Tema sukurta: 2012.10.04 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2012.10.04 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alicija
Alicija
Naujokas
Sveiki.
Yra toks dalykėlis: man 16, vienam vaikinui jaučiu simpatiją. Jam yra 22 metai. Jis man parašo, paskambina, siūlo susitikti, beet.. tėvai sukels armydėlį! Nors ir buvome susitikę jau kelis kartus, bet tėvai būdavo išvykę, jie apie tai nieko nežino. Dabar suprantu, kad nepaslėpsi ryšių, nenoriu to daryti, bet ir nenoriu nutraukti ryšio su tuo vaikinu. Kaip tėvams tinkamai pasakyti, kad atvažiuoja šešiais metais vyresnis draugas? Bijau, tėvai gali per aštriai sureaguoti.
Noriu vaikinų minčių, ką jie galvotų tokioje situacijoje ne tik apie merginą, bet ir apie tėvų požiūrį. Merginos - kokiu būdu "švelniai" pasakyti tėvam, griežtiem tėvam, kad tai tik draugas ir mes norime praleisti kartu vakarą?!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Viskas, čia normaliai su tais santykiais, anksčiau ar vėliau vistiek taptum moterimi.
O tėvai tau gerai duot per ausį turi, mokykis, ant kelių spėsi pasėdėt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Tu esi NEPILNAMETĖ, todėl savaime suprantama tėvai yra atsakingi už tave, nesvarbu, kad tu turi pasą. Kaip pati supranti, kartais sunku, bet teks pasirinkti vieną iš dviejų. Arba pasakyti tėvams, koks yra reikalas, kad jauti simpatiją vyresniam už save vaikinui, arba nutraukti su juo ryšius teks, nes tėvai kas be ko gali uždrausti tau draugauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Vat būtent, dar porą metelių luktelk. Spėsi su meilėm. Jaunas amžius, galva apsisuko, susižavėjai ir išsilydei. O jis bent žino, kad tau tik 16?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alicija
Alicija
Naujokas
Mokausi, man labai reiktų išeiti iš namų prasiblaškytė, nes už knygų daugiau nieko nematau, o tai puiku proga pažvelkti toliau. Nesu apsileidelė, šeima labai tvarkinga. Jis žino, kad man 16, greitai gimtadienis. Nesu juo be galo susižavėjusi, jis geras vaikinas, su kuriuo norisi praleisti daugiau laiko, jis gražiai su manimi elgiasi, esame pažįstami metus laiko. Jaučiu artumą jam, jeigu santykiai taip ir toliau vystysis, ko gero rimtai vienas prie kito prisirišime. Bijau tėvų reakcijos, kad mano draugas už mane vyresnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
iiir, kokios tu nori pagalbos,... su tėvais mums prie kavos puodelio pakalbėt ir pasakyt, kad meilė seilė, reik suprast
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Nu tavo tėtis kogero irgi už mamą vyresnis Tai jie tikrai supras, bent jau mama, nes ir ją manau jaunystėje kadrino ne vien vienmečiai..
O šiaip iš vaikino pusės nesuprantu, ką jis randa tokiame amžiuje kokią 5 metais vyresnę studentę pasikabintų ir rami galva, ar nenorės tavim pasinaudot? Na čia tik spėliojimai..
Kas dėl temos, tai nesakyk tėvam kiek metų, tiesiog sakyk, kad susitikinėji ir tiek, nebūtina gi iškart į namus veržtis.. Na bet jei toks noras yra, tai supažindink.. Ankščiau ar vėliau reiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Alicija rašė:

Mokausi, man labai reiktų išeiti iš namų prasiblaškytė, nes už knygų daugiau nieko nematau, o tai puiku proga pažvelkti toliau. Nesu apsileidelė, šeima labai tvarkinga. Jis žino, kad man 16, greitai gimtadienis. Nesu juo be galo susižavėjusi, jis geras vaikinas, su kuriuo norisi praleisti daugiau laiko, jis gražiai su manimi elgiasi, esame pažįstami metus laiko. Jaučiu artumą jam, jeigu santykiai taip ir toliau vystysis, ko gero rimtai vienas prie kito prisirišime. Bijau tėvų reakcijos, kad mano draugas už mane vyresnis.


6 metu skirtumas ne tragedija, o laika kartu leisti galima ir ne namuose, eiti pasivaikscioti, kokioje kavineje pasedeti. Tik stai vaikino namuose leisti laika nepatartina ir i namus vedziotis gal kiek ankstoka tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Na, kaip nepilanametei, perliuk, 6 metų skirtumas didelis manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jasius1
Jasius1
Pradedantysis
Jeigu su vaikinu jus sieja tik draugiški santykiai, tai tėvai gal nelabai supyks, o jeigu labai meilės trokšti tai sulauk 18 ir galėsi daryt ką nori.Net galėsi šnapso nusipirkt ir cigarečių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alicija
Alicija
Naujokas
Dėl pasinaudojimo - patikrinta ir plačiai apkalbėta tema. Jis visuomet man mini tuos vaikinus, kurie ištisai naudojasi merginomis ir ragina su tokiais neprasidėti. Aplink jį sukasi jo amžiaus gražiausios, dailiausios panelės, bet ir savęs nenuvertinu, Jis nemažai pastangų deda į mūsų tarpusavio bendravimą. Buvo atvėjis, kai nori nenori, teko jam užsukti pas mane į namus pokalbiui, buvome ir restorane susitikę ne kartą. Vaikinai, ar gali būti, kad jis man nenuoširdus? Meluoja? Gražiomis kalbomis dengia piktus kėslus? Ar gali būti, kad ant rankų laikęs pasinaudojimo galimybę, vaikinas to nepadaręs, toliau nuoširdžiai bendrauja su mergina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Kolegė rašė:

Na, kaip nepilanametei, perliuk, 6 metų skirtumas didelis manau.


po poros metu draugystes, tas skirtumas nelabai jaustusi, jai butu 18, jam 24.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Ne tokių makaronų galima prikabint norint pelnyt pasitikėjimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Alicija rašė:
Dėl pasinaudojimo - patikrinta ir plačiai apkalbėta tema. Jis visuomet man mini tuos vaikinus, kurie ištisai naudojasi merginomis ir ragina su tokiais neprasidėti. Aplink jį sukasi jo amžiaus gražiausios, dailiausios panelės, bet ir savęs nenuvertinu, Jis nemažai pastangų deda į mūsų tarpusavio bendravimą. Buvo atvėjis, kai nori nenori, teko jam užsukti pas mane į namus pokalbiui, buvome ir restorane susitikę ne kartą. Vaikinai, ar gali būti, kad jis man nenuoširdus? Meluoja? Gražiomis kalbomis dengia piktus kėslus? Ar gali būti, kad ant rankų laikęs pasinaudojimo galimybę, vaikinas to nepadaręs, toliau nuoširdžiai bendrauja su mergina?

Tai galų gale pati paklausk koks jo santykis į tave arba ko jis tikisi ar nori? Jei jis supranta situaciją ir viską vertina blaivia galva, tai neturėtų būti taip blogai. Nes kaip dabar suprantu tai esat tik draugai, bet šiaip tėvams mano galva, turėtum pasakyti kaip yra iš tikrųjų. Patys tėvai gal tuomet su juo norės pakalbėti. O jei jau įsimylėjai tai teks pamiršti meilę-seilę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Alicija rašė:
Jis visuomet man mini tuos vaikinus, kurie ištisai naudojasi merginomis ir ragina su tokiais neprasidėti.


Paprastai, taip daro tie, kurie ir nori pasinaudoti. Cia panasiai, kaip ir politikoje, kai politikas sneka kokie kiti blogi, o jis ne toks, bet kai tik rinkejai isrenka....na tada ir pasimato visu grazumu. Siaip, jei vakinui patinka mergina, jis ir kalba, kaip jam ji patinka, o ne kokie kiti vaikinai blogi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alicija
Alicija
Naujokas
Pradžioje toks gražus bendravimas man pasirodė keistas ir rėžiau tiesiai šviesiai, kad nepasitikiu juo, visokių būna, kaip man žinoti, kad jis nieko blogo galvoje nekaupia. Rimtai susipykom, jis labai įsižeidė, kurį laiko su manimi nesusisiekė, tačiau vėliau viskas vėl atgijo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Kolegė rašė:

Alicija rašė:

Dėl pasinaudojimo - patikrinta ir plačiai apkalbėta tema. Jis visuomet man mini tuos vaikinus, kurie ištisai naudojasi merginomis ir ragina su tokiais neprasidėti. Aplink jį sukasi jo amžiaus gražiausios, dailiausios panelės, bet ir savęs nenuvertinu, Jis nemažai pastangų deda į mūsų tarpusavio bendravimą. Buvo atvėjis, kai nori nenori, teko jam užsukti pas mane į namus pokalbiui, buvome ir restorane susitikę ne kartą. Vaikinai, ar gali būti, kad jis man nenuoširdus? Meluoja? Gražiomis kalbomis dengia piktus kėslus? Ar gali būti, kad ant rankų laikęs pasinaudojimo galimybę, vaikinas to nepadaręs, toliau nuoširdžiai bendrauja su mergina?


Tai galų gale pati paklausk koks jo santykis į tave arba ko jis tikisi ar nori?


Na ir ka? Manai, jog tas, kuris nori pasinaudot, tiesiai sviesiai tai ir pasakys? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Alicija rašė:

Pradžioje toks gražus bendravimas man pasirodė keistas ir rėžiau tiesiai šviesiai, kad nepasitikiu juo, visokių būna, kaip man žinoti, kad jis nieko blogo galvoje nekaupia. Rimtai susipykom, jis labai įsižeidė, kurį laiko su manimi nesusisiekė, tačiau vėliau viskas vėl atgijo.



Cia kaip liaudies patarle sako, kuo zmogus kvepia, tuo ir kitus tepa. Pagalvok pati, jei isimyletum koki vaikina negi pasakotum jam kokios kitos paneles blogos ir kad gali juo tik pasinaudoti. Zmogus (vyras ar moteris) kuris daug kalba, jog kiti yra blogi, o jis geras, tera paprasciausias pagyrunas. Jei jis kalba ape kitus bloga, tai, kai tu paslysi ir apie tave kalbes blogai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alicija
Alicija
Naujokas
Jis konkrečių žmonių nemini, tiesiog primena, prie kokio būdo asmenybių geriau nesiartinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.04 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Matai, Perliuk, reik mokėt paklaust, kad atsakytų tiesiai šviesiai.
O šiaip teisingai sakai, nepagalvojau apie tai... Tad, Alicija, tau spręst.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai