Santrauka: Dust II Dust
Tema sukurta: 2010.04.24 17:08
1 2 Toliau Paskutinis
2010.04.24 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Kaip Tave veikia ta mintis, kad realiai viskas yra nuspręsta, surašyta ir sutarta, tau nieko apie tai nenutuokiant ir net neįsivaizduojant koks galėtų būt tikras vadų, politinių figūrų požiūris, sprendimai, mintys ir pan.?


Krč sakau trumpai: xuinia viskas, tu esi šūdo vietoj, ir ta Lietuva yra niekas. Ne tai, kad man Lietuva yra niekas, tiesiog suprantu, kad realiai niekas nieko per daug čia nereiškia. Molotovo-Ribentropo paktas, 100to metų paslapčių apsaugos ir visa kita xuinia -- viskas tėra xuinia, o kaip kas vyksta niekas smarkiai ir nežino, ir vapšė tempiant link filosofijos -- viską dar valdo kokios nors pizduko iš valdžios ar verslo struktūros aistros ir baimės.


Nu, tai ką dabar? Atsikelt pirmadienį 7tą ir eit į darbą? Ramiai išlėto kilot kojas, idant negaut širdies aparpolio?


Aš sakau - nx...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
O iš to - vis tiek nieko. lol
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SnukiaisIZemė
SnukiaisIZemė
Pažengęs
Foundation rašė:

Kaip Tave veikia ta mintis, kad realiai viskas yra nuspręsta, surašyta ir sutarta, tau nieko apie tai nenutuokiant ir net neįsivaizduojant koks galėtų būt tikras vadų, politinių figūrų požiūris, sprendimai, mintys ir pan.?





Krč sakau trumpai: xuinia viskas, tu esi šūdo vietoj, ir ta Lietuva yra niekas. Ne tai, kad man Lietuva yra niekas, tiesiog suprantu, kad realiai niekas nieko per daug čia nereiškia. Molotovo-Ribentropo paktas, 100to metų paslapčių apsaugos ir visa kita xuinia -- viskas tėra xuinia, o kaip kas vyksta niekas smarkiai ir nežino, ir vapšė tempiant link filosofijos -- viską dar valdo kokios nors pizduko iš valdžios ar verslo struktūros aistros ir baimės.





Nu, tai ką dabar? Atsikelt pirmadienį 7tą ir eit į darbą? Ramiai išlėto kilot kojas, idant negaut širdies aparpolio?





Aš sakau - nx...


Dar vienas - geraja prasme. Tai - Sistema. Ir ji tave dulkina kaip nori, kol Ji tau reikalinga. Ar reikalinga?
P.S. Gyvenimas - tai didzioji sahmatu lenta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Xuinia, miegi, atsikeli, miegi, užmiegi, filosofijos maža ten, kur laimė piešia snaiges languosna...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kas čia per desperacija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Jaunatvinis maximalizmas pasiekė ribą...gal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Dabar atėjo tokia netikėta mintis galvon... Kaži koks jausmas būtų dulkinti Grybauskaitę? -- Ji ne mano tipo moteris, bet vis tiek...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
jus sau sitoi zemei vietos nerandat ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Nea! Mum ir kosmoso per maža!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
Foundation rašė:

Jaunatvinis maximalizmas pasiekė ribą...gal


abejoju...tada daug tavo vienmeciu.per LT susidarytu,..nes as paskaiciau tarsi savo mintis...
ir dar jums pasakysiu susirenkam musu sutve kuri uz gedimino stulpus nupiestus sasiuvinio gale sedint paskaitose saugumas uztampe...ir sakom o kas pasikete tada nors keiksnoti buvo ant ko...o dabar savi padare mus...vartosi laisves kovotojai kapuose ...ne viena jie nupiltu ,sovinius taupydami vietoj anu stribu ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
iliuzija iliuzijoj~
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Denis75
Denis75
Pradedantysis
Reiketu gyvent taip kaip rusijoi gyvena tokie zmones"vor v zakone".Pagal ju panetijas geriausia gyvent siais laikais.Tai yra laisvi zmones nuo visko.Nes pagal ju zakonus gyvenant esi dejes ant visko,ant suvarzimu,istatymu,kazkokiu zmoniu sugalvotu nusistatymu.Kai kuriuos ju zakonus as pritaikiau jau savo gyvenime.Ir tai tikrai padeda.Ta prasme nevagi ar ten stumi koki bispridiela,tiesiog pavyzdziui esu skersa dejes ant plicijos,ant mokesciu,ant politikos.Esu laisvas zmogus ir negimiau kad mokeciau kazkokius "nalogus"valstybei kuri man nieko neduoda.Man nera ponu ar vargsu ir man vienodai kas jis gyvenime,ar karalius,ar bomzas.Yra tik zmogus,arba s...gabalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
nu tai aš nujaučiu, kad čia viskas pas tave neblogai. ir tikriausiai tokios pasaulėjautos žmogui toks savotiškas modernus asketizmas tinka. manau ir man labiau reikėtų linkt šito pusėn. tik va, suvokimas, kad ant tavo bybįdėjiškumo dėję skersą, tie tavieji priešai, kažkaip nelabai nuteikia gyvenimui. vapšė nx, važiuot į afriką vaikų gelbėt. čia tikslas. tačiau ar noris atsiplėšt nuo įprasto gyvenimo... ne klausimas, o klaustukas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Denis75
Denis75
Pradedantysis
matai...yra toks dalykas...kad as irgi dejes ir ant tu kurie deje ant mano bibdejiskumo)))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Foundation rašė:

Dabar atėjo tokia netikėta mintis galvon... Kaži koks jausmas būtų dulkinti Grybauskaitę? -- Ji ne mano tipo moteris, bet vis tiek...


O tu sau tokį Gyvenimo tikslą išsikelk - išdulkinti Grybaukaitę, nor ji ne tavo tipo moteris - nugalėk save, savo antipatijas. Ir gyvenimae atsiras kitokių spalvų ;) :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
haha, joo, jau isivaizduoju... "mia mor, kom tu mi, this is our last chance before this huge Neitau event begins, let's do it, babe! Let's get wild like for the last time!! Let's fuck for the lifetime!1"

blet, ot tikslas būtų... eh
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Foundation rašė:

haha, joo, jau isivaizduoju... "mia mor, kom tu mi, this is our last chance before this huge Neitau event begins, let's do it, babe! Let's get wild like for the last time!! Let's fuck for the lifetime!1"



blet, ot tikslas būtų... eh


Omg fuckin freak!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
That's my second name, bajbi~



Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.25 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Foundation rašė:

That's my second name, bajbi~



Pateisinai savo vardą :D Taip ir toliau :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.25 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
shit, sounds kinda bad...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai