Tema sukurta: 2009.11.10 11:15
1 2 Toliau Paskutinis
2009.11.10 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zemyna
Zemyna
Naujokas
Sakoma, kad šventas melas - tai ne melas. Kokiose situacijose galimas toks melas? Ar pateisinate jį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Kartais jis buna reikalingas.Tam,kad zmogus geriau jaustusi.Kai buvau nescia ir uztinusi,man vyras sakydavo ,kad as graziausia moteris pasaulyje.Zinau,kad tai buvo melas,bet jis buvo malonus ir man tuo metu labai reikalingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chibii
Chibii
Naujokas
Kartais kai kuriuos dalykus reikia pagrazinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Aš tai UŽ. Juk nesiskaito, kai pameluoji, norint apsaugoti save ar kitus, taip pat nenorint įžeisti kitų visi pameluoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Elara rašė:

Kartais jis buna reikalingas.Tam,kad zmogus geriau jaustusi.Kai buvau nescia ir uztinusi,man vyras sakydavo ,kad as graziausia moteris pasaulyje.Zinau,kad tai buvo melas,bet jis buvo malonus ir man tuo metu labai reikalingas

asmeniskai man - nescia moteris graziausia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
tai gal jis pats ne itin kaip atrode tuo metu

hm, o galvoju, kad "slyksciai" moteriai netektu meluoti, kad ji labai labai grazi, tai galvoju gal reikia susirast, tikrai padoru ir miela zmogu...(?) na, rimtai, jei zmogus nebus toks nemielas sirdziai, tai ir jei ji bus ganetinai pobaise, tikrai nebus nei gaila, nei nemalonu kazka pasakyti, atseit "sventai meluoti". as cia aisku galvoju apie ta kazkoki zmoniu suderinamuma, ir siaip, skirtybes ir zmoniu savybes...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Titanasxx rašė:


asmeniskai man - nescia moteris graziausia


Man vyras irgi taip sakeBet kazkodel as sau tada nelabai patikau,ypac paskutinemis dienomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Elara rašė:

Titanasxx rašė:





asmeniskai man - nescia moteris graziausia :)




:DMan vyras irgi taip sake:DBet kazkodel as sau tada nelabai patikau,ypac paskutinemis dienomis:D


jos spinduliuoja siluma, geri, gyvybe, meile....
turiu 4 vaikus... buvau 3 gimdymuose... zinau, kokia kaina vaikai isvysta pasauli....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Titanasxx rašė:




jos spinduliuoja siluma, geri, gyvybe, meile....

turiu 4 vaikus... buvau 3 gimdymuose... zinau, kokia kaina vaikai isvysta pasauli....


Kaip grazu.....

Na,gal ir nemelavo tada ,taip sakydamas....Ai,pati nebezinau.Zinau,tik ,kad kartais tas "melas" buna tikrai nekaltas ir tikrai reikalingas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Elara rašė:

Titanasxx rašė:









jos spinduliuoja siluma, geri, gyvybe, meile....



turiu 4 vaikus... buvau 3 gimdymuose... zinau, kokia kaina vaikai isvysta pasauli....




Kaip grazu.....



Na,gal ir nemelavo tada ,taip sakydamas....Ai,pati nebezinau.Zinau,tik ,kad kartais tas "melas" buna tikrai nekaltas ir tikrai reikalingas.


viena dukrą mano akyse gaivino... zmona to nepamena.... ji mano mylimiausia, skorpioniuke :)
gatvej pamates nestuke, visada palydziu siltu zvilgsniu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liepam
liepam
Naujokas
vargu ar mela galima vadinti sventu ,tiesiog jis kartais buna neisvengiamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Šventas melas. Gali būt kaip padrąsinimas, žmogaus nuteikimas gera linkme. Kiap pvz.. žmogus sunkiai serga ir namiškiai jam sako, kad tu pasveiksi, viskas bus gerai. Žmogui geriau pasidaro, nors ir žino kad tai nėra tiesa. Banalų čia tokį pavyzdėlį pateikiau bet supratot esmę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
manau painiojate savokas :)
To,ka kalbejo Elara nevadinciau melu-tai NUOSIRDUS poziuris zmogaus,kuris matydamas tuos pacius dalykus kaip visi, juos kitaip vertina ir tas vertinimas net nepretenduoja buti objektyvus-bet jis TIKRAS. Todel tai - ne melas.
Taciau,jei poziuris NETIKRAS,o sutuoktinis paprasciausiai formaliai sako zodzius ieskodamas SAU naudos-kad ji paliktu ramybeje,nes jam bendravimas atgrasus,ar vaidina savo role kaip gero mylincio vyro noredamas paslepti nesantuokini rysi,ar ramina savo sazine ar -galima vardinti toliau-tada,tai MELAS. Ir jis joks ne "sventas",nes meluojantis zmogus VISADA iesko naudos sau.
Sakyti mirtinai seganciam ligoniui,kad viskas bus gerai ir slepti tyrimu rezultatus-joks ne "sventas" melas ligonio naudai. Tai paprasciausiai atsakomybes nusimetimas,nes meluojanciam nereikia tiek investuoti saves padedant ligoniui pasiruosti tam kas neisvengiama-mirciai-ir emociskai tai leidzia apsaugoti save nuo labai nemaloniu ir sunkiu dalyku,nors fizine prieziura tuo pat metu gali buti tikrai intensyvi ir varginanti.
Zodziu,melo saknyse VISADA yra nauda sau,net jei ji uzmaskuota po altruizmu,rupesciu ir ispustom kalbom-todel melas niekada nebuna "sventas".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Lokis rašė:

manau painiojate savokas

To,ka kalbejo Elara nevadinciau melu-tai NUOSIRDUS poziuris zmogaus,kuris matydamas tuos pacius dalykus kaip visi, juos kitaip vertina ir tas vertinimas net nepretenduoja buti objektyvus-bet jis TIKRAS. Todel tai - ne melas.

Taciau,jei poziuris NETIKRAS,o sutuoktinis paprasciausiai formaliai sako zodzius ieskodamas SAU naudos-kad ji paliktu ramybeje,nes jam bendravimas atgrasus,ar vaidina savo role kaip gero mylincio vyro noredamas paslepti nesantuokini rysi,ar ramina savo sazine ar -galima vardinti toliau-tada,tai MELAS. Ir jis joks ne "sventas",nes meluojantis zmogus VISADA iesko naudos sau.

Sakyti mirtinai seganciam ligoniui,kad viskas bus gerai ir slepti tyrimu rezultatus-joks ne "sventas" melas ligonio naudai. Tai paprasciausiai atsakomybes nusimetimas,nes meluojanciam nereikia tiek investuoti saves padedant ligoniui pasiruosti tam kas neisvengiama-mirciai-ir emociskai tai leidzia apsaugoti save nuo labai nemaloniu ir sunkiu dalyku,nors fizine prieziura tuo pat metu gali buti tikrai intensyvi ir varginanti.

Zodziu,melo saknyse VISADA yra nauda sau,net jei ji uzmaskuota po altruizmu,rupesciu ir ispustom kalbom-todel melas niekada nebuna "sventas".


Eik tu kliedesy Visko esi privartęs šitam forume, bet čia tai gryniausia nesąmonę.

Tarkim paprastas pavyzdys: mergina klausia "kaip tau mano šis naujas megztukas", nors jis man ir negražus aš atsakau "atrodai puikiai".. tai čia jau nauda man kažkokia iš to? Tiesiog pameluoju žmogui kad neužgaučiau jo jausmų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Nepateisinu, negalimas jokiose situacijose. Ir tai negerai, jeigu jis naudojamas tam, kad neįžeistumėt kitų. Geriau padarykit taip, kad tiesa būtų neįžeidžianti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Setas
Setas
Patyręs
Piktaskeksas rašė:

Lokis rašė:



manau painiojate savokas



To,ka kalbejo Elara nevadinciau melu-tai NUOSIRDUS poziuris zmogaus,kuris matydamas tuos pacius dalykus kaip visi, juos kitaip vertina ir tas vertinimas net nepretenduoja buti objektyvus-bet jis TIKRAS. Todel tai - ne melas.



Taciau,jei poziuris NETIKRAS,o sutuoktinis paprasciausiai formaliai sako zodzius ieskodamas SAU naudos-kad ji paliktu ramybeje,nes jam bendravimas atgrasus,ar vaidina savo role kaip gero mylincio vyro noredamas paslepti nesantuokini rysi,ar ramina savo sazine ar -galima vardinti toliau-tada,tai MELAS. Ir jis joks ne "sventas",nes meluojantis zmogus VISADA iesko naudos sau.



Sakyti mirtinai seganciam ligoniui,kad viskas bus gerai ir slepti tyrimu rezultatus-joks ne "sventas" melas ligonio naudai. Tai paprasciausiai atsakomybes nusimetimas,nes meluojanciam nereikia tiek investuoti saves padedant ligoniui pasiruosti tam kas neisvengiama-mirciai-ir emociskai tai leidzia apsaugoti save nuo labai nemaloniu ir sunkiu dalyku,nors fizine prieziura tuo pat metu gali buti tikrai intensyvi ir varginanti.



Zodziu,melo saknyse VISADA yra nauda sau,net jei ji uzmaskuota po altruizmu,rupesciu ir ispustom kalbom-todel melas niekada nebuna "sventas".




Eik tu kliedesy Visko esi privartęs šitam forume, bet čia tai gryniausia nesąmonę.



Tarkim paprastas pavyzdys: mergina klausia "kaip tau mano šis naujas megztukas", nors jis man ir negražus aš atsakau "atrodai puikiai".. tai čia jau nauda man kažkokia iš to? Tiesiog pameluoju žmogui kad neužgaučiau jo jausmų..


cia tavo lengvausaias ejimas pameluoti, kad nereiktu aiskintis su savo mergina, bet pasakyti tiesa neuzgaunant jausmu yra sunku, bet lengva meluoti, o tu apkabink savo mergina, pabucuok ir pasakyk, kad tas megztukas tau nepatinka, ir tu neuzgausi jos jausmu, nes pasakai savo tiesa, ir ji gerbs tave uz tai, kad tu nevaidmainis
Lokis gera pavizdi pasake su ligoniu, pasakyti ligonui tiesa yra zaurai sunku jai mirtis nera kasdieninis reiskinys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kobriukas
kobriukas
Pradedantysis
Tik nereikia is nieku daryti tragediju. Na, nepatinka tau tas megztukas, o jai gal be galo patinka, pasakai, kad su juo atrodo puikiai, ir del to tau nenukrenta teisinguolio neveidmainio aureole. Abu patenkinti. Isvengi bereikalingu aiskinimusi, neadekvaciu reakciju i pasakytus zodzius.
Taip, mirtinam ligoniui tiesa pasakyti yra labai sunku, bet ar butina. Jeigu jis tau artimas zmogus, tu zinosi, kaip tai padaryti. Taciau zinosi ir tai, kad, gal but, jam tavo tiesa visiskai nera reikalinga, jis jos nenoeri zinoti, ir tu turi gerbti sita jo nora.
Beje, as gyvenime esu labai tiesi ir atvira, visuomet sakau i akis, ka galvoju. O kartais, buna, pagalvoju, kad to daryti, gal but, nereiketu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Setas rašė:

cia tavo lengvausaias ejimas pameluoti, kad nereiktu aiskintis su savo mergina, bet pasakyti tiesa neuzgaunant jausmu yra sunku, bet lengva meluoti, o tu apkabink savo mergina, pabucuok ir pasakyk, kad tas megztukas tau nepatinka, ir tu neuzgausi jos jausmu, nes pasakai savo tiesa, ir ji gerbs tave uz tai, kad tu nevaidmainis

Lokis gera pavizdi pasake su ligoniu, pasakyti ligonui tiesa yra zaurai sunku jai mirtis nera kasdieninis reiskinys.


Čia ne mano ėjimas, čia elementariausias pavyzdys parodantys kaip jūs nusišnekat. Visada sakai tiktai tiesą? kartais ta tiesa skaudina, kad ir kaip tu besistengtum ją sušvelninti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
kobriukas rašė:

Tik nereikia is nieku daryti tragediju. Na, nepatinka tau tas megztukas, o jai gal be galo patinka, pasakai, kad su juo atrodo puikiai, ir del to tau nenukrenta teisinguolio neveidmainio aureole. Abu patenkinti. Isvengi bereikalingu aiskinimusi, neadekvaciu reakciju i pasakytus zodzius.

Taip, mirtinam ligoniui tiesa pasakyti yra labai sunku, bet ar butina. Jeigu jis tau artimas zmogus, tu zinosi, kaip tai padaryti. Taciau zinosi ir tai, kad, gal but, jam tavo tiesa visiskai nera reikalinga, jis jos nenoeri zinoti, ir tu turi gerbti sita jo nora.

Beje, as gyvenime esu labai tiesi ir atvira, visuomet sakau i akis, ka galvoju. O kartais, buna, pagalvoju, kad to daryti, gal but, nereiketu.


Labai teisingai pasakyta :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Kartą su draugu pamelavome vienam pažystamui, norėjom pelno pasidaryti. Gavosi taip, kad jis neišvažiavo per mus į Dituvą. Jo draugų mašina apsivertė kelyje, su kuria turėjo važiuoti. Ar tai buvo šventas melas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai