Santrauka: Kiek esam tolerantiškos, mergaites? :)
Tema sukurta: 2011.02.06 18:21
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2011.02.06 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Hm..pavarčiau keletą temų..."vienas vyras kelioms" dar kitoje temoje mergina susipažino su geriančiu vyru, kuris nesiskaito su ja ir išdūmė nieko nepranešęs užsienin? Ir dar daugelį kitų...Nugi, esam tolerantiškos kai kurios iki nežinau kiek :) Taigis, damos, kokie jums yra toleruotini vyrų trūkumai? Kiek daug galite toleruoti, kodėl tai toleruojat, o jei negalite, tai ir kodėl? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Šia tema nelabai norisi atvirauti Nes juk tada tektų ir savas silpnybes pripažinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kas kam yra trūkumas, o kas privalumas..
svetimavimas ar alkoholizmas, mano supratimu, daugiau nei trūkumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
sunku net pasakyt ka toleruoju, na vairavimo stiliu, paburbu, aisku, bet per daug neaiskinu. toleruoju kompiuterinius,telefoninius zaidimus,jei ne prie manes. gerima su draugais ,jei jis nedaznas, irgi toleruoju. rukyma,nors pati nerukau. aprangos stiliu. o netoleruoju per didelio kisimosi i mano gyvenima, zyzimo, visu tu: "o mano mama taip daro", reikalavimo leisti laika su jo draugais, nusisnekejimo, idiotisko gincijimosi, kai faktas, kad jis yra neteisus, vadovavimo, patarinejimo,kai to neprasau ir pvz net nenusimano apie mano problema ar dar kazka, o lenda su savo "pagalba", narkotiku vartojimo( "zole" yra narkotikas) niekad netoleruociau, bei teigiamos nuomones apie juos netoleruoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
viskas priklauso nuo poziurio .buna kurios bijo palikti savo vyro ir viska iskencia, kitos bando kovot su idomis, kitos palieka tokius, ir dar buna jog kai kurioms nusispjaut kaip tie vyrai elgiasi, nes dalis tokiu moteru elgiaasi ligiai taip pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man atrodo, jei kažką priimi, tai jau nėra yda, tiesiog savybė. Man regis, būtent praktikuojamas santykių tipas leidžia tiesiog priimti tai, kas asmeniškai neaktualu, o kitas atbaidytų. Iš vienos pusės vertinčiau save kaip griežtą tam tikrų savybių atžvilgiu, tačiau, kai žmogus iš esmės priimtinas, daug dalykų toleruoju, nes tiesiog nemanau, kad galiu reguliuoti kitam žmogui gyvenimą. Jeigu kartu gerai - būnu, jei blogai - nebūnu, jei sunku - palaikau atstumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Manau, kad neturėtų būti toleruotini tokie dalykai, kurie kenkia pačiam ar aplinkiniams (smurtas, alkoholizmas, melavimas ir pan.), o charakterio ypatybės, aprangos stilius, hobiai tiesiog apibūdina žmogaus asmenybę. Jeigu žmogų priimu, vadinasi, priimu jį visą - su šiek tiek perdėtu pomėgiu planuoti minučių tikslumu, su padėvėtom kojinėm po lova, su polinkiu rūkyti ar jo keista ir šiek tiek idiotiška šukuosena. Nors tas "nepriimu" nebūtinai reiškia, kad aš žmogui apskritai sakau "ne". Jeigu jis man labai svarbus, galbūt aš parodysiu didesnę iniciatyvą tą blogą įprotį iš jo išguiti, su juo kažkaip kovoti, o ne šiaip sau pasakysiu "tai man netinka, todėl ate". Iš esmės priimti galėčiau turbūt viską priklausomai nuo esančių ryšių su vyru, tik vyras turėtų būti su manim sąjungininkas, o ne priešas prieš ydas (stengtis nepasisekant yra viena, nepajudinti nė piršto - kas kita).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.06 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Gal lengviau būtų parašyti ko netoleruočiau. Tai neištikimybės, melo, besaikio gėrimo, smurto prieš mane ir mano artimuosius, nevaldomo pavydo, atsakingumo jausmo nebuvimo... Na, čia turbūt pagrindinės ydos. Viską kitą dar kažkiek galima koreguoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
mylimukė rašė:
Jeigu jis man labai svarbus, galbūt aš parodysiu didesnę iniciatyvą tą blogą įprotį iš jo išguiti, su juo kažkaip kovoti, o ne šiaip sau pasakysiu "tai man netinka, todėl ate".


Jeigu moteris sako,kad tu esi perdaug rimtas , nesigilindama kodel ir pasako ate.. ka tai reiskia? :D mazdaug niekada ir nerupejai? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 06:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
RavinRabbit rašė:
Jeigu moteris sako,kad tu esi perdaug rimtas , nesigilindama kodel ir pasako ate.. ka tai reiskia? :D mazdaug niekada ir nerupejai? :)


Maždaug nusibodai ir atsimazino :D gal atrodei nieko iš pradžių ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 08:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Viskas būtų kaip ir gerai, tik va kaip su neretai pas moteris pasitaikančia ypatybe daryti iš musės dramblį, kurio dėka išgėrimas su draugais kartą per mėnesį virsta paskutinės stadijos alkoholizmu, o vieną kartą numestos ne vietoje kojinės vyrą paverčia tinginiu ir nevala ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
RavinRabbit rašė:

Jeigu moteris sako,kad tu esi perdaug rimtas , nesigilindama kodel ir pasako ate.. ka tai reiskia? :D mazdaug niekada ir nerupejai? :)


Tavo naivumas nesvietiškas: kiek gali rūpėti žmogus, kurio net nepažįsti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Joyce rašė:

Tavo naivumas nesvietiškas: kiek gali rūpėti žmogus, kurio net nepažįsti?


tai,kad kaip nulupta pazinojo :)

anticaca rašė:

Maždaug nusibodai ir atsimazino :D gal atrodei nieko iš pradžių ;)


:D nu jo mazdaug :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
RavinRabbit, taigi pats rašai - "nesigilindama". Vadinasi, nepažinojo. Gali bendrauti su žmogumi metų metus, bet tiesiog pramogauti, kvailioti, visiškai nesigilinant - tada tas pažinimas toks paviršinis. Tačiau ar galima kaltinti kitus, jei nekeliam susidomėjimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Toleruojama yda - tai, turbūt, kažkoks dalykas, kuris vis tik nepatinka, bet atsidūsti, giliai įkvepi ir susitaikai vardan visų kitų to žmogaus privalumų?..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.08 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Jei toleruojama tai turbūt tokia yda, kuri neerzina. O kas žmogų erzina o kas ne tai jau individualu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.11 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andrius0225
andrius0225
Pradedantysis
PASKAICIAU BUVO IDOMU..NA CIA MANO NUOMONE TIK..KAM KENTET MOTERIAI KURIA SKRIAUDZIA AR KUR GERIA IR PAN?KO LAUKT?AR GERIAU LAIKU PAEMIAI ISISKIREI IR VSIO AR KA PAN..SANSU KAZKA SUTIKT YRA DAUGIAU KAI TU JAUNESIS NEI KAD KAI TAU JAU ,,,DEL GERIMO NA AR JAU TIKRAI TIE VYRAI JAU TIEK DAUG GERIA?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.20 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Pats pirmas dalykas kurio netoleruociau tai man nepatinkanti vyro praeitis . Netoleruociau melo , isdavystes , smurto , per dazno alkoholio vartojimo , taip pat ir narkotiku .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.21 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
jei lengvai sakai ate ir esi pasikelusi tai tokios man nereikia. Toks atvejis paaishketu is karto, mat niekam nesistengiu pataikauti.

O jeigu tokia nesi, taip kvailai nekalbetum nes vienas du ir pasakyti ate gali tik tam su kuriuo susipazinai siaip sau. O jeigu elgiesi taip su visais tai ir nesi verta demesio.

Isivaizduok vyras turi daug pinigu ar kazkokiu poziuriu yra ypatingas, o juk tik tokiu atveju ji pasirinktum. na dabar pasakyk ar pasikelusiai galetum pasakyti ate ar ne. Jei sakai ate tai as tave isspirsiu pro duris.

gal taip tiesiogiai ir nedaryciau, tiesiog pats niekad taip nesielgciau ir tokiu kvailu zmoniu nepakenciu. Visa tai paaishkeja labai greitai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.22 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
aikotiK rašė:

Pats pirmas dalykas kurio netoleruociau tai man nepatinkanti vyro praeitis . Netoleruociau melo , isdavystes , smurto , per dazno alkoholio vartojimo , taip pat ir narkotiku .


Moralinę teisę netoleruoti melo turi tik žmogus, kuris pats niekada nemeluoja, o tokių realiame gyvenime nebūna.

Išdavystės? Kuria prasme? Vietoj tavęs pasirinko kitą moterį? Tikrai nemalonu suvokti, kad yra geresnių už save.

Smurtas? Karas yra diplomatijos tąsa kitomis priemomėmis. Kaip ir diplomatija, kuri yra karo tasa kitomis priemonėmis. Smurtas - problemos sprendimas kitomis priemonėmis.

Per dažnas alkoholio vartojimas arba narkotikai? Žmogus psichologiškai nepriima šio pasaulio. Kadangi jo pakeisti negali, eina paprasčiausiu keliu - keičia savo pasaulio pajautimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai