Santrauka: Ka tai galetu reiksti?
Tema sukurta: 2011.09.27 08:39
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.09.27 08:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makarone
Makarone
Pradedantysis
Su vaikinu susipazinau ir bendrauju 2 menesius, mums abiems daugiau nei po 25 metus, taciau per tuos du menesius dar nebuvo sekso. Vaikinas neturejes ne vienos rimtos ilgos draugystes, kaip pats pasakojo visos jo draugystes baigdavosi 3 men tarpe. Jis ir su manimi labai kuklus, per tuos du men pajudejom tik link buciniu, jis ne karto nebande mane nusitemti i lova, ne karto nebande jokiu glamoniu. As pati esu drasi, bet labiau megstu kai vaikinas pirmas pradzioje parodo susidomejima, tad kantriai laukiau. Viena vakara uzvedziau tema apie seksa, tai gyresi, kad turejes virs 10 suguloviu. Buvau apsalus, nes maniau, kad jis gal is viso nekaltas, kad sitaip vangiai su manimi eina. Po to vakaro vis dazniau pradejau uzmetineti replikas apie seksa ir viena vakara nusprendziau imtis visgi pirma iniciatyvos. Ir nuzingsniavus i jo kelnaites, jo daikciukas nestovejo.
Ka tai galetu reiksti? As jo netraukiu? Nors tai atrodo nerealu, nes viena karta jau bandziau ji mesti, tai del manes tikrai padare stipriu pasikeitimu savo gyevnime ir puikiai laikosi savo zodzio. Be to, esu tikrai simpatiska, liekna, prisiziurinti mergina.
Ar gali buti nestovejimo priezastis, tai kad jis seksa turejo arba labai senai, arba is viso nekaltas, todel baime daro savo?
Noreciau protingu minciu, o ne kvailu repliku. Is anksto dekoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kuo daugiau vyras giriasi lovos reikalais, tuo mažiau iš tikrųjų sugeba. Čia patvirtinta tiesa be jokių išimčių. :D

O kad nestovi, tai nemanau, kad tu jo netrauki, greičiausiai jis turi kokių nors problemų, psichologinių ar fizinių, turbūt dėl to ir neskuba tave pamylėt, nes bijo tavo reakcijos. O ir labai nenori, kad tu jį paliktum, nes dėl tokios savo problemos žino, kad ne kiekviena mergina su juo prasidės.

Taigi belieka su juo atvirai ir nespaudžiant kalbėtis, spręsti tą problemą padedant gydytojams, jeigu reikės, jeigu nori būti kartu su juo. Bet jeigu jis nenorės to daryti, tai nežinau, ar verta aukotis? Juk jauna esi, sveika, kaip ir visi normalūs žmonės nori normalaus seksualinio gyvenimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
na, kažin ar kas čia nustatys, kodėl daikčiukas nestovėjo. pirma, manau, kad nužingsniavus į kelnaites, daikčiukas ir neprivalėjo būtinai stovėt, tačiau kas tada? ką darei, kad atsistotų? kaip abu baigėt su tokia situacija? jei jau visaip kaip stengeisi, bet nestovėjo, priežasčių gali būti n. vaikinas gal tikrai nekaltas, prisimelavęs apie 10 partnerių, gal turi problemų su potencija, gal nėra tokio karšto būdo ir sekso poreikis silpnas, gal kitos orientacijos, gal išgąsdino tavo atviras seksualumas.. vardint ir vardint.. o išsiaiškint teks tau ir ne kaip kitaip, o kalbant su žmogum.. ne kaltinant, ne agresyviai reikalaujant.. jei manai, kad tai neįmanoma, gal tiesiog paprasčiau išsiskirti.. nes jei esi seksuali moteris, norinti reguliariai mėgautis seksualiniais malonumais, kažkaip abejoju, kad šis vaikinas tam tinkamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KarlsonoDraugas
KarlsonoDraugas
Naujokas
Kaip jau ir kiti sakė, nepakalbėjusi nesužinosi. Fizines problemas nukelčiau į pačią paskutinę vietą. Ko gero arba nekaltas ir dėl to labai nervinasi, bijo, automatiškai ir neatsistoja. Arba tau jaučia stiprius jausmus, todėl iki to priėjus, vėlgi, adrenalinas ir t.t. Čia optimistinės priežastys ir visai realios.
Aišku, gali būti ir kitų bėdų. Dėl tų 10 sugulovių, tai čia jau labai labai klaustukas, nes arba jos jį kažkuo išgąsdino (galbūt paskutinė), arba jis yra labai neseksualiai nusiteikęs, jei per tiek laiko draugystės net nepabandė tavęs pasiguldyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makarone
Makarone
Pradedantysis
As suprantu, kad niekas nenustatys tikros priezasties, as tik noriu, kad ivardintu del ko aplamai gali taip buti. Juk vyruku cia yra
Invazija, nesu maza nepatyrusi mergaite, tai puikiai zinau kada turetu stoveti, o kada neprivalo. Ir juo labiau sujaudinti vyra moku.
Nedemonstravau jokio seksualumo, ta vakara kai mes snekejomes ir jis pasake, kad turejes virs 10 partneriu, tai paklausiau kodel iki siol nerode jokio noro su manimi permiegoti, net glamoniu jokiu. Tai atsake, kad as labai rimta, bijojo isgazdinti ar kazka panasaus. As tikrai nesistengiau jo iki tol vilioti, nes laikausi nuomones, akd vyrai pirma karta turetu rodyti iniciatyva. Tai po jo zodziu pagalvojau, kad tikrai per daug save rimtai pateikiu,pati pradejau gundyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 10:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Priežastis, neva tu pernelyg rimta, yra paprasčiausia atmazkė... Netikėk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Luxus
Luxus
Naujokas
Aš čia ne į temą... tik šiaip pastebėjau patarimus... "pajudink pirštelį, o jeigu ne - tai eik kito ieškoti..." och tas internetas ir 21 amžius - pasiūla begalinė, kam gi vargti su kažkokiu savim nepasitinknčiu jaunuoliu, nereikia ten net bandyti nieko, gi jau nuvylė, gal net apsimelavo, sakyčiau looser'is, siūlau mesti ir imti kitą, o po to dar kitą, tas gi irgi kokių nors minusų turės...tada dar kitą... sėkmės renkantis...

taip taip, aš žinau, kad jūs žinot,kad esu ką tik paliktas, toks pats looseris ir impotentas...
tik Jūs labai dėl visko klystat... peace ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Na ką padarysi. Anksčiau moteris išvis neturėjo jokių teisių į malonumą lovoje, dabar laikai pasikeitė. Jeigu seksas gyvenime svarbus, nematau reikalo kankintis su žmogum, kuris dažniausiai ir pats nėra linkęs spręsti savo problemos.
Tik va, o kam meluoti tada?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 10:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Makarone, siūlau tokiu atveju geriau pasišnekėti su vaikinu, nes jis tik žino savo problemas, o ne forumas. Kaip ir minėjo priežasčių gali būti n ir +: nuo baimės iki mažo sekso poreikio. O jei visaip kalbinamas nesišnekės tik tada siūlyčiau palikt. O gal sakydamas "per daug rimta" jis tau kaip tik davė užuominą, kad kažkokios iniciatyvos ir pats norėtų iš tavęs? Nežinau, priežasčių kaip matai daug, bet spręsti tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makarone
Makarone
Pradedantysis
Kolegė rašė:

Makarone, siūlau tokiu atveju geriau pasišnekėti su vaikinu, nes jis tik žino savo problemas, o ne forumas. Kaip ir minėjo priežasčių gali būti n ir +: nuo baimės iki mažo sekso poreikio. O jei visaip kalbinamas nesišnekės tik tada siūlyčiau palikt. O gal sakydamas "per daug rimta" jis tau kaip tik davė užuominą, kad kažkokios iniciatyvos ir pats norėtų iš tavęs? Nežinau, priežasčių kaip matai daug, bet spręsti tau.


Suprasciau jei jis butu rodes iniciatyva, o as nieko, tada taip, bet tai pats nieko niekada nerode, tai tikrai cia ne ta priezastis. Netgi ta vakara kai as rodziau jam iniciatyva, jis iniciatyvos jokios nesieme.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Kad problema yra- matot abu. Pasiūlyk jam pasikalbėti atvirai. Ir nepasiduok jo atmazams. Jei rimtai nusiteikęs spręsti- puiku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
autore, rinkis kas tavo gyvenime svarbiau.. nors kaip ten sako.. ateis laikas - bus ir vaikas bet šiaip manau jums gal vertėtų tikrai skirtis, nes tu į jį žiūri tik kaip į sekso objektą.. gal pradžiai išsilakstyk, bet tada jau vargu ar kas beims į žmonas aišku.. bet čia juk tavo gyvenimas ir tau spręsti .. be to sakai esanti liekna, o tai traukia tikrai ne visus vyrus.. užtat aš ir nesuprantu merginų beribio polinkio kūdintis.. aš išvis nesuprantu tokio požiūrio, atseit draugavimas dėl draugavimo.. aišku kitas klausymas, jei tu nori nuo jo susilaukti vaikų.. tada pati apsispręsk ko tu nori ir jei nori nuo jo vaikų, tai imk jam tai ir pasakyk ir viskas turėtų susitvarkyti.. moterys kažkaip mąsto kitaip ir maišo geismą su meile.. bet šiaip jei kažkas nedrąsu, tai galima užsigesinti juk šviesą pvz.. žodžiu visam tam pirmiausia subręsti reikia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, jo, jei vyrui pasakai, kad nuo jo nori vaiko, iš karto atsistoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
carmageddon rašė:
autore, rinkis kas tavo gyvenime svarbiau.. nors kaip ten sako.. ateis laikas - bus ir vaikas bet šiaip manau jums gal vertėtų tikrai skirtis, nes tu į jį žiūri tik kaip į sekso objektą.. gal pradžiai išsilakstyk, bet tada jau vargu ar kas beims į žmonas aišku.. bet čia juk tavo gyvenimas ir tau spręsti .. be to sakai esanti liekna, o tai traukia tikrai ne visus vyrus.. užtat aš ir nesuprantu merginų beribio polinkio kūdintis.. aš išvis nesuprantu tokio požiūrio, atseit draugavimas dėl draugavimo.. aišku kitas klausymas, jei tu nori nuo jo susilaukti vaikų.. tada pati apsispręsk ko tu nori ir jei nori nuo jo vaikų, tai imk jam tai ir pasakyk ir viskas turėtų susitvarkyti.. moterys kažkaip mąsto kitaip ir maišo geismą su meile.. bet šiaip jei kažkas nedrąsu, tai galima užsigesinti juk šviesą pvz.. žodžiu visam tam pirmiausia subręsti reikia..

Maišo šeimininkė tešlą puodyneje. :) O pilnaverčiuose santykiuose turi būti meilė su geismu, viena nuo kito neatskiriama. Yra normalu norėti sekso su savo mylimuoju!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
aš gal dar pabandyčiau tiesiog surengti specialią vakarienę - pasikviesčiau į namus, būčiau pasipuošus, skaniai išsikvepinus, paruošus lengvą vakarienę, intymesniame apšvietime, parinkusi tinkamą muziką.. išgertume vyno truputį.. žodžiu, daryt viską atsipalaidavimui ir tuo pačiu, kad atmosfera būtų tinkama seksualiniam sudirginimui.. pasiūlyčiau padaryt masažą. papasakočiau ką nors intymesnio, kad vaikinas turėtų progą ir pats paatvirauti, subtiliai klausinėčiau tokių dalykų, kurie ir jaudintų, ir informacijos suteiktų.. jei žmogus vis tiek nesijaustų nusiteikęs seksui, eina sau.. aišku, galima bandyti pargriauti ir pradėti daryti oralinį, pačiai lipt ant jo.. nors pati to nedaryčiau.. jei tą naktį nepavyktų pasimylėt t.y. jis ir toliau nesiimtų iniciatyvos, penis neatsistotų, tai jau tikrai, kam vargti su tokiu vyru. aš nevargčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Red rašė:
Maišo šeimininkė tešlą puodyneje. O pilnaverčiuose santykiuose turi būti meilė su geismu, viena nuo kito neatskiriama. Yra normalu norėti sekso su savo mylimuoju!


Man atrodo, kad bendrai normalu norėti sekso... o meilė vis tiek ateina vėliau, kai būna visapusis pažinimas, įskaitant vyro kaip vyro. Aišku, kiti tikrai painioja geismą su meile, arba dėl "šventos ramybės" uždeda pliusiuką "myliu" vien dėl to, kad "padoriai" mėgautųsi santykiais, ir dėl tokių carmageddon būtų teisus, tik kad man atrodo, kad jis pats panašiai elgiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makarone
Makarone
Pradedantysis
carmageddon rašė:

autore, rinkis kas tavo gyvenime svarbiau.. nors kaip ten sako.. ateis laikas - bus ir vaikas bet šiaip manau jums gal vertėtų tikrai skirtis, nes tu į jį žiūri tik kaip į sekso objektą.. gal pradžiai išsilakstyk, bet tada jau vargu ar kas beims į žmonas aišku.. bet čia juk tavo gyvenimas ir tau spręsti .. be to sakai esanti liekna, o tai traukia tikrai ne visus vyrus.. užtat aš ir nesuprantu merginų beribio polinkio kūdintis.. aš išvis nesuprantu tokio požiūrio, atseit draugavimas dėl draugavimo.. aišku kitas klausymas, jei tu nori nuo jo susilaukti vaikų.. tada pati apsispręsk ko tu nori ir jei nori nuo jo vaikų, tai imk jam tai ir pasakyk ir viskas turėtų susitvarkyti.. moterys kažkaip mąsto kitaip ir maišo geismą su meile.. bet šiaip jei kažkas nedrąsu, tai galima užsigesinti juk šviesą pvz.. žodžiu visam tam pirmiausia subręsti reikia..


Tai tu nori man pasakyti jei as noriu sekso su juo, tai esu neissilaksciusi? Tu nori pasakyti, kad normalu kai poroje nera sekso arba seksas per sventes, arba tik tais atvejais kai nori susilaukti vaiku?:D
Jeigu jo netrauktu liekna mergina, juk logiska, kad jis ir nebutu su manimi ir negaistu savo laiko. Ir kas tau sake, kad as esu perkarusi ir turiu beribi polinki kudintis?
Tavo komentaras kaip is kosmoso, sorry, tikrai nusisnekejai:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makarone
Makarone
Pradedantysis
invazija rašė:

aš gal dar pabandyčiau tiesiog surengti specialią vakarienę - pasikviesčiau į namus, būčiau pasipuošus, skaniai išsikvepinus, paruošus lengvą vakarienę, intymesniame apšvietime, parinkusi tinkamą muziką.. išgertume vyno truputį.. žodžiu, daryt viską atsipalaidavimui ir tuo pačiu, kad atmosfera būtų tinkama seksualiniam sudirginimui.. pasiūlyčiau padaryt masažą. papasakočiau ką nors intymesnio, kad vaikinas turėtų progą ir pats paatvirauti, subtiliai klausinėčiau tokių dalykų, kurie ir jaudintų, ir informacijos suteiktų.. jei žmogus vis tiek nesijaustų nusiteikęs seksui, eina sau.. aišku, galima bandyti pargriauti ir pradėti daryti oralinį, pačiai lipt ant jo.. nors pati to nedaryčiau.. jei tą naktį nepavyktų pasimylėt t.y. jis ir toliau nesiimtų iniciatyvos, penis neatsistotų, tai jau tikrai, kam vargti su tokiu vyru. aš nevargčiau


Vulgarumas man tikrai nebudingas, be to jei nematau geismo pas vyra, tokio sekso man tikrai nereikia:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Blin, Makarone, tai kokius santykius tuomet įsivaizduoji? Kas tau yra vulgarumas, kas tau yra seksas? Ir apskritai ar save bent kiek geriau pažįsti? Nes santykiuose, ypač seksualiniuose, reikia būti ir vulgariai, ir kartais parodyti iniciatyvą. Trumpiau apibrėžiant: draugė turi mokėti būti ir gera meiluže, ir gera kekšė, ir draugė. Teisingai Invazija patarė, kad gal pirmiau kokio intymios aplinkos reikėtų, o ne šiaip virstam į lovą ir pasidulkinam. Sorry, už grubumą, bet tokia mano nuomonė šiuo klausimu. Galų gale pirmiausia gal normaliai ir atvirai PASIŠNEKĖKIT.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.27 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu pirmas dalykas tai, jog sakomas partnerių skaičius dažniausiai atvirkščiai proporcingas realybei - kuo daugiau teigiama, tuo mažiau buvo Joks normalus jei ir daug turėtų, manau neatvirautų, koks jis kazanova ir panašiai.
Dėl pačio veikimo, gal nebuvo jokio dirginimo, jokios preliudijos.. O gal tiesiog slegia bėdos studijose, darbuose, asmeniniame gyvenime, gal darbo neranda, nepasitiki, arba kaip pati konstatavai - bijo išgazdinti, nes per rimta, o jis toks kaip minėjai lengvabūdis, jei trumpos tik draugystės, ir nesmagu kažkaip visko skubinti, nes pastarosios draugystės laikotarpiai parodė, kad skubėjimas greit ir baigiasi.. Na visko čia gali būti Dar jei ką tai ir posakis yra, kad geros merginos rankose ir virvė stovi kažkas čia teisingai parašė, ką toliau darei, ar tik iki kelnaičių nusileidai, ar kažką prieštai/poto bandei daryti, kad pakelti draugužį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai