Santrauka: ieskau telefono
Tema sukurta: 2010.01.18 12:13
1 2 Toliau Paskutinis
2010.01.18 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pūkutis
Pūkutis
Meistras
Noreciau nusipirkti tel i kurio funkcijas ieitu primoje vietoje navigacija, taip pat geros kokybes foto bei video, bei muzikos klausymas. na dar galetu buti ir funkcija ziureti tv. tai va klausimas koki tel issirinkti ir kokius modelius apskritai galetumete pasiulyti? gali buti touch screen ir ne tik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
iPhone arba HTC hero/HTC Magic
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
is tokiu labai paprastu maciau lyg nokia 6700 classic su sitais navarotais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nu kokie ten žemėlapiai tokiam ekrane? 6700 classic net neturi tikro GPS Ir gerų navigacijos programų nelabai turi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
turiu E52, tai nors ekraniukas maziukas, bet tie standartiniai nokia mapsai veikia neblogai, kai reikejo pukiausiai kelia radau. kiekviena diena naudojant aisku geriau butu tikra navigacija, bet jei tik kartais tai uztenka ir tokios bet nemanau kad telefonas veiks kaip tikras gps ar tikras fotoaparatas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Na Sony Ericsson telefonai naujesni tai fotkina tikrai labai gerai. Beveik kaip geros muilinės.
O Nokia žemėlapiai manęs kažkaip nežavi, ir veikia berods tik ribotą laiką, nes yra su licenzija...

Pvz iPhone turi TomTom navigacijos programą, o Android telefonai turi NEMOKAMĄ Google Maps navigacijos programą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
kiek girdejes, google mapsai pastoviai krauunasi is interneto, tai gali prisukti megabaitu. o nokia mapsai man vieniems metams licenzija yra. beje rinkausi tarp 6700 classic ir E52, tai 6700 kamera visai nebloga 5Mpix, kokybe ziauriai skiriasi nuo 3Mpix
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
waidis rašė:

kiek girdejes, google mapsai pastoviai krauunasi is interneto, tai gali prisukti megabaitu. o nokia mapsai man vieniems metams licenzija yra. beje rinkausi tarp 6700 classic ir E52, tai 6700 kamera visai nebloga 5Mpix, kokybe ziauriai skiriasi nuo 3Mpix


O ką po metų darysi? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
o po metu matysim jei kainuos nebrangiai, tai nebutu gaila ir nusipirkt ta licenzija, nes visai patenkintas ja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SOF
SOF
Naujokas
Bet kuris Nokia Symbianas su GPS turi galimybe instaliuoti ir Tom Toma ir Garmina. Nokia Maps licenzija apeinama pasidarant telefono backupa nusipirkus ir perkraunant licenzijai pasibaigus, jos galiojimas atsinaujina. O jei norisi geros kokybes visko tai ir reikia gero fotiko, sustro MPEG4 grotuvo ir GPS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandrius
Sandrius
Pažengęs
turiu Nokia E72, puse bedos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.18 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
SOF rašė:

Bet kuris Nokia Symbianas su GPS turi galimybe instaliuoti ir Tom Toma ir Garmina. Nokia Maps licenzija apeinama pasidarant telefono backupa nusipirkus ir perkraunant licenzijai pasibaigus, jos galiojimas atsinaujina. O jei norisi geros kokybes visko tai ir reikia gero fotiko, sustro MPEG4 grotuvo ir GPS


Žmogus protingai mąstantis... ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.18 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stewieman
stewieman
Naujokas
pamegink samsung galaxy s2 ten rasi turbut wiska ko reike ir dar daugeu ko nereike pats naudoju tia geras gedget
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
O gal kas Žino kaip GPS padaryt ant Samsung Jet S8000?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Ką reiškia "padaryt" ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Nu aš irgi nesupratau, taigi yra GPS, reiškias viskas turi veikt, ką ten dar daryt :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
Pasisiauses rašė:

Ką reiškia "padaryt" ?


Kad būtų GPS, kad kai eičiau kokia gatve rodytu mane is viršaus kaip aš judu, dabar tik per google maps rodo mano vieta, bet ten maždaug kilometro-dviejų tikslumu ir paėjus 500 metrų rodo tą pačią vietą. Kažkur skaičiau, kad galima mano telefone nemokamai ir atrodo legaliai pasidaryti GPS (kaip navigacijos sistemose kaip suprantu), bet paskui ieškojau to teksto ir neradau.
Atrodo kažkokius skaičius, jei nepainioju, reikia įvesti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Yra tam telefone GPS, bet kadangi telefonas yra paprastas ir neturi OS, tu į į jokios rimtos navigacinės programos neįrašysi.
O šiaip tai telefonas - š krūva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
StreetRacer rašė:

Nu aš irgi nesupratau, taigi yra GPS, reiškias viskas turi veikt, ką ten dar daryt :)


Gal yra pavyzdžiui Amerikoj, o Europoje nėra ir kažką reikia padaryti.
Pavyzdžiui aš pagal instrukcija, kuri bvo net ne mano telefonui bet tiko ir mano, reikėjo skaičius vesti ir kortelę sim dalinai ikisti, paskui isjungti ir istraukti kortelę ir taip atblokavau savo telefoną, anksčiau nepriimdavo jokių sim kortelių, ten buvo ilga instrukcija, bet panašu, kad nebūtina ten viską daryti taip ilgai, aš dau greičiau padariau. Kai kurie veiksmai ten matyt nieko nedaro. Tai kažkaip panašiai galbūt ir GPS galima padaryt. Nes kaip sakiau Google maps yra, bet tikslios vietos nerodo. Meniu nerandu jokiu GPS. Jei yra tai kur jo reikia ieškoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.19 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
Pasisiauses rašė:

Yra tam telefone GPS, bet kadangi telefonas yra paprastas ir neturi OS, tu į į jokios rimtos navigacinės programos neįrašysi.

O šiaip tai telefonas - š krūva.


Yra tam telefone GPS
Kokiame, mano?
bet kadangi telefonas yra paprastas ir neturi OS,
Os jis turi, atrodo Bada šito, S8000, mano telefono, nors negarantuoju.
"jokios rimtos navigacinės programos neįrašysi."
Užtektų man ir pačios primityviausios, kad tik kelius rodytų arba iš viršaus nufotografuotą žemėlapį ir tikslią mano vietą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai