Tema sukurta: 2012.08.08 18:41
1 2 Toliau Paskutinis
2012.08.08 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Ar esate kada sapnave kelis kartus toki pati sapna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.08 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.08 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Taip, esu sapnavus identiškus kelis sapnus apie skendimą prieš realų skendimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.08 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
ir aš turiu besikartojančiu perliukų dar nuo vaikystės tačiau kartais detalės po truputi keičiasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.09 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lilena123
lilena123
Naujokas
as hhmmmm... ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.09 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
jooo kiekviena ziema iki 12 gimtadienio sapnuodavau toki sapna: labai status kalnas... as atsisedu ant tikiu pripuciamu rogiu... pasileidziu ciuozti nuo kalno... o kalno pabaigoje bedugne... reikia butinai speti nusokti nuo rogiu, kad nenukrisciau...
taiva kelis kartus buvau ,,nukritus'' toks jausmas, jeigu zinot tarsi skrandis butu pakilesDDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.09 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Vienodų sapnų nė karto nesapnavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Aš jau porą kartų sapnavau, kad turiu nueiti į parduotuvę.. su savimi nešuosi kūdikį. Man reikia nusileisti laiptais iš 5 aukšto, bet laiptų vietoje yra tik kopėčios. Aš leidžiuosi jomis pirma, o vaiką pasodinu ant vienos pakopos ir jį pamiršus einu į parduotuvę. Nespėju iki jos nueiti prisimenu, kad palikau kūdikį, tada pasileidžiu bėgti.. kai pribėgu prie laiptinės sutinku 3 paneles einančias į tą pačią laiptinę ir prabundu...
Taigi, kaip manot kas lemia tai, kad kelis kart sapnuojam tokį pat sapną? Ir kodėl apskritai mes kai kuriuos sapnus sapnuojam ne vieną kartą? Gal tai turi kokią nors reikšmę ir vertėtų pasidomėti sapnų reikšmėmis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Sapnai atkeliauje ish ten kur musu siela tai yra ish astralines dimensijos, tai tarsi tas pasaulis kuriame mes kuniskai ir fizishkai neturim galimybiu nukeliauti ir tik musu intelekto deka ir musu pasamones ar sielos deka ten galime nukeliauti. Realei jie nk nereishke. Tai gali but atgarsiai musu sielos, galbut gresencios ligos, ar net prisiminimai bet patys su savim jie jokios ateities nepranashauja. Tai yra tai ka mes jau zhinom tik musu samone to nepastebi. Pasamone musu patirty deformuoja i tokias formas kas sapnuose yra normalu bet pabude suoprantame kiek tai yra keista ir nelogiska, kaip pvz vietoj laiptu kopecios tikiu pas visus yra buve dar daugiau keistenybiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Na sapnai man visad buvo toks žiauriai keistas ir nesuprantamas dalykas. Kai kurie sapnai tikrai būna nelogiški. Ir net labai nelogiški.
Piktas keksas --> "Tai yra tai ka mes jau zhinom tik musu samone to nepastebi." Ne visada tai yra tai, ką mes jau žinom. Dažnai sapnuojami dalykai būna ne tik nežinomi, bet ir visiškai nauji. Nebent tikrai mūsų pasąmonė ar kas ten, visa tai, ką mes jau žinom perfrazuoja taip, kad tai atrodytų ne taip žinoma ir nelogiška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
eglisimo rašė:

Piktas keksas --> "Tai yra tai ka mes jau zhinom tik musu samone to nepastebi." Ne visada tai yra tai, ką mes jau žinom. Dažnai sapnuojami dalykai būna ne tik nežinomi, bet ir visiškai nauji. Nebent tikrai mūsų pasąmonė ar kas ten, visa tai, ką mes jau žinom perfrazuoja taip, kad tai atrodytų ne taip žinoma ir nelogiška.


Ta ir norėjau pasakyt :) Pas mane sapnai tai išvis būna belekokie ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.12 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nepažįstamam žmogui išaiškinti sapną yra sudėtinga, nes neaišku, ką vienas ar kitas dalykas simbolizuoja jo gyvenime (realiame), kiek ir kaip jis su tuo yra susidūręs. O tai gali būti ir labai nemaloni patirtis, ir džiaugsmingas įvykis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

[



Ta ir norėjau pasakyt :) Pas mane sapnai tai išvis būna belekokie ;D


Pvz. kokie? ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GrimasPradas
GrimasPradas
Pradedantysis
as tai daznai sapnavai toky sapna : einu namo yeinu y savo laiptyne 5 auksta ir desinej pusej ne mano durys paskambinu y jas atidaro kazkokia seima. tada iseinu ir yeskau savo buto (beveik verkiu man tas sapnas graudus) Paskuj vaikstau pas kaimynus , ten ne mano kaimynai tada atsikeliu ( as moku dirbtinai atsikelti ir valdyti sapna)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
As pamenu vaikystei sapnavau serijinius sapnus kaip mane persekiojo ragana-vis kitos vietos-kitas siuzetas bet ta pati ragana :D net miegot bijojau eit :/ nepamenu kiek visa tai teses,bet tikrai ilgiau nei menesi...O paskui kaip ir GrimukasPradas raso-ismokau kazkokiu tai budu valdyt savo sapnus ir viskas liovesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.23 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
eglisimo rašė:

Aš jau porą kartų sapnavau, kad turiu nueiti į parduotuvę.. su savimi nešuosi kūdikį. Man reikia nusileisti laiptais iš 5 aukšto, bet laiptų vietoje yra tik kopėčios. Aš leidžiuosi jomis pirma, o vaiką pasodinu ant vienos pakopos ir jį pamiršus einu į parduotuvę. Nespėju iki jos nueiti prisimenu, kad palikau kūdikį, tada pasileidžiu bėgti.. kai pribėgu prie laiptinės sutinku 3 paneles einančias į tą pačią laiptinę ir prabundu...

Taigi, kaip manot kas lemia tai, kad kelis kart sapnuojam tokį pat sapną? Ir kodėl apskritai mes kai kuriuos sapnus sapnuojam ne vieną kartą? Gal tai turi kokią nors reikšmę ir vertėtų pasidomėti sapnų reikšmėmis?



Na man pasitaikydavo vienodu sapnu ir kiek tuo domejausi labiausia itikinantis variantas man pasirode tai jog pasamone siuncia zinia samonei ir jai tu tos zinios neissifruoji-tai reiskia supranti ta sapna ne taip kaip turetum tai yra tikimybe kad pasamone vel pasius tau ta pati sapna...Pabandyk issifruoti ka tau siuncia pasamone...as kartaias bandydavau analizuoti savo sapnus manau kazkas gaudavosi ir suprasdavau kodel sapnuoju viena ar kita dalyka-tai atspindi musu baimes lukescius ir taip toliau zodziu pabandyk pusvalandziuka paanalizuoti ka tai galetu reiksti jai kas nors gausis pranesk i foruma butu idomu suzinoti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.20 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


YelaA
YelaA
Naujokas
Teko sapnuoti ta pati kosmara 2 kartus. Kastai atsitinka man su koja, atvaziuoja grupe zmoniu ir jie nori anputuoti ja(gerai nesupratau kodel). as is baimes visaip issisukineju nuo to, pradedu begti (tuo metu buvau dar jaunesnis). pradedu ieskoti tevu , nes galvoju , kad jie neleis tiem zmonem ka nors daryti.. persigandes beveik visa sapna ieskau tevu, pagaliau sutinku mama apsiverkes, atrodo viskas taip palengvieja ant sirdies, bandau viska jei paaiskinti... tada pamatau , kad tie zmones ateina , sustoja pries mane, mama stovi is kitos puses, o as per viduri tarp visu. tie zmones pasako: katai apie koja , o mama man pasako , kad daryk kaip sako zmones . ir tada is isgascio atsibundu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.29 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
eglisimo rašė:

Ar esate kada sapnave kelis kartus toki pati sapna?


Vaikystėje taip būdavo. Tiesa sapnai nebūdavo identiški, bet su vis tuo pačiu motyvu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.06 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Integra
Integra
Naujokas
eglisimo rašė:

Ar esate kada sapnave kelis kartus toki pati sapna?


Taip, dažnai =)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.06 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Jo, vaikysteje. Ir toki ziauru gan, labai slegianti, mane gasdinanti sapna. Ir viena is jo scenu buvo gulbes namuose. O gulbe juk toks grazus paukstis, labai man patikdavo, bet tam sapne as tiesiog paniskai ju bijodavau. Po kiek laiko sapnininke perskaiciau kad tai reiskia mirti, ir pas mus giminej kaip tik paskui kai kas mire
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai