Tema sukurta: 2011.07.29 18:16
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.07.29 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
Na idomu kaip jus isivaizduojat sveika gyvenima!!!
Gal turit koki savo buda....kurio laikotes??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
negeri, nerukai, soprtuoji, pas mergas-vyrus nevaikstai, ir sveikas numires graziai karste atrodai))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
Nu cia jau per daug abstrakciai parasei Na del rukimo pritariu, gerti irgi nebutina-tik per sventes kokias....Del sexo nsutikciau, profilaktiskai tai i nauda....
Sprotuoti butina ir beabejo nevalgyti visokio sss....Pvz ( dievinu begiojima ) Aktyviai leisti laika, fizini darba, kai tikrai dirbi is sirdies ir po to jauti gera nuovargi...
O sveikai ir aktyviai gyvenant ir savijauta superine!!!! vat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Sveikas gyvenimo budas tai ne tik negert, nerukyt ir per mergas/bernus neit:-D as prie viso sito prideciau fizine veikla, sveika mityba bei miego rezimo laikymasi;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
vinjete rašė:

Na idomu kaip jus isivaizduojat sveika gyvenima!!!

Gal turit koki savo buda....kurio laikotes??


Tai gyvenimas kaime, neskleidimas agresijos, valgymas savo uzauginta maista, nevalgymas mesos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
Normalus seksualinis gyvenimas duos sveikatos, todel seima svarbi. ir pilnavertiskai vystytis galimma gyvenant su zmona.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
Sheila rašė:

Sveikas gyvenimo budas tai ne tik negert, nerukyt ir per mergas/bernus neit:-D as prie viso sito prideciau fizine veikla, sveika mityba bei miego rezimo laikymasi;-)


O ka turi omenyje (miego rezimo laikymasi?)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
albab rašė:

Normalus seksualinis gyvenimas duos sveikatos, todel seima svarbi. ir pilnavertiskai vystytis galimma gyvenant su zmona.


O tu gal ir mesos nevalgai??? Kaime siaip sunkoka butu be mesos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
vinjete rašė:

Na idomu kaip jus isivaizduojat sveika gyvenima!!!

Gal turit koki savo buda....kurio laikotes??


Sveika? zinau tik, kad esu is akmens amziaus.. :D Sportuoju-maziau nei anksciau, bet megstu pabegioti, pasokti. Mityba? dauuug vaisiu, dauuug darzoviu, dauug uogu, mazai mesos ir dauuug kosiu, dar stengiuos siek tiek duonos valgyt, maziau miltu vartot ir bulviu patiekalu. Mazai naudoju druskos ir cukraus..[kepant arba arbatoje] beda.. daug saldumynu valgau.. :D
Tai nezinau, ar cia sveika.. Dar nepripazistu greito maisto, sumustiniu, batono ir gazuoto vandens ir ir gazuotu visu tu limonadu. As juk is kaimo- kur ten bus nesveika.. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
Mmmm akmens amziuje visi sveikai maitinosi nes nebuvo visokiu patogumu ir visi galvojo tik kaip isgyventi
O as nevalgau saldumynu, paprasciausiai netraukia..geriau dziovinti vaisiai ir riesutu ivairove...bei aisku vaisiai ir pan! Bet man patinka Gira...niami niami...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
vinjete rašė:

Sheila rašė:



Sveikas gyvenimo budas tai ne tik negert, nerukyt ir per mergas/bernus neit:-D as prie viso sito prideciau fizine veikla, sveika mityba bei miego rezimo laikymasi;-)




O ka turi omenyje (miego rezimo laikymasi?)


laiku eit miegot ir keltis. aš vieną dieną atsikeliu 6 ryto, kitą dieną apie 11val, man tas laaabai kenkia, bandau mest tokį įprotį, bet kol kas neišeina :|
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.29 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Daug daržovių ir vaisių (iš bobutės kaimo), mėsa (nuo bobutės karvės) kartais. Kuo mažiau chemijų.
Fizinis aktyvumas šioks toks kasdien, geriausia gryname ore (pas bobutę karvių ganymas).
Miegas tinkamu laiku (ypač 00-04 val) ir reikiamos trukmės (7-8 val suaugusiam) - geriausia gryname vėsesniame ore (irgi pas bobutę).
Protinis aktyvumas, mokymasis naujų dalykų. Emocinis ir psichinis stabilumas, vidinė harmonija (kaime pas bobutę galima irgi ieškot).
Reguliarus beprotiškai geras seksas (vid. 3 kartai / savaitę) su abipusiu pasitikėjimu ir atsakomybe (bobutės pagalbos jau nebereikia).


P.S. + mažos slaptos nuodėmės, kurios prisiminus maloniai suvirpina širdį :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
Na neblogai manau.....del miego tai teisybe....laiku miegoti ir keltis kasdiena daug lengviau organizmui...kuris ipranta...! Nes kai persimiegu, tai norisi dar miegoti ir isviso tinginys uzpuola...iseini is veziu....brrrrr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
vinjete rašė:

albab rašė:



Normalus seksualinis gyvenimas duos sveikatos, todel seima svarbi. ir pilnavertiskai vystytis galimma gyvenant su zmona.




O tu gal ir mesos nevalgai??? Kaime siaip sunkoka butu be mesos...

Taip, mėsos ir žuvies visiškai nevaldau, nei kasnelio nuo 2003 metų. Tik kartais gal tėta išvirdavo sriubą ir ten būdavo mėsos liekanos, tai netyčia būdavo suvalgydavau truputi.

Turiu aš savo būdą, kurio laikausi, et neinau ar erta aprašinėti visą. Galiu paminėti, kad žmonės pripratę prie vaisių, o iš tikrųjų daug galima jėgos paimti iš uogų, jos dar net daugiau energijos turi nei vaisiai. Duonos daug valgyti nereikia, kruoppinių, grudinių daug valgyt nereikia, jų minimaliais kiekiais. Arbatą gerti tik iš lapų serbentų, aviečių, liepos ir taip toliau, išdžiovinti labai netinka, jie tonizuoja, vandens negerti, sultys, sultys, sultys, vanduo nepasisavina, negerai veiks. Vanduo nereikalingas. Medų galima valgyti nedaug, uogienę be cukraus, nors taip griežtai nereikia žiūrėti į cukrų. Bet nuo jo geriau išeiti. Balta duona, kvietinė purvina organizmą, o ruginė švarina, todėl geriau valgyti ruginę. Pienas iš tikrųjų nesisavina organizmu ir jį galima duoti tik vaikams, jį tik galima naudoti jei nėra sojos arba, kad lengviau būtų pereiti sudėtingas situacijas, nes nuo jo ne taip stogąrauna, jis sugrubina ir leidžia lengviau pereiti sunkias situacijas. Su pieno produktais tas pats, jie nepasisavina organizmu gerai, jų reiktų vengti, jei yra soja ir nėra sunkių psichologinių situacijų ir mėsos nevalgai.
Bulvės irgi turi krachmalo ir jas lyg nelabai gerai daug valgyti.
Kaime gyvenant ir dirbant fiziškai nereikia treniruoti raumenys, tik jogą galima, patempti raumenys, gimnastiką, o mieste jau geriau treniruoti raumenys, nes bet koks kaimietis stipresnis už mestietį, nors kaimietis bus girtas, jam vis tiek bus lengviau atlikti visokius darbus, malkas prikapoti ir panašiai. Bet aš gimnastikos dabar nelabai darau, nelabai kažkaip tikiu kad daug ji padės, nebent kai pradėsiu mieste gyventi ilai, gal vėl pradėsiu daryti, laiko gaila gimnastikai ir nežinau kokie pratimai padeda, o kurie tik laiką užima.
Aliejaus daug nevalgau, jo labai mažai valgau, riešutus galima valgyt. Visas pirktas maistas man nereikalingas, reikalinga viskas, kas yra ne maišeliuose, pakuotėse, o kas užauginta savo rankomis kaime, o ne pirkta iš parduotuvės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
albab rašė:

vinjete rašė:



albab rašė:







Normalus seksualinis gyvenimas duos sveikatos, todel seima svarbi. ir pilnavertiskai vystytis galimma gyvenant su zmona.








O tu gal ir mesos nevalgai??? Kaime siaip sunkoka butu be mesos...


Taip, mėsos ir žuvies visiškai nevaldau, nei kasnelio nuo 2003 metų. Tik kartais gal tėta išvirdavo sriubą ir ten būdavo mėsos liekanos, tai netyčia būdavo suvalgydavau truputi.



Turiu aš savo būdą, kurio laikausi, et neinau ar erta aprašinėti visą. Galiu paminėti, kad žmonės pripratę prie vaisių, o iš tikrųjų daug galima jėgos paimti iš uogų, jos dar net daugiau energijos turi nei vaisiai. Duonos daug valgyti nereikia, kruoppinių, grudinių daug valgyt nereikia, jų minimaliais kiekiais. Arbatą gerti tik iš lapų serbentų, aviečių, liepos ir taip toliau, išdžiovinti labai netinka, jie tonizuoja, vandens negerti, sultys, sultys, sultys, vanduo nepasisavina, negerai veiks. Vanduo nereikalingas. Medų galima valgyti nedaug, uogienę be cukraus, nors taip griežtai nereikia žiūrėti į cukrų. Bet nuo jo geriau išeiti. Balta duona, kvietinė purvina organizmą, o ruginė švarina, todėl geriau valgyti ruginę. Pienas iš tikrųjų nesisavina organizmu ir jį galima duoti tik vaikams, jį tik galima naudoti jei nėra sojos arba, kad lengviau būtų pereiti sudėtingas situacijas, nes nuo jo ne taip stogąrauna, jis sugrubina ir leidžia lengviau pereiti sunkias situacijas. Su pieno produktais tas pats, jie nepasisavina organizmu gerai, jų reiktų vengti, jei yra soja ir nėra sunkių psichologinių situacijų ir mėsos nevalgai.

Bulvės irgi turi krachmalo ir jas lyg nelabai gerai daug valgyti.

Kaime gyvenant ir dirbant fiziškai nereikia treniruoti raumenys, tik jogą galima, patempti raumenys, gimnastiką, o mieste jau geriau treniruoti raumenys, nes bet koks kaimietis stipresnis už mestietį, nors kaimietis bus girtas, jam vis tiek bus lengviau atlikti visokius darbus, malkas prikapoti ir panašiai. Bet aš gimnastikos dabar nelabai darau, nelabai kažkaip tikiu kad daug ji padės, nebent kai pradėsiu mieste gyventi ilai, gal vėl pradėsiu daryti, laiko gaila gimnastikai ir nežinau kokie pratimai padeda, o kurie tik laiką užima.

Aliejaus daug nevalgau, jo labai mažai valgau, riešutus galima valgyt. Visas pirktas maistas man nereikalingas, reikalinga viskas, kas yra ne maišeliuose, pakuotėse, o kas užauginta savo rankomis kaime, o ne pirkta iš parduotuvės.


Nu tu idomiai matau maitiniesi....
Kazkiek tai ir as panasiai, tik neatsisakiau paukstienos ir zuvies....pieno produktus dievinu, o vandens nemegeja gerti...nors kartais mineralini, ir siaip nuo sulciu labai jau daug neatsigersi...jos tik troskima padidina...cukraus nevartoju, kaip ir aliejaus...duona reta atvejis ir tik juoda, bulviu retas...Tai gal pats ir duona kepiesi, kad pries parduotuves esi?Beje sojos neisivaizduoju kaip maisto!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
Aš sojos irgi nevalgau, man ji neskani ir ji pirkta, o užauginti savos vis niekaip neišeina, prašiau mamos kad nupirktų, bet niekur nebuvo jos. Todėl sūrį kartais valgau, nors galėčiau ir be surio gyventi, nieko tokio nenutiktų. Sulčių aš irgi negeriu, geriu arbatą, serbentų lapus vandeniu užpilu nevirintu ir gerai. Mineralinio negeriu.
Anksčiau pats duoną bandžiau kepti, bet ją geriau be mielių kepti, o be mielių niekaip man nepavykdavo ir ilgai tuos grūdus perinkinėt ir miltuose visokios kirmelės pradeda veistis, o be mielių skonis duonos nebuvo panašus į duonos iš raugo turbūt taip noraliai ir neišėjo iškepti, labai daug terliotis tekdavo ir sunku kur rasti ruginių miltų, jei ne iš savo grūdų, bet miltai vel pirkti ir būna ten akmenukai visokie, kaip mane erzino tas kepimas, todėl nekepu, kad kas pamokytų, kaip be mielių ir nors su mielėm irgi, dar daug vietos reikia duonai kepti, kurios nėra, stalas kaime ir mieste dažniausiai visas užstatytas ir kiti nevalgo mano keptuos duonos, paskui ji sudžiūna ir kieta tampa, kad neįmanoma įkasti. Kaime iš esmės viską valgau iš savo daržo, tik surį ir duoną nesavo, bet kai suris baigiasi, tada be surio gyvenu. Yra pilna ankštinių, jie turbūt soja atstoja kažkiek.
Nors šeip man pirkta duona neskani, bet būna valgau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vinjete
vinjete
Pradedantysis
O man Jores pirkta duona skaniausia....tamsi ir su saulegrazomis....vienintele, kuria valgyti galima....aiskutis isrankumas pas tave...nors manau saunu, reik ziureti ka deti i skrandi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
dėl duonos tai pritariu. šiandien kažkokios iš maximos suvalgiau, tai vos nenusibaigiau blyn, juokas juokais, bet kol tą rūgštį "užgesinau"...
naminę galima iškepti su raugu ir labai skanią. reikia tik mokėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
albab rašė:

Anksčiau pats duoną bandžiau kepti, .


na šaunuolis gi ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.30 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Sheila rašė:

dėl duonos tai pritariu. šiandien kažkokios iš maximos suvalgiau, tai vos nenusibaigiau ]


labai skani lietuviška duona, o ypač juoda :) tikrai vieną valgyti galima.. ar ten grūdai kitokie ar kas, nesuprantu.. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai