Tema sukurta: 2009.08.29 02:17
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.08.29 02:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Kaip vertinate nutarimą mokyti vaikus užsienio kalbos nuo 2 klasės? Ar vaikams nemokantiems dar gerai ir lietuvių kalbos nepradės painiotis gramatika?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 02:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
EditaRim rašė:
Kaip vertinate nutarimą mokyti vaikus užsienio kalbos nuo 2 klasės? Ar vaikams nemokantiems dar gerai ir lietuvių kalbos nepradės painiotis gramatika?


Šiaip jau seniai buvo mokyklų, ir galėčiau pridurti - nemažai, kuriose mokė anglų kalbos nuo antros klasės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 02:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unknownRed
unknownRed
Pradedantysis
na maniau , jog jau visose mokyklose moko nu nuo antros kl., manau kuo anksciau tuo ir geriau, nes legviau ismokstama kai dar mazas esi, na ir siaip visko buna mokoma pamazu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 03:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


christy
christy
Naujokas
manau,gal per anksti,as va pradejau nuo 4 klases jei gerai pamenu.....siaip manau jei mokintu nuo 4 klases anglu kalbos,vaikai tikrai neblogiau ismoktu ta kalba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 07:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarinė
vasarinė
Pažengęs
Jei tik kalbeti, tai nieko blogo. Jau seniai yra mokyklu arba mokyklose atskiru klasiu, kur nuo 2 klases pradeda mokyti. Skaityti, rasyti ir gramatikos prededavo velesnese klasese. Kokia dabar programa sumastyta, nezinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš mokiausi nuo 4 klasės ir nemanau, kad reiktų pradėti anksčiau. Jei kažkam svetima kalba yra svarbesnė už gimtąją, lai leidžia savo vaikus į kitakalbę mokyklą. Teisingas argumentas, kad pirmiausia reiktų išmokti savo kalbos, bent pagrindų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Mokyti užsienio kalbos nuo 2 klasės visiškai neapsimoka, nes kol esi pradinėse klasėse vistiek nieko neišmoksi. Mano klasiokas kuris mokėsi nuo 5 klasės anglų kalba moka ją taip pat gerai kaip ir aš, nors aš mokinuosi ją nuo 2 klasės (dar mums reikėjo mokėti pinigus už anglų pamokas pradinėje mokykloje)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Aš mokiausi anglų kalbos nuo 2 klasės, ir dabar būsima 11okė. Lietuvių gramatika nesiskundžiu, nei rašyba, nei kablelių dėliojimu. Anglų kalba irgi pakankamai gera,kitiems net užsienio kalba pradeda sektis geriau, nei lietuvių. Be to, ko čia stebėtis šiuo dalyku, jei yra specialių darželių, kur jau penkiamečius vaikus ne lietuvių, o anglų kalbos mokosi. manau, ji labiau praverčia gyvenime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
vaikai yra labai imlūs kalboms. kuo anksčiau pradės, tuo geriau. mano draugės dukrelei 4metukai. jau metus jos gyvena Briuselyje. darželyje ji kalba prancūziškai, namie lietuviškai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukas
Triusiukas
Meistras
Aš būdama antrokė ėmiau mokytis anglų kalbos. Maišalynės buvo kiek atsimenu, bet viskas išmokstama (ir kuo anksčiau, tuo imlesnis protas, juk domina viskas)

O rusų kalba einu tik nuo šeštos ir man ji sekasi kur kas sunkaiu, tad pritariu, kad reikai kuo ansčiau mokyti, kad ir nuo antros, gal nuo trečios klasės, o tų pradinių lietuvių kalbos gramatikos tesyklių mus jau darželį skiepijo. Mokėjom ir raidės ir ir keletą žodžių parašyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurencijus
Laurencijus
Didmeistris
Eco rašė:

Aš mokiausi anglų kalbos nuo 2 klasės, ir dabar būsima 11okė. Lietuvių gramatika nesiskundžiu, nei rašyba, nei kablelių dėliojimu. Anglų kalba irgi pakankamai gera,kitiems net užsienio kalba pradeda sektis geriau, nei lietuvių. Be to, ko čia stebėtis šiuo dalyku, jei yra specialių darželių, kur jau penkiamečius vaikus ne lietuvių, o anglų kalbos mokosi. manau, ji labiau praverčia gyvenime.


jei tau anglu labiau pravercia uz lietuviu, tai jau dabar gali dingt uzsienin ko nedingsti? niekas ten nelaukia? a velnias, susimovei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
EditaRim rašė:

Kaip vertinate nutarimą mokyti vaikus užsienio kalbos nuo 2 klasės? Ar vaikams nemokantiems dar gerai ir lietuvių kalbos nepradės painiotis gramatika?


Sakyčiau nesąmonė.
Blemba tai juk tik antrokai, nesuprantu kam taip anksti reikia iš vaikų daryti mokslo zombius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
O aš manau, kad gerai, visgi pradinių klasių mokymosi lygis nėra sudėtingas, žodžiai elementarūs ir labai lengvi, jau geriau juos anksčiau ir po mažiau įsisąvinti, nei vėlesnėse klasėse gaut pusšimtį ir kitai pamokai mokėt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.29 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
be to, 2 kl. niekas taisyklių nekals į vaikučių galvas. yra specialios metodikos, darbo būdai ir formos su tokio amžiaus vaikais (žaidimai, dainos ir pan.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.30 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Darželyje metus mokinausi anglų kalbos, mokykloje anglų kalbą krimtau nuo pirmos klasės, ir nė kiek nesiskundžiu lietuvių kalbos nemokėjimu. Pradinėse klasėse niekas nekemša skyrybos, nosinių raidžių, dalyvių, sudėtinių sakinių, priedėlių ir kitokių kelmų skyrybos, be to, tokiame amžiuje vaikui daug lengviau išmokti kalbos, negu, tarkim, septintoje ar aštuntoje klasėje. Šeštoje klasėje pradėjau mokytis vokiečių kalbos, visada turėjau 10, bet nič nieko nemoku. Lietuvių kalbos rašyba nesiskundžiu, nemoku tvirtam dešimtukui, ir anglų kalbos nemoku tvirtam dešimtukui, bet dar laiko turiu mokytis, ir tai, be universitetinio išsilavinimo tik vienetai tokių žmonių, kurie moka anglų gramatiką, tuo labiau, lietuvių rašybą tikrai labai gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.30 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

be to, 2 kl. niekas taisyklių nekals į vaikučių galvas. yra specialios metodikos, darbo būdai ir formos su tokio amžiaus vaikais (žaidimai, dainos ir pan.)


mano dukra taip pat mokosi nuo 2kl. (bus 5oke) ir tikrai ten ne zaidimai ir dainos rimti pratybu sas. ir stori vadoveliai anglu pamokos kiekviena diena, ir nematau cia nieko blogo kiti dalykai tikrai nuo to nenukentejo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.30 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyliai
Tyliai
Pradedantysis
Na gal vaiku labai ir neapkrauna, bet pagarbos lietuviu kalbai neprideda tikrai... jei jau manoma, kad anglu svarbiau uz lietuviu kalba, tai belieka patyleti... Graudu klausytis, kaip dabar vaikai kalba, neisgirsi nei vieno sakinio, kur butu tik lietuviski zodziai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.30 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Londute rašė:

mano dukra taip pat mokosi nuo 2kl. (bus 5oke) ir tikrai ten ne zaidimai ir dainos rimti pratybu sas. ir stori vadoveliai anglu pamokos kiekviena diena, ir nematau cia nieko blogo kiti dalykai tikrai nuo to nenukentejo

nereikia bandyti sulyginti visų mokyklų ir mokytojų. jei nežinočiau, nesakyčiau tokių dalykų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xXPlastakeXx
xXPlastakeXx
Naujokas
mane sese dar darzeli lanke papildomai anglu kalba, nuo antros klases dabar mokos ir viskas puiku!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.01 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Nuo darželio mokytis kalbos gerai, pavyzdžiui ir prie ruso taip buvo, o tos kartos žmonės rusiškai šneka gana sklandžiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai