Santrauka: Jaučiuosi įskaudinta.
Tema sukurta: 2015.03.26 16:15
2015.03.26 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltutė
Baltutė
Naujokas
Sveiki, kažkodėl mano vaikinas nenori oralinio... Nežinau, ar yra tokių vaikinų, kurie jo atsisakytų. Taigi vieną sykį, kai mylėjomės, aš nusprendžiau parodyti iniciatyvą ir jam pačiulpti, bet jis tik patraukė man galvą, sakydamas, kad jis neleis man žemintis, nes mane myli. Tikrai įsižeidžiau, kad man neleido suteikti malonumo, aš savo vaikiną tikrai myliu ir noriu, kad jam būtų kuo maloniau. Kaip man įtikinti leisti jam padaryti oralinį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
vėl spuoguotas paauglys prie kompo masturbuojasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Kai nores, tai paprasys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
per daug dantų naudoji tikriausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
uzjauciu tave...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
bet seip tai neprarask vilties, gal ims ir viena diena paprasys to oralinio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Nebutinai paauglys raso, nes cia buvo irgi toks vienas kur skundes, kad jo mergina ta yra darius ir kaip dabar vaikus ju buciuos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.26 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Ritsuka rašė:

Nebutinai paauglys raso, nes cia buvo irgi toks vienas kur skundes, kad jo mergina ta yra darius ir kaip dabar vaikus ju buciuos



Jo,ir tu eisi forume paverkt,kad bachurelis nenori tavo burna pasinaudot.... Trolin
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.27 01:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
DonatasSL rašė:

Ritsuka rašė:


Nebutinai paauglys raso, nes cia buvo irgi toks vienas kur skundes, kad jo mergina ta yra darius ir kaip dabar vaikus ju buciuos


Jo,ir tu eisi forume paverkt,kad bachurelis nenori tavo burna pasinaudot.... Trolin


Visokiu yra... : /
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.27 08:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
na ar jūs akli, juk čia gyvena vienas personažas; požymiai:
1. ką tik sukurta anketa
2. temos visada fantazijos sekso tema
3. tariamo autoriaus amžius ir lytis gali būti labai įvairi

pastarosios temos "autorė" tariamai mergina, bet minčių dėstymas akivaizdžiai "vyriškas"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.27 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Baltutė rašė:
Sveiki, kažkodėl mano vaikinas nenori oralinio... Nežinau, ar yra tokių vaikinų, kurie jo atsisakytų. Taigi vieną sykį, kai mylėjomės, aš nusprendžiau parodyti iniciatyvą ir jam pačiulpti, bet jis tik patraukė man galvą, sakydamas, kad jis neleis man žemintis, nes mane myli. Tikrai įsižeidžiau, kad man neleido suteikti malonumo, aš savo vaikiną tikrai myliu ir noriu, kad jam būtų kuo maloniau. Kaip man įtikinti leisti jam padaryti oralinį?

Na, tai jau dabar žinai, kad yra tokių vaikinų kurie atsisakytų
Jei nori, kad jam būtų maloniau - tai ir daryk taip kaip jis pageidauja. O jis pageidauja apsieit be oralinio
O jei jau pačiai labai norisi pačiulpt - visada yra variantas pačiulpt kam nors kitam

Mano nuomone, tokių seksualinės kultūros iškasenų, manančių, kad sekse yra kažkas žeminančio, reikia nusikratyt kuo skubiau, ypač jei pačiai visai nesvetima mintis turėti smagų, o ne nuobodų seksualinį gyvenimą.
O tokie fruktai, beje, būna dviejų tipų: vieni susivaržę davatkos ir iš vis jokio įmantrumo sekse iš jų gali nelaukt, kiti gi mano, kad to nedera daryt su sava moterim (turbūt galvoja, kad sau pasičiulpia, jei bučiuoja moterį kuri jam oralinį padarė ) ir neša savo pimpalus čiulpt kitom - prostitutėm ir meilužėm.

O jei rimtai - manai kas nors gali tau čia pasiūlyt garantuotą receptą, kad kažką pakeist? Ką galima patart, kai nepažįsti žmogaus visai ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.29 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atseit
atseit
Naujokas
Stumet cia taip nevaikiskai visai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 02:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
O tokie fruktai, beje, būna dviejų tipų: vieni susivaržę davatkos ir iš vis jokio įmantrumo sekse iš jų gali nelaukt, kiti gi mano, kad to nedera daryt su sava moterim


Nui nui, o jeigu pvz. pas moterą/merginą yra tos kabės ant dantų? Juk skauda kai plaukai įsivelia ir juos rauna. Tukiu atveju labai logiškas sprendimas apsieiti be sadistinių elementų

https://www.flickr.com/photos/neljason/8497450701/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 09:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Digitus rašė:
O tokie fruktai, beje, būna dviejų tipų: vieni susivaržę davatkos ir iš vis jokio įmantrumo sekse iš jų gali nelaukt, kiti gi mano, kad to nedera daryt su sava moterim

Nui nui, o jeigu pvz. pas moterą/merginą yra tos kabės ant dantų? Juk skauda kai plaukai įsivelia ir juos rauna. Tukiu atveju labai logiškas sprendimas apsieiti be sadistinių elementų
https://www.flickr.com/photos/neljason/8497450701/


Seubas. o kas trukdo nusiskust?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai