Santrauka: uz ka gali ismesti?
Tema sukurta: 2012.11.25 15:53
2012.11.25 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiriliux
Kiriliux
Naujokas
Sveiki, tevai man beveik nebeleidzia niekur eiti ir dar sugebejo pasitycioti is manes draugu akivaizdoj. Kersindamas nusprendziau kad geriausia butu prisidirbt ir kad mane ismestu is mokyklos. Kaip manot, ar uztektu ateit i sule girtam. Modai, netrinkit sitos temos prasau, as ne koks beprotis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Kiriliux rašė:

Sveiki, tevai man beveik nebeleidzia niekur eiti ir dar sugebejo pasitycioti is manes draugu akivaizdoj. Kersindamas nusprendziau kad geriausia butu prisidirbt ir kad mane ismestu is mokyklos. Kaip manot, ar uztektu ateit i sule girtam. Modai, netrinkit sitos temos prasau, as ne koks beprotis


Taip, tu beprotis.

O tu manai tavo tėvam bus blogiau jog tave iš mokyklos išmes? Tavo tėvam reikia kad tu mokytumeis, ar tam kad tu vėliau darbą gautum? Juokdarys..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
neismes, pas mus buvo ne karta ateje girti, iskviesdavo tevus ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tu sau blogai prisidarysi visų pirma, o ne tėvams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
vaike, mokslai yra ne tėvams reikalingi, ne dėl jų ten sėdi, o dėl savęs, savo ateities. jei gyvenimo tikslas yra dirbti maksimos sandėlyje ar mcdonalde gaminti mėsainius, prašom, prisidirbk, kad išmestų.
..nors jei nesuvoki mokslų prasmės, turbūt, ir taip prastas mokinys esi, tad gal ir taip aukštojo mokslo nesieksi, net jei ir baigsi 12 klasių.
vis dėlto, siūlyčiau susiprotėti, baigti vidurinę, o tuomet iš naujo pergalvoti tėvų sprendimus. greičiausiai viskas, ką daro, yra dėl tavęs, kad ir nesuvoki to dabar.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiriliux
Kiriliux
Naujokas
as blogai nesimokau ir galvoju apie ateiti gerai, cia tevams gal kerstas tik tas skandalas butu o as siaip noriu i kita mokykla pereiti ir noriu kad mane ismestu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
na tai ir pereik į kitą mokyklą, o jei išmes, tai gal ta kita atsisakys, nes nenorės priimti "išmestų", nes reputacija nekažkokia.. jei problemų ir skandalų nori, geriau vaiką kam užstatyk, kad jau kvailas kaip bato aulas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
niekad neik į pamokas ir išmes. Tavo tėvų draugai galvos,kad tėvų vaikas - debilas. Mission accomplished.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lYahool
lYahool
Pradedantysis
jei nori padek direktores kabineto duris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galaxis
Galaxis
Didmeistris
Prilupk ka nors, isskvies tevus, taip kelis sykius ir ismes .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CharakirI
CharakirI
Pažengęs
Sugalvok naują keršto planą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Qatra
Qatra
Meistras
Ieik i diriko ar dirikes kabinetas ir pradek keiktis mustis trankytis dauzyt daiktus(pvz. kompa)
ir tada dar ispirk dirikui ir pabek ir tave 99,9% ismes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Kiriliux rašė:

Sveiki, tevai man beveik nebeleidzia niekur eiti ir dar sugebejo pasitycioti is manes draugu akivaizdoj. Kersindamas nusprendziau kad geriausia butu prisidirbt ir kad mane ismestu is mokyklos. Kaip manot, ar uztektu ateit i sule girtam. Modai, netrinkit sitos temos prasau, as ne koks beprotis


Geriau eik kokią bobutę apiplėšk ir sėsk už grotų kokiem 8 metam, tada tikrai geriau atkeršysi. Pusgalvis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aifra
Aifra
Pažengęs
Atkeršyt sumąstė Parašyta 17 metų, jau kaip ir nedurnas turėtum būti, bet..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puran
Puran
Pažengęs
Siulau nakti is visu klasiu kur tik imanoma nukabinti duris, o poto primetit smirdinciu bombu, bus visems steigmena is ryto, arba siulau ispaisiti mokykla is isores, tada jau tikrai ismes is mokyklos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
Kiriliux rašė:

Sveiki, tevai man beveik nebeleidzia niekur eiti ir dar sugebejo pasitycioti is manes draugu akivaizdoj. Kersindamas nusprendziau kad geriausia butu prisidirbt ir kad mane ismestu is mokyklos. Kaip manot, ar uztektu ateit i sule girtam. Modai, netrinkit sitos temos prasau, as ne koks beprotis

Gal gali plačiau apie tai, kaip tėvai iš tavęs pasityčiojo (tikiuosi ne tuo, kad nupirko tau iPhone3 ir dabar gėda prieš draugus pasirodyti, nes jie turi iPhone5)? Tada gal ir bus galima objektyviau spręsti, ar apsimoka tėvams keršyt susigadinant sau gyvenimą/reputaciją.

Vis dėlto, jeigu jau pasiryžęs tam, tai siūlau daryti taip:
Rask tris kiaules. Pažymėk jas numeriais 1, 2 ir 4. Paleisk jas mokyklos teritorijoj ir stebėk kaip sugaudę visas kiaules toliau ieškos kiaulės pažymėtos numeriu 3.
Iš mokyklos neišmes, bendraamžių akivaizdoj pasikelsi autoritetą, o suaugusiems tai atrodys kaip nevykęs pokštas, po kurio raudonuos tavo tevai. Win/win, jeigu neskaityt bizūno, kurį veliau gautum. Nors ką aš čia... Greičiausiai esi per daug lepinamas ir tėvai jokiu būdu tavęs nebaustų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Londone rašė:

Ieik i diriko ar dirikes kabinetas ir pradek keiktis mustis trankytis dauzyt daiktus(pvz. kompa)

ir tada dar ispirk dirikui ir pabek ir tave 99,9% ismes


Nepadės. Dirikas ir netokių matęs, jis ramus kaip belgas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Kiriliux rašė:

Sveiki, tevai man beveik nebeleidzia niekur eiti ir dar sugebejo pasitycioti is manes draugu akivaizdoj. Kersindamas nusprendziau kad geriausia butu prisidirbt ir kad mane ismestu is mokyklos. Kaip manot, ar uztektu ateit i sule girtam. Modai, netrinkit sitos temos prasau, as ne koks beprotis


Tėvai tau neleidžia niekur eiti ir pasityčiojo draugų akivaizdoje, nes tu draskai jiems akis. Ar ne tėvų bute gyveni? Ar ne už jų uždirbtus pinigus nupirktą maistą valgai? O drabužius iš kieno sąskaitos perki? Tik nesakyk, kad pats jiems užsidirbi. Ir kiaurai sėdėdamas jų kišenėje draskai akis?

Atsimink visam gyvenimui paprastą tiesą - laisvė prasideda nuo pirmo milijono. Kol tavo kišenėse skamba tik tėvų duoti dienpinigiai draskyt jiems akis mažų mažiausiai kvaila.

Nori tėvams pasakyti ką galvoji? Gali persivesti į kito miesto mokyklą ir išsikraustęs iš tėvų būsto pradėti savarankišką gyvenimą. Ir tėvai užuomina supras ir pats tapsi savarankiškas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.09 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Kiriliux rašė:

Sveiki, tevai man beveik nebeleidzia niekur eiti ir dar sugebejo pasitycioti is manes draugu akivaizdoj. Kersindamas nusprendziau kad geriausia butu prisidirbt ir kad mane ismestu is mokyklos. Kaip manot, ar uztektu ateit i sule girtam. Modai, netrinkit sitos temos prasau, as ne koks beprotis


Ne geriau begiok kad raudonas gristum muskis ir bus parasčiau bet o tevai? beržinės košės negausi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.09 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Bet sau tik bloga tevam tik kad pasiaiskint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai