Santrauka: Satanizmas, backmasking, Paul'o mirtis
Tema sukurta: 2008.05.19 18:15
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.05.19 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Ką manot? Ar bitlai iš tiesų buvo satanistai, verbuodavo žmones backmaskingais ( http://www.youtube.com/watch?v=-8eFq7RJYN0 ) ir ar tikrasis Paul McCartney mirė dar tik bitlų kūrybos pradžioje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
nejuokink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Man taip pat si tavo tema sypsena sukele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Na ką aš žinau.. Jau gal mėnesį domiuosi tais visais mitais ir man kai kurie mitai atrodo visai galimi. Dėl backmaskingo tai čia yra įrodyta, kad daina Rain yra dviprasmiška, patys bitlai tai pripažino. Tas linkas kur numečiau irgi tai puikiai įrodo. Na, gal ir yra atsitiktinių panašumų, bet kai kurie tikrai atitinka ir visą susiklosčiusią padėtį pas bitlus. Kad satanistai irgi yra argumentų - Ringo ir John savo interviu dažnai paminėdavo šetoną, tuose backmaskinguose irgi yra visokių satan ir pan. Tas mitas apie Paul'ą man nelabai įtikinamas, tačiau vėlgi, galima dėl to ginčytis - kad ir kažkurios dainos viena užmaskuota eilutė ''we need a new member'', iškart po tos tariamos avarijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
lynsey-as tuo nesidomejau tiek, kiek tu, tai negaliu nei paneigt, nei patvirtint..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
man tai tas video labai neįtikinamas.
ir išvis tokiom pasakom aš nelinkęs tikėti, nes čia jau man primena sovietinių laikų propogandą "rokas - nuodėmė"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Bet realiai, įsiklausius į jų dainų žodžius ir bandant juos perfrazuot, nesinaudojant tais atsukimais atgal, galima gan lengvai įžvelgti didžiulę velnio ir narkotikų įtaką. Šiaip man patinka jų muzika, tik truputi keista klausytis tekstų, skirtų šlovinti narkotikus ir velnią. Kad ir ta ''nekalta'' daina Lucy In A Sky With Diamonds - iš žodžių Lucy, Sky ir Diamonds pirmų raidžių susideda bitlų pamėgtas narkotikas LSD.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
lynsey, bet jei jau taip sifruosi, tai gali dar ne tokiu dalyku isgalvot..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Išgalvot? Na nežinau... paskaityk šiek tiek With A Little Help From My Friends vertimo: "Ką aš darau, kai mano meilės nėra šalia / Ar tau neramu būti vienam / Kaip jaučiuosi dienos pabaigoj / Ar esi liūdnas, nes esi vienas / Ne, šiaip taip išsiverčiu, draugų padedamas / Mm, esu apsvaigęs su nedidele draugų pagalba/ Mm, pabandysiu truputį draugų padedamas".
Jie ir tų pačių religijų kiek turėję.. Arba Revolution 1 ir Revolution 9 - skirtos jų religijoms. Tik nesuprasi - krišnai ar velniui..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
oO, kokie dalykai vyksta(; O kad ir taip, nesigilink geriau, o tai atbaidysi dar likusius gerbejus xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Eco> žinok kai aš labiau pasidomėjau, iki šiol mane truputi atbaido. Kad ir šeštadienį - namo grįžau apie 4 h ryto, namie buvau viena, užsileidau revolution 9, kadangi buvau išgėrus absento, pradėjo vaidentis velniai ir teko bėgt prie kompo jungti lauk tą velnio neštą dainą. Dar kokią valandą kalatojaus iš baimės xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Aš apie juos esu skaičiusi knygą. Aišku, ten viskas gražiai parašyta, o apie narkotikus - nutylėta išvis (tai man labai įtartina!). O dėl tos dainos "Lucy In A Sky With Diamonds " ten paminėta, kad prie šito pavadinimo iškarto prie jų kibo, o John'as teigia, kad tą dainą sukūrė pagal savo sūnų, nes jo sūnui tie žodžiai kažką reiškė ir pan (na, kaip vaikui ta prasme, juk kiekvienas turim savo kalbas, kurių kiti ir nesupranta). Ten nėra jokios LSD....


Tiesa, toj knygoj paminėta, kad jeigu ne John'o antroji žmona Yoko, tai gal būt jam būtų baigęsi, kaip Elviui Presley. Taip, jie naudojo narkotikus, bet aš manau, kad tuo metu daug kas naudoto juos. Beje, prieš The Beatles išgarsėjant, jie naudotojo kažkokius narkotikus, kurie padeda neprarasti balso (jie dainuodavo kiekvieną dieną po 8 val visu garsu!).

lynsey rašė:

Bet realiai, įsiklausius į jų dainų žodžius ir bandant juos perfrazuot, nesinaudojant tais atsukimais atgal, galima gan lengvai įžvelgti didžiulę velnio ir narkotikų įtaką. Šiaip man patinka jų muzika, tik truputi keista klausytis tekstų, skirtų šlovinti narkotikus ir velnią. Kad ir ta ''nekalta'' daina Lucy In A Sky With Diamonds - iš žodžių Lucy, Sky ir Diamonds pirmų raidžių susideda bitlų pamėgtas narkotikas LSD.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
The Beatles muzika iš tikro turi kažko kabinančio, net nežinau, kaip paaiškinti. Bet man kažkaip labiau patinka jų anktyvoji kūryba.... Man tai niekad niekas nesivaidena. Gal tiesiog per daug mąstai apie tai...



lynsey rašė:

Eco> žinok kai aš labiau pasidomėjau, iki šiol mane truputi atbaido. Kad ir šeštadienį - namo grįžau apie 4 h ryto, namie buvau viena, užsileidau revolution 9, kadangi buvau išgėrus absento, pradėjo vaidentis velniai ir teko bėgt prie kompo jungti lauk tą velnio neštą dainą. Dar kokią valandą kalatojaus iš baimės xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
The Beatles niekada nebuvo religingi (ta prasme krikščionys). O tas krišna atsirado, kai po pasaulinio turo, visi pavargę norėjo pailsėti. Tuo metu George susidomėjo rytų religija ir visus tempėsi paskui save. Kaip supratau, tik George iš tikro buvo "pasinešęs" į Krišną.


O kitas dalykas yra tai, kad gal ten ne velnias, o tiesiog MAIŠTAVIMAS.

lynsey rašė:

Išgalvot? Na nežinau... paskaityk šiek tiek With A Little Help From My Friends vertimo: "Ką aš darau, kai mano meilės nėra šalia / Ar tau neramu būti vienam / Kaip jaučiuosi dienos pabaigoj / Ar esi liūdnas, nes esi vienas / Ne, šiaip taip išsiverčiu, draugų padedamas / Mm, esu apsvaigęs su nedidele draugų pagalba/ Mm, pabandysiu truputį draugų padedamas".

Jie ir tų pačių religijų kiek turėję.. Arba Revolution 1 ir Revolution 9 - skirtos jų religijoms. Tik nesuprasi - krišnai ar velniui..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
DuSoleil> em, aš gi ir sakiau, kad buvau absento išgėrus ;DD todėl ir vaidenos. Tai aikšu, kai pradedi gilintis, sužinai žodžių reikšmę, automatiškai apie tai galvoji. Ir dar ta revolution 9 melodija... Iš pradžių bitlai dievino kažkokį maharišį, vėliau jie skelbėsi induistais ir galiausiai - satanistais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Beje, ant Sgt. Pepper's albumo puikuojasi ir Aleister Crowley veidelis ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
lynsey, atsiprašau, neįsiskaičiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vectorr
Vectorr
Meistras
lynsey rašė:

Ką manot? Ar bitlai iš tiesų buvo satanistai, verbuodavo žmones backmaskingais ( http://www.youtube.com/watch?v=-8eFq7RJYN0 ) ir ar tikrasis Paul McCartney mirė dar tik bitlų kūrybos pradžioje?


Žinai, perklausius kilo mintis, kad jei jau bitlai tikrai būtų norėję backmask'inti, tai būtų tą padarę gražiau, įdomiau, tiksliau... kaip ir viską ką kūrė O "netikras" McCartney kažin ar būtų gavęs sero titulą - MI5 užtektų vien pagrįsto įtarimo...

Tikriausiai ši istorija irgi gyvena savo gyvenimą nepriklausomai nuo to ką bitlai darė ar ne darė... kaip ir jų dainos, istorijos, gyvenimai... Ir nuo to tik įdomiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Tai man naujiena. "Seržantą pipirą" (ar pan., jei gerai verčiu) jie sukūrė po kelionės į Indiją. kaip atrodė albumas aš nežinau, bet rašė, kad tos dainos tapo jau ne tokios "patrakusios", kaip anksčiau, atsirado motyvų iš vaikystės + indiški sąskambiai....

lynsey rašė:

Beje, ant Sgt. Pepper's albumo puikuojasi ir Aleister Crowley veidelis ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.19 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Labai gera mintis! Būtent taip ir buvo, kiek domėjausi. Mitai gimsta savaime...

Vectorr rašė:


Žinai, perklausius kilo mintis, kad jei jau bitlai tikrai būtų norėję backmask'inti, tai būtų tą padarę gražiau, įdomiau, tiksliau... kaip ir viską ką kūrė O "netikras" McCartney kažin ar būtų gavęs sero titulą - MI5 užtektų vien pagrįsto įtarimo...



Tikriausiai ši istorija irgi gyvena savo gyvenimą nepriklausomai nuo to ką bitlai darė ar ne darė... kaip ir jų dainos, istorijos, gyvenimai... Ir nuo to tik įdomiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai