Tema sukurta: 2013.03.04 13:53
1 2 Toliau Paskutinis
2013.03.04 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkOrchid
DarkOrchid
Meistras
Parsykite uz ka balsuojate :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
neturiu tv
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sorceress
Sorceress
Meistras
Kaip cai suprast? Visi turi TV
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sorceress
Sorceress
Meistras
Nebalsuoju,bet balsuociau uz Kauna! Kolkas atrodo geriausias. 4 karta is eiles laimetu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
fluoksetinas rašė:
neturiu tv

Mano sugedo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
EsTeLa123 rašė:

Parsykite uz ka balsuojate :P


Atsiprasau, bet tokiu nesamoniu neziuriu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mege89
mege89
Pradedantysis
uz Kauno chora ir benamiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
ir as neturiu tv
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Žadeitė rašė:

Kaip cai suprast? Visi turi TV


Deja, bet klysti (ir nesuprantu iš kor tokie nuostatai, kad turi). Pažystu daug žmonių kurie neturi TV (nes.. Kam tau reikalingas nenaudojamas daiktas?).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
TV zmones nenaudoja jau senai, priezastis, filmus gali atsisiusti is interneto, ir kuo puikiausiai per pc paziuret, o kam gali buti idomu visokie radziai, bunkes ir kiti panasus grybasai? apie pasauli suzinot gali delfije ar kur kitur, o jeigu turi kokia megiama ladai tarkim farai, yra youtube per ten paziuri be reklamu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Siaip tai dabar yra tokie HDMI kompiuteriukai televizoriui, pusantros degtukų dėžutės dydžio, už teliko net nesimato, bet COOL daiktas - turi belaidį N standarto internetą, belaidę klaviatūrą su pele, dviejų branduolių procesorių, quadro vaizdo plokštę, microSD kortelės lizdą (iki 32Gb), 2Gb nuosavos atminties, 1Gb DDR3 RAM ir android 4.1 operacinę. Gali online iš interneto per visą ekraną žiūrėti visą audio-video turinį, naršyti, "Ytoobinti", "Fbookinti","trentinti", įsidiegti ir žaisti žaidimus, parsisiūsti viską, ką reikia į microSD kortelę. Ir visa tai ant didelio ekrano full HD raiškoje ir be pašalinių laidų. Kainuoja juokingus 350Lt. Todėl TV ir vėl tapo reikalingu bei aktyviai naudojamu. Kas turite LCD ar LED TV - neskubėkite nurašyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
meskiuukas rašė:

Siaip tai dabar yra tokie HDMI kompiuteriukai televizoriui, pusantros degtukų dėžutės dydžio, už teliko net nesimato, bet COOL daiktas - turi belaidį N standarto internetą, belaidę klaviatūrą su pele, dviejų branduolių procesorių, quadro vaizdo plokštę, microSD kortelės lizdą (iki 32Gb), 2Gb nuosavos atminties, 1Gb DDR3 RAM ir android 4.1 operacinę. Gali online iš interneto per visą ekraną žiūrėti visą audio-video turinį, naršyti, "Ytoobinti", "Fbookinti","trentinti", įsidiegti ir žaisti žaidimus, parsisiūsti viską, ką reikia į microSD kortelę. Ir visa tai ant didelio ekrano full HD raiškoje ir be pašalinių laidų. Kainuoja juokingus 350Lt. Todėl TV ir vėl tapo reikalingu bei aktyviai naudojamu. Kas turite LCD ar LED TV - neskubėkite nurašyti.


1. Pažystu žmonių kurie ir to ką tu išvardinai aktyviai nenaudoja (aktyviai = taip dažnai, kad apsimokėtų kažką dėl to daryti).

2. Full HD šiais laikais turi kiekvienas monitorius/TV, taip kad - nieko čia įpatinga.

3. Aš tą patį ką tu pasakei galiu daryti ir įsigyjęs 50Lt vertės kabelį - 7 kartus mažiau sumokėjęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
Žadeitė rašė:

Kaip cai suprast? Visi turi TV



nevisi tokie bagoti -_-
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
GnI rašė:

meskiuukas rašė:



Siaip tai dabar yra tokie HDMI kompiuteriukai televizoriui, pusantros degtukų dėžutės dydžio, už teliko net nesimato, bet COOL daiktas - turi belaidį N standarto internetą, belaidę klaviatūrą su pele, dviejų branduolių procesorių, quadro vaizdo plokštę, microSD kortelės lizdą (iki 32Gb), 2Gb nuosavos atminties, 1Gb DDR3 RAM ir android 4.1 operacinę. Gali online iš interneto per visą ekraną žiūrėti visą audio-video turinį, naršyti, "Ytoobinti", "Fbookinti","trentinti", įsidiegti ir žaisti žaidimus, parsisiūsti viską, ką reikia į microSD kortelę. Ir visa tai ant didelio ekrano full HD raiškoje ir be pašalinių laidų. Kainuoja juokingus 350Lt. Todėl TV ir vėl tapo reikalingu bei aktyviai naudojamu. Kas turite LCD ar LED TV - neskubėkite nurašyti.

1. Pažystu žmonių kurie ir to ką tu išvardinai aktyviai nenaudoja (aktyviai = taip dažnai, kad apsimokėtų kažką dėl to daryti).
2. Full HD šiais laikais turi kiekvienas monitorius/TV, taip kad - nieko čia įpatinga.
3. Aš tą patį ką tu pasakei galiu daryti ir įsigyjęs 50Lt vertės kabelį - 7 kartus mažiau sumokėjęs.

Nu tada papunkčiui ir atsakysiu
1. Čia tu pasisakei visų tavo paminėtų pažįstamų vardu, kur jie tau patvirtino, kad toks variantas jiems ir jų artimiems neįdomus ir neaktualus? Ar darei apklausą ?
2. Gal nori lažintis? Statau 1000Lt, kad FHD monitoriais arba TV vietoj monitoriaus naudojasi ne daugiau, kaip 3% LT IT vartotojų? Garantuoju, kad daugiau kaip 50% naudojasi ne aukštesne,kaip 1280x1024 raiška iki 19" monitoriuose.
3. Čia galėjai tiesiog parašyti : "man tai neaktualu.", tai kam išvis čia rašei, taip ir lieka neaišku.
Šitas produktas orientuotas į nišą vartotojų, kurių kategorijoje tu nesi. Čia kalbama apie kategoriją, kuri turi namie ne seno modelio TV, bet ....... -->
# nepasidalinama kompiuteriu. Pirkti naują šeimai per brangu
# Senas kompas atidirbęs/sugedęs/per silpnas/lūžinėja, norisi naujo, veikiančio ir su garantija,bet pinigai riboja
# Namie vienam kambaryje stacionarus PC , kitame TV. Kartais norisi pažiūrėti naują filmą ar paleisti kokios muzikos/klipus iš atmintinės ar ytube
# Tiesiog kompas kaip kompas namie nelabai reikalingas, norisi tik muzikos paklausyti ar filmus/TV laidas kartais pažiūrėti/įsirašyti, juolab, kad ir TV3 Play ir LNK Go gali online žiūrėti bet kurią nematytą ar pražiopsotą laidą
# ....... aibė kitokių aplinkybių ir institucijų, kuriose tai turėtų paklausą .
Tiesiog kompas, žaidimų konsolė, media centras ir serveris viename. Kam neaktualu - tas ir nesidomi. Ar čia dar kas neaišku?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
meskiuukas rašė:
GnI rašė:
meskiuukas rašė:
Siaip tai dabar yra tokie HDMI kompiuteriukai televizoriui, pusantros degtukų dėžutės dydžio, už teliko net nesimato, bet COOL daiktas - turi belaidį N standarto internetą, belaidę klaviatūrą su pele, dviejų branduolių procesorių, quadro vaizdo plokštę, microSD kortelės lizdą (iki 32Gb), 2Gb nuosavos atminties, 1Gb DDR3 RAM ir android 4.1 operacinę. Gali online iš interneto per visą ekraną žiūrėti visą audio-video turinį, naršyti, "Ytoobinti", "Fbookinti","trentinti", įsidiegti ir žaisti žaidimus, parsisiūsti viską, ką reikia į microSD kortelę. Ir visa tai ant didelio ekrano full HD raiškoje ir be pašalinių laidų. Kainuoja juokingus 350Lt. Todėl TV ir vėl tapo reikalingu bei aktyviai naudojamu. Kas turite LCD ar LED TV - neskubėkite nurašyti.

1. Pažystu žmonių kurie ir to ką tu išvardinai aktyviai nenaudoja (aktyviai = taip dažnai, kad apsimokėtų kažką dėl to daryti).

2. Full HD šiais laikais turi kiekvienas monitorius/TV, taip kad - nieko čia įpatinga.

3. Aš tą patį ką tu pasakei galiu daryti ir įsigyjęs 50Lt vertės kabelį - 7 kartus mažiau sumokėjęs.


Nu tada papunkčiui ir atsakysiu

1. Čia tu pasisakei visų tavo paminėtų pažįstamų vardu, kur jie tau patvirtino, kad toks variantas jiems ir jų artimiems neįdomus ir neaktualus? Ar darei apklausą ?

Aš niekur ir nesakiau jog visi mano pažystami patenka tai kategorijai. Aš tiesiog sakiau jog tokių pažystu. Paryškinau tą vietą, tavo patogumui.

2. Gal nori lažintis? Statau 1000Lt, kad FHD monitoriais arba TV vietoj monitoriaus naudojasi ne daugiau, kaip 3% LT IT vartotojų?
Aš nežinau koks tas tipinis LT IT vartotojas yra, bet aš kažkaip nematau tokių šiuolaikinių monitorių/TV kurie neištemptų FHD. Na arba gali būti kitas variantas - aš tokių nė nepastebiu. O kad naudojasi jau prieš kelis metus pasenusiomis technologijomis, čia jau niekas nekaltas.
Garantuoju, kad daugiau kaip 50% naudojasi ne aukštesne,kaip 1280x1024 raiška iki 19" monitoriuose.

Mano, prieš 3 metus, pirktas 12" netbukas turėjo didesnę rezoliuciją. O ir prieš 1+metus pirktas laptopas su 15.6" ekranu, palaiko FHD (tai yra netgi "recommended" mode'as jam). Taip kad aš nuoširdžiai netikiu kad 50% monitorių nepalaiko FHD.

3. Čia galėjai tiesiog parašyti : "man tai neaktualu.", tai kam išvis čia rašei, taip ir lieka neaišku.

Nuomonę, kad ir kokia ji yra, gali reikšti visi. Argi ne? ;)
Šitas produktas orientuotas į nišą vartotojų, kurių kategorijoje tu nesi.
Taip, pilnai sutinku kad tokioje kategorijoje aš nesu.
Čia kalbama apie kategoriją, kuri turi namie ne seno modelio TV, bet ....... -->

# nepasidalinama kompiuteriu. Pirkti naują šeimai per brangu
Ir kiek reiktų uždirbti, kad neišgalėt naujo kompo nusipirkt? Jie jau nėra tokie brangūs.
# Senas kompas atidirbęs/sugedęs/per silpnas/lūžinėja, norisi naujo, veikiančio ir su garantija,bet pinigai riboja
Again - kiek turi uždirbti, jog galėtum skirti tik 350Lt naujam?
# Namie vienam kambaryje stacionarus PC , kitame TV.
Ir dažnai tik taip ir tebūna?
Kartais norisi pažiūrėti naują filmą ar paleisti kokios muzikos/klipus iš atmintinės ar ytube

# Tiesiog kompas kaip kompas namie nelabai reikalingas, norisi tik muzikos
Jau seniai yra išrasti MP3 player'iai.
paklausyti ar filmus/TV laidas kartais pažiūrėti/įsirašyti, juolab, kad ir TV3 Play ir LNK Go gali online žiūrėti bet kurią nematytą ar pražiopsotą laidą
Ar dar daug tėra tokių kurie žiūri tuos kanalus? Dauguma su kuriais teko bendrauti šia tema, pilnai sutinka kad per Lietuvišką televiziją nėra nieko įdomaus ir vertingo (pabraukiau raktinius žodžius, kad nekiltų mintis vėl išpūsti burbulo iš mano žodžių).
# ....... aibė kitokių aplinkybių ir institucijų, kuriose tai turėtų paklausą .

Tiesiog kompas, žaidimų konsolė
Hmm.. Mačius specifikacijas man kyla klausimas, kokio amžiaus tie žaidimai būtų "pavelkami", ant max details + max resolution.
, media centras ir serveris viename.
Serveris? OK, media centras - taip, sutinku. Bet, serveris? Anot manęs - jei jau tokių specifikacijų dėžute vadint serveriu - tai nebent for personal use only. O to.. Nelabai ir galima pavadint serveriu, ar ne?
Kam neaktualu - tas ir nesidomi. Ar čia dar kas neaišku?


Komentarai in-place bold'u.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Žadeitė rašė:

Kaip cai suprast? Visi turi TV


:DDDDDD Čia kaip seriale "Friends" Džo kažkada sakė: "you don't own a TV? So what's all your furniture pointed at?" :D

P.S. Aš tv irgi neturiu ir tai yra mažiausiai man reikalingas daiktas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
GnI rašė:
Komentarai in-place bold'u.

Gal atsakysi - kokiam š perkami ir kuriami Smart TV? Beje jų pirkimai auga kaip ant mielių, nors kainos beveik dvigubai viršija paprastą tuščią modelį? Pagalvok.
Pas mane namie 3 nešiojami - 2m , 1m, naujas modelis. Visi galingi. Prie viso to virš metro TV. TV nuo tų laikų kai smart dar nebuvo. 3m naudodavausi HDMI laidu, kai norėjau pažiūrėti filmą o apie kokį nors žaidimą tai kalbos nėra - žiauriai nepatogu. Dabar tame telike pajungęs tą HDMI kompiuteriuką. Spėk - ant kurio kompo dabar vaikai žaidžia žaidimus? Net nesulyginami dalykai -nešiojamas kompas vaikams jau traukiasi į antrą planą. Aš tiesiog į jį tiesiai siunčiuosi filmus, kai kuriuos pažiūriu tiesiog online. Jame yra home media serveris - todėl visą media turinį kokį tik noriu(filmai, muzikos, foto, dokumenta, android programėlės) galiu pasileisti iš bet kurio laptopo lygiai kaip ir bet kokį turinį galiu persikelti iš jo į laptopą. Palaiko DLNA, todėl smartphonų foto ir kitą media turinį vaikai lygiai taip pat lengvai gali peržiūrinėti dideliame TV ekrane. Jokių virusų ir antivirusinių, niekada neiškils problema, kad vaikas kažką ne taip paspaudė, ištrynė, sukniso operacinę, jokių perinstaliavimų ir vargo. Įjungiau ir mėgaujuosi. Kaina - mažesnė nei pusinio smartphono ar planšetės. Beje, "google play" yra nemažai programėlių ir žaidimų, yra ir tokių, kuriuos žaidžiama online Šiuo metu vaikams įdiegiau vieną tokį - "Arcane Legends". Elektros valgo - juokas ima net sakyti, turbūt apie 1% stacionaraus PC apetito. Naršyklės out of the box palaiko visus internetinius flash formatus - nėra net reikalo ieškoti ir diegtis kokius tai įskiepius ar flash playerius. Youtube klipai sukasi ir vargo nemato. Grotuvai irgi out of box palaiko visus populiarius video formatus. Kambaryje neliko nei vieno laido - viskas belaidžiu ryšiu , tiek klaviatūra su pele, tiek internetas ir Home serveris. Paštą pasitikrinti iš vis juokas - ant tray icon pelę užvedei ir iškart matai koks laiškas ir nuo ko. Dabar ir galvoju - jei anksčiau būtų tokie TV kompiuteriukai buvę tai būčiau minimum 1K Lt sutaupęs ir dar vaiko darbo stalas būtų daug laisvesnis. Prie visko ir LT kalba bei USB 2.0 lizdas yra. Sykį parodei ir vaikas toliau pats lengvai susiranda ir susiinstaliuoja bet kokį žaidimuką ar programėlę. Trūkumo kolkas nei vieno neaptikau. Torentai į kompą siunčiasi 10Mbs o į TV 1,5-2Mbs greičiu. Normalios kokybės filmas pareina per keliolika/keliasdešimt minučių. Kaip matai - tai ne tavo lygio daiktas, todėl tavo komentarai yra beverčiai, juo naudotis daug kartų smagiau nei kokia planšete ar smartu, daug patogiau nei junginėti kompą prie TV + kaina juokinga.
Kas dėl vartotojų - esu buvęs keliuose šimtuose namų dėl kompiuterinių problemų - puikiai žinau kokie monitoriai daugiausia stovi ir kokio senumo "kompai" sukasi, žinau ką kalbu apie eilino statistinio vartotojo turimą įrangą (naujinasi technologijos, bet dar gana lėtai).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.04 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Kaip matau dauguma rašo, jog tv neturi, todėl ir aš pasigirsiu - NETURIU TV.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.05 05:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Aš irgi neturiu TV
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.05 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wifi
Wifi
Pradedantysis
Šūdas tie Chorų karai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai