Santrauka: jauciuosi keistai...
Tema sukurta: 2009.03.24 02:37
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.03.24 02:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tyla24
tyla24
Pradedantysis
Gyvenu kartu su vaikinu..sutariam neblogai...tik del vieno dalyko jauciuosi keistai...del pinigu...jis uzdirba uz mane tris kartus daugiau, bet nori, kad uz viska moketum per puse..uz gyvenama plota, uz maista...netgi kavineje moketume perpus...jauciuosi blogai ne del to, kad neturiu pinigu, tiesiog manau, kad tai yra labai nevyriska...zinant, kad uz drauges moka ju vaikinai (bent jau nuejus i kavine, nes as nenoriu, kad jis mane visiskai islaikytu), jauciuosi ne kaip...kaip jus vertinate tokia situacija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 02:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Hmmm.... jeigu bendravimas prasideda nuo skaiciavimo - bloga byla Nenoriu prikarkset, bet tai tik mano tokie savotiskai pastebejimai Manau, jeigu zmones nuosirdziai myli vienas kita tyra meile, tai viska daro is sirdies ir tikrai neskaiciuos kas uz ka moka ir kas kiek gauna.... Atleisk, bet as parasiau tik savo pamastymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 02:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tyla24
tyla24
Pradedantysis
bagira1 rašė:

Hmmm.... jeigu bendravimas prasideda nuo skaiciavimo - bloga byla Nenoriu prikarkset, bet tai tik mano tokie savotiskai pastebejimai Manau, jeigu zmones nuosirdziai myli vienas kita tyra meile, tai viska daro is sirdies ir tikrai neskaiciuos kas uz ka moka ir kas kiek gauna.... Atleisk, bet as parasiau tik savo pamastymus


jis labai skaiciuoja, vadinasi, is jo puses tikrai man siltu jausmu nelabai yra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 03:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Mieloji, nepik, bet... Aisku, negalima sakyt, kad viskas skaiciuojama pinigais, bet... Tavo atvyju, esme ne materialiane puseje, o poziuri i ja... Kartais mes nesamoningai norime padaryte mylima zmogu laiminga: ar tai is materialines puses ar is dvasines, bet... mums i galva neateina skaiciuoti kas kiek idejo i tyros meiles pastangu... Nenoriu tave nuvilt, bet mano nuomone - jis myli ne tyra meile Aisku, galiu suklysti Ir duok Dieve, kad suklysciau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 03:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MandM
MandM
Pradedantysis
Pastebejimas: "uz daruges moka vaikinai" tai cia jau tau kazkoks rodiklis?
Liudna, bet nieko nepakeisi. Moterys yra linkusios prie gero greitai priprasti ( irodyta praktiskai, buna ir isimciu) Taciau kad viska pusiau dalinates mane zavi, o jeigu taip jautiesi tai ne cia vieta rasyti, i o saviski reikia kreiptis. Daug priezasciu gali buti kodel jis taip daro

Jeigu neizvelgi patarimo pasikartosiu- issiaiskink asmeniskai, ir kiekvieno nuomone bus labai individuali ir niekam tikusi. Visi mes zmones ir visi skirtingi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 03:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O jūs kavinėse mokate per pusę ar kiekvienas už save? Jie per pusę, tai jokia čia lygybė, nes paprastai vyrai suvalgo daugiau. Tai taip išeina, kad jis turėdamas didesnes pajamas, turi mažesnes išlaidas. Nesikabinėčiau prie to, jei nebūtų taip griežtai skaičiuojama...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 04:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
agota23 rašė:
bagira1 rašė:
Hmmm.... jeigu bendravimas prasideda nuo skaiciavimo - bloga byla Nenoriu prikarkset, bet tai tik mano tokie savotiskai pastebejimai Manau, jeigu zmones nuosirdziai myli vienas kita tyra meile, tai viska daro is sirdies ir tikrai neskaiciuos kas uz ka moka ir kas kiek gauna.... Atleisk, bet as parasiau tik savo pamastymus

jis labai skaiciuoja, vadinasi, is jo puses tikrai man siltu jausmu nelabai yra...


juokinga. nes tu irgi skaičiuoji. skaičiuoji kiek ir kur jis turėtų už tave sumokėti. vadinasi, abu labu toki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 04:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
anticaca rašė:

agota23 rašė:

bagira1 rašė:

Hmmm.... jeigu bendravimas prasideda nuo skaiciavimo - bloga byla Nenoriu prikarkset, bet tai tik mano tokie savotiskai pastebejimai Manau, jeigu zmones nuosirdziai myli vienas kita tyra meile, tai viska daro is sirdies ir tikrai neskaiciuos kas uz ka moka ir kas kiek gauna.... Atleisk, bet as parasiau tik savo pamastymus


jis labai skaiciuoja, vadinasi, is jo puses tikrai man siltu jausmu nelabai yra...




juokinga. nes tu irgi skaičiuoji. skaičiuoji kiek ir kur jis turėtų už tave sumokėti. vadinasi, abu labu toki


Tai jau siu laiku jaunuolio mastymas+kai kurie budo bruozai(taupumas?godumas?)= nelabai patenkinta tokiu draugo elgesiu panele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 04:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaliause
kaliause
Pažengęs
Tikrai ir as manyciau, jei skaiciuoja nera gerai. Pritariu bagirai, kuri rase, kad jei myli tikrai neskaiciuotu ar reiktu per puse moket.
O ka daryti tokiu atveju, gal pasakyt, jei tau pinigai mieliau, gal tu su jais ir gyvent o ne su manimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 04:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
O kas butu, jei tu del kokiu nors priezasciu (pvz susirgtum) negaletum uzsidirbti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 05:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baubas2627
baubas2627
Naujokas
net nezinau,kaip tu is viso su tokiu zmogum gyveni?jeigu jau dabar taip yra tai kas bus toliau,daryk isvadas kol nevelu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 07:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
tai gerai kad skaičiuoja pinigus. O, kad nori jog jis už tave viską mokėtų tai taip ir sakyk

Jei myli neskaičiuoja , o gal jis tiesiog yra racionalus į viską žiūri bliaviai, o ne mėto pinigus į šalis dėl savo brangiosios damos.
+ jeigu skaičiuoja reikškias pinigų jums netruks tikrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 08:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Ir visi čia ant to vaikinuko... O kur jei myli - nežiūri kiek tau pinigų skiria antroji pusė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 08:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
Tik jau nereikia tu nieku "jei myli, tai neskaiciuoja". Galima pamanyti, kad susituoke, seimose gyvenantys zmones neskaiciuoja. Finansinis stabilumas yra pernelyg svarbus kiekvienai issipildziusiai asmenybei, kad pinigai nieko nereikstu. Skaiciuoti reikia ne tik savo, bet ir savo poros finansus, tiksliau, ne skaiciuoti, o atsizvelgti, kad nenuskriaustum jo savo igeidziais, kad pamatuotai islaidautum is bendro katilo ir kad apskritai save apribotum del kito zmogaus geroves.

Cia ydinga matau kita momenta - tai, kad jis uzdirba triskart daugiau (o kadangi yra paskaiciuojantis zmogus, tai supranta ir ivertina), o is drauges reikalauja lygybes-brolybes islaidu dalyboje. Santykiai, tuo labiau meile, turetu buti gristi supratimu ir rupesciu, malonumu ir vargu pasidalinimu, daznai ne po lygiai, nes vienas tuos rupescius nesa sunkiau. O jei norisi bendram gyvenime brolybes-lygybes, reikia gyventi su kambarioku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 08:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Man atrodo vaikinas iš tų, kurie gyvena pagal taisykles, jam tvarka, planas ir disciplina aukščiau visko. Jeigu jam atrodo, kad lygios teisės, todėl lygiom dalim ir mokat, tai taip ir atrodys. Ir manau, kad tokį merginai sunku būtų palenkti savo pusėn.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 08:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
Na man tai juokingai dabar atrodytų jei vyras bare pareikelautų už save susimokėti (o kas mokės už vaiką?). Manau mokesčius galima dalint, rūbus, kosmetiką pirktis sau, kai kažkokį pirkinį dideli perki irgi per pusę. o dabar gyvena kartu, eina su draugais ir per pusę moka. Gal dar variantas būtų pamainom mokėt - vieną kart vienas, kitą kart kitas. reikėtų pasišnekėt ir pasakyt kas neramina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 08:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilpink
Lilpink
Patyręs
agota23 rašė:

Gyvenu kartu su vaikinu..sutariam neblogai...tik del vieno dalyko jauciuosi keistai...del pinigu...jis uzdirba uz mane tris kartus daugiau, bet nori, kad uz viska moketum per puse..uz gyvenama plota, uz maista...netgi kavineje moketume perpus...jauciuosi blogai ne del to, kad neturiu pinigu, tiesiog manau, kad tai yra labai nevyriska...zinant, kad uz drauges moka ju vaikinai (bent jau nuejus i kavine, nes as nenoriu, kad jis mane visiskai islaikytu), jauciuosi ne kaip...kaip jus vertinate tokia situacija?



...arba jis auges dideleje seimoje,kur visi priprate viskuo dalintis...tai isaukletas taip ,ir elgiasi taip...seip ziauru,visur praso lygybes....taip gaunasi,kad tu pati nieko nesusitaupai,o jis dar ir susitaupyt sugeba...nes kiek supratau,jei visur per pus,tai tavo pinigai baigiasi greiciau...ir kas poto? sedit ir laukiat tavo kito atlyginimo? ar leidziat jo pingigus,o kai gauni atlyginima,tu turi grazint jam skola?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na ...viskam yra priezastys- gal jis taupo ir pirksite kazka..ar kazkam taupo.(automobiliui-kuriuo abu naudosites).na tas gyvenimas kartu irgi tokia savoka..gyvenate kartu ir sutariate ..man tai nieko nesako..tu naudojiesi juo kaip vyru -jis tavimi kaip moterimi,tarnaite(valgyti ruosi,kambarius tvarkai,)o jis kaip sake turi maziau islaidu nes mes valgome daugiau...vedybos savotiskas sandoris- tada viskas aiskiau..jei abu ji pasirasote..pasakysiu tikra gyvenimo atveji...
vyrukas draugavo su panele.jis man atejes i darba is po vakareliu sako- na nezinau -kokia islaidi ta pana, viskas siaip gerai tik jau leisti pinigus tai,netaupi!sakau tuoksites ? sako taip -tik vis abejones del svaistymo pinigu..na sakau viskas bus gerai. vede,po vestuviu baigesi restoranai kavines...Ji jam i tai sako- anksciau tai buvo Tavo pinigai! - dabar tai Musu pinigai...!!! ;-)))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KlinkKlink
KlinkKlink
Pažengęs
"nes as nenoriu, kad jis mane visiskai islaikytu"... Speju jam tu tai esi pasakius... O kad nereiktu kiekvieno lito skaiciuoti is kurio kisenes, tai ir pasiule per puse viska moketi... Gal ne taip suprato kaip norejai ta tavo pasakyma "nenoriu buti islaikoma"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Tai, kad uždirbi penkis kart mažiau, ne jo, o tavo problema.
Manau, kad labai gerai daro, jog nesileidžia melžiamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai