Tema sukurta: 2013.08.01 18:38
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2013.08.01 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


devilet
devilet
Naujokas
Sveiki. Kaip geriausiai susipazinti su vaikinais? Nervina, visi pazistami turi antras puses, o as niekada taip ir neturejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
dar palauk kokius 3 metelius (geriau butu 5).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
devilet rašė:

Sveiki. Kaip geriausiai susipazinti su vaikinais? Nervina, visi pazistami turi antras puses, o as niekada taip ir neturejau.


O ką tu darysi su vaikinu, ko negalėtum daryt su draugu? Ar nori "turėti" vien dėl to kad kiti "turi"? T.y. Iš mados (bandos jausmo)?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Raik turėt nieko tokį veidą, nieko tokį kūną ir sugyvenamą charakterį, tada laukti kol kas užkalbins ir bendrauti, o ne išraudus tik šypsotis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
geras akiu kontaktas,visa paslaptis



ir dar sita knyga perskaityk butinai !!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o jūs be knygos į gatvę išeit bijot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
mjo .... 13 metu ir antra puse .... ir dar tas "niekada neturejau" .... lyg butu jau puse gyvenimo nugyventa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Pončikas Sita kart nusisnekejai pasitaiko visiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


devilet
devilet
Naujokas
Monarchas- o kas pasikeis po tų 3 ar 5 metų? Vaikinas ir meilė iš oro atsiras?
GnI- prasideda.... Niekada, kartoju, niekada nebūčiau su žmogum, kuriam nieko nejaučiu, nėra jokių bendrų interesų, o vien iš mados. Man tai nesuprantama. Ko negaliu daryti su paprastu draugu? Į šitą klausimą negaliu atsakyti, nes mano visos draugės merginos, ir niekada neturėjau draugo vaikino. Ir abejoju, ar iš vis įmanoma būti tik draugais su priešinga lytimi. O tiksliau, aš noriu ne tik vaikino, bet ir meilės ar bent simpatijos. Bet kadangi pirmoje žinutėje, klausiau, kaip geriausiai susipažinti su vaikinu, tai ir laukiu atsakymų.
Varčia- prie ko čia pinigai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
DonatasSL rašė:

Pončikas Sita kart nusisnekejai pasitaiko visiems


o mano manymu visai ne. Siais laikais reikia skaityt knygas, tam, kad uzmegzt kazkokius santykius? Jeigu atsakysi 'taip' tai, shiknon tokius popierinius santykius, jeigu atsakysi ne, tai pats zinai, ka su ta knyga veikt :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


devilet
devilet
Naujokas
Godulys- ir kelių gi metų tu manai, kad normalu turėti antrą pusę? Aš manau, kad čia nuo metų, tikrai nepriklauso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
devilet rašė:

Monarchas- o kas pasikeis po tų 3 ar 5 metų? Vaikinas ir meilė iš oro atsiras?

GnI- prasideda.... Niekada, kartoju, niekada nebūčiau su žmogum, kuriam nieko nejaučiu, nėra jokių bendrų interesų, o vien iš mados. Man tai nesuprantama. Ko negaliu daryti su paprastu draugu? Į šitą klausimą negaliu atsakyti, nes mano visos draugės merginos, ir niekada neturėjau draugo vaikino. Ir abejoju, ar iš vis įmanoma būti tik draugais su priešinga lytimi. O tiksliau, aš noriu ne tik vaikino, bet ir meilės ar bent simpatijos. Bet kadangi pirmoje žinutėje, klausiau, kaip geriausiai susipažinti su vaikinu, tai ir laukiu atsakymų.

Varčia- prie ko čia pinigai?


13 metu, tu meiles nesusirasi. Drauges tavo nemyli nei viena. Po 5 metu, galesit mylet vienas kita visais imanomais aspektais (siaip mazdaug pirmoji meile ir suziba). Jeigu tu nori tik buko, primityvaus atsakymo, tai atsakymas bus paprastas: cia yra www.draugas.lt forumas (WWW.DRAUGAS.LT - pazinciu svetaine). Dar ka nors reik aiskint? Palauk kol papai prasikals, o tada meiles ieskok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
devilet rašė:

Godulys- ir kelių gi metų tu manai, kad normalu turėti antrą pusę? Aš manau, kad čia nuo metų, tikrai nepriklauso.


taip, nuo metu nepriklauso, sulaukei 2 metu ir jau gali turet meiluzi, turtinga vyra (mirstanti), bei laukti savo isvajotojo palikimo. Blyn mergaite, paauk, susiformuok, tapk BENT JAU paaugle, o ne vaiku, spesi su tom meilem.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
varčia rašė:

Kai turėsi labai daug pinigų, galėsi net pati išsirinkti


tai jau papirkinėjimas, o iš vaikino pusės - korupcija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
devilet rašė:

Monarchas- o kas pasikeis po tų 3 ar 5 metų? Vaikinas ir meilė iš oro atsiras?

GnI- prasideda.... Niekada, kartoju, niekada nebūčiau su žmogum, kuriam nieko nejaučiu, nėra jokių bendrų interesų, o vien iš mados. Man tai nesuprantama. Ko negaliu daryti su paprastu draugu? Į šitą klausimą negaliu atsakyti, nes mano visos draugės merginos, ir niekada neturėjau draugo vaikino. Ir abejoju, ar iš vis įmanoma būti tik draugais su priešinga lytimi. O tiksliau, aš noriu ne tik vaikino, bet ir meilės ar bent simpatijos. Bet kadangi pirmoje žinutėje, klausiau, kaip geriausiai susipažinti su vaikinu, tai ir laukiu atsakymų.

Vaiksciok uzsikabinusi lentele su uzrasu:

ESU LAISVA IR IESKAU VAIKINO
ADRESAS XXXXXX
TEL XXXXXX
SKYPE XXXXXX
EMAIL XXXXXX
P.S. VAIKINAMS. NESIDROVEKIT UZKALBINTI.

100% garantuoju, jog suveiks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


devilet
devilet
Naujokas
Monarchas, prie ko čia papai ir meilė? Ir argumentuok, kodėl 13 metų meilės nesurasiu. Visko pasitaiko, jei ieškai, tai ir randi.
Aš ir esu paauglė. Paauglys yra nuo 12 metų. O kol papai 'prasikals' taip pat sulaukiau, ko dabar laukti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
nu viskas aisku ... jei yra papai - rodyk juos - bus meiliu kaip seiliu. Kaip supratau, tau meile ar simpatija yra taves dievinimas ir i tave versio akimis ziurejimas ... - nesubrendus tu dar meilei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
devilet rašė:
Aš ir esu paauglė. Paauglys yra nuo 12 metų. O kol papai 'prasikals' taip pat sulaukiau, ko dabar laukti?

Laukti, kol tam tikrose vietose plaukai pilnai suzels...o tada jau galesi ieskotis vaikino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
devilet rašė:

Varčia- prie ko čia pinigai?


na tu dar maža, užtat nesupranti už kažkiek tai metų būna, kad reikia už meilę susimokėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.01 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


devilet
devilet
Naujokas
Ai, dar atsimenu, kai bendravau su tokiu vienu 'vaikinu', manęs paklausė kiek bx esu turėjus. Atsakiau, kad nesu turėjus iš vis, tai buvau vos ne lesbiete palaikyta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai