Santrauka: Pašnekėkim apie girtus nuotykius...
Tema sukurta: 2010.08.22 13:27
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2010.08.22 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Na ką, sunkus šiandien rytas, sunkus buvo ir vakaras, kurį atmintis sunkiai atgamina. Bėda ta, kad organizmas visiškai netoleruoja alkoholio, tad kiekvieną kartą pasigėrus, surengiu kokį nors spektaklį ir galiausiai apsikabinu unitazą. Vakar prireikė netgi šalto dušo, kad apsiraminčiau :D
Beje, nesu alkoholikė, šiais metais dar tik antras kartas (gal net ir paskutinis, nes...oj nelinksma), kai taip nusitašau. Bet va, išklausius draugų pasakojimus apie vakarykščius nuotykius, sumaniau paklausti jūsų:

Ar toleruojat alkoholį? Kiek galit išgert? Kokie būnat, kai apgirstat? Dažnai taip atsitinka? O gal vengiat pasigert? Pasipasakokit, jei negėda :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
O kodėl tu nepasipasakoji ko pridirbai? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Hehe, nieko baisiai gėdingo nepridirbau, bet įdomiausia, kad nieko neprisimenu...O sakė, kad staiga baigėsi mano linksmumas, pradėjau isteriškai bliaut ir šaukt, kad noriu namo į Lietuvą, išėjau į lauką pusnuogė (saunoj pas draugus buvom) ir ten sedėjau dainuodama pro ašaras. Savo vaikinui pasakiau, kad noriu skirtis, nes išvažiuoju (čia jau oops). Na, bet daugiausia tai verkiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
smagu Na aš jei pergeriu, būna įvairiai - ir verkiu, ir juokiuosi, ir dainuoju, ir mušuosi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
Furija666 rašė:

smagu Na aš jei pergeriu, būna įvairiai - ir verkiu, ir juokiuosi, ir dainuoju, ir mušuosi...


nusitraukt nuo pavadzio yra sveika. nesvarbu ka prikreti vistiek nuraso ant to kad buvai girtas:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Na žinai... Sveika tada, kada nesamonių nepridarai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Negeriu. Gerti galiu daug ir nuobodziai , JEIGU nemaisau. jeigu maisau tenka ieskot unitazo :D bet siaip negeriu. visiskai negeriu jau daug daug metu :) paauglyste prasigeriau :) gana ;) nieko gero is to alkoholio. O kai girtas tai nieko nedarau sedziu kur kampe ir valgau :D kaip ir realiame gyvenime tik havinu ir havinu :)

Esu tik viena karta girtas i dantis uzvaziaves. Siaip po girtumu viska visada atsimindavau,bet ne is karto. Tik po kurio laiko. Sudas tas alkoholis visiskai netoleruoju :) ir save smerkiu,kad isvis esu isbandes ta sysala :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
RavinRabbit rašė:

O kai girtas tai nieko nedarau sedziu kur kampe ir valgau :D


Šį sakinuką reikia į topines forumo frazes įtraukt :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
išgėrusi sau nepatinku. visko būna.. ir prisišneku, ir prisižadu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ginte999
ginte999
Naujokas
labukas.gera tema kai galvele sukasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
prieš 10 metų konkrečiai nusitašiau per draugės gimtadienį. tuo metu sunkiai bandžiau atsigauti po nelaimingos meilės, o pas draugę nebuvo silpnesnių gėrimų, tik degtinė ir kažkokia trauktinė "Dainava", tad nedaug trūko. svarbiausia, kad protu suvokiau, kas vyksta, bet veiksmų nekontroliavau. atsimenu, kad pradėjau verkti, rūkiau (nors to nedarau). žodžiu, daug nesąmonių pridariau. gėda prisiminus. po to karto alkoholio beveik nevartoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
Toleruoju, galiu gerti daug maišydama, nemaišydama. Niekad nevemiu, tik vienas kartas buvo, kai apvėmiau policininko stalą.
Šiaip, nelabai kas pasikeičia, na linksma tampu,nesveikai daug juokiuosi, iš visko, net iš kokio stulpo galiu prisjuokt iki ašarų. , šokt pradedu, krečiu visokias nesąmones, nu šiaip linksminuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
17metu buvau kai nusitasiau kaip kiaule geda,tik siais metais bauda sumokejau anstuoliai uzjudino.Buvau labai arsiai nusiteikus pries pareigunus.Ir daugiau tokiu nuotikiu buvo,dabar tikrai gailiuosi kai prisimenu.Net bloga prisiminti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Man girtai pareigūnai irgi visai nepatinka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
RavinRabbit rašė:

O kai girtas tai nieko nedarau sedziu kur kampe ir valgau :D


:DDDDDD
ir niekas neapkaltins,kad per daug suvalgei,pasiteisini,kad buvai girtas. :D:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Toleruoju, toleruoju pradedu išgėrus dainuot daug... ne į taktą, siaubingai, dar labai gerai diskusijos man klostosi, visus suprantu, draugiška pasidarau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Bet reikia kartais,pasisokti, pasijausti.Toleruoju.(jei ne tai nupuksus pasidaryciau)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ginte999
ginte999
Naujokas
alkoholi isrado seniai,o pachmiela gal kas isrado-pasidalinkit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Ne veltui yra posakis,kad prigeres parodai savo tikraji veida.Nuo pat jaunystes iki dabar organizmas netoleruoja didesnio kiekio alkoholio,ypac jo maisymo.Bet ir nelaukiu kol pasijausiu blogai-pasistengiu viska isvemti ir ryte galva sviesi.O nuotaika isgerus tai dazniausiai pablogeja,nes viskas atrodo blogai. Nes atsipalaiduot moku ir be alkoholio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.22 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Daug niekada negeriu, nes po to nuotaika labai prasta būna O ir šiaip pastebėjau, jog kuo daugiau geriu, tuo viską geriau atsimenu Tik vieną kart prikolas toks buvo, draugės išleistuves padarėm, visi nusilakėm... Ir kažkaip vienu metu draugas paskambino, kalbu su juo telefonu, jau jaučiu, kad tuoj man nelabai gerai bus, toliau alų laku. Ir taip tokia trumpa pauzė ir sakau jam: palauk minutėle, aš tuoj einu kur pavemsiu, o tau paskambinsiu vėliau iki šiol draugai iš manęs dėl šito žvengia
O šiaip iš tiesų alkoholis, o tiksliau didelis jo kiekis - yra blogis
Aj dar prikolas buvo... Užpernai drauge lankiau Klaipėdoj, tai kažkurį vakarą gerai nusigėriau ir jau jaučiu, kad man viskas. Galvoju išeisiu į lauką, pasivaikščiosiu geriau bus. Lipu laiptais ir jaučiu, kad man tik nuo to lipimo blogiau, o ten buvo tokios didelės palangės ir ant jų vazonai pastatyti, tai atpyliau viską kažkam į gėles ;// (Et, jei kokie klaipėdiečiai skaito ir tai buvo jūsų gėlės - atsiprašau, bet nu... )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai