Tema sukurta: 2010.02.15 23:54
2010.02.15 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeepFear
DeepFear
Pradedantysis
Sveikos paneles,sugalvojau nusipirkti siuos plaukucius ir galvoju ar verta,gal pasakytumet pliusus ir minusus toks kurios turit?labai noriu ilgu plauku,priauginimas man per brangu tad galvoju apie si varijanta.Beje gal zinote kur pigiau galimetu ju nusipirkti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.16 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
Panterikeee rašė:

Sveikos paneles,sugalvojau nusipirkti siuos plaukucius ir galvoju ar verta,gal pasakytumet pliusus ir minusus toks kurios turit?labai noriu ilgu plauku,priauginimas man per brangu tad galvoju apie si varijanta.Beje gal zinote kur pigiau galimetu ju nusipirkti?


manau uzsiauginimas pigesnis butu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.16 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Tai čia faktas. Be to, netikri plaukai nėra gražūs. O jei nuotraukoje tu, tai tavo plaukai šauniai atrodo, kam dar tų nesąmonių reikia?..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.16 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeepFear
DeepFear
Pradedantysis
kad uzauginti man niekaip nepavyksta,jau pora metu jie man tokio pat ilgio,as nesiskundziu savo plaukais,ir jie nera trumpi,taciau yra labai didelis noras tureti ilgesnius zinau daugumai zmoniu pasirodys tai grina nesamone ir kam to reikia,bet pabandyti vistiek labai norisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.17 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AgilaMajest
AgilaMajest
Naujokas
Geriau nors ir trumpi, bet stilingai, tinkamai apkirpti plaukai nei ilgi, dažniausiai rišami į "uodegėlę". Be to ilgi plaukai ne visuomet tinka, pvz, jei mergina žemo ūgio tokia šukuosena gali ją vizualiai paversti dar žemesne.
Na, bet jei labai norisi... :)
Tresus reikėtų pirkti pagamintus iš natūralių plaukų- gražiau, tikroviškiau atrodys.
Parinkti reikia pagal plauko struktūrą- tarkime, jei plaukai linkę banguotis ar "pūstis" tikrai netiks lygių ir tiesių plaukų tresai. Žinoma galima paruošti savo plaukus, tarkime juos tiesinant, bet papraščiau parinkti tresus.
Spalvą reikėtų rinktis kuo panašesnę į tą, kuri yra tavo plaukų. Jei plaukai dažyti tarkime tamsia spalva, tresus rinktis kiek šviesesnio atspalvio, nes su laiku ir tavo plaukai pašvieasės.
Neskubėk pirkti, paprašyk pardavėjos, kad prisegtų plaukus, apžiūrėsi kaip atrodai, jei yra galimybė, veskis kartu draugę- bus jau 3 nuomonės.
Jei pačios plaukučiai yra ploni, kai galva neplauta keletą dienų gali neišeiti prisegti visų treso dalių (dažniausiai jų būna 5: 2 sruogos šonams ir 3 skirtingo pločio segamos vidurinėje galvos dalyje.).
Reikės šiek tiek laiko, kol įgusi pati juos prisisegti. Patarčiau sruogas pradėti segti nuo galvos apačios, atskiriant reikiamą plaukų kiekį šukomis, tuos plaukus kad netrugdytų prisegti plaukų sagtuku taip, kad plaukai, kurie bus virš treso sruogos kuo geriau priglustų (antraip bus sunku gražiai prisegti). Segti reikėtų taip, kad nejaustum diskomforto, plaukų tempimo, nes ir taip per dieną panešiojus tresus gali skaudėti galvos oda. Šukuoti plaukus su prisegtais tresais reikia atsargiai, prilaikant plaukus, nes šukų danteliai gali išpešioti prisegtus plaukus, tad gali prireikti segti iš naujo. Tinka specialios šukos, skirtos priaugintiems plaukams. Būna pirkti grožio salonuose, kirpyklose, parduotuvėse, skirtose plaukų priežiūrai.
Gali būti sunku, pasidaryti kai kurias šukuosenas (pvz. susisukti kuodelį, ar aukštai surišti plaukus).
Nešiodama prisegtus tresus karts nuo karto patikrink, ar nėra atsisegę tresų segtukai, ar jie nesišviečia pro tavo plaukus, ar nėra atlaisvėję.
Kai nėra būtinybės nešioti, tresus reikėtų išsisegti. Taip pat išsisegti einant miegoti, plaunant galvą, maudantis po dušu.
Tresų priežiūra. Prižiūrėti panašiai kaip ir savus plaukus- karts nuo karto išplauti, uždėti plaukų kaukę ar kondicionierių. Šukuoti švelniai, prilaikant, kad nesipešiotų plaukai. Sruogų nemėtyti bet kur, jei nenaudoji sudėti į jiems skirtą vietą, kad nedulkėtų, nesusiveltų, neprisigertų netinkamų kvapų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pukex
Pukex
Pradedantysis
prie AgilaMajest pridursiu, kad pirkti naturalius, nes tie dirbtiniai po keliu kartu susisiaus ir atrodys siaubingai ir nors juos wis isplausi pradines bukles neis atstatyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.21 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeepFear
DeepFear
Pradedantysis
tai as apie dirbtinius net negalvojau,va jau ir uzsisakiau ziuresiu kaip cia viskas man bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.24 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Nesamone, nieks nepavercia zemesne nei esi , jei kalbama del ugio ir ilgu plauku.
tresai tik mada tu paneliu , kurios tingejo priziureti plauku ir nusikirpo ,o dabar gailisi .Arba mada , va mano drauge turi ir as noriu.

Visada graziau naturalus plaukai , nei prilipinti , priauginti ar priristi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.24 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Žmonės kerpasi plaukus nes tingi juos prižiūrėti? Nejuokink, Mistique!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeepFear
DeepFear
Pradedantysis
Mistique rašė:

Nesamone, nieks nepavercia zemesne nei esi , jei kalbama del ugio ir ilgu plauku.

tresai tik mada tu paneliu , kurios tingejo priziureti plauku ir nusikirpo ,o dabar gailisi .Arba mada , va mano drauge turi ir as noriu.



Visada graziau naturalus plaukai , nei prilipinti , priauginti ar priristi.


Seip neiviena mano drauge neturi,nesu net bandziusi ju nesioti,todel ir kuriau forume tema kad daugiau suzinoti,jei manai kad tai tik del mados,plaukus nelengva uzauginti itin labai ilgus,kiek dar metu reiktu laukti kol uzaugtu?tiesiog atsibodo laukti kol uzaugs taigi tai vienintelis sprendimas. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lyyyygis
Lyyyygis
Naujokas
Panos, turiu problema. Man parsiunte tresus, bet is netrikru plauku. Bandziau juos biski patamsinti, nes buvo per sviesus ir jie man nusidaze pilkai. Ka daryti man dabar: bandyti sviesinti juos ar tiesiog mesti lauk?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Viena diena tavo plaukai trumpi kita diena ilgi . Tiems kurie tave mato kasdien atrodysi mazu maziausiai juokingai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lyyyygis
Lyyyygis
Naujokas
Butent, kad man neidomu, ka mano kiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lyyyygis
Lyyyygis
Naujokas
Tai kas galetumete patarti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.24 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Leirutė
Leirutė
Naujokas
Na aš turiu tresus. savo plaukus daziau vysnine spalva ir per klaida issirinkau per sviesius tresus.
tai as pasiemiau savo dazus ir bandziau nudazyti ta spalva. Neisejo, bet mano sese dirba grozio salone ir ji man dave naturalius augalinius dazus. Tresai pas mane buvo is naturaliu plauku tad visai nesunkiai pavyko pakoreguoti ju spalva. Pabandyk ir tu nueiti pas savo pazistama kirpeja manau inai taip pat gales tau padeti taip pat kaip ir man. Sekmes.
.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.14 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lijance94
lijance94
Naujokas
siulau pirk neturalius pirkau mano drabuziai rase kad nauji o karta uzsidejau eme veltis ziaurei neimanoma issukuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai