Tema sukurta: 2007.10.04 21:05
2007.10.04 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kerri
kerri
Pradedantysis
tai taip ir nesuprantu as dabar,nuo 21 nuo 18 ar nuo 17 gaklima normaliai teises issilaikyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.04 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kryziuotis
Kryziuotis
Pradedantysis
Nuo 18 metų, žinoma, galima pradėti laikytis jau 17m, kai iki pilnametystės belieka mėnuo, tačiau į Regitrą kulniuoji laikytis tik būdamas jau 18. Nuo 21m. žada padaryti per žiemos Seimo sesiją, tačiau velnias žino, manau, eilinį kartą jie joje pasikels atlyginimus ir daugiau nieko nenuspręs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.04 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kerri
kerri
Pradedantysis
kad man kaskas labai aiskino kad nuo 17 padare...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.04 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Oi tikrai ne nuo 17... kažkam dar teks palūkėti iki pilnametystės... Nors aš pilnai pritarčiau tam, kad teises galima būtų laikytis tik nuo 21
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.04 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kryziuotis
Kryziuotis
Pradedantysis
Gali pritart kam jūs norit, Seimas bus geroj nuotaikoj - nepritars, blogesnėje, tai gali išvis padaryt nuo 40. Rūpi jiems labai ką jie sprendžia... O apie 17 metų laikymą teisių, tai kaip ir sakiau - mėnesis prieš sukankant 18.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.05 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
o aš girdėjau, kad nuo 17 nori padaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.05 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O būtų labai gerai, kad padarytų nuo 21. Nors pats neturiu dar teisių, bet jau kirba, kad reiks eiti laikytis, ir jei nuo 21-padarys, dzin, palauksiu.

Tai tikrai būtų į naudą. Galiu lažintis, kad per metus nelaimingų atsitikimų keliuose sumažėtų 20-30 proc. Ir net kamščiai gatvėse truputį būtų mažesni - gi kiekvienas netingintis "pacanėlis" lekia į savo "alma mater" su automobiliu, nors viešuoju transportu sugaištų tik 5-10 min. daugiau. O yra ir tokių, kurie pro savo langus mato mokyklą/univerą, bet nepasirodyti "nekietais" negali niekaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.05 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Vat būtent dėl TempusVernum aprašytų priežasčių aš ir pritarčiau, kad tik nuo 21 metų būtų galima laikytis teises
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.08 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
Manau kad dirbantys turetu ir nuo astuoniolikos ir net nuo septyniolikos teises gauti, o tie kas nedirba tai lai palaukia dvidesimt vieneriu... nes pastebejau kad bjauriausiai vairuoja studentai...Mano vienas draugas salia univero gyvena -MAN baisu pas ji vaziuotiYpac ziema. Man atrodo kad dauguma isvis vairuoja apsiuoste prisigere bei uzsimerke... O kaip studentai parkuojasi...O...TAI reikia matyti... Normalu tiesiog mesti masina vidury kelio... Nesvarbu kad ji uzstoja kelia kitoms priparkuotoms masinoms o ir vaziuojancios turi ja lenkti... Galima dar ciuozineti nuo nediduko kalniuko... Negali ivaziuoti tai sugaisk kuo daugiau laiko bandymams - visu greiciu lek i virsu o paskui laisvai riedek atgal... Nu tai kas jei ka kliudysi... Lai neprisislieja per artiO kad uz taves virtine masinu irgi dzin - lai laukia... O kai nusibos zaisti palik masina ikalneje isjungtom sviesom ir varyk namo
Juokingai skamba bet siutas ima kai matau tokias vairavimo manieras!Jei nemoki vairuoti normaliai geriau isvis nesesk uz vairo nes tokiu atveju esi potencialus zmogzudys.Matau tokius... Masinos senos surudijusios ratais kreivi sleivi duslintuvai vos laikosi dumai ruksta bet ka tu tikri STREETRACER - ant posukio gazuoti kad uz keliu sekundziu stabdyti islekus i priespriesine juosta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.09 01:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grazusbernas
grazusbernas
Patyręs
vlad, dėl parūdijusių mašinų nevaryk maniškė buvo perdažyta prieš man ją nuperkant, bet taip prastai, kad po paskutinės žiemos išlindo visi defektėliai. Tačiau variklis taip sutvarkytas ir... na, prikišau aš ten nagus.. kad dabar drasiai su bmw 325 stoju, audi A6 2.5 tdi tvarkau. Važiuoklė ir variklis automobilyje yra svarbiausia visa kita - smulkmenos. Jeigu 2.5 litro variklis nepasigauna 1.8, tai reiškia, kad 2.5 gamintojas mažų mažiausia impotentiškai neįgalus gaminti gerų automobilių plačiai rinkai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


crazy4alfa
crazy4alfa
Pažengęs
Galetu uzdraust vairuot auto kurie meta melyna duma... ot erzinantis dalykas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.29 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zaicev
Zaicev
Pradedantysis
kerri rašė:

tai taip ir nesuprantu as dabar,nuo 21 nuo 18 ar nuo 17 gaklima normaliai teises issilaikyti


teorija nuo 17 o pats vairavimas nuo 18 arba bent jau likus 3 menesiams iki 18 gimtadienio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.30 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Screvv
Screvv
Pažengęs
Mokytis gali nuo 17. Teorija regitroje- dabar nuo 17, bet praktika tik nuo 18.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai