Tema sukurta: 2009.07.22 01:47
2009.07.22 01:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokas
Krokas
Naujokas
Kaip vertinate filmų vertimą? Esu pastebėjęs, kad titruose pasitaiko smulkių klaidų, o kartais ir prasmė būna pasikeitusi. Televizijoje tokių netikslių titrų nemačiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.22 11:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
tai kiek moki tiek ir gauni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.22 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nori pasakyti, kad sumokėjus už bilietą 12-15lt negalima tikėtis geros vertimo kokybės? Juokinga kažkada buvo, kai rusiško filmo posakį išvertė kaip neaiškaus miesto pavadinimą. nesuprato, tai paraidžiui išvertė
Mano viena draugė kažkada norėjo redaktore įsidarbinti kompanijoje, verčiančioje filmus, bet kai sužinojo, kad vertėjo žodžius redaguoti jau nelabai bus galima, atsisakė, nes nenorėjo gadinti savo vardo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.22 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
maloni rašė:

Nori pasakyti, kad sumokėjus už bilietą 12-15lt negalima tikėtis geros vertimo kokybės? Juokinga kažkada buvo, kai rusiško filmo posakį išvertė kaip neaiškaus miesto pavadinimą. nesuprato, tai paraidžiui išvertė

Mano viena draugė kažkada norėjo redaktore įsidarbinti kompanijoje, verčiančioje filmus, bet kai sužinojo, kad vertėjo žodžius redaguoti jau nelabai bus galima, atsisakė, nes nenorėjo gadinti savo vardo.


ai jus apie kino teatrus kalbat as pagalvojau kad apie nete verstus filmus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.22 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Aš apie kiną pagalvojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai