Tema sukurta: 2015.05.05 15:52
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2015.05.05 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antoshke
Antoshke
Naujokas
Sveiki, tai va bendraujam jau apie 4 mėnesius, pasibučiavę nebuvom nei karto nei į žandą, daug flirtavome žaismingai vienas kitą vadinome, susitikę buvom vos 4 kartus, ji sako jog aš esu labai juokingas ir jai labai patinka su manim bendraut, ji man pasakė, kad ji norėtų su manimi kažką bandyti tačiau nejaučia traukos kaip vyrui, pasakė jog dar vienintelis vaikinas kaip toks normalus jos gyvenime atsirado, ir sakė jog labai bijojo man pasakyt, kad neužpykčiau, nes nori toliau su manimi bendraut, ir dabar po šio pokalbio, kad gal vėliau atsiras ta trauka ji dabar nori bendraut toliau, tačiau ji su manimi pradėjo šalčiau bendraut, neflirtuoja, nebėra tų žodžių saulyte, katinėli, ir kaip paklausiau kodėl jos bendravimas atšalo ji atsakė jog tai jos tikrasis veidas, tai net nežinau kaip tai suprasti negi per tokį trumpą laiką gali atšalti bendravimas, ar man bandyti toliau, o gal galit patarti kaip man jos siekti? kaip skatinti tą potraukį merginai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nebandyti toliau, ieskoti kitos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Nebandyti toliau,ieskoti kitos.
Galbut kazkada likimas jus vel suves ir jai nesliauziosi jai po kojomis,galbut viskas bus kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Antoshke rašė:
Sveiki, tai va bendraujam jau apie 4 mėnesius, pasibučiavę nebuvom nei karto nei į žandą, daug flirtavome žaismingai vienas kitą vadinome, susitikę buvom vos 4 kartus, ji sako jog aš esu labai juokingas ir jai labai patinka su manim bendraut, ji man pasakė, kad ji norėtų su manimi kažką bandyti tačiau nejaučia traukos kaip vyrui, pasakė jog dar vienintelis vaikinas kaip toks normalus jos gyvenime atsirado, ir sakė jog labai bijojo man pasakyt, kad neužpykčiau, nes nori toliau su manimi bendraut, ir dabar po šio pokalbio, kad gal vėliau atsiras ta trauka ji dabar nori bendraut toliau, tačiau ji su manimi pradėjo šalčiau bendraut, neflirtuoja, nebėra tų žodžių saulyte, katinėli, ir kaip paklausiau kodėl jos bendravimas atšalo ji atsakė jog tai jos tikrasis veidas, tai net nežinau kaip tai suprasti negi per tokį trumpą laiką gali atšalti bendravimas, ar man bandyti toliau, o gal galit patarti kaip man jos siekti? kaip skatinti tą potraukį merginai?

Bendrauk toliau normaliai...be katineliu ir zuikuciu....rodyk vyriska branda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Antoshke rašė:
tačiau nejaučia traukos kaip vyrui, pasakė jog dar vienintelis vaikinas kaip toks normalus jos gyvenime atsirado, ir sakė jog labai bijojo man pasakyt, kad neužpykčiau, nes nori toliau su manimi bendraut


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Rennais rašė:

Antoshke rašė:

tačiau nejaučia traukos kaip vyrui, pasakė jog dar vienintelis vaikinas kaip toks normalus jos gyvenime atsirado, ir sakė jog labai bijojo man pasakyt, kad neužpykčiau, nes nori toliau su manimi bendraut






Kad tokio dalyko nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mezmerize rašė:

Kad tokio dalyko nera


Ne ne, tikrai nėra, visi tie milijonai į firendzoną nugrūstų bičų ir jų nesėkmės liudininkai visa tai išsigalvoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Manau vyrai bendraudami su kitais vyrais,dazniausia kazka kartu veikia ir retai vienas su kitu atvirauja ,,Islieja sirdi,,.Tuo tarpu moteris viena su kita prie kavutes snekasi nuolatos.
Ir kai vaikinas pradeda ,,atviraut,, su mergina-o ji jam atsako tuo paciu jis jau isisvaizduoja kad tarp ju kazkas daugiau nei draugyste,tuo tarpu moteriai tai normalus draugiskas ,,atviravimas,, niekuo nesiskiriantis nuo atviravimo su draugem.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Rennais rašė:

mezmerize rašė:



Kad tokio dalyko nera




Ne ne, tikrai nėra, visi tie milijonai į firendzoną nugrūstų bičų ir jų nesėkmės liudininkai visa tai išsigalvoja.

Taip jie isigalvoja. Jai tu zingsio tvirto nedarai pats esi kaltas, o kad mergina to nenori tai nereiskia , kad tu vyru isgalvotoi friend zone tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas, o jai leides vedzioti uz nosies tai cia tavo bedos visiem yra malonu kai kasnors taves gedzia tavim domisi bet ji ar jis taves seksualiai netraukia, bet nenori prarasti to demesio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
mezmerize rašė:

Rennais rašė:



mezmerize rašė:







Kad tokio dalyko nera








Ne ne, tikrai nėra, visi tie milijonai į firendzoną nugrūstų bičų ir jų nesėkmės liudininkai visa tai išsigalvoja.


Taip jie isigalvoja. Jai tu zingsio tvirto nedarai pats esi kaltas, o kad mergina to nenori tai nereiskia , kad tu vyru isgalvotoi friend zone tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas, o jai leides vedzioti uz nosies tai cia tavo bedos visiem yra malonu kai kasnors taves gedzia tavim domisi bet ji ar jis taves seksualiai netraukia, bet nenori prarasti to demesio.


Citata:tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas

Tai ir yra vadinama friendzone-kai tu jos netrauki,bet jus toliau bedraujat ir ji megaujasi tavo demesiu,tu jai esi kaip draugas ir is tos zonos bus labai nelengva iseit...
Ka tik pareiskiai,kad nera to kas yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Neklausyk ka tie troliai snek,pasimkit 0.5 baltos ant dvieju,pati uzlips,tik ziurek kad neapvemtu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antoshke
Antoshke
Naujokas
Tada kitas klausimas, ar jum, ar jūsų pažįstamiems yra buvę jog taip mergina atsumia, bet vyras vistiek su ja bendrauja ir siekia jos dėmesio, paskui merginai atsiranda tas potraukis, jai dar nėra 17 metų tik vasarą sueis, ir pati yra pasakius gal tas potraukis atsiras paskui. Ir dar vienas klausimas gal tada aš rodau tokį draugiškesnį dėmesį, kaip man jai parodyt savo dėmesį iš kitos pusės?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Antoshke rašė:

Tada kitas klausimas, ar jum, ar jūsų pažįstamiems yra buvę jog taip mergina atsumia, bet vyras vistiek su ja bendrauja ir siekia jos dėmesio, paskui merginai atsiranda tas potraukis, jai dar nėra 17 metų tik vasarą sueis, ir pati yra pasakius gal tas potraukis atsiras paskui. Ir dar vienas klausimas gal tada aš rodau tokį draugiškesnį dėmesį, kaip man jai parodyt savo dėmesį iš kitos pusės?



Nu cia gali saves paklaust:
Jeigu man mergina nesimpatiska,ar man kada nuo jos atsistos? Taipat ir jom,sansu mazai kad sudominsi.... Aisku yra galimybe kad atkelsi litu,ir nusipirksi kruta masina,tada atsiradus mergu,jin prades taves noret,bet tada jau paciam bus nelygis su ja prasidet.Bet cia jau is utopijos srities,nes taip nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
gavrilovicius rašė:

mezmerize rašė:

Rennais rašė:

mezmerize rašė:

Kad tokio dalyko nera

Ne ne, tikrai nėra, visi tie milijonai į firendzoną nugrūstų bičų ir jų nesėkmės liudininkai visa tai išsigalvoja.


Taip jie isigalvoja. Jai tu zingsio tvirto nedarai pats esi kaltas, o kad mergina to nenori tai nereiskia , kad tu vyru isgalvotoi friend zone tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas, o jai leides vedzioti uz nosies tai cia tavo bedos visiem yra malonu kai kasnors taves gedzia tavim domisi bet ji ar jis taves seksualiai netraukia, bet nenori prarasti to demesio.


Citata:tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas

Tai ir yra vadinama friendzone-kai tu jos netrauki,bet jus toliau bedraujat ir ji megaujasi tavo demesiu,tu jai esi kaip draugas ir is tos zonos bus labai nelengva iseit...

Ka tik pareiskiai,kad nera to kas yra.

Tai ne friend zone, o debilizmo zona, nes tu tai ir sukuri - ne ji tave nustuma i isivaizduoajama zona, o tu pats save nustumi kakzur.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Antoshke rašė:

Sveiki, tai va bendraujam jau apie 4 mėnesius, pasibučiavę nebuvom nei karto nei į žandą, daug flirtavome žaismingai vienas kitą vadinome, susitikę buvom vos 4 kartus, ji sako jog aš esu labai juokingas ir jai labai patinka su manim bendraut, ji man pasakė, kad ji norėtų su manimi kažką bandyti tačiau nejaučia traukos kaip vyrui, pasakė jog dar vienintelis vaikinas kaip toks normalus jos gyvenime atsirado, ir sakė jog labai bijojo man pasakyt, kad neužpykčiau, nes nori toliau su manimi bendraut, ir dabar po šio pokalbio, kad gal vėliau atsiras ta trauka ji dabar nori bendraut toliau, tačiau ji su manimi pradėjo šalčiau bendraut, neflirtuoja, nebėra tų žodžių saulyte, katinėli, ir kaip paklausiau kodėl jos bendravimas atšalo ji atsakė jog tai jos tikrasis veidas, tai net nežinau kaip tai suprasti negi per tokį trumpą laiką gali atšalti bendravimas, ar man bandyti toliau, o gal galit patarti kaip man jos siekti? kaip skatinti tą potraukį merginai?

Nesikabink labai. Jei kas išeis, tai iešeis, to ko tau iš tikrųjų nereikia. Kas turi būti su tavim, tas bus, todėl nebijok prarasti ko nors.
Ir dažnai moterys ir vyrai lieka vieni, nes kelia didelius reikalavimus, laukiniškai elgiasi. Atbaido savo kažkokiu nenormaliu principingumu. Tai daro žmones spygliuotais ir tada su jais nemalonu būti.

Dar nenormalu yra moterį pavyzdžiui nežinomą, kad ir draugę vadinti katyte ir panašiai. Žmoną savo galima vadinti katyte, pelyte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Antoshke rašė:

ji man pasakė, kad ji norėtų su manimi kažką bandyti tačiau nejaučia traukos kaip vyrui


na ir nebus niekada tos traukos, susitaikyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Antoshke rašė:

pasakė jog dar vienintelis vaikinas kaip toks normalus jos gyvenime atsirado


visi kiti traukė, o tu ne tiesa, ženklus abiejų pasakyk, pasakysiu ar kas nors išeis ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Antoshke rašė:

ir dabar po šio pokalbio, kad gal vėliau atsiras ta trauka ji dabar nori bendraut toliau, tačiau ji su manimi pradėjo šalčiau bendraut, neflirtuoja, nebėra tų žodžių saulyte, katinėli, ir kaip paklausiau kodėl jos bendravimas atšalo ji atsakė jog tai jos tikrasis veidas


tai natūralu, kaip Joyfool praeitoje temoje rašė, kai merginai trūksta lytinių santykių, jos tampa susierzinusios užtat ir parodė savo tikrąjį veidą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
mezmerize rašė:

gavrilovicius rašė:



mezmerize rašė:



Rennais rašė:



mezmerize rašė:



Kad tokio dalyko nera


Ne ne, tikrai nėra, visi tie milijonai į firendzoną nugrūstų bičų ir jų nesėkmės liudininkai visa tai išsigalvoja.




Taip jie isigalvoja. Jai tu zingsio tvirto nedarai pats esi kaltas, o kad mergina to nenori tai nereiskia , kad tu vyru isgalvotoi friend zone tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas, o jai leides vedzioti uz nosies tai cia tavo bedos visiem yra malonu kai kasnors taves gedzia tavim domisi bet ji ar jis taves seksualiai netraukia, bet nenori prarasti to demesio.




Citata:tiesiog tu jos seksualiai netrauki ir viskas



Tai ir yra vadinama friendzone-kai tu jos netrauki,bet jus toliau bedraujat ir ji megaujasi tavo demesiu,tu jai esi kaip draugas ir is tos zonos bus labai nelengva iseit...



Ka tik pareiskiai,kad nera to kas yra.


Tai ne friend zone, o debilizmo zona, nes tu tai ir sukuri - ne ji tave nustuma i isivaizduoajama zona, o tu pats save nustumi kakzur.


Nesvarbu kaip tu tai vadini...As tik pasakiau ka laiudis vadina Friendzone-tam kad neivyktu nesusikalbejimas,tarp taves su rennais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.05 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
gavrilovicius rašė:

Manau vyrai bendraudami su kitais vyrais,dazniausia kazka kartu veikia ir retai vienas su kitu atvirauja ,,Islieja sirdi,,.Tuo tarpu moteris viena su kita prie kavutes snekasi nuolatos.

Ir kai vaikinas pradeda ,,atviraut,, su mergina-o ji jam atsako tuo paciu jis jau isisvaizduoja kad tarp ju kazkas daugiau nei draugyste,tuo tarpu moteriai tai normalus draugiskas ,,atviravimas,, niekuo nesiskiriantis nuo atviravimo su draugem.


Gali būti santykiai ir atviri, ir su geismu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai