinka jam tai ar ne", pradėk prieš jį nusirenginėti, o tada jau šok ant jo... Jeigu jam to neužteks, tai jis žydras :D

Pritariu ir as :)
Siaip sitoki fokusa karts nuo karto reiketu kiekvienai merginai prisimint :D Jei vaikinas - ne lopsnys koks uzsidavatkines...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
Techno rašė:

Pasisiauses rašė:

rasssute rašė:

Problema tame, kad draugas nori jog as ji suviliociau, pasiimciau tai, ko as noriu. Ta prasme imciau ji ir pamyleciau. Bet esu toks zmogus, kad man truputi reikia pastumimo tam, truksta drasos. Nuo ko pradeti, kaip imti ir galu gale pamyleti ji? Nuo ko pradeti? Buciniai? Glamones? Kaip vyrai jums patinka, nuo ko pradeda paneles?


Na panašu, kad tau šiek tiek trūksta pasitikėjimo savimi ir drąsos.

Jeigu tavo draugas nori, kad jį "suviliotum ir pasiimtum tai ko nori", tai tu tą ir padaryk. Tiesiog įėjus į kambarį nustumk jį ant lovos, pareikšk, kad dabar bus sekso "patinka jam tai ar ne", pradėk prieš jį nusirenginėti, o tada jau šok ant jo... Jeigu jam to neužteks, tai jis žydras :D


Pritariu ir as :)

Siaip sitoki fokusa karts nuo karto reiketu kiekvienai merginai prisimint :D Jei vaikinas - ne lopsnys koks uzsidavatkines...



Aciu mielieji, kad dar yra tokiu, kurie supranta sios temos aktualuma ir komentuoja protingai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Man tai kvepia paugliskumu.Santykiu is vadoveliu ir patarimu nesulipdysi.Ir niekas nepades,jei pati nejausi to ka darai.Viskas turi buti isjausta, isgyventa,tikra.Tuo labiau nereikia stengtis itikti,kad padarytum ispudi,nes tai tik akimirka...Vien technika,be jausmo vargu ar ilgai tai tesis....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasssute
rasssute
Naujokas
As ir nesakau, kad esu beviltiska. As zinau, kad galiu daug ka padaryti, taciau reikia islaisvinti ta zveriuka viduje, kuris slypi ir troksta istrukti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LonLyWoLf
LonLyWoLf
Pradedantysis
Yra sexshopai, ten visokiu zaisliuku yra tai su jais pazaisk pries ji, o kai jau jis nores sakyk as jau patenkinta man taves nebereikia, man rodos nebereiks nei gundyt, kaip taip uzsivedes buvo ir negavo pats piktas kelias dienas pavaikscios, paskui pats nuples drabuzius nuo taves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
rasssute rašė:

As ir nesakau, kad esu beviltiska. As zinau, kad galiu daug ka padaryti, taciau reikia islaisvinti ta zveriuka viduje, kuris slypi ir troksta istrukti.

pati ir pasakei, ką reikia daryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai