Tema sukurta: 2015.08.12 10:01
2015.08.12 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaledu
Kaledu
Naujokas
Sveiki visi pirmo pasaulio Žaidėjai Zerojus.

aš sukurau nauja klana pavadinimas: LT Zaibas

kodėl Unikalus?

Nes šitame klane bus TOP Žaidejai, Evantai, Klausimanija ir labai daug kitu žaidimu Chat zaidimu Top žaidejai bus pinigu kas turi daugiau kas daugau pakaujo Evantai bus labai daug visokiu ir labai idomu bus Klausimanija bus uzduodama ir jus turesite atsakyti ir laimesite priza bet visada zadimai kas laimes gaus priza aš dar labai daug turiu ideju viska daug sugalvojau bet nera žmoniu aš pats labai noriu sita nes tikrai bus ne liudna žaidėjams visada mes kartu kovosime pralaimesim ir prikolinsim bet kad ne keiktis nes tada bus išmestas iš klano bet viska bus gerai tikrai bus labai idomu as labai stengausi galvoti kaip galima padaryti kad butu idomau žaisti ir kad visem butu idomu pažaisti bet nera žmoniu.

Aš labai jus prasau ataikite į klana bus daug sugalvota dar labai prasau ataikite.

kad ataiti į komandą reike tureti:
1. 5lvl reikes tureti
2. buti mandagus
3. buti geras

Viskas ir dar sugalvojau kartu žuresim filma animacinai visokius kada laukem kovos jai nenorite galite ne ziureti labai turiu daug ideju visokiu bet aš jau sakau nera žmoniu.

Tai vėl šita sakau prasau ataikite į klana prasau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.01 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


loa
loa
Naujokas
kodel sitas klanas geras jei ka zerojuje komandos o ne klanai lol
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.01 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


loa
loa
Naujokas
kodel sitas klanas geras jei ka zerojuje komandos o ne klanai lol
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai