Tema sukurta: 2007.06.27 03:05
1 2 Toliau Paskutinis
2007.06.27 03:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Yra tokia nemaza problema.. turiu mylima zmogu, myliu ja lb.. ji myli mane.. atrodo viskas lb gerai.. musu draugyste gan neilga virs poros menesiu, bet lb atvira.. apie vienas kito sexualini gyvenima praktiskai kasdien vis labiau suzinome.. ir esme yra tame, kad pas mane yra dideles fantazijos, dideli norai ir troskymai toi sryti gyvenime, kuriu as noriu ismeginti, exteemaliai ir t.t. ir kuo idomiau ir isrankiau.. bet beda yra tame, kad ji turejo pries tai partneri nevienerius metus su kuriuo taipogi daug isbande.. kasdien ji prikisa kad nori pabandyt ana ar ta ir su tokia euforija prisiminimais, ir daznai jos akyse matau kad tiesiog atrodo kad nusivyle manimi.. nezinau manau tiek kad as kad ir lb lb stengiuosi nesugebu permusti jos buvusiu pojuciu ir t.t. mane tas griauzia, tox vaizdas kad ji prisimena vien tik buvusi ir t.t. dar tureciau cia biski gal praplest, na mazdaug patarkit jai kas dar papildysiu dekuj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pasikalbi su ja ir pasakai kaip jautiesi.
Jei nesiliaus - gerai pamastyk ar tau reikia tokio zmogaus kuris negali apsisprest ko jam reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aura
aura
Meistras
jo techno tu dejai.... poklabis aisku geriausias sprendimas bet jei ji vis dar prisimena buvusi tai nereiskia kad visada taip bus.... o tu kartai ne jos siulymus bandyk o pats ka pasiulyk ir nesvarbu kad ji jau tai buvo bandziusi.... su skirtingais partenerias skirtingas ir sexas net ir tos pacios pozos labai skiriasi... taip kad tikrai nereikia klausyti techno ir jei ji taip greit nepsaikeis nemesti jos.... geriau pasistengti juk kai myli viskas imanoma......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Na,jei tu myli ją,o ji tave,reiktų pakalbėt,kad ji nebeužsimintų apie savo buvusį vaikiną,o tuo labiau apie buvusius santykius lovoje.Manau neetiška kalbėt aplamai apie buvusius ar buvusias ir aptarinėt kaip ten sexas su jais buvo....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: aura

jo techno tu dejai.... poklabis aisku geriausias sprendimas bet jei ji vis dar prisimena buvusi tai nereiskia kad visada taip bus.... o tu kartai ne jos siulymus bandyk o pats ka pasiulyk ir nesvarbu kad ji jau tai buvo bandziusi.... su skirtingais partenerias skirtingas ir sexas net ir tos pacios pozos labai skiriasi... taip kad tikrai nereikia klausyti techno ir jei ji taip greit nepsaikeis nemesti jos.... geriau pasistengti juk kai myli viskas imanoma......


Siaip as gerbiu merginas, kurios vis dar myledamos buvusiji nepudrina smegenu kitam. Jei myli viena - nereikia nustatyti poros statuso su kitu. Apsisprest reikia, o ne taip kaip pastoviai matai - mykia, bet nesiteliuoja...
O tokiu liaupsiu apie buvusiji klausymas vaikinui tuoj ivarys nepilnvertiskumo kompleksa. Jei mergina sitaip elgiasi - arba is nezinojimo, arba negerbia dabartinio.
Po pokalbio kaip minimum turetu uzsiciaupt, nes vaikinas butu 100% teisus pasakydamas - tai ir eik pas savo buvusi jei jau toks geras jisai. Beje ne vienai tik tada ir dashyla kaip deretu elgtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
pokalbis, pokalbis, pokalbis!!!techno teisus.mergina, jei nuolat prisimena buvusi ir nnegali apsisprest, nezino ko nori, tai tegul tai bent jau daro taip kad vaikinas nepastebetu.jei skaudini save, nebutina skaudint ir kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
Labai faina pasiulima buvau pridejas! kokio B#BIO ji istrinet? juk tiesa parasiau! o poto stebetes, kodel nieko negalite isspresti ir issiaiskinti!?!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Techno vo butent apie ka mintis ir aina.. tiesa.. nevisada prikisineja ta savo buvusi.. bet kaj mazdaug pvz anadien skaitinejom temas cia forumo su komentarais ir ten tokia idomi tema buvo as paklausiau ar tu tai bandziu tai buvo mazdaug: joa va cia su savo buvusiu ten fainai lb mano milymiausia taram param.. ir kaip daba man daryt? as visai to nebenoriu isbandyt.. nors skaiciau ir tas man pasirode tikrai idomu ir extremalu o siaip dabar jau tas nekeicia.. kazkodel jauciu kad nebebus taip va OI GERAI kaip buvo jai.. ir nzn kodel.. neesu gal labai pasitikintis kad sexe esu labai gabus.. praktikos mazai o informacijos daug.. as tik mokinuosi o ir isbandyneju kazka gero idomaus, kad tas pats per ta pati paprasciausiai neatsibostu.. Ir beje tas pasakymas kad aik pas savaji ir tajp daryk jau buvo atejas, tada pradejo aiskint kad ji myli mane ir kad nori boot su manim, bet tas jo seselis visada lieka salia.. ir labai labai ardo santykius net nebezinau ka paciam daryt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Temos autoriui:

Du draugystes menesiai nera daug.. tai yra labai mazai. Ypac, jeigu is karto pradejote lytini gyvenima. Jeigu noresite tureti viska ir is karto - greitai vienas kitam pabosite. Antras dalykas - lyginimas su savo "ex".. cia jau yra blogis. Del sito reikia kazka daryti, zinoma, galbut praeis laikas ir tas dalykas isnyks savaime (ziurint pries kiek laiko mergina issiskire su tuo ex). Kita vertus zmogus mylimas ne del lovos, ir jeigu objektyviai manai, tam jos ex kazkuo nusileidi lovoje - stiprink kitas savo pozicijas, suzinok kuo ir kurioje srityje tas jos ex buvo prastas ar net nepakenciamas... o tokiu sriciu visuomet atsiras, nes po to, kai poros nebelieka, zmones nustoja idealizuoti savo ex, ima realiau ziureti i jo teigiamas ir neigiamas savybes, tai pat analizuoja savo klaidas, kad ateity ju vengti.. taigi, kaip sakiau, gerink sekso technika, bet nepamirsk, kad apart lovos yra ir kasdieniniai malonumai ir rupesciai.. svarbu pasizymeti ir juose, zinoma, is teigiamos puses. Dar galima daryti siokias tokias pauzes tarp 'sekso sesiju', tuomet noras ir pojuciai bus stipresni (a la savotiskas ilgesys)... Nezinau, galbut su laiku viskas issispres jusu naudai, bet jeigu tendencijos ir po 1,5 metu isliks, tuomet lieka ieskotis alternatyvos - zmogaus, kurio seksualinis gyvenimas ir apetitas butu daugmaz tokio lygmens kaip ir tavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.27 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
Jei ji neseniai issiskyre su tuo savo ex, tai naturalu, kad vis apie ji galvoja... Praeis laikas ir pamirs. Bet aisku reiketu pasikalbet atvirai apie visa tai. Gal ji tikrai nesuvokia, kad skaudina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.28 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


0
0
Didmeistris
sidabrinis>

"tuomet lieka ieskotis alternatyvos - zmogaus, kurio seksualinis gyvenimas ir apetitas butu daugmaz tokio lygmens kaip ir tavo"

ech - kad visiems tai i smegeneles butu savo laiku ikresta... To mokykloje mokyti turetu , kad po to gyvenime nesusipratimu nebutu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.28 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: Kaciukas

Yra tokia nemaza problema.. turiu mylima zmogu, myliu ja lb.. ji myli mane.. atrodo viskas lb gerai.. musu draugyste gan neilga virs poros menesiu, bet lb atvira.. apie vienas kito sexualini gyvenima praktiskai kasdien vis labiau suzinome.. ir esme yra tame, kad pas mane yra dideles fantazijos, dideli norai ir troskymai toi sryti gyvenime, kuriu as noriu ismeginti, exteemaliai ir t.t. ir kuo idomiau ir isrankiau.. bet beda yra tame, kad ji turejo pries tai partneri nevienerius metus su kuriuo taipogi daug isbande.. kasdien ji prikisa kad nori pabandyt ana ar ta ir su tokia euforija prisiminimais, ir daznai jos akyse matau kad tiesiog atrodo kad nusivyle manimi.. nezinau manau tiek kad as kad ir lb lb stengiuosi nesugebu permusti jos buvusiu pojuciu ir t.t. mane tas griauzia, tox vaizdas kad ji prisimena vien tik buvusi ir t.t. dar tureciau cia biski gal praplest, na mazdaug patarkit jai kas dar papildysiu dekuj..


Mesk tu ją . Nieko gero jums neišeis .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.28 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


0
0
Didmeistris
va taip ir atsiranda merginos, kurios po to verkia, kad jas vaikinai mete...
o ne kieno nors kito, kaip kad kitu merginu patarimais tai ir ivyksta
o rezultate vis tiek vyrai kalti buna, ania?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.28 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
Furija - tu kaip visada savo stiliuje super

hmmm, o Kaciukui - savo praeity susitikinejau su vyru, su kuriuo pradejom susitikineti iskart po jo issiskyrimo. Jis visa laika man sake, kad tai merginai nieko nebejaucia, kad lyg ten nieko ir nebuvo. Taciau visas pirmas laikas buvo uzkimstas pasakojimais apie ja. Ir sakiau jam ne viena karta, kad jau atsibodo, kad uzkniso juodai jo visi pasakojimai ir pan. Na zodziu, esme gavosi rezultate tokia, kai jis pradejo jausti man kazka daugiau nei tiesiog simpatija, visos kalbos pasibaige. Bet manes tai taip neskaudino, kaip matau, skaudina tave, nes musu santykiai nebuvo gristi jausmais. Mane tiesiog uzknisdavo tos kalbos. Va, nezinau, manau, tu gerai pagalvok, ko tu pats is jos nori. nezinau, jei as zmogui kazka jausciau ir jis sitaip mane toliau skaudintu, jauciu mesciau as ji.... O perspjauti buvusi - beviltiskas dalykas, ne delto, kad neimanoma, o delto, kad niekas to neivertins, nes kol tu tai bandysi daryt - jus arba issiskirsit, arba jinai jau ji bus uzmirsusi ir nebelygins.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.28 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Aniti - joa prisiminimai jos po biski senka ir senka, mes apie tai snekejom ir nekarta.. ji stengiasi to neprisimint, ir siaip is jos pasakojimu jis buvo lb zewrus zmogus, bet tiesiog yra dalyku kuriuose jie sutardavo. o manoji beda yra tame, kad kai musu draugyste prasideju praejus savaitei ji mane mete del jo, nes suteike jam sanca. Jie pradraugave daug metu, ji turi jo vaika.. o as negaliu ismesti jos is galvos, visi man sake kad elgiuos labai kvailai kad jaj atleidziu.. ji suteike jam sanca ir jis juo nepasinaudojo (jos pasakymu viskas buvo nedelto kad ji myli ji o kad stengesi del vaiko) ir kazkas pns.. as tai nesupratau niekada sito, as galeciau pasirupinti ir ja ir vaiku (nesvarbu kad jis nemano) bet nebezinau ka man daryti.. ji sako kad suprato kai prarado mane kox as jai brangus ir t.t. o man vaizdas kyla kad betkada tas verkiantis vel issiverks ir ji grys pas ji. O sexas butent yra priezastis didelis del ko tai gali ivykti, nes manau as asmeniskai kad pirmas palikimas buvo butent del to.. mes buvom pazystami vos savaite ir as ja isitempiau i lova ir visgi as nieko nepadariau lengvi zaidimai ;] o tada ji pabego pas savaji padare ka norejo, bet tas ja visiskai nevertina sviede vel velniop ir bego pas mane.. kiek zmoniu man aiskina kiek visokiu varjantu, bet as visiskai pasimetes.. Nes atvirai sakant tiek is isvaizdos, sexualumo, atvirumo mielumo ir kitokiu bruozu ji yra mano svajoniu mergina.. del to man buvo neimanoma jos pamirsti.. as gylioj duobej ir nematau kaip is jos islipti hrrr ;| o myliu belekaip ir ji sako kad taip pat myli mane, bet jaj vel apgaus taj as nebeistverciau ;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.29 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
sunku tau, suprantu... taciau tau noriu pasakyti viena dalyka, kad neimanomi jokie santykiai "del vaiko", cia yra visiskas absurdas ir manau, kad taip pasiteisina moterys,kurios del vienu ar kitu priezasciu negali palikti savo vyro, kuris jas skriaudzia (cia ivairiom prasmem).
Tai, kad ji pabego pirma karta nuo taves - tikrai nemanau, kad del sekso. Siuo atveju tu TIKRAI per daug ji sureiksmini. Jeigu ji pas ji pabegs, tikrai ne del sekso.
man apskritai kazkaip keista klausytis, kad moteris, turinti vaika, patyrusi tikrai blogu dalyku, elgiasi sitaip kvailai. Nezinau kaip kitos moterys, bet manau, ne viena galetu pritarti, kad seksas nera pagrindinis dalykas, jeigu tu myli zmogu. Visuomet galima visko prigalvoti ir daug ka pakeisti..... Nezinau, atvirai pasakius, gal per daug as cia sau leisiu, kaip sakyt, bet man atrodo, kad tu be reikalo ja myli..........
o del jos vel galima pabegimo - nesuzinosi, kol to neatsitiks. Nelinkiu, ginkdie......
manau, kad ji pati nera apsisprendusi, ko ji nori is saves, gyvenimo ir taves.... bandyk kalbetis, kalbetis ir dar karta kalbetis. Manau, kad ji galbut dar nesupranta, ka turi - t.y. tave, ji nelabai tai vertina - cia man toks vaizdas susidare.... o jeigu nevertina.... pats supranti, manau....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.29 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Na Aniti dekuj.. aisku tai gal nelabai ka isprende.. siaip as va sneku siuo metu su ja telefonu ilga laika.. butent skaitau ka paraso ir siaip pats delioju aiskinuos su ja.. Ji sako nezino tixliai kodel sugryzo pas ji, kodel patikejo ir t.t. o as bijau kad to neatsitiktu vel.. mano geriausias draugas sako kad tik laukimas viska ispres ir parodys ateity ar buvo verta, bet ir jis supranta kad jaj mane paliks kad as busiu tokioj depresijoj kad bus belekas.. tiesiog ta meile, tiesiog ji man tobula visame tik ta praaitis, jaj jos nebutu butu viskas nerealu.. ech dekuj uz sugaista visdelto laika. malonu ;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.29 01:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Fire and forget, Kaciuk, fire and forget...
Misko zveris i miska ir ziuri...
Arba pasirupink stipriais nervais. Suprantu, kad tau gali buti skaudu tai girdeti. Bet tikimybe maza, kad taip kaip yra viskas baigsis gerai.
Is tavo pasakojimu darau isvada, kad jei gerai jos nepaimsi uz pakarpos (perkeltine prasme), kad ne necipteltu - ji neapsispres. Tai, kad ji lekia pas zmogu tavo ivardyta kaip ziauru - irodo, kad ja kazkiek traukia toks tarsi buvimas auka. Tad atmusti ja gali tik tapes kietesniu uz jos buvusi. O, man kazkodel atrodo, kad tu esi is gerieciu, tad grieztai su ja elgtis nesugebesi. Yra moteru su kuriomis privalai buti stipresnis nei jos - kitaip tave sukramtys ir isspjaus.
Rinktis tau. Uzvaldai arba begi salin neatsigrezdamas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.29 02:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


No1
No1
Patyręs
mhm,tas teisybe.uzvaldai arba begi salin..sitas labai teisingas teiginys.
o temos autoriui-jei ji mete tave viena karta,mes ir antra.jei jau isdryso sitaip pasielgti tai pamatysi,paliks ir dar kart.kalbu is savo patirties.ir patikek manim,antrasis palikimas buna daug skaudesnis.tau labai nuosirdziai patariu palikt ja,padaryk tai ko neisdrisau padaryt as.jei ji tave butu gerbus ir mylejus kaip sakai,ji tikrai tikrai nebutu taves palikusi.o dabar..palik pats kol ji taves nepaliko!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.29 02:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Techno ;] tavo pasakymas patikek labai jau pazystamas ;] zinau sita is seniau, kad merginas islaiko tie kurie laiko jas grieztai, nesakau kad visas ir t.t. bet zinau neviena kuris taip turi kuris taip gyvena ir kurie jau nugyveno, bet situo atveju visada pasakau viena.. neviena is tu paneliu nera laimingos.. taip ja sodino laike per prievarta gal net, del to ji jauciasi pas mane visiskai kitaip, nes kajp ir tu pasakei esu gerietis ;] pas mane niekada nebutu ne pakeltos rankos nieko ir t.t. nzn visada viska sprendziau suprantingumu ir svelnumu.. bandau su ja skirtis tiesiog paimt ir numest niekada nesugebejau ir nesugebesiu, bet ji verkia.. sako kad as jo gyvenimas, nu pats supranti (patys) kaip ten sako.. ir esme.. kad as tajp nerealiai noriu pats boot.. bet vertinu tai ka pasakot, ir jau skaityk apsisprendziau.. nezinau kajp tai reix padaryt, ir nemanau kad ta istversiu.. bet ka padarysi.. bent kol viskas buvo gerai as jauciaus paciu laimingiausiu.. o daba.. ech..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai