Tema sukurta: 2011.01.12 14:56
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2011.01.12 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maZzZule
maZzZule
Naujokas
mielieji, patarkit ką daryti, jei vaikinas nenori turėti vaikų? sako su jais labai sunku, daug vargo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
maZzZule rašė:

mielieji, patarkit ką daryti, jei vaikinas nenori turėti vaikų? sako su jais labai sunku, daug vargo...


nu jei jam metų tiek, kiek tau, tai nieko keista... tau irgi dar neturėtų labai norėtis :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Vaikai visam gyvenimui.Vaikinas jeigu nenori,cia jo teise rinktis.(tokiais laikais vaikai)?
Ir patarciau netureti,arba susirasti kita vaikina kuris nores.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Nori dar prisilakstyti, nenori su tavim nieko rimto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Ką daryt, ką daryt, suvokt, kad žmogus nenori tų vaikų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maZzZule
maZzZule
Naujokas
jam 25 metai, tai kiek gi galima lakstyti...prisilakstęs į valias yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Mistique rašė:

Nori dar prisilakstyti, nenori su tavim nieko rimto.


Gal ne tiek, kad su ja nenori nieko rimto, tiesiog dar ne dabar. Gal atsakingas vaikinas tiesiog. Norint vaikų - reikia finansinės bazės, namų, o ne užsimaniau ir viskas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aguonna
Aguonna
Pradedantysis
hmm jeigu jau labai labai nori vaiku, tai aukoji vaikina ir ieskai naujo kuris nori vaiku arba juos isigiji neplanuotai ups nesuveike kontraceptikai (nes ju neisgerei), oj kazkaip prezervatyvas su skylute papuole Nors kartais logiska palaukti, kai nereikes apgaudinet, nes jis gali pabegt o tu dziaugsiesi vienisa motinyste
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Manau jis dar nori pagyventi laisvai, nes vaikai trukdo laisvę.

Kita vertus kiek jau jums tos laisvės ir reikia? Metai grietai bėga ir kai sulauki kokių 38 pamatai, kad kitų vaikai jau į aukštuosius stoja, o tu dar savo net neturi. O ir sveikata pradeda pirmuosius signalus rodyti. Dar pastebėjau vaikinai nenori vaikų kai jų jau turi ir jiems dzin, kad jo išrinktoji neturės nuosavų vaikų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
maZzZule rašė:

jam 25 metai, tai kiek gi galima lakstyti...prisilakstęs į valias yra


Nu sorry, man gan greit 25, ir vaikų aš DAR irgi nenoriu, dar anksti. O aš tai mergina, vyrams vaikų poreikis dar vėliau atsiranda. Nekalbu apie tuos, kurie apsėklina vien tam, kad moteris nuo jo nepabėgtų, ar šiaip iš durnumo :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barakoboy
barakoboy
Pažengęs
anticaca, pritariu tavo nuomonei, kad pirmiausia reikia finansinės bazės, namų, tuomet jau galima kalbėti apie vaikus
Tu geriau jo paties paklausk, kodėl nenori?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maZzZule
maZzZule
Naujokas
tai būtent, kad metai nestovi vietoje...aš nesakau, kad jau dabar noriu vaikų, bet anksčiau ar vėliau norėčiau jų susilaukti. o jis man vieną dieną išrėžė, kad išvis jų nenori turėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maZzZule
maZzZule
Naujokas
kaip jau minėjau, vaikams bus savas laikas. nesakau, kad jau dabar jų noriu, nes tikrai dar nesam tam pasirengę dėl finansinės padėties ir t.t. bet jis tiesiog sakė jų nenori, nes su jais labai sunku. nežinau net kaip ir reaguoti į tai ir kaip vertinti tokį žmogaus požiūrį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
maZzZule rašė:

mielieji, patarkit ką daryti, jei vaikinas nenori turėti vaikų? sako su jais labai sunku, daug vargo...


Nepyk, bet tu dar nesubrendusi tam... ir nepasiruosusi ... vaikas ne zaislas .... reikalauja daug demesio, laiko, nervu.. pradzioje - mazai miego ... , o jus kai pavargstat .... tai kaip girta giltine kuri, linguodama su savo dalgiu eina ir dainuoja : "pjoviau siena per visa diena" ... Plius, ner ko versti vaikina , kad uzstatytu vaika... jis nepasiruoses ... noretu - suprasciau, o dabar... jie jis tave dar paliks ? neuzsitikrink taip anksti savo ateities ... plius... jums reikia dar ir gyvent kartu vienoje vietoje, o ne pas tevus (gal ta ir darot) reikia uzdirbti pinigu normalia, kad sumoket visus mokescius ir vaikui ka reikes - nupirkti ... ir patiems nebadauti ... vienu zodziu... aibe priezasciu kodel jums dar ner laikas tevystes pareigu pradet atlikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
maZzZule rašė:

tai būtent, kad metai nestovi vietoje...aš nesakau, kad jau dabar noriu vaikų, bet anksčiau ar vėliau norėčiau jų susilaukti. o jis man vieną dieną išrėžė, kad išvis jų nenori turėti


kad nenori dabar, nereiškia, kad nenorės visai. šitu klausimu žmonių nuomonės manau keičiasi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
Aguonna rašė:

hmm jeigu jau labai labai nori vaiku, tai aukoji vaikina ir ieskai naujo kuris nori vaiku arba juos isigiji neplanuotai ups nesuveike kontraceptikai (nes ju neisgerei), oj kazkaip prezervatyvas su skylute papuole Nors kartais logiska palaukti, kai nereikes apgaudinet, nes jis gali pabegt o tu dziaugsiesi vienisa motinyste


Neveltui pas tave seklytes viduje :D jomajo.... tu proto bent truputeli turi ? :D Simpanze protingesne uz tave :P :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
anticaca rašė:

maZzZule rašė:



jam 25 metai, tai kiek gi galima lakstyti...prisilakstęs į valias yra




Nu sorry, man gan greit 25, ir vaikų aš DAR irgi nenoriu, dar anksti. O aš tai mergina, vyrams vaikų poreikis dar vėliau atsiranda. Nekalbu apie tuos, kurie apsėklina vien tam, kad moteris nuo jo nepabėgtų, ar šiaip iš durnumo :D


Man 26 beveik 27, o apie vaika, net ner kalbos :D nors aisku, man pabuvus pas draugus - uzsinoriu :o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maZzZule
maZzZule
Naujokas
anticaca rašė:

kad nenori dabar, nereiškia, kad nenorės visai. šitu klausimu žmonių nuomonės manau keičiasi...


tai va kad neaišku, ar jis dar apsigalvos kada nors...o mums moterims visada yra daugiau galvos skausmo galvojant apie ateitį. jei jis taip ir neapsigalvos ir pralauksim nežinia kiek taip ir praeis tie metai ir gali jau būti per vėlu turėti vaikų su kitu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokus
Krokus
Pažengęs
jeigu TAU vaikinas sako, kad nenori vaikų aplamai, vadinas jis nenori savo ateities susieti būtent su TAVIMI.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.12 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
maZzZule rašė:

mielieji, patarkit ką daryti, jei vaikinas nenori turėti vaikų?


O kas jų išvis gali norėt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai