Tema sukurta: 2007.12.20 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.12.20 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ar daznai teko susidurt su tokiu pareiskimu "del tokiu moteru vyrai eina is proto,ju nori, bet neima i zmonas" ? jei taip,kaip manot,kodel tokio tipo moteris tinka viskam, isskyrus but zmona?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hellsas
Hellsas
Pradedantysis
Originally posted by: Rennais

ar daznai teko susidurt su tokiu pareiskimu "del tokiu moteru vyrai eina is proto,ju nori, bet neima i zmonas" ? jei taip,kaip manot,kodel tokio tipo moteris tinka viskam, isskyrus but zmona?


perdaug grazi, istatyt ragus su kaimynu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: Hellsas

Originally posted by: Rennais



ar daznai teko susidurt su tokiu pareiskimu "del tokiu moteru vyrai eina is proto,ju nori, bet neima i zmonas" ? jei taip,kaip manot,kodel tokio tipo moteris tinka viskam, isskyrus but zmona?




perdaug grazi, istatyt ragus su kaimynu


jos nebutinai grazuoles buna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Laisva, savarankiška, charizmatiška, nesuvaldoma, nepraktiška, gana sudėtingo charakterio, fatališka... Manau, į žmonas vyrai ieško paprastesnių, tokių, kurios atrodo tiesiog geros.

Matyt, dėl mano "plaukiančio" būdo ir pati esu sulaukus komentaro "aš tave myliu, bet..." bet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: Joyce

Laisva, savarankiška, charizmatiška, nesuvaldoma, nepraktiška, gana sudėtingo charakterio, fatališka... Manau, į žmonas vyrai ieško paprastesnių, tokių, kurios atrodo tiesiog geros.



Matyt, dėl mano "plaukiančio" būdo ir pati esu sulaukus komentaro "aš tave myliu, bet..." bet...


o negi ta charizmatiska savarankiska ir visokia kitokia moteris negali but gera zmona?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Rennais >>> Aš manau, kad gali. Bet nemaža dalis vyrų mano, kad ne. Nors čia dar įžvelgčiau kažkokį vyro nepasitikėjimą savimi, netikėjimą, kad sugebės kiekvieną dieną padaryti ypatingą, o gal ir baimė pamatyti tą moterį buitišką, pvz., skutančią bulves.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
o gal tai greiciau ne buitiskumo baime, o nepasitikejimas ta moterim? is serijos "ji grazi,veikli, protinga..bet ar sugebes but seimos moterim, mama, seimininke" ? o tuo tarpu kokia nors pilka pelyte,auginta tam,kad darytu valgyt ir sluostytu dulkes,kaip tik "atitiks reikalavimus" ? ir dar vyro ego neuzgos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Rennais >>> Aš manau, kad gali. Bet nemaža dalis vyrų mano, kad ne. Nors čia dar įžvelgčiau kažkokį vyro nepasitikėjimą savimi, netikėjimą, kad sugebės kiekvieną dieną padaryti ypatingą, o gal ir baimė pamatyti tą moterį buitišką, pvz., skutančią bulves.


But gerai, kad ir moterys nepamirstu, kad ne vien jie turi stengtis del ju. O su tokio man teko susidurti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Decorus >>> Pats žinai, kad aš už lygybę, ja vadovaujuosi ir santykiuose su vyrais. Tačiau patys braunatės į moterų gelbėtojo vaidmenis. taip ir atsiranda tuntai moterų, manančių, kad tik ištekėjusi bus laiminga ir tuntai vyrų, manančių, kad jo moteris tik ištekėjusi bus laiminga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: Joyce

Decorus >>> Pats žinai, kad aš už lygybę, ja vadovaujuosi ir santykiuose su vyrais. Tačiau patys braunatės į moterų gelbėtojo vaidmenis. taip ir atsiranda tuntai moterų, manančių, kad tik ištekėjusi bus laiminga ir tuntai vyrų, manančių, kad jo moteris tik ištekėjusi bus laiminga.


betgi cia kvailas poziuris..realiai,ka tas spaudas pase pakeicia? (apie turtinius klausimus, beje, nesneku )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Rennais >> Va šito ir aš pati nesuprantu. Nesuprantu daug kvailų stereotipų, kuri gyvi mūsuose.

P.S. beje, skaičiau, kad naujausios tendencijos - vyrai daugiau nori santuokos, o moterys - ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Rennais

ar daznai teko susidurt su tokiu pareiskimu "del tokiu moteru vyrai eina is proto,ju nori, bet neima i zmonas" ? jei taip,kaip manot,kodel tokio tipo moteris tinka viskam, isskyrus but zmona?


atvirai pasakius nezinau... galiu tik speti...

manau,kad yra vyru,kurie is principo nori ramios "pilkos pelytes" namuose...o jau vat lovoje ir kitur,ispudingos grazuoles...manau,kad tai yra savotiska vyru baime,kad jei jis namuose turetu tokia zmona,kuri jam tinka i meiluzes,tai ji matytu jo silpnybes,trukumus ir ilgai neuztruktu su juo...ir,kaip,taisykle,tokie vyrai veda "pilkas pelytes"...bet ir meiluziu neatsisako...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: Joyce

Rennais >> Va šito ir aš pati nesuprantu. Nesuprantu daug kvailų stereotipų, kuri gyvi mūsuose.



P.S. beje, skaičiau, kad naujausios tendencijos - vyrai daugiau nori santuokos, o moterys - ne.


xexe, nu ne, man santuoka ,bent jau db, kaip kryzius velniui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Laisva, savarankiška, charizmatiška, nesuvaldoma, nepraktiška, gana sudėtingo charakterio, fatališka... Manau, į žmonas vyrai ieško paprastesnių, tokių, kurios atrodo tiesiog geros.



Matyt, dėl mano "plaukiančio" būdo ir pati esu sulaukus komentaro "aš tave myliu, bet..." bet...



manau,kad sitas postas labai gerai parodo mano isreikstas mintys...vyrai bijo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: panterrrrra

Originally posted by: Rennais



ar daznai teko susidurt su tokiu pareiskimu "del tokiu moteru vyrai eina is proto,ju nori, bet neima i zmonas" ? jei taip,kaip manot,kodel tokio tipo moteris tinka viskam, isskyrus but zmona?




atvirai pasakius nezinau... galiu tik speti...



manau,kad yra vyru,kurie is principo nori ramios "pilkos pelytes" namuose...o jau vat lovoje ir kitur,ispudingos grazuoles...manau,kad tai yra savotiska vyru baime,kad jei jis namuose turetu tokia zmona,kuri jam tinka i meiluzes,tai ji matytu jo silpnybes,trukumus ir ilgai neuztruktu su juo...ir,kaip,taisykle,tokie vyrai veda "pilkas pelytes"...bet ir meiluziu neatsisako...


gerai,bet tokia pilka pelyte greit labai perpranta vyra..arba dar pires vestuves jau zino jo pomegius... tai kam teket?
be to,ar nnebutu geriau turet aaafigena zmona, kuri ir lovoj gera butu,ir namie seimininke,ir dar visi draugai pavydetu nei turet tokia,su kuria, grubiai tariant, butu geda is namu iseit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Išsireikšiu kiek primytyvokai...Mano bobutė sakydavo:
-Vyrai ima į žmonas tas,nuo kurių norėtų susilaukt vaikų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Rennais

o gal tai greiciau ne buitiskumo baime, o nepasitikejimas ta moterim? is serijos "ji grazi,veikli, protinga..bet ar sugebes but seimos moterim, mama, seimininke" ? o tuo tarpu kokia nors pilka pelyte,auginta tam,kad darytu valgyt ir sluostytu dulkes,kaip tik "atitiks reikalavimus" ? ir dar vyro ego neuzgos


nemanau,kad cia tu teisus...ir galiu paaiskinti kodel...

is gyvenimo galiu pasakyti,kad patyre vyrai "mate gyvenima",zino,kad nuo to kokia buna moterys viesumoj,visiskai ne kiek nesusieje su tuo,kokia ji gali buti namuose...netgi priesingai...zavingos ir pasitempusios moterys lygiai taip pat viska zavingai ir pasitempusiai tvarko namus ir aukleja vaikus... todel sita taisykle cia negalioja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Rennais



betgi cia kvailas poziuris..realiai,ka tas spaudas pase pakeicia? (apie turtinius klausimus, beje, nesneku )



nedideli skirtuma turi... todel vyrai rade tinkama moteri ir skuba ja nusitempti i zaksa... nes jau tada,kaip jiems atrodo,ji bus TIK jo... bet,cia ne apie ta atveji,kuri tu mini...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: panterrrrra

Originally posted by: Rennais



o gal tai greiciau ne buitiskumo baime, o nepasitikejimas ta moterim? is serijos "ji grazi,veikli, protinga..bet ar sugebes but seimos moterim, mama, seimininke" ? o tuo tarpu kokia nors pilka pelyte,auginta tam,kad darytu valgyt ir sluostytu dulkes,kaip tik "atitiks reikalavimus" ? ir dar vyro ego neuzgos




nemanau,kad cia tu teisus...ir galiu paaiskinti kodel...



is gyvenimo galiu pasakyti,kad patyre vyrai "mate gyvenima",zino,kad nuo to kokia buna moterys viesumoj,visiskai ne kiek nesusieje su tuo,kokia ji gali buti namuose...netgi priesingai...zavingos ir pasitempusios moterys lygiai taip pat viska zavingai ir pasitempusiai tvarko namus ir aukleja vaikus... todel sita taisykle cia negalioja...


jo,tai kodel tada vyrai neima i zmonas tos zavingai pasiempusios, o ima maryte is Paduses kaimo ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.20 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: ji777

Išsireikšiu kiek primytyvokai...Mano bobutė sakydavo:

-Vyrai ima į žmonas tas,nuo kurių norėtų susilaukt vaikų.


o kodel tada jie nori susilaukt vaiku nuo kazkokios paprastos kaimo mergiates,nei nuo puikios,grazios, zavingos damos?!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai