Tema sukurta: 2012.07.25 17:43
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2012.07.25 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixfix
mixfix
Pradedantysis
Taigi kuo tuoliau tuo labiau atrodo, kad neturesiu vyro ar isties mane mylincio vaikino. Vaikinu demesiu nesiskundziu, esu gan simpatiska panele, tikrai gera , paslaugi, nuosirdi ;] Nesenai issiskyriau su vaikinu draugavome puse metu ;] Tik per velai pradejau vertinti tai ka turejau, tai buvo mano klaida. Bet va siais laikais vaikinams yra labai svarbi paneliu figura, didele krutine ir geras uzpakalis, vien del sios priezasties manau, kad neturesiu vyro ar nesusirasiu tokio vaikino kuriam visa tai nerupes, beda tame, kad neturiu as tos dideles krutines ji pas mane yra maza. Noreciau ja turet bent vidutine, bet deja niekas nepadeda svoris nuo nesveiko maisto neauga, kad ir kiek jo valgyciau, tad krutine ir nedideja kaip siuolaikinem paauglem, kurios 12 -14 metu vaiksto su bigaa krutinem. Pati esu taip pat smulkute, tad manau, kad ta krutine man daugiau ir nepadydes ;( Gaila, kad daugelis siais laikais vertina isorini grozi, o ne vidini. Toks vaizdas susidaro kad zmogus gyvena su kunu, o ne su paciu zmogum, vertina ne jo gera sirdi, nuosirduma, geruma ir pan o dziaugiasi, jog turi pana su didele krutine ar pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Aš irgi manau, kad tu liksi senmerge. Su papais, ar be jų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
O varge, butu kokia 40 metu tai dar galima sakyti, kad beviltiska situacija... bet tokiu metu, nu kazinau daug tokiu zinau kurios isvis kazin ar turi isvis kokiu simpatiju pirmiau pasibaik mokslus, o kai nebusi durna tai ir vaikinai labiau ziures
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
susirasi tu tą vaikiną-vyrą , svarbiausia nenuvertink savęs. Vaikinai renkasi tas ,su kuriomis jiems gera, ir tai tikrai nebūtinai yra "90-60-90" mergina .Naa nors jie tokias ( "bigboobs") ir nužiurinėja, ne kiekvienas nori gyvenimą praleisti šalia lėlės, kurios vidus jam nepatinka ... Jei esi linksma, bendraujanti panelė , kuris nors tikrai tave pastebės .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pirma, maža krūtinė dar nereiškia, kad vyrams moteris nepatraukli, į patrauklumą sueina daug daugiau dalykų, o ir yra nemažai vyrų, kuriems kaip tik patinka mažutės krūtinės.

Antra, kai nesiseka kurtis santykių, dažniausiai būna "kalta" ne išorė, o tam tikri ydingi nusistatymai. Tavo atveju matyčiau tokias klaidas - manymą, kad jau su "vidinėmis" savybėmis viskas gerai, pasitikėjimo savimi trūkumą ir apskritai netikėjimą normaliais vyrais (jeigu manysi, kad vyrai tėra "mėsos valgytojai" - tokius ir matysi, nepamatysi kitokio). Kitas klausimas: gal tau pačiai terūpi išorė? Toks klausimas kilo, nes pabrėžei, kad šiaip esi gera, nuoširdi ir kitokia puiki... - lyg tuo jau nereiktų rūpintis ir tobulėti, o pakaktų turėti didelius papus. Vargeli, jeigu būtų taip paprasta...

Trečia, ne tokiame amžiuje kalbėti apie senmergystę. Palauk bent 10 metų, o tada spręsk.

Patarčiau labiau užsiimti savistaba, mokytis save priimti, pozityviau žvelgti į kitus ir nebijoti "nusvilti" - dar visas gyvenimas prieš akis, bus tų draugysčių, svarbiausia mokintis bendravimo, priimti žmonės ir gyvenimo pamokas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixfix
mixfix
Pradedantysis
JoyFool rašė:

Pirma, maža krūtinė dar nereiškia, kad vyrams moteris nepatraukli, į patrauklumą sueina daug daugiau dalykų, o ir yra nemažai vyrų, kuriems kaip tik patinka mažutės krūtinės.



Antra, kai nesiseka kurtis santykių, dažniausiai būna "kalta" ne išorė, o tam tikri ydingi nusistatymai. Tavo atveju matyčiau tokias klaidas - manymą, kad jau su "vidinėmis" savybėmis viskas gerai, pasitikėjimo savimi trūkumą ir apskritai netikėjimą normaliais vyrais (jeigu manysi, kad vyrai tėra "mėsos valgytojai" - tokius ir matysi, nepamatysi kitokio). Kitas klausimas: gal tau pačiai terūpi išorė? Toks klausimas kilo, nes pabrėžei, kad šiaip esi gera, nuoširdi ir kitokia puiki... - lyg tuo jau nereiktų rūpintis ir tobulėti, o pakaktų turėti didelius papus. Vargeli, jeigu būtų taip paprasta...



Trečia, ne tokiame amžiuje kalbėti apie senmergystę. Palauk bent 10 metų, o tada spręsk.



Patarčiau labiau užsiimti savistaba, mokytis save priimti, pozityviau žvelgti į kitus ir nebijoti "nusvilti" - dar visas gyvenimas prieš akis, bus tų draugysčių, svarbiausia mokintis bendravimo, priimti žmonės ir gyvenimo pamokas.


taip galbut man ir truksta pasitikejimo, savim, bet tiesiog man neiseina susitaikyti su tuo, kad reikia priimti save tokia kokia esi, o va del to ir bendravimas kartais buna nenusisekes, kai savim nepasitiki, o dar ir galvoji ka pagalvos kiti jei kazka ne taip pasakysi ar pan. kaip sakoma gyveni ir mokaisi is savo klaidu ir is gyvenimo tikiuosi ateis ta diena kai ir pati tai suprasiu ir iiska ziuresiu kitomis akimis, o del vidiniu tobulejimu niekada nebus per daug tobuleti. Taip vaikino isvaizda man irgi yra svarbi, bet tikrai tai nera svarbiausia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
na pasitikejimo savimi tau tikrai truksta, bent jau man tas jauciasi beskaitant ka rasai. As sakyciau, tai gana didele problema. Ir kad ja pataisyti reiktu siek tike padirbeti su savimi...Visu pyrma tau reiktu ismokti kokybiskai atsipalaiduoti, ir ne tik atsipalaiduoti kuniskai bet ir dvasikai. Ta prasme ismokti kartkartem iseit is proto. Prarasti kontrole ant saves. Siaip budu yra "n" tiesiog rask tau tynkamiausia. Jeigu dyrbsi ta linkme, kad but drasiai vaikinu paieskoi, anyway rezultatu nebus... Pasitikintis savimi zmogus jis liaudiskai tariant yra pox...tas, tai vat ir tau reiktu pasimokinti tokia buti. Nes tu dabar jau berasydama bijai savo kazkokiu tobulumo neatitikimu. Dek skersa ant visko, suprask kad gyveni ne del vyru, ne del kazkokiu ivertinimu, ar tavo papai mazi ar subine riesta, ir t.t. Tu gyveni del saves, tu turi mylet save, ir neieskoti tobulybes isoreje, tobulas buna pojutis, meile ir t.t.Visa kita tik musu protines iliuzijos apie tobuluma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mixfix
mixfix
Pradedantysis
laukiulaisko rašė:

na pasitikejimo savimi tau tikrai truksta, bent jau man tas jauciasi beskaitant ka rasai. As sakyciau, tai gana didele problema. Ir kad ja pataisyti reiktu siek tike padirbeti su savimi...Visu pyrma tau reiktu ismokti kokybiskai atsipalaiduoti, ir ne tik atsipalaiduoti kuniskai bet ir dvasikai. Ta prasme ismokti kartkartem iseit is proto. Prarasti kontrole ant saves. Siaip budu yra "n" tiesiog rask tau tynkamiausia. Jeigu dyrbsi ta linkme, kad but drasiai vaikinu paieskoi, anyway rezultatu nebus... Pasitikintis savimi zmogus jis liaudiskai tariant yra pox...tas, tai vat ir tau reiktu pasimokinti tokia buti. Nes tu dabar jau berasydama bijai savo kazkokiu tobulumo neatitikimu. Dek skersa ant visko, suprask kad gyveni ne del vyru, ne del kazkokiu ivertinimu, ar tavo papai mazi ar subine riesta, ir t.t. Tu gyveni del saves, tu turi mylet save, ir neieskoti tobulybes isoreje, tobulas buna pojutis, meile ir t.t.Visa kita tik musu protines iliuzijos apie tobuluma


na labai teisingai cia pasakyta, tiesiog kazkaip man save reikia suimti i rankas ir zeti i gyvenima visai kitaip, bet kad as neesu ant tiek stipri , kad galeciau savo mastysena pakreipt kita linkme, uzeina tokiu dienu kas fiso busiu stipri nesiparinsiu del nereikmingu dalyku, bus viskas dzin, bet ir vel viskas is naujo, tas pats per ta pati ;o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
mixfix rašė:
JoyFool rašė:
Pirma, maža krūtinė dar nereiškia, kad vyrams moteris nepatraukli, į patrauklumą sueina daug daugiau dalykų, o ir yra nemažai vyrų, kuriems kaip tik patinka mažutės krūtinės.
Antra, kai nesiseka kurtis santykių, dažniausiai būna "kalta" ne išorė, o tam tikri ydingi nusistatymai. Tavo atveju matyčiau tokias klaidas - manymą, kad jau su "vidinėmis" savybėmis viskas gerai, pasitikėjimo savimi trūkumą ir apskritai netikėjimą normaliais vyrais (jeigu manysi, kad vyrai tėra "mėsos valgytojai" - tokius ir matysi, nepamatysi kitokio). Kitas klausimas: gal tau pačiai terūpi išorė? Toks klausimas kilo, nes pabrėžei, kad šiaip esi gera, nuoširdi ir kitokia puiki... - lyg tuo jau nereiktų rūpintis ir tobulėti, o pakaktų turėti didelius papus. Vargeli, jeigu būtų taip paprasta...
Trečia, ne tokiame amžiuje kalbėti apie senmergystę. Palauk bent 10 metų, o tada spręsk.
Patarčiau labiau užsiimti savistaba, mokytis save priimti, pozityviau žvelgti į kitus ir nebijoti "nusvilti" - dar visas gyvenimas prieš akis, bus tų draugysčių, svarbiausia mokintis bendravimo, priimti žmonės ir gyvenimo pamokas.

taip galbut man ir truksta pasitikejimo, savim, bet tiesiog man neiseina susitaikyti su tuo, kad reikia priimti save tokia kokia esi, o va del to ir bendravimas kartais buna nenusisekes, kai savim nepasitiki, o dar ir galvoji ka pagalvos kiti jei kazka ne taip pasakysi ar pan. kaip sakoma gyveni ir mokaisi is savo klaidu ir is gyvenimo tikiuosi ateis ta diena kai ir pati tai suprasiu ir iiska ziuresiu kitomis akimis, o del vidiniu tobulejimu niekada nebus per daug tobuleti. Taip vaikino isvaizda man irgi yra svarbi, bet tikrai tai nera svarbiausia.

Anksti dar tau išvadas daryti, dar daug kas keisis.
Svarbiausia - neužsidaryk nuo pasaulio, bendrauk. Daug bendrauk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Atsiųsk man savo nuogos foto įvertinsiu tavo kūną ir galbūt galėsiu būt tas vaikinas kuris tave mylės ir pamylės forever and ever kol mirtis mus išskirs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
mixfix rašė:




na labai teisingai cia pasakyta, tiesiog kazkaip man save reikia suimti i rankas ir zeti i gyvenima visai kitaip, bet kad as neesu ant tiek stipri , kad galeciau savo mastysena pakreipt kita linkme, uzeina tokiu dienu kas fiso busiu stipri nesiparinsiu del nereikmingu dalyku, bus viskas dzin, bet ir vel viskas is naujo, tas pats per ta pati ;o



Na gyvenime principas yra toks jei sieksi ir zinosi ko sieki, butinai aksciau ar veliau pasieksi...Tik nereikia uzsikabinti uz greitu rezultatu, zmogus turi pajausti malonuma nuo to kad jis yra, kad jis gyvena. Ne ne pastoviai grauztusi kad jis nera toks koks noretu buti. Tai yra paprasciausias kabinimaisis uz isorines tobulybes, ir toks zmogus nuolat patyria haosa, nuolat jo tobulybes modulis griuna. Jei jau matai kad esi grazi, simtiska tai ir dziaugis tuo. Kam tau tie papai? Ir man ir kiek pabendrauju beveik visiem mao pazystamiem vyram, uztenka kad moteris butu simpatiska, nereikia to super grozio. Nes dazniausiai ta super isore visiska neatitinka zmogaus vidiniu "grazumu". Ir atvirksciai jei moteris yra pilna visko savyje, ji traukia daug labiau nei kokios olilia.
Bet velgi maziau reik galvoti apie ta savo grozi, galvok apie savo vidine busena. Nes jei tu visados busi, liudna, baiksti, savikritiska, irzli, ir t.t. tu tiesiog baidysi nuo saves ne tik vyrus bet ir aplamai tave supancius aplinkinius...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
mixfix rašė:
laukiulaisko rašė:
na pasitikejimo savimi tau tikrai truksta, bent jau man tas jauciasi beskaitant ka rasai. As sakyciau, tai gana didele problema. Ir kad ja pataisyti reiktu siek tike padirbeti su savimi...Visu pyrma tau reiktu ismokti kokybiskai atsipalaiduoti, ir ne tik atsipalaiduoti kuniskai bet ir dvasikai. Ta prasme ismokti kartkartem iseit is proto. Prarasti kontrole ant saves. Siaip budu yra "n" tiesiog rask tau tynkamiausia. Jeigu dyrbsi ta linkme, kad but drasiai vaikinu paieskoi, anyway rezultatu nebus... Pasitikintis savimi zmogus jis liaudiskai tariant yra pox...tas, tai vat ir tau reiktu pasimokinti tokia buti. Nes tu dabar jau berasydama bijai savo kazkokiu tobulumo neatitikimu. Dek skersa ant visko, suprask kad gyveni ne del vyru, ne del kazkokiu ivertinimu, ar tavo papai mazi ar subine riesta, ir t.t. Tu gyveni del saves, tu turi mylet save, ir neieskoti tobulybes isoreje, tobulas buna pojutis, meile ir t.t.Visa kita tik musu protines iliuzijos apie tobuluma

na labai teisingai cia pasakyta, tiesiog kazkaip man save reikia suimti i rankas ir zeti i gyvenima visai kitaip, bet kad as neesu ant tiek stipri , kad galeciau savo mastysena pakreipt kita linkme, uzeina tokiu dienu kas fiso busiu stipri nesiparinsiu del nereikmingu dalyku, bus viskas dzin, bet ir vel viskas is naujo, tas pats per ta pati ;o

Dar jauna esi. , o bet tačiau... Yra keli būdai į viską pažiūrėti kitaip. Bet tam reikalingas laikas. To išmokstama.
Pirmiausia nusišypsok sau ir priėjusi prie veidrodžio paglostyk save ir pajusk pasigėrėjimą savimi ir savo kūnu. Svarbu, kad nebijotum savo kūno. Pradėk pasitikėti savimi. Tuo pačiu išmoksi save mylėt.
Sportas vienas iš būdų įgauti pasitikėjimo savimi. Taip yra ugdoma valia, užsispyrimas, noras žengti į priekį...
Pasitikėjimas turi žibėti tavo akyse. Domėkis bet kuo, kas tave domina. Išmok palaikyti pokalbį, pasidomėk tuo dalyku jei jis tau nežinomas ir nebijok klausti to, ko nežinai...
Žinoma, ši informaciją patikrinta asmeniškai. Man tai padėjo, padeda ir padės. Gal ne taip greitai rezultatą pasieksiu, bet žinau, kad reikia laiko.
Tad patikėk, ir tau turi pasisekti. Nes tu juk savimi pasitiki ir tu gali? Tad perlipk per save.
Sėkmės :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Algimantas3
Algimantas3
Naujokas
mixfix rašė:

Taigi kuo tuoliau tuo labiau atrodo, kad neturesiu vyro ar isties mane mylincio vaikino. Vaikinu demesiu nesiskundziu, esu gan simpatiska panele, tikrai gera , paslaugi, nuosirdi ;] Nesenai issiskyriau su vaikinu draugavome puse metu ;] Tik per velai pradejau vertinti tai ka turejau, tai buvo mano klaida. Bet va siais laikais vaikinams yra labai svarbi paneliu figura, didele krutine ir geras uzpakalis, vien del sios priezasties manau, kad neturesiu vyro ar nesusirasiu tokio vaikino kuriam visa tai nerupes, beda tame, kad neturiu as tos dideles krutines ji pas mane yra maza. Noreciau ja turet bent vidutine, bet deja niekas nepadeda svoris nuo nesveiko maisto neauga, kad ir kiek jo valgyciau, tad krutine ir nedideja kaip siuolaikinem paauglem, kurios 12 -14 metu vaiksto su bigaa krutinem. Pati esu taip pat smulkute, tad manau, kad ta krutine man daugiau ir nepadydes ;( Gaila, kad daugelis siais laikais vertina isorini grozi, o ne vidini. Toks vaizdas susidaro kad zmogus gyvena su kunu, o ne su paciu zmogum, vertina ne jo gera sirdi, nuosirduma, geruma ir pan o dziaugiasi, jog turi pana su didele krutine ar pan.
Is kur esi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas35
Vaidas35
Naujokas
Del papuku, tai dideli nebutinai daug pieno gamins ir vaikuti maitins iki 1m. Uzpakaliukas geriau didesnis, bet gali vaika be traumu pagimdyti ir mazesniu uzpakaliuku. Tik kvailo bx neitikinsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Vaidai35, man atrodo truputį ne ta kryptimi parašei komentarą. Prie ko čia gimdymas ir pienas, jei kalba eina apie pasitikėjimą savimi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinasmiau
katinasmiau
Naujokas
Visu pirma, negailek saves. Ateis laikas ir tu butinai rasi savo zmogu, kuris priims tave tokia kokia esi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
autorei - patologui vidinis pasaulis patiks, neatsižvelgiant į išvaizdą) šiaip sutinkame pagal rūbelius ir išlydime pagal protą, kas liečia dideles krutinės apimties, tai tokia labiau tinka neišvaizdžioms merginoms, kad žvilgsnį atitrauktu, jei esi simpatiška tai nereikia pergyvent taip smarkiai, be to kaip jau minėjo forumiečiai tau tik 20 - dar visas gyvenimas prieš akis, kokia dar senmergė? tiesiog nereikia iš musės darytis dramblio, ateis laikas bus ir vaikas..oj vyras) žodžiu laisviau į visą tai žiūrėk)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
manau, kad esi per jauna, jog jau nurašytum save prie senmergių.. juolab, kad ir mąstymas dar toks vaikiškas.. pamanyk tik, susisielojai dėl mažos krūtinės.. o pasakysiu paprastai.. brendimo spuogų kamuojamiems berniokams tikrai smagu pirmą kartą čiupinti moteriškus apvalumus.. dalis jų taip niekad iš to ir neišauga, todėl visą gyvenimą santykius matuoja pagal merginų krūtų dydį, tačiau šiaip didžioji dalis žmonių partnerį renkasi pagal n kriterijų, iš kurių išorė tikrai ne pirmoje vietoje.. tuo labiau, kad yra vyrukų, kuriems maža krūtinė net labiau patinka. geriau mokykis, tobulėk, mėgaukis vasara ir nesuk galvos dėl nebrandžių bendraamžių. savu laiku suprasi, kad maža krūtinė turi ir pliusų, seksualumą ne jos dydis lemia, o kaip save pateiki, kiek savimi pasitiki, kaip jautiesi.. taip pat sutiksi ir žmogų, kuriam rūpėsi tokia, kokia esi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Panasi situacija man buvo mano buvusi vis krimtosi del savo figuros tai jos krutis mazos tai uzpakalis didelis tai pilvas didelis tai dantis kreivi dare is saves baidykle o mane tai iki gyvo kaulo nervino. Zmogus ne lele koks gime toks ir yra. As tai nepagaunu bairio na kam tod dideles krutis otrodo ksip balionai.
O kad kvaila esi tai nuo to vaistu nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.25 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Netaip ir svarbu tie papai, jei pasitikinti esi, pasitempusi, įdomi, žaisminga ir pan., tai tikrai į tave atkreips daugiau dėmesio, nei į kokią didžiapapę.. Taip kad daugiau pozityvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai