Tema sukurta: 2013.01.29 22:48
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2013.01.29 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bexteris
bexteris
Naujokas
Turiu beda, as ir mano mergina einam i tapacia mokykla, tik i skirtingas klases. Nu ir gavos taip, kad mano ir jos klasiokai suzinojo, kad mes draugaujam. Tai mano klasiokai pradejo is jos tyciotis (is isvaizdos). Is pradziu i tai nekreipdavau demesio, nes taip labai nesityciadavo, salydavo, kad ji ryza ir pns. Bet ji man paskui pasake, kad kai mames nebuna salia, mano klasiokai ja vadina slykstyne, nu ir geriau nesakysiu kaip dar. Kai tai isgirdau labai isiutau ir norejau surast ta žmogu kuris taip pasake ir p*sti jam tiesiai i dantis. Bet tada pagalvojau kaip galiu trenkti savo drauguj.
Tai nezinau ka dabar daryti. Ar nusispjaut draugas ar ne, ar bandyti ginti ja zodziais. :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nu tai jei ji ryža tai ko čia pykt? O už kitus žodžius tai ką žinau, į dantis gal nep**k Kur kitur, kur mažiau pažeidžiama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Nekreip dėmesio. Mane ne taip dar buvo išvadine. be to kumščiais nieko neišspresi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
hypnotize rašė:

Nekreip dėmesio. Mane ne taip dar buvo išvadine. be to kumščiais nieko neišspresi.


Tai jei tave užgaulioja tai siūlai eit kampais? :D Kumščiai gal ir ne visada išsprendžia, bet tokie patarimai kaip "nekreipt dėmesio" tai čia yra mižniaus požymis. Vistiek savyje kaupt pyktį yra negerai ir jis išsiverš tai jau geriau tą energiją panaudot ginantis o ne kaip sakiau slankiot kampais nes dūchina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Gal normaliai pabandyk pasisneket. Nors kai jums 14metu tai nelabai cia ir issiaiskinsi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
bexteris rašė:
Turiu beda, as ir mano mergina einam i tapacia mokykla, tik i skirtingas klases. Nu ir gavos taip, kad mano ir jos klasiokai suzinojo, kad mes draugaujam. Tai mano klasiokai pradejo is jos tyciotis (is isvaizdos). Is pradziu i tai nekreipdavau demesio, nes taip labai nesityciadavo, salydavo, kad ji ryza ir pns. Bet ji man paskui pasake, kad kai mames nebuna salia, mano klasiokai ja vadina slykstyne, nu ir geriau nesakysiu kaip dar. Kai tai isgirdau labai isiutau ir norejau surast ta žmogu kuris taip pasake ir p*sti jam tiesiai i dantis. Bet tada pagalvojau kaip galiu trenkti savo drauguj.
Tai nezinau ka dabar daryti. Ar nusispjaut draugas ar ne, ar bandyti ginti ja zodziais. :(
Tavo draugas is tavo merginos nesityciotu. Tie klasiokai, kurie tyciojasi is tavo merginos negerbia taves ir jie nera tavo draugai. Ir veiksmingiausiai veikia ignoras. Ziurekit i juos, kaip i tuscia vieta, kai jie tyciojasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bexteris
bexteris
Naujokas
Jinai neryza
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
bexteris rašė:

Jinai neryza


Bet tu geriau įsižiūrėk.. Gal tikrai ryža ir nėra čia ko pykt? pasidomėk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bexteris
bexteris
Naujokas
Nu jei tyciotus is manes mesciau ignora, bet db tyciojasi is mano merginos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
be reikalo iš žmonių nesityčioja.. o ir kiekviena klasė turi tokį vieną ar kelis, kurie susilaukia daugiausiai dėmesio.
ji pati turi išmokt už save pastovėt, nors vargiai tai padės.., arba tiesiog ignoruot.

tie vaikai žiaurūs : ((
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bexteris
bexteris
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

bexteris rašė:



Jinai neryza




Bet tu geriau įsižiūrėk.. Gal tikrai ryža ir nėra čia ko pykt? pasidomėk


As nezlibas, jei ji butu ryza per 5men. buciau pastebejas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
bexteris rašė:

Piktaskeksas rašė:

bexteris rašė:

Jinai neryza


Bet tu geriau įsižiūrėk.. Gal tikrai ryža ir nėra čia ko pykt? pasidomėk


As nezlibas, jei ji butu ryza per 5men. buciau pastebejas


Tai gal persidažius plaukus? Kažkada esu girdėjęs iš kažko, kad jei nori sužinot kokia tikra moters plaukų spalva reik numaut kelnaites..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
as tai pavadinciau pavydu, siulyciau iskelt nosi ir kad tavo pana ta pati padarytu, ir kaip jie jai ka nors sakytu, kad vidurini pirsta parodytu ir pasakytu, atsipisk nevykeli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Pončikas rašė:

be reikalo iš žmonių nesityčioja.. o ir kiekviena klasė turi tokį vieną ar kelis, kurie susilaukia daugiausiai dėmesio.

ji pati turi išmokt už save pastovėt, nors vargiai tai padės.., arba tiesiog ignoruot.

tie vaikai žiaurūs : ((


Tyčiojasi ir be reikalo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Piktaskeksas rašė:

hypnotize rašė:



Nekreip dėmesio. Mane ne taip dar buvo išvadine. be to kumščiais nieko neišspresi.




Tai jei tave užgaulioja tai siūlai eit kampais? :D Kumščiai gal ir ne visada išsprendžia, bet tokie patarimai kaip "nekreipt dėmesio" tai čia yra mižniaus požymis. Vistiek savyje kaupt pyktį yra negerai ir jis išsiverš tai jau geriau tą energiją panaudot ginantis o ne kaip sakiau slankiot kampais nes dūchina


Nesiūlau eit kamnpais tiesiog nereikia kreip dėmesio. O kam savyje kaupti ta pykti ? Pavadino tave ryža, ar kaip nors kitaip, na kas iš to, tu pasikeitei, tapai bjauresni , o gi ne likai koks esi. Aš nesuprantu ko pymkti kai tave pravardžiuoja ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tyčiojasi iš neįsipaišančių į daugumą.. : ((( taip jau yra, galim kampe ta proga paverkti : )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
tai geras draugas, jei tavo pana shlikshtyne vadina. tokie draugai nesimeto. bros before hos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
hypnotize rašė:

Piktaskeksas rašė:

hypnotize rašė:

Nekreip dėmesio. Mane ne taip dar buvo išvadine. be to kumščiais nieko neišspresi.


Tai jei tave užgaulioja tai siūlai eit kampais? :D Kumščiai gal ir ne visada išsprendžia, bet tokie patarimai kaip "nekreipt dėmesio" tai čia yra mižniaus požymis. Vistiek savyje kaupt pyktį yra negerai ir jis išsiverš tai jau geriau tą energiją panaudot ginantis o ne kaip sakiau slankiot kampais nes dūchina


Nesiūlau eit kamnpais tiesiog nereikia kreip dėmesio. O kam savyje kaupti ta pykti ? Pavadino tave ryža, ar kaip nors kitaip, na kas iš to, tu pasikeitei, tapai bjauresni , o gi ne likai koks esi. Aš nesuprantu ko pymkti kai tave pravardžiuoja ?


Siūlei nekreipt dėmesio tai čia yra tas pats
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
Pončikas rašė:

taip jau yra, galim kampe ta proga paverkti : )))


arba prisigert. mokykloje buna populiarus tie, kurie prisigeria.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.29 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marona03
Marona03
Naujokas
Klasiokai retai kada islieka draugais. Draugas is taves ar tavo merginos nesityciotu. Ir ryza plauku spalva nera kazkoks didelis minusas, mazvaikiai moka perdeti, turbut is suaugusiu ismoko. Yra keli variantai isspresti tokia problema: merginai pakeisti mokykla, tokiu budu ji sau mokinsis, tu busi ramus ir pan., kitas tiesiog ignoruoti, bet tam prireikti laiko gali. Mergina tai pat galetu pastovet uz save, ir tu ja uzstot galetum. Nezinau...is manes irgi mokykloj tyciojosi del mano seimos statuso, tiesiog ignoravau, nors jei mane stumdydavo duodavau atgal.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai