Santrauka: Kokį lietimui jautrų telefoną rekomenduotumėte?
Tema sukurta: 2009.11.10 10:24
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.11.10 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FrydrichasN
FrydrichasN
Pradedantysis
Norime draugei nupirkti telefoną su lietimui jautriu ekranu, bet nežinome, kokį išsirinkti. Pagrindinis kriterijus - gerai, tvarkingai ir maloniai valdomas ekranas, be jokių uždelsimų ir pan.

Aš kurį laiką naudoju iPhone, tai jo ekranas yra idealus, visi judesiai tikslūs, greitai reaguoja, atsparus įbrėžimams. Gaila, jog jis kiek per brangus. Tačiau esu bandęs porą Samsung telefonų: S8000 ir S5230. Tai man jie abu pasirodė labai nerangūs, valandą pamaigius dar nepripratau prie valdymo ir vis telefonas darydavo ne tai, ką aš noriu Taip pat girdėjau ir apie Nokia XpressMusic nekokių atsiliepimų iš poros pažįstamų, kad yra didelis stabdys, kad jie gailisi jį įsigiję.

Ką galėtumėte pasiūlyti? Bet domina tik pačių išbandyti telefonai, o ne kad "skaičiau internete, kad tas labai geras".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Turėjau LG KP500, visai neblogas, kartais į prisilietimą sureguodavo iš kelinto karto, bet iš esmės patogus valdymas.. Iš pradžių ir man sunkiai valdėsi, bet paskui neužilgo pripranti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aleforumisc
aleforumisc
Pradedantysis
ka cia kalbet - Iphone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Julekx
Julekx
Pradedantysis
Jei turite pinigeliu, tai aisku Iphone, bet jei biudzetas mazas, tai LG KP500 (ar geresni). Pats turiu toki, patogus, paprastas. Tik kad sms nepatogu rasyti, bet cia manau bet kuriam telefone su touch screenu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Sesės LG Cookie man visai otks patogus pasirodė, ir šiiap fainas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Ai, tai tas pats KP500
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FrydrichasN
FrydrichasN
Pradedantysis
Julekx rašė:

Jei turite pinigeliu, tai aisku Iphone, bet jei biudzetas mazas, tai LG KP500 (ar geresni). Pats turiu toki, patogus, paprastas. Tik kad sms nepatogu rasyti, bet cia manau bet kuriam telefone su touch screenu.


Na, kadangi iPhone nelagina, tai rašyti labai paprasta, tai manau, kad rašau juo tokiu pat greičiu, kaip ir bet kokiu kitu telefonu. Bet va pvz kur Samsung bandžiau, tai ten jau neparašysi, nes kol sureaguoja, net bandžiau šiaip bet kokių mygtukų primaigyti staigiai, tai po to kelias sekundes žiūri, kaip jis atlikinėja visas operacijas iš eilės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
kadangi tu dar nesi priprates prie samsungo, todel tau ir atrodo kad jis gryba pjauna...
FrydrichasN rašė:

Julekx rašė:



Jei turite pinigeliu, tai aisku Iphone, bet jei biudzetas mazas, tai LG KP500 (ar geresni). Pats turiu toki, patogus, paprastas. Tik kad sms nepatogu rasyti, bet cia manau bet kuriam telefone su touch screenu.




Na, kadangi iPhone nelagina, tai rašyti labai paprasta, tai manau, kad rašau juo tokiu pat greičiu, kaip ir bet kokiu kitu telefonu. Bet va pvz kur Samsung bandžiau, tai ten jau neparašysi, nes kol sureaguoja, net bandžiau šiaip bet kokių mygtukų primaigyti staigiai, tai po to kelias sekundes žiūri, kaip jis atlikinėja visas operacijas iš eilės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
O nebandei ka nors is HTC ? kiek girdejau tai jie tikrai neblogi telefonai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FrydrichasN
FrydrichasN
Pradedantysis
tds rašė:

kadangi tu dar nesi priprates prie samsungo, todel tau ir atrodo kad jis gryba pjauna...


Gali ir taip būti, tik esmė, kad turėtų nereikėti "pratintis", pvz su iPhone sėkmingai žaidė 4 metų mergaitė, kai su Samsung aš pats nesugebu nieko padaryti

tds rašė:

O nebandei ka nors is HTC ? kiek girdejau tai jie tikrai neblogi telefonai...


Nebandžiau HTC, bet skaičiau pvz apie HTC Hero, kad ten su rašymu lietuvių kalba problemos. Gal yra kokie language pack'ai ar kas nors? (Bet jei už tokią kainą, tai jau geriau iPhone bet kuriuo atveju manau, ieškau truputį pigesnio varianto)


O gal kas naudojo naujausią XpressMusic (5800)? Visai patraukli tiek išvaizda, tiek funkcijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Entas
Entas
Pradedantysis
Turiu jau pora metu Lg KU990 Jokiu problemu gerai veikia tas ekranas jo o siuo metu jie pigus ir fotikas neblogas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
as irgi norejau tau is pradziu pasiulyti 5800xm, nesu jo turejas, bet va kiek intere domejausi tai zmones juo nesiskundzia, manau tai pigus ir geras telefonas... tik jeigu toki pirksi, ziurek kad butu Made in finlandia, jeigu paimsi koki China ar Hungary tai bus problemu su jeis, bus nekokibiskas, cia tik as taip manau...
FrydrichasN rašė:

tds rašė:



kadangi tu dar nesi priprates prie samsungo, todel tau ir atrodo kad jis gryba pjauna...





Gali ir taip būti, tik esmė, kad turėtų nereikėti "pratintis", pvz su iPhone sėkmingai žaidė 4 metų mergaitė, kai su Samsung aš pats nesugebu nieko padaryti



tds rašė:



O nebandei ka nors is HTC ? kiek girdejau tai jie tikrai neblogi telefonai...




Nebandžiau HTC, bet skaičiau pvz apie HTC Hero, kad ten su rašymu lietuvių kalba problemos. Gal yra kokie language pack'ai ar kas nors? (Bet jei už tokią kainą, tai jau geriau iPhone bet kuriuo atveju manau, ieškau truputį pigesnio varianto)





O gal kas naudojo naujausią XpressMusic (5800)? Visai patraukli tiek išvaizda, tiek funkcijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
zinai as irgi toki nauja buwau nusipirkes, kai tik jis atsirado...na trupka buwo paprasta, kas liecia foto, tai nepasakyciau kad jos buvo geros ir kokybiskos, dabartine mano Nokia N95 8GB daro foto kur kas geriau nesu sitas LG nors ju kamera vienoda pagal pikselius, na o kas liecia ekrana tai, tai man viena karta darbe is 2m. nukrito ir iskarto parejo ekranas, o dabar uz jo pakeitima praso 80e su viskuo... na va kas man labiausiai patiko tai jo batarke, kuri man ir skambinant ir nuzikos, radijos klausant islaikydawo 3 paras... na ka, bendrai galiu pasakyti kad sis LG tikrai nieko gero newertas telefonas, tik vienintelis jo pliusas batareika, kuri gerai laikydawo...tai tiek...:)
Entas rašė:

Turiu jau pora metu Lg KU990 Jokiu problemu gerai veikia tas ekranas jo o siuo metu jie pigus ir fotikas neblogas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FrydrichasN
FrydrichasN
Pradedantysis
tds rašė:

http://www.mobili.lt/lt/straipsniai/nokia_5800_xm.html

va cia 5800xm apzvalga...


Ačiū, kaip suprantu, štai ši vieta mane turėtų labiausiai neraminti:
"Lietimui jautrūs ekranai paprastai skirstomi į dvi rūšis: resistive arba capacitive technologijos. Capacitive lietimui jautrūs ekranai (kurie naudojami iPhon'e) dažniau laikomi jautresniais ir geriau veikiančiais ryškioje šviesoje, bet jie reaguoja tik į piršto prisilietimą. Tuo tarpu resistive lietimui jautrus ekranai (kurie naudojami NOKIA 5800 XpressMusic telefone) gali būti liečiami bet kokiu objektu (pirštu, pieštuku, tušinuku, pagaliuku, specialia lazdele (stylus), dėvint pirštines ir pan.)."

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
nera uz ka manau tiks sis 5800xm merginai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FrydrichasN
FrydrichasN
Pradedantysis
Na, teoriškai turėtų tikti, tik va ekrano jautrumas neramina Pažiūrėjau, kad vienas iš šilčiausių variantų, kuris yra su tokiu pat ekranu kaip iPhone, yra LG KM900, bet pakloti vis tiek reikėtų 1k Lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
spesti tau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
FrydrichasN rašė:

Norime draugei nupirkti telefoną su lietimui jautriu ekranu, bet nežinome, kokį išsirinkti. Pagrindinis kriterijus - gerai, tvarkingai ir maloniai valdomas ekranas, be jokių uždelsimų ir pan.



Aš kurį laiką naudoju iPhone, tai jo ekranas yra idealus, visi judesiai tikslūs, greitai reaguoja, atsparus įbrėžimams. Gaila, jog jis kiek per brangus. Tačiau esu bandęs porą Samsung telefonų: S8000 ir S5230. Tai man jie abu pasirodė labai nerangūs, valandą pamaigius dar nepripratau prie valdymo ir vis telefonas darydavo ne tai, ką aš noriu Taip pat girdėjau ir apie Nokia XpressMusic nekokių atsiliepimų iš poros pažįstamų, kad yra didelis stabdys, kad jie gailisi jį įsigiję.



Ką galėtumėte pasiūlyti? Bet domina tik pačių išbandyti telefonai, o ne kad "skaičiau internete, kad tas labai geras".


Jeigu nori, kad būtų geras ekranas, tai žiūrėk, kad būtų ne resistive ekranas...
Šiaip Nokia tikrai nerekomenduočiau dėl prastų ekranų ir dar baisesnio meniu...
Beje, kodėl sakai, kad iPhone per brangus? Nusipirkt galima labai pigiai šiaip jau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.11 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FrydrichasN
FrydrichasN
Pradedantysis
Pasisiauses rašė:

Jeigu nori, kad būtų geras ekranas, tai žiūrėk, kad būtų ne resistive ekranas...

Šiaip Nokia tikrai nerekomenduočiau dėl prastų ekranų ir dar baisesnio meniu...

Beje, kodėl sakai, kad iPhone per brangus? Nusipirkt galima labai pigiai šiaip jau...


Ačiū, aš jau išsiaiškinau, kad geras ekranas = capacitive touch screen. Anaiptol, neteigiu, kad iPhone yra nerealiai brangus, antraip būčiau jo net nepirkęs. Bet kol nežinojau skirtumų tarp ekranų, galvojau, kad "kam mokėti už vardą, jei galima nusipirkti už 500 Lt tą patį". Pasirodo klydau, negalima.

P.S. O kiek tau yra "labai pigiai"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai