Santrauka: Twilight Saga knygos kurias pripažino bestseleriais taigi Twilght fanai renkamės čia
Tema sukurta: 2009.11.07 12:27
1 2 Toliau Paskutinis
2009.11.07 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jauki1
jauki1
Naujokas
Labas Twilght Sagos gerbėjai Mes čia kalbėsime Apie Twilight sagos knygas, filmus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
aha. so..?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Didesnio šlamšto negu Twilight nėra. ( nors yra visokie Alchemikai, Heroinai, Vienuolis kuris pardavė ferarri)

Kalbant apie knygą, visiškai jokios meninės vertės neturintis skaitalas.. Knyga turi būt išraiška, o ne pagrindas holivudiniam filmui.

Dar pora argumentų kodėl tai yra šlamštas? Knyga turi dar kelis tęsinius.. Tai įrodo, jog Autorius siekia ne subtilumo bet pelno, tai yra komercinė knyga, bet ne knyga kurią būtų negėda įsidėti į lentyną tarp knygų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Nu žiūrėjau žiūrėjau tą Twilight vien iš sportinio intereso, kas jau ten toookio. Kaip kažkur jau rašiau, romantinis su vampyrizmo prieskoniais filmas ir tiek Kalbant apie Alchemiką, jis man nei įstrigo, nei ką, iš viso nepamenu, apie ką ji O paimu tas populiariąsias skaityt tik kai praeina psichozė, sužinot, ar jai buvo pagrindo. Kad ir "Da Vinčio kodas". Ale nu detektyvas su simbolių kalbos daug daug prieskonių Įtraukiantis skaitalas, bet yra vertingesnių knygų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bebenčiukė rašė:

Nu žiūrėjau žiūrėjau tą Twilight vien iš sportinio intereso, kas jau ten toookio. Kaip kažkur jau rašiau, romantinis su vampyrizmo prieskoniais filmas ir tiek Kalbant apie Alchemiką, jis man nei įstrigo, nei ką, iš viso nepamenu, apie ką ji O paimu tas populiariąsias skaityt tik kai praeina psichozė, sužinot, ar jai buvo pagrindo. Kad ir "Da Vinčio kodas". Ale nu detektyvas su simbolių kalbos daug daug prieskonių Įtraukiantis skaitalas, bet yra vertingesnių knygų.


Tai ir yra tik skaitaliukas, bet jis niekada netaps klasika, kaip Tolstojus, Dostojevskis, Kafka ar Getė..

Tik šeip keista, kodėl tai sukelia jauniems žmonėms tokią psichoze..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Ot net nežinau... Gal kad tos klasikos pvz., mokykloj tampa prievole perskaityt. Ir dar išreklamuoja labai jas, tai ir "psichozuojasi" Reiks eit į biblioteką vėl kurią dieną, pasirankiot kažką...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bebenčiukė rašė:

Ot net nežinau... Gal kad tos klasikos pvz., mokykloj tampa prievole perskaityt. Ir dar išreklamuoja labai jas, tai ir "psichozuojasi" Reiks eit į biblioteką vėl kurią dieną, pasirankiot kažką...


Taiklus žodis 'prievolė' ;) Bet kaip kitaip priverst jauną žmogų praplėst savo akiratį ir bent kažką įsidėt į galvą? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Niekas neturi nieko verst. Aš asmeniškai visai noriai jas skaičiau, kad ir "reikėjo". Čia nuo paties žmogaus sąmoningumo priklauso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 13:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bebenčiukė rašė:

Niekas neturi nieko verst. Aš asmeniškai visai noriai jas skaičiau, kad ir "reikėjo". Čia nuo paties žmogaus sąmoningumo priklauso.


Net ir prievolėm ne visus priversi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Tikrai taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
ir aš jį iš sportinio azarto žiūrėjau, bet manęs nepaveikė kaip daugumos. eilinis filmas, nesijaučiu kažkuo praturtėjus (nebent atvirkščiai - praradau brangaus laiko bežiūrėdama ). knygos net nežadu skaityti, nes jaučiu per daug lengvai ji man sueitų... o ta psichozė yra naudinga, bent jau šiuolaikinis NEskaitantis jaunimas prisimena kas yra normali knyga ir ką reiškia skaityti
kažkiek panašu į Hario Poterio ir Žiedų Valdovo psichozes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Labai populiarios tos knygos, bet manes visai netraukia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PukisBaisuoklis
PukisBaisuoklis
Naujokas
As perskaiciau visas dalis sios sagos ir ka na visai normaliai suejo netaip kaip kokio hurakamio rasyba kur dar neiskarto ivaziuoji apieka o pirmas filmas jo gan silpnas bet juk dar yra jiems kur tobulet nes tikrai bus tesiniu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.07 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
nu filmas tai man patiko,bet apie knyga tai geriau nekomentuosiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.08 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakaliukas
Sakaliukas
Pažengęs
o as norejau paklausti kuri knyga po kurios eina? ta prasme perskaicius "saulelydi" po to skaityti "jaunatis" ar uztemimas" ? o gal nera skirtumo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.14 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NothingSweet
NothingSweet
Pažengęs
Knygos neskaičiau, bet buvau parsisiuntus filmą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.01 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugne221
ugne221
Naujokas
Gal žinot kaip vadinasi ir ar iš viso egzistuoja 6 šios sagos knyga?Jei kam įdomu 5 yra Midnight Sun (Vidurnakčio saulė)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.01 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


InMemoriam
InMemoriam
Patyręs
Išprotėjot su tuo tvailaitu. Masinė psichozė dėl šlamšto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.15 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilčiukas
Vilčiukas
Pradedantysis
Didesnės nesąmonės tikriausiai nėra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.25 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agniošas
Agniošas
Pažengęs
Mano tėvai žiūrėjo "Saulėlydį" ir šiek tiek liko sumišę po mano pasakojimų koks jis šaunus. Jų nė kiek nenustebino filmas, o aš jį peržiūrėjau daugiau nei 10 kartų. Knyga galbūt labiau patiko, nes įtraukia į veiksmą ir perskaičiau ją per vieną dieną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai