Tema sukurta: 2011.07.02 18:53
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.07.02 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilte2010
vilte2010
Pradedantysis
Nesugalvojau normalaus temos pavadinimo, bet gal tiks :)

Nežinau kas darosi... Ar Jums taip būna, kad net dorai žmogaus nematę, jis jus taip traukia kad nors griūk.

Darbe atsirado naujas darbuotojas (tiesa laikinai). Aš jo galima sakyti net nemačiau, net nežinojau kaip jis atrodo, būčiau mieste susitikus net nepažinus. Mačiau tik iš toli, ir iš nugaros, bet pamačiau ir tiesiog negaliu iš galvos išplėšti. Po kiek laiko keliai kirtosi, tai pamačiau ir iš arti, ir nors nėra mano ten vyro idealas ar kas ten, bet vistiek tiesiog traukia. Atrodo taip eitum, tai galėtum, tai nors už rabnkos prisiliestum ir jau silpna darosi pagalvojus. net nežinau kas per nesamones vyksta. kad taip uzkabintu zmogus, kurio net dorai nematei ir net nebendravai, dar taip man nebuvo. buna kad po ilgesnio bendravimo ar dar kaip pradedi zavetis, bet ne taip.

Zinot, net suzinojus kad vedes, man buvo sioks toks smugis ir net kelias ašaras nubraukiau. dar dabar sunku taip atsigauti. nors nieko nebūtų ir taip buvę, tačiau kažkaip atrodo kaip kažką praradau. Žinot, esu toks žmogus, kad vedes vyras yra mires vyras, o kai nevedes, taip vistiek kazkaip smagiau. Dabar stengiuosi numarinti tą jausmą.

nereikia patarimų, nes žinau kad nieko čia nebuvo ir nebus ir pamiršt reikia ir aišku pasimirš kai nebematysiu horizonte, bet įdomu, ar taip jums būna? ir kaip tai suprasti?

jei tai kokie hormonai, pavasaris pavėluotas, tai tada juk ant bet ko šoktum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Būna būna, ir ne per seniausiai buvo (o gal vis dar vyksta ) nežinau, ar užimtas, ar užsiėmęs, kažkaip nesvarbu. labai patrauklus asmuo pasirodė ir tiek. bet jau hormonai rimsta rimsta, pradėjau nekreipt dėmesio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
būna būna.. bet tik kai širdis laisva.. man yra taip buvę, kai buvau 23-ejų, o toji mergina (tiksliau moteris) pasirodė esanti 32-jų.. ištekėjusi ir su dviem vaikučiais tai taip ir baigėsi susižavėjimas tik kai aš susižaviu, niekada jokių hormonų audrų nebūna..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
siaip, kazkas siuo atveju yra, buvo, gali but, labai daznai buna, bet ignoruojant ir atsiribojant - tikrai nebus nieko daugiau...

žinau kad nieko čia nebuvo ir nebus ir pamiršt reikia ir aišku pasimirš kai nebematysiu horizonte"
- labai patogus budas pasiimt saugesne ir patogia pozicija, isvengiant potencialaus atstumimo, bet nieko daugiau... o jug tai potencialiai vienos is maloniausiu ir keistai ispudingiausiu akimirku gyvenime, patirtis, o net ir kitu atveju - patirtis ir medziaga saves ir kito zmogaus pazinimui...

aplinkui ta zmogus, tiketina, yra ir kazkuo panasiu zmoniu. gal su juo geriau susipazinus suprasi ko labiausiai norisi is kito zmogaus ir lengviau suprasi kur tokiu asmenybiu galima surast, gal kas jiem gali patikt tavyje, kuo jie ipatingi, kuo tu pati ipatinga ar kur galetum patobulet...

protingas zmogus - vedes - labai laimingas zmogus. tiksliau - nei trupucio nepasikeites del to simbolinio "vedybu akto" zmogus :/ formalumas - socialiniam statusui ir teisinem privilegijom gaut. nieko daugiau.

daug kartu pastebejau, kad "neverta bandyt" sako vienisi ir kazkuo nepatenkinti, o "viskas bus gerai" ir "tau pavyks" "bandyk, eik, daryk, stenkis" sako ilgalaikius, laimingus ir grazius santykius turintys arba tureje laimingi zmones. Nezinau kaip tu, bet as linkes isiklausyt i sekme patyrusiu, geranoriski, protingu zmoniu patirti, poelgius ir motyvus... sita loterija nieko nekainuoja, o potencialus prizas labiau nei malonus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
SmT, nemanau kad merginai vertėtų flirtuoti su jau vedusiu vyru.. nepasistatysi laimės, sugriaudamas ją kitam žmogui..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
ai tiksliai, suzinojo kad jis vedes... ta vieta praleidau
ai, esu bandes perimt mergina is ktio vaikio. nesigavo. stipriai jinai patiko, visdar stipriai gerbiu ja, bet turejau paziuret ar su manim jinai nebutu laimingesne. paaiskejo jog nebutu :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
carmageddon, teisingai..
sužinočiau, kad vedęs, tai reikštų miręs. sužinočiau, kad turi merginą, tai būtų tolygu pirmam variantui. negalėčiau kitaip... nors realiai pamąsčius, jeigu man kokia gražuolė taip padarytų, tai skolinga nelikčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Buvo, kad pamačiau žmogų ir jis man iš karto panašią reakciją sukėlė. Mes netgi su juo draugavome po kokių 5 metų po to pirmo pamatymo, bet tada sužinojau, kad toks staigus patikimas, dar nereiškia, kad sutaps požiūris, pomėgiai ir visa kita...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.02 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gal kažkada ir buvo tokių, bet nerimtai visa tai atrodo, "ant popieriaus" tokie susižavėjimai paremti. Pasvaigai ir pamiršti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mociute40
mociute40
Naujokas
labas virga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Sheila rašė:

carmageddon, teisingai..

sužinočiau, kad vedęs, tai reikštų miręs. sužinočiau, kad turi merginą, tai būtų tolygu pirmam variantui. negalėčiau kitaip... nors realiai pamąsčius, jeigu man kokia gražuolė taip padarytų, tai skolinga nelikčiau


mačiau , kaip kažkada pešėsi dvi merginos už plaukų, žiauru :Q toks įspūdis, kad norėtų nupešti kuo daugiau :D .. pas mane irgi pavydas vienos mergaitės atžvilgiu.. karatais nesupprantu ar daugiau myliu ar daugiau pavydžiu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
mociute40 rašė:

labas virga


:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
carmageddon rašė:

Sheila rašė:



carmageddon, teisingai..



sužinočiau, kad vedęs, tai reikštų miręs. sužinočiau, kad turi merginą, tai būtų tolygu pirmam variantui. negalėčiau kitaip... nors realiai pamąsčius, jeigu man kokia gražuolė taip padarytų, tai skolinga nelikčiau




mačiau , kaip kažkada pešėsi dvi merginos už plaukų, žiauru :Q toks įspūdis, kad norėtų nupešti kuo daugiau :D .. pas mane irgi pavydas vienos mergaitės atžvilgiu.. karatais nesupprantu ar daugiau myliu ar daugiau pavydžiu :D


Plaukų pešt nemoku, bet per dantis tai traukčiau gerai :D Tai nebūtų pavydas iš mano pusės, tik teisingumas. akiplėšai lachudrai reikia jos vietą parodyt, tegul nešoka aukščiau ir nelenda prie svetimų vyrų. pakliūtų jinai man į nagus :D
o šiaip jeigu jau santykiai pašliję ir atsirastų kokia tokia, tai nedaryčiau nieko "pasiimk tu jį, man lengviau gyvent bus" :)
Be to, reikėtų man tiek įsimylėt ir tokius gražius santykius sukurti, kad taip beatodairiškai norėčiau juos saugoti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nu aš tai jau nesipešiočiau su jokia merga. Žemas lygis man būtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
carmageddon rašė:

Sheila rašė:



carmageddon, teisingai..



sužinočiau, kad vedęs, tai reikštų miręs. sužinočiau, kad turi merginą, tai būtų tolygu pirmam variantui. negalėčiau kitaip... nors realiai pamąsčius, jeigu man kokia gražuolė taip padarytų, tai skolinga nelikčiau




mačiau , kaip kažkada pešėsi dvi merginos už plaukų, žiauru :Q toks įspūdis, kad norėtų nupešti kuo daugiau :D .. pas mane irgi pavydas vienos mergaitės atžvilgiu.. karatais nesupprantu ar daugiau myliu ar daugiau pavydžiu :D


kaip kvaila:) juk reikia visu pirma su vyru issiaiskinti o prie ko cia tos svetimos mergos? cia kaip toje dainoje "ji pati po manim palindo"?:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vlad3 rašė:

kaip kvaila:) juk reikia visu pirma su vyru issiaiskinti o prie ko cia tos svetimos mergos? cia kaip toje dainoje "ji pati po manim palindo"?:)


Man iš viso nesuvokiama, kodėl reikia neigiamai žiūrėti į moterį, jei ji susižavėjo tuo pačiu vyru, kaip tu? Kodėl ji iš karto "kalė", "kekšė", "merga" ar kt. neigiama? Ji analogiškai juk gali apie tave galvoti... O konkuruoti kvaila - jei vyras yra vyras, o ne veršis, pats pasirinks pagal tai, kuri moteris labiau įdomi, labiau traukia, su kuria geriau mezgasi ryšys, o jei toks žiopliukas, kurį bet kuri gali "nusivesti", tai kaip tik reikia džiaugtis, kad toks vyras iš gyvenimo išėjo (galima bent saldainių dėžę "meilužei" nusiųsti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Joyce rašė:

Vlad3 rašė:



kaip kvaila:) juk reikia visu pirma su vyru issiaiskinti o prie ko cia tos svetimos mergos? cia kaip toje dainoje "ji pati po manim palindo"?:)




Man iš viso nesuvokiama, kodėl reikia neigiamai žiūrėti į moterį, jei ji susižavėjo tuo pačiu vyru, kaip tu? Kodėl ji iš karto "kalė", "kekšė", "merga" ar kt. neigiama? Ji analogiškai juk gali apie tave galvoti... O konkuruoti kvaila - jei vyras yra vyras, o ne veršis, pats pasirinks pagal tai, kuri moteris labiau įdomi, labiau traukia, su kuria geriau mezgasi ryšys, o jei toks žiopliukas, kurį bet kuri gali "nusivesti", tai kaip tik reikia džiaugtis, kad toks vyras iš gyvenimo išėjo (galima bent saldainių dėžę "meilužei" nusiųsti).


man irgi ziauriai atrodo tie plauku ir akiu draskymai meiluzems...tos zioples (kersytojos) galvoja kad fizine jega nukaus savo varzove ir laimes pagrindini priza-savo vyra:) juokinga:) visu meiluziu nenuplosi:) o ir gali atsirasti kur kas stipresne:)
o jei rimtai...buna aisku naglu vulgariu moteru kurios pacios ant vyru lipa...pvz., kalbejau pries kelias dienas su draugu - jis neseniai vede, jam gime leliukas laimingai sau gyvena...tai atsirado kazkokia merga su kuria jis pries simta metu karta ar du permiegojo ir zinodama kad jis vedes turi vaikuti ikyriai siule susitikti:)bet is kitos puses-normalus zmogus turi valia ir galva ant peciu ir neeis myletis su kiekviena moterimi kuri tai pasiule. tad akis draskyti ir plaukus rauti reikia vyrui o ne varzovei. isvis man tokia agresyvi besimusanti moteris pasidaryti slyksti...kokia is jos bus vaiku mama?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Sheila rašė:

Plaukų pešt nemoku, bet per dantis tai traukčiau gerai Tai nebūtų pavydas iš mano pusės, tik teisingumas. akiplėšai lachudrai reikia jos vietą parodyt, tegul nešoka aukščiau ir nelenda prie svetimų vyrų. pakliūtų jinai man į nagus

o šiaip jeigu jau santykiai pašliję ir atsirastų kokia tokia, tai nedaryčiau nieko "pasiimk tu jį, man lengviau gyvent bus"

Be to, reikėtų man tiek įsimylėt ir tokius gražius santykius sukurti, kad taip beatodairiškai norėčiau juos saugoti...


geras teisingumas man regis normalus vedęs vyras į flirtus manau net nesileidžia.. visgi jei jau išsirinko, tai išsirinko gi pačią pačiausią.. nes kitu atveju rimtai nereikia kurti šeimos.. o tai kodėl nebandai sukurti? aš jei jau įsimyliu , tai įsimyliu nežinau man tai gražu , romantiška.. .. tik ignoruojamas aš dabar ir persona non grata Jos kieme .. aišku, gal biškelį ta mano meilė tokia ir atitrūkusi nuo realybės, bet vien nuo Jos balso aš alpstu ir Ji net nesugeba normaliai koliotis, kas mane labai "veža"
kažkaip matau tu irgi kažką bandai lyg ir sukurti ,iš aprašo apačioje, bent jau.. tai širdis ir yra geriausias patarėjas juk.. o tu, matau, tikriausiai bijai įsileisti meilę į savo širdį..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vlad3 rašė:

man irgi ziauriai atrodo tie plauku ir akiu draskymai meiluzems...tos zioples (kersytojos) galvoja kad fizine jega nukaus savo varzove ir laimes pagrindini priza-savo vyra:) juokinga:) visu meiluziu nenuplosi:) o ir gali atsirasti kur kas stipresne:)

o jei rimtai...buna aisku naglu vulgariu moteru kurios pacios ant vyru lipa...pvz., kalbejau pries kelias dienas su draugu - jis neseniai vede, jam gime leliukas laimingai sau gyvena...tai atsirado kazkokia merga su kuria jis pries simta metu karta ar du permiegojo ir zinodama kad jis vedes turi vaikuti ikyriai siule susitikti:)bet is kitos puses-normalus zmogus turi valia ir galva ant peciu ir neeis myletis su kiekviena moterimi kuri tai pasiule. tad akis draskyti ir plaukus rauti reikia vyrui o ne varzovei. isvis man tokia agresyvi besimusanti moteris pasidaryti slyksti...kokia is jos bus vaiku mama?...


Na, man tik klausimas, kaip gali traukti vyras, kurį reikėjo išsikovoti? Juk žmonės natūraliai susibendrauja arba ne - tuomet ir geriausia. Jeigu už vyrą reikėjo kovoti, tai vadinasi, jis nieko tau stipraus nejautė... Tai kam čia reikia stengtis, kad pajaustų? Kaip iš viso tai įmanoma?

O vyras - tai juk turi savo valią, savo požiūrį, potraukį, todėl gali atsisakyti, ko nenori, arba susiieškoti, ko slapta nori - moteris "iš šalies" čia ne prie ko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
mylimukė rašė:

Nu aš tai jau nesipešiočiau su jokia merga. Žemas lygis man būtų.


na mes kalbame apie meilę, o ne apie lygius :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai