Tema sukurta: 2011.09.04 00:10
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.09.04 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneke
Agneke
Naujokas
Kažkur birželio viduryje gaunu žinutę iš nežinomo numerio, maždaug rašo toks ir toks, teko matyti tave mokykloje, patikai ir panašiai. Atsakymo iš manęs nesulaukė. Po poros valandų skambutis iš to pačio numerio. Atsiliepiau, vaikinas malonus, prisistato. Vėliau apsikeičiam nuotraukomis(vaikinas gan simpatiškas), bendraujame. Bendravome kiekvieną dieną žinutėmis. Po kurio laiko, prasidėjo pasiūlymai "būt kartu", "gyventi kartu su juo". Iš karto atsisakiau, pareiškiau kad mes nei bendravę realiai, nei mačius nesu ir t.t. Bet jis rašė kad jam nesvarbu, aš jam patinku, o po to jau rašė kad mane myli. Po to ėmė plaukti žinutės su tekstais "noriu su tavimi vaiko kad visą gyvenimą būtume kartu". Man tai jau darėsi keistoka... Pati paskambinau ir paprašiau kad ištrintų numerį, ir neberašytų, bet jis vėl maloniai pasakė kad jam buvo labai sunkų jį gauti, ir tikrai netrins. Dar bent savaitę ėjo žinutės, bet neatrašiau, atrodo viskas pasibaigė.
Bet va, rugsėjo pirmoji, ir vėėl, skambutis ir tas pats iš naujo "mačiau tave, labai gražiai atrodei"(nors aš jo nemačiau) . Žinutės, su tekstais myliu tave, nepaliksiu, noriu būti su tavimi...
Bliamba... sugalvojau parašyti jog turiu vaikiną, maniau jog tada jis susipras, ir nebetrukdys manęs.. Bet gavau štai kokį atsakymą "man px tas tavo vaikinas, užmušiu aš jį ir nebeturėsi. Ir būsim mes kartu visą gyvenimą".
Man 17, aš tokioj situacijoj pirmą kartą... nebeįsivaizduoju ką daryti... Kaip jo atsikratyti? Numerio keisti negaliu, o dabar dar ir mokykloje kiekvieną dieną matysiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Pala, o tu mergina ar vaikinas??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Red rašė:
Pala, o tu mergina ar vaikinas??

Manau savaime suprantama, kad mergina :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Red rašė:

Pala, o tu mergina ar vaikinas??


o tai neaišku?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Jei klausiu, vadinas ne be reikalo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneke
Agneke
Naujokas
Mergina aš, mergina, o jei dėl el pašto, tai su brolio registruota... )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Tai itin keista, juolab, kad šiais laikais itin nesunku susikurti savo. O apie persekiotoją papasakok tėvams, broliui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dzonsonas
dzonsonas
Naujokas
Panašu, kad jis lengvai neatstos. Geriau būtų jei pasakytum tėvams ir artimiausiams draugams, kad žinotų apie jį, pati ramiau jausies. Pakeisk numerį, tai nėra tragedija :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 01:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Torque
Torque
Pradedantysis
Cia grinai kaip per filma kazkoki. Ten tokia merga su psichu draugaut pradejo aisku is pradziu atrode kad normalus bet paskui pradejo persekiot ja, kontroliuot irgi norejo amzinai su ja gyvent bet jos tevas kazkaip issiaiskina kad psichas ir draude jam matytis su ja. Tas tevs nuvaziavo i psicho namus kai jo namie nebuvo ir pamate kad visas kambarys jos nuotrauku jos daiktu pridetas ir viska isvarte. Tada psichas su draugeliais nuvare i ju ale sarvuotus namus bet jis koda zinojo ir t.t. Tada ji jos tevs pro langa issveite. Ziek kad tau taip nenutiktu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 02:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Torque rašė:

Cia grinai kaip per filma kazkoki. Ten tokia merga su psichu draugaut pradejo aisku is pradziu atrode kad normalus bet paskui pradejo persekiot ja, kontroliuot irgi norejo amzinai su ja gyvent bet jos tevas kazkaip issiaiskina kad psichas ir draude jam matytis su ja. Tas tevs nuvaziavo i psicho namus kai jo namie nebuvo ir pamate kad visas kambarys jos nuotrauku jos daiktu pridetas ir viska isvarte. Tada psichas su draugeliais nuvare i ju ale sarvuotus namus bet jis koda zinojo ir t.t. Tada ji jos tevs pro langa issveite. Ziek kad tau taip nenutiktu


Žinau šitą filmą ;D Baimė (Fear) berods vadinas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 02:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu kuoktelėjęs kažkoks, arba taip tik svaigsta, kitaip gal ir realiai būtų priėjęs mokykloj ar kur ten..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 02:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Tėvams sakyk, tegul padeda atsikratyti įkyruolio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 08:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Parašyk pareiškimą policijai dėl skambinėjimų arba pasikeiti numerį be jokių " negaliu pasikeisti " .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 09:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
tai jėtus... susitikit mokykloje kur nors ir paaiškint jam žmoniškai. pamatysi kas jis per paukštelis ir viskas pasidarys kažkiek aiškiau. nes kažkokia nesąmonė gaunasi - jis tave matė o tu jo nematei mokykloje. jei jau keitetės fotkes tai turėtum atpažint. o gal jo siustos fotkes net ne jo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gali būt, kad ir ne jo fotkės ir kad išvis rašinėja koks mažas snarglius.
Siūlau VISIŠKAI ignoruoti, nes dabar tu kartais atrašinėji ir tik dar labiau pakurstai norą rašyt.

Arba keisk numerį, tai nėra sunku. Aš esu keitusi dėl tokių cirkų.

Jei nori ir netingi prasidėt, išsaugok jo žinutes, ypač grasinančias ir kitas nenormalias, kreipkis į policiją, bet čia tik su tėvais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Torque rašė:

Cia grinai kaip per filma kazkoki. Ten tokia merga su psichu draugaut pradejo aisku is pradziu atrode kad normalus bet paskui pradejo persekiot ja, kontroliuot irgi norejo amzinai su ja gyvent bet jos tevas kazkaip issiaiskina kad psichas ir draude jam matytis su ja. Tas tevs nuvaziavo i psicho namus kai jo namie nebuvo ir pamate kad visas kambarys jos nuotrauku jos daiktu pridetas ir viska isvarte. Tada psichas su draugeliais nuvare i ju ale sarvuotus namus bet jis koda zinojo ir t.t. Tada ji jos tevs pro langa issveite. Ziek kad tau taip nenutiktu


Zmogau,gyvenimas ne filmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
Taip, visai gali buti,kad koks mazvaikis susigalvojo sau smagu zaidimuka, prisiziurejes va tokiu filmu.Bandyk ignoruoti ir ziurek kas tada bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exploderis850
exploderis850
Naujokas
jeigu nori galiu sužinoti kur jis gyvena, tik duok jo numerį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
kodel ji turi keisti numeri del kazkokio pridurko ? pasakai tevams arba vyresniems draugams kad kaili isvanotu. manau cia koks klasiokas rasineja "paprikolu"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.04 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Kailį vanoti šiais laikais yra pavojinga , kad pačių nepatrauktų baudžiamojon atsakomybėn , geriau kreiptis į policiją taip , kad jie imtųsi darbo (kreipimųsi į aukštesnę valdžią o ne pareiškimų priiminėtojus).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai