Santrauka: geriausias draugas ?
Tema sukurta: 2015.08.30 21:37
2015.08.30 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justas3
Justas3
Naujokas
Na sakau ir paklausiu nuomones jusu jeigu mergina tau sako pastoviai jog tu svarbiausias ir viskas ok kai realiai matomes viskas labai silta ir jauscasi jog jausmai tikri BET- kaip ji gali iskeisti pasimatymo (reta) diena su vaikinu i pasimatyma su "geriausiu draugu" buvusiu klasioku, ir jis net 400km vaziuoja susitikti su savo klasioke, tarp ju niekada nieko nebuvo ir jie yra tik draugai, bent jau tokia istorija zinau, na o susitikimai yra tikrai yra gan reti, nes ji retai kada gauna laisvo laiko darbe kaip jus manot ? ar cia tikrai toks nekaltas draugas vaziuos 400Km pas geriausia drauge ? kaskaip cia nesueina.

keista yra tas jog ji galejo pilnai nuspleti tai nuo manes, bet pasake jog noretu susitikti su klasioku ir ar as nesupykciau, as kaip ir nieko nesakiau, nu daryk kaip nori


_____


Tai va prabego susitikimas su juo, viskas labai gerai, toliau siltai bendraujam, paklausiau ka veike tai sake kad buvo kavineje, poto po parkeli pasivaiksciojo , senus laikus atsimine, jis jai kaip brolis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.30 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš tai ieškočiau sau kitos merginos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.30 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justas3
Justas3
Naujokas
ramina ir ramina ji mane jog nk tarp ju nera, ir sako jog mane labai myli, ka patartumet daryt toliau ? kaip nors patikrinti jos meile ? ar tiesiog leisti viskam klostytis toliau kaip ir yra dabar viskas gerai ir ziuret kas bus toliau ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.30 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kaip brolis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.30 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Detonatorius
Detonatorius
Naujokas
Mergina kaip mergina - turi parašiutą, turi ir atsargini parašiutą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
justas696661 rašė:

ramina ir ramina ji mane jog nk tarp ju nera, ir sako jog mane labai myli, ka patartumet daryt toliau ? kaip nors patikrinti jos meile ? ar tiesiog leisti viskam klostytis toliau kaip ir yra dabar viskas gerai ir ziuret kas bus toliau ?


Num isties tai pats pasiklausyk kaip viskas skamba ka tu cia rasai-aisku as suprantu zmogus tiki kuo nori tiket ir tu nori ja tiket,del to greiciausia ir tikesi,kad ji tave labai myli ir tik tu jai labai svarbus ir t.t
Bet...
Zinai as turiu labai gera taisykle tokiems atvejams:
Atmesk visus zodzius ir pasilik tik veiksmus,zodziai gali apgauti veiksmai ne!!!
Padaryk ka patariu ir zinosi kaip ten yra,jai atmesi jos zodzius kas tada liks???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon
maroon
Pradedantysis
Detonatorius rašė:

Mergina kaip mergina - turi parašiutą, turi ir atsargini parašiutą...


THIS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 09:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spurgiuke
Spurgiuke
Naujokas
na jei jis toki kelia vaziuoja vien tam kad su ja susitiktu tai cia jau labai keista. O mergina gudri pasake kad susitiks su juo, turbut del to kad jai paciai ramu butu ir nejaustu itampos kad kas gali pamatyti ja su tuo draugu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Užuojauta, geriau kitos ieškokis... Kažkaip keistai važiuoja 400 km nu dviese pabendraut .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justas3
Justas3
Naujokas
gavrilovicius rašė:



Num isties tai pats pasiklausyk kaip viskas skamba ka tu cia rasai-aisku as suprantu zmogus tiki kuo nori tiket ir tu nori ja tiket,del to greiciausia ir tikesi,kad ji tave labai myli ir tik tu jai labai svarbus ir t.t

Bet...

Zinai as turiu labai gera taisykle tokiems atvejams:

Atmesk visus zodzius ir pasilik tik veiksmus,zodziai gali apgauti veiksmai ne!!!

Padaryk ka patariu ir zinosi kaip ten yra,jai atmesi jos zodzius kas tada liks???


gerai tu cia sakai, bet dabar atmeciau visus tuos zodzius, ir lieka, lieka jos noras su manim susitiksti, planavimai del susitikimo, susitikus silciausi apsikabinimai, buciniai.. nuosirdus zvligsnis, kalbejimas apie musu ateiti, jinai pati kalba apie tai. Nu nezinau nezinau net jei ta vaidint tai cia butu TOP level apgavike,
as labai daug esu prisikentejes gyvenime ir man sunku patiket, kaip atskirt kur tiesa kur melas, VISUR ATRODYS BUS MELAS, bet si karta save raminu matau ka ji daro, tai va atmeciau zodzius ir palieku veiksmus, o jei as ja nepatikiu as matau kaip ji tai ima i sirdi ir sako kaip tu taip gali pagalvoti ir nervuotis pradeda uzuot sakius galvok kaip nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Na ir auginsi svetimo vyro vaiką . Pats pagalvok ar šiaip sau važiuotum 400 km susitikt su drauge. Ir vėl paminėjai kalbėjimą, o kokie apskritai darbai nes darbas darbui nelygus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
justas696661 rašė:

gavrilovicius rašė:







Num isties tai pats pasiklausyk kaip viskas skamba ka tu cia rasai-aisku as suprantu zmogus tiki kuo nori tiket ir tu nori ja tiket,del to greiciausia ir tikesi,kad ji tave labai myli ir tik tu jai labai svarbus ir t.t



Bet...



Zinai as turiu labai gera taisykle tokiems atvejams:



Atmesk visus zodzius ir pasilik tik veiksmus,zodziai gali apgauti veiksmai ne!!!



Padaryk ka patariu ir zinosi kaip ten yra,jai atmesi jos zodzius kas tada liks???




gerai tu cia sakai, bet dabar atmeciau visus tuos zodzius, ir lieka, lieka jos noras su manim susitiksti, planavimai del susitikimo, susitikus silciausi apsikabinimai, buciniai.. nuosirdus zvligsnis, kalbejimas apie musu ateiti, jinai pati kalba apie tai. Nu nezinau nezinau net jei ta vaidint tai cia butu TOP level apgavike,

as labai daug esu prisikentejes gyvenime ir man sunku patiket, kaip atskirt kur tiesa kur melas, VISUR ATRODYS BUS MELAS, bet si karta save raminu matau ka ji daro, tai va atmeciau zodzius ir palieku veiksmus, o jei as ja nepatikiu as matau kaip ji tai ima i sirdi ir sako kaip tu taip gali pagalvoti ir nervuotis pradeda uzuot sakius galvok kaip nori


Pacituosiu tave:
nuosirdus zvligsnis, kalbejimas apie musu ateiti, jinai pati kalba apie tai.
sako kaip tu taip gali pagalvoti ir nervuotis pradeda uzuot sakius galvok kaip nori

Ir tu sakai,kad tu atmetei zodzius? nelabai supratai mano minties...
Ji turetu ne sneketi apie ateiti kartu,o ja kurti!!!tada tai butu ne zodziai o veiksmai-dabar tai yra zodziai...
Tau ji sako,kad kaip tu gali taip galvoti ir t.t?tai tik zodziai-veiksmai butu tokie kurie nekeltu tau abejoniu...
Planavimai del susitikimu sakai???tai vel tik zodziai,daug svarbiau patys susitikimai,kurie yra reti ir ji pasirengusi iskeist i susitikima su klasioku??????Tai yra veiksmas...
O apsikabinimai ir buciniai parodo kad tu ja domini-bet ar tu toks vienintelis???I si klausima tai neatsako...

Trumpai tariant nelabai supratai-mano pasiulymo atmesti zodzius ir pasilikti tik veiksmus...
atkreipk demesi i veiksmus-ka ji padare del jusu santykiu???
Netgi toks dalykas ar ji atvaziuoja pas tave ar visad tu vaziuoji pas ja,gali buti svarbus...staigmenos,pazindinimas su artimaisiais,draugais,tevais-tai yra veiksmas,gal ji buvo pas tave mieste ir jieskojosi darbo kad galetumet but salia ir kurt ateiti???jieskojo galimybiu,Na nezinau-bet kokie veiksmai,o ne zodziai...

Tu tiki kuo nori tiket,buk atsargus sekme jums abiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Trumpai tariant - nupirk žiedą ir pasipiršk, tada pamatysi, kaip ir kas jai sudvejos nors akimirką tai zinosi, kad ji tavęs nemyli arba myli labiau kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.31 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nebijok likti vienas..tai laikina, bus kita, tave gerbianti mergina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.01 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justas3
Justas3
Naujokas
mezmerize rašė:

Trumpai tariant - nupirk žiedą ir pasipiršk, tada pamatysi, kaip ir kas jai sudvejos nors akimirką tai zinosi, kad ji tavęs nemyli arba myli labiau kita



as butent apie tai ir galvojau , tai ryzaus vakar ir padariau, nupirkau zieda su roze ir vaziavau 200km iki jos darbo, ir kai atvaziavau sakau rask man minute iseit , sako na kaip tu taip... as negaliu, seimininkai uzpyks, jau temsta kaip cia bus kai as vaiksciosiu vakarais, as turiu sedeti prie vaiku dabar...... sakau gerai, tai nerasi minuteles ane? tyla tyla (itampa kyla) ir isbego i lauka, atsisedome i masina ir ji pradejo man priekaistaut kad negaliu neplanaves vaziuot ir pan, apkabinau, tada netiketai parodziau zieda pries akis ir jis lyg sustingo ir poto buvo labai daug emociju, puole apsikabino ir sake TAIP TAIP TAIP jokio sudvejojimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.01 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
justas696661 rašė:

mezmerize rašė:



Trumpai tariant - nupirk žiedą ir pasipiršk, tada pamatysi, kaip ir kas jai sudvejos nors akimirką tai zinosi, kad ji tavęs nemyli arba myli labiau kita






as butent apie tai ir galvojau , tai ryzaus vakar ir padariau, nupirkau zieda su roze ir vaziavau 200km iki jos darbo, ir kai atvaziavau sakau rask man minute iseit , sako na kaip tu taip... as negaliu, seimininkai uzpyks, jau temsta kaip cia bus kai as vaiksciosiu vakarais, as turiu sedeti prie vaiku dabar...... sakau gerai, tai nerasi minuteles ane? tyla tyla (itampa kyla) ir isbego i lauka, atsisedome i masina ir ji pradejo man priekaistaut kad negaliu neplanaves vaziuot ir pan, apkabinau, tada netiketai parodziau zieda pries akis ir jis lyg sustingo ir poto buvo labai daug emociju, puole apsikabino ir sake TAIP TAIP TAIP jokio sudvejojimo



Sveikinu nuoširdžiai. Tie Taip taip taip turbūt nuostabiausi žodžiai girdėti gyvenime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.01 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
žiauru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai