Santrauka: Kaip reaguote?
Tema sukurta: 2009.11.13 17:43
2009.11.13 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SmilingGirl
SmilingGirl
Naujokas
Sveiki,

Turbut yra visiems yra teke sulaukti skambucio su ivairiais pasiulimais? ir prasymais telefonu sudaryti sutarti? nes jie siulo telefonu geresenes salygos negu ju atsovybej. Kaip i tokius skambucius reaguote? Ar isklausote kas Jums siulome? jei ne, kaip atsisakote? Ar galite telefonu pateikti savo asmens duomenis? Kokiu ydomiu situaciju yra nutike kai Jums skambina telemarketingo vadybininke? Jusu nuomone apie visai tai?

Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maximka
maximka
Meistras
man skambino tipo is knygyno neseniai,norejio mano adreso kad galetu siust naujienas,seip tai buvo pirmas tokio pobudzio skambutis man,vejai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
na man neteko sulaukti tokio pasiūlymo, tik kažkada siūlė draustis ir pas juos įsidarbinti, paprašiau, kad vėliau paskambintų, kad pagalvosiu, bet neperskambino. o dirbt pas juos siūlė, nes ir pati dirbau telemarketinge... dieve dieve, koks sunkus darbas ten... kantrybės didelės reikia, bet man gerai sekėsi, bet nebnenorėčiau tokio darbo dirbt, nebent jei kito pasirinkimo nebūtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Dažniausiai pasakau, kad neturiu laiko, arba, kad manęs tai nedomina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
iš tel. ryšio Labas skambino, siūlė planą kažkokį užsisakyt bet pasilikau prie to kaip naudojuos man gerai.. Jei ko geresnio reiks, pats ieškosiuos Dažniausiai su tokiais siūlymais nori prastumti nepatrauklią prekę už patrauklią kainą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
prekės būna ir kokybiškos. pardavinėjant per telemarketingą apyvarta būna kur kas didesnė nei tiekiant tas pačias prekes į parduotuves, tiesa, kaštai irgi didesni žymiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytcka0527
vytcka0527
Pažengęs
man skambino is viasiat siule kabeline televizija, tai sakau kad televizoriaus neturiu, o ta moteriske sako kaip suprast, tai sakau kad neturiu televizoriu nera cia ko nesuprasti, manau ne blondine esat, tai ir padejo rageli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.09 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


leviadas
leviadas
Naujokas
http://tinyurl.com/yhtspnu wa 18 metu ciuvas 300+$ per d is mobiliu susikrauna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.29 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
vytcka0527 rašė:

man skambino is viasiat siule kabeline televizija, tai sakau kad televizoriaus neturiu, o ta moteriske sako kaip suprast, tai sakau kad neturiu televizoriu nera cia ko nesuprasti, manau ne blondine esat, tai ir padejo rageli


:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TLM
TLM
Naujokas
noreciau paklausti kas labiasiai nepatinka pokalbyje su telemarketingo vadybininke? koks turetu buti telemarketingo vadybininkas konkretus ir rimtas ar linksmas ir laisvai bendraujantis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Aš tai mieliau išklausyčiau linksmą ir laisvai bendraujantį, aišku nereik keiktis, na paprastai bendraut, kaip su paprastu žmogumi, o ne kokiu "serious person"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TLM
TLM
Naujokas
o tarkim prekes pristatymas,noretumete issgirsti toki kaip paprastame pokalbyje ar kaip aprasyma ar instrukcija,na zodziu punktais isdestyta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Labiausiai norisi iš vis kad neskambintų visokie, jei reikės prekių - susirasim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
TLM rašė:
o tarkim prekes pristatymas,noretumete issgirsti toki kaip paprastame pokalbyje ar kaip aprasyma ar instrukcija,na zodziu punktais isdestyta?

Paprasta suprantama kalba išdėstyti pliusus ir tiek.. Minusų manau jum bosai neleidžia dėstyti, tada niekas nepirks.. ;) Galima palyginimų įmest su kitais tiekėjais ir išaukštinti kažką savo, labai padeda..
Su tuo "instrukciniu apibūdinimu", tai ne kiekvienam mirtingajam ten suprantama, kad kokios hipertralialia stotys padeda užtikrinti ryšio stabilumą ir panašiai.. :) arba išmesti tuos "sudėtingai skambančius" punktus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Digitus rašė:
Labiausiai norisi iš vis kad neskambintų visokie, jei reikės prekių - susirasim.

Kitų darbas skambinti ir siūlyti, už tai vaikus pramaitina ir žinau tokius du žmones.. Tai siūlai mest darbą? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Kitų darbas skambinti ir siūlyti, už tai vaikus pramaitina ir žinau tokius du žmones.. Tai siūlai mest darbą?

Siūlau ieškotis visuomenei labiau naudingo darbo, Lietuvos problema kad dažnas nemoka paprastai pasakyti NE. Juk tie visi pasiūlymai naudingi tiktai siūlytojui bet ne pirkėjui. Amerikoje yra jau atkalta sistema - kai paskambini įsijungia autoatsakiklis, jei asmuo pageidauja šnekėtis - kelia ragelį, jei ne...

Buvo jau daknisusi viena boba iš seb gyvybės draudimo:
-Tai kada jums paskambinti kitą kartą?
-Tai gal nereikia, jei bus įdomu pats paskambinsiu.
-Na bet jums norime papsakoti ......

ir taip po 5 skambučius per dieną, net jeigu juos numeti, pasakai kad nedomina ir t.t.
kas per įkyrumas tokių ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai