Santrauka: Jusu draugas slapukas!
Tema sukurta: 2007.06.19 21:12
2007.06.19 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Tipiska situacija:susipazystame svetur su vaikinu,isimylime ir kartu gyvename kelis metus.Jis mums sako "myliu,negaliu be taves,noriu vaiku",o LT laukia teiseta zmona,vaikai,o mes to nezinome...Tusciai leidziame savo brangu laika su zmogumi,kuris viena diena isvaziuos pas savaja,mums nieko nepasakes...Labai daug pazystu tokiu vyruku,kurie puikuojasi draugams daugpatyste.Ka jus apie tai manote,gal esate susidure su tokia situacija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.19 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulutis
paulutis
Pradedantysis
nieko cia nepadarysi, cia kiekvieno zmogaus teise rinktis kaip jam gyvent gal jis nori kad butu visa laik salia jo moteris,tai viena turi lt o kita uzsieni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.19 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linukas
Linukas
Pradedantysis
aš už daugpatystę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.19 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zoRa3
zoRa3
Patyręs
oi kiek žinau tokiu situaciju, ir tikrai jomis nesižaviu...kaži kodel taip yra,kad žmones išvažiave i užsieni,tarsi nuo vadžiu nutruksta?Kiek sutuoktiniu išsiskiria,net jei abu buna toje šalyje pamenu viena atveji,vežem viena vyruka i orouosta žmonos pasitikt,tai jis visa kelia skambinejo savo panom,kad jus man neskambinkit iki tada ir tada,nes pas mane žmona atvažiavo,fu kaip aš tada pasišlykštejau...kai sperma smegenis užspaudžia,matyt taip ir nutinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.20 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eegl
eegl
Pradedantysis
jo as tai va pati uzsieny esu ir kaimyna geruli turejom...lt zmona buvo dvi mergaites paugles o jis cia naslele kaip pats ja vadino susirado ji vieniska mama likusi vaikai uzauge jau tokia linksma moteryte ir i klubus lekianti...po to po kiek laiko pasikvete seima paziureti kaip gyvena jis cia savaitei....tai ziauru lakste pas kaimyna skambinejo jai....kai vaikai sale buvo tokia paleva buvo asiku moteris nekvaila ji jaute kaska...bet jis pasake zmonos nepaliksiu niekada....gryzo i lt..po to kaskur isvazivo vel ir po to vel atvaziavo pas naslele savo....bet kol cia buvo rode diziavosi ka raso ji ir snekedavo nesamones kad va uz puodeli kavos papisau karve...(atsiparsau kad rasau tokius zodzius bet cia citata tokia) zodziu tyciojos...paskui kiek zinau gryzo cia i sita sali ir su ja berots gyveno bet zmonai nesake nieko...as tai buvau pasislykstejusi juo ziaurei ir tas zmogus nevertas nei gramo pgarbos....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.20 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Sita tema uzvedziau ne siaip sau.As pati pries daug metu laukiau zmogaus,kuris 2metus vede dvilypi gyvenima.Ir kaip ne keista vos atsipurciau,nes jam buvo patogi tokia situacija:silti namai LT,karsta pupyte kitur.Po viso to dar kelis metus erelis bande reguliuoti mano gyvenima,nes kaip suprantu tikejosi "parskristi".Mano manymu seima turi buti kartu,arba susitaikyti su ta mintimi,kad bus butent taip.Tai liecia ne vien vyrus,bet ir ju zmonas,drauges.Nera ko stebetis tokia situacija,ne vyrai turedami pasoneje savo moteri iesko kitos meiles deives...
BLOGASZMOGUS,moterys taip pat nieko pries pries daugvyryste,malonu kai tavimi rupinasi keli vyrai)Ar nenoretum pabuti tokioje situacijoje:vienas -meilei,kitas-pinigams)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.21 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cutegirl
cutegirl
Pradedantysis
siais laikais daug kas taip daro. dingo pagarba seimai. kai moteris atsidavus rupinasi seima, namais, vyras atseit pinigus uzdirbineja, tik, tikriausiai tie pinigai slykstus pasidaro, kai pagalvoji, kad tavo vyras galetu ten su kazkokia "......." duotis, o tau sakyt, kaip tave myli, koks istikimas, koks geras........ fu slykstu net kalbet apie tai. moteru irgi yra visokiu, vyras dievina, myli kaip kazin ka, o ta grazuole vasara........ taciau yra ir kitokiu situaciju, kai nenori su tuo zmogum but, bet nenori ir skirtis ir jei taip abu vienas su dviem ir kitas, ot koks smagumelis keistas seis laikais pasaulis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.02 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maneater
maneater
Meistras
paulutis rašė:

nieko cia nepadarysi, cia kiekvieno zmogaus teise rinktis kaip jam gyvent gal jis nori kad butu visa laik salia jo moteris,tai viena turi lt o kita uzsieni


na taip,galbut taip jis nori pasijausti geidziamu .
as esu pries daugpatyste,man tai atrodo zeminantis dalykas ir taip besielgiantis zmogus neleidzia gyventi kitiems savo gyvenimo,ot ik skaudina pats to nesuvokdamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.04 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimute
laimute
Pradedantysis
Na,nezinau........Pradejus kokia tai pazinti,bendraujant,negi taip sunku iziureti-kad vyras-suzieduotas-seima,vaikai,pareigos. Jei tenkina meiluzes pareigos-go ahead!
Bet neatmeskim ir tai,kad yra ir moteru,kuriu teiseti vyrai Lietuvoj,o sekso-siaip norisi......Dar nezinau-ar pateisinti toki abipusi susitarima-tikrai nesusigaudziau savy.Bet vienpusiskus santykius-tikrai smerkiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.10 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Didzziulis
Didzziulis
Naujokas
Sunku gi ilga laika buti be moters... Nu, bet cia jau apsisprest tuomet reikia - arba nutraukt santykius, kurie toli, arba neapgaudinet nei vieno is partneriu... Kitu variantu as nelabai matau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai