Tema sukurta: 2009.01.10 20:52
2009.01.10 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
Negalėjau neatkreipti dėmesio į tai, jog vienas unikaliausių ne tik sostinės, bet ir visos Lietuvos statinių - Šv. Onos bažnyčia, šiuo metu yra apgailėtinos būklės ir reikalaujanti remonto, tačiau iki šiol veiksmų niekas nesiima. Man keista ir nesuprantama, kodėl Vilniaus akrivyskupija nieko nedaro? Suprantu, ši bažnyčia yra architektūros paminklas, tad visos visuomenės, ne vien Bažnyčios reikalas, tačiau ar neturėtų pirmąjį žingsnį būtent ji žengti? Juk Bažnyčia apskirtai yra gana turtinga institucija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
bažnyčia turtinga institucija tiek, kiek žmonės aukoja.
Bet šiaip savivaldybė, ar kultūros ministerija galėtų skirti pinigų.. visokius pop koncertus vienadienius surengia, kur sukiša kiek pinigų, o svarbių dalykų nepastebi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egoiste
egoiste
Pažengęs
o man atrodo, kad reiktų visu pirma apriboti eismą maironio gatve, nes ta nuolatinė vibracija bažnyčiai ne į gerą... o dėl to, kad niekas nieko nedaro, tai jau ir nebesistebiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandam
Vandam
Pažengęs
O man atrodo kad reiktų apkarpyt kunigų savivalę taip ir laukia kad kas paremtų. O patys vietoj to kad remontuotų dievo namus perkasi prabangias sportines mašinas pusės milijono vertės. Paskaičiuokit kiek per dieną žmonių miršta, o be 100 lt nei vidun neįsileidžia stai ir pradinis kapitalas, okur dar įvairiausi ritualai irgi ne už dyką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
Dmxyler17 rašė:

bažnyčia turtinga institucija tiek, kiek žmonės aukoja.<...>i


O taigi ir valstybė remia! O pats Vatikanas tai ochocho kiek turtų turi, šiaip jau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
RedQueen rašė:

Dmxyler17 rašė:



bažnyčia turtinga institucija tiek, kiek žmonės aukoja.<...>i




O taigi ir valstybė remia! O pats Vatikanas tai ochocho kiek turtų turi, šiaip jau...


Nu mūsų šalelėje tai kaži ar pinigai pasiekia savo vietą O vatikanas yra vatikanas, ten nieks nesidalija turtais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
1) Kiek girdejau, kad dalis finansavimo Onos baznycios rekonstravimui buvo pervesta Valdovu rumu statybai...
2) Cia ne baznycia sprendzia tokius klausimus, o apskritis. Nes ji priskirta prie paveldo, netik Lietuvos, bet ir pasaulio...
3) Reikia garsiai sneketi ir puoseleti sia problema per ziniasklaida, nes kitu atveju, ji pirma sugrius, o tada po "n" metu imsime atstatyneti... (ir tai tik gal...)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.11 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
neigiamas automobiliu keliamos vibracijos poveikis sv. Onos baznyciai buvo nustatytas daugiau kaip pries 30 metu, buvau radusi bibliotekoje tokiu tyrimu ataskaita... baisu pagalvoti, kiek per ta laika isaugo automobilizacijos lygis... bet matyt kol nesugrius, tol nieko nebus padaryta, o tada ir ziniasklaida skambins visais varpais, ir politikai ieskos kaltu... po to kaltais tures pasijusti kiekvienas, kas bent karta automobiliu pravaziavo pro baznycia... jau geriau Napoleonas butu ja pasiemes ant delno ir nusineses i Paryziu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.11 01:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
jei taip rupi baznycia,kurk fonda rink pinigus... galvok kanors,DARYK KANORS>>> vien pamastymais nepadesi... asmeniskai man nerupi jokie pamatai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
astule rašė:
jei taip rupi baznycia,kurk fonda rink pinigus... galvok kanors,DARYK KANORS>>> vien pamastymais nepadesi... asmeniskai man nerupi jokie pamatai...


Atleisk, bet aš moku mokesčius, už kuriuos yra išlaikomos atitinkamos institucijos (taip pat ir Bažnyčia), kurioms teoriškai lyg ir pavesta rūpintis tokiais dalykais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.17 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manguste
manguste
Pradedantysis
RedQueen rašė:

Negalėjau neatkreipti dėmesio į tai, jog vienas unikaliausių ne tik sostinės, bet ir visos Lietuvos statinių - Šv. Onos bažnyčia, šiuo metu yra apgailėtinos būklės ir reikalaujanti remonto, tačiau iki šiol veiksmų niekas nesiima. Man keista ir nesuprantama, kodėl Vilniaus akrivyskupija nieko nedaro? Suprantu, ši bažnyčia yra architektūros paminklas, tad visos visuomenės, ne vien Bažnyčios reikalas, tačiau ar neturėtų pirmąjį žingsnį būtent ji žengti? Juk Bažnyčia apskirtai yra gana turtinga institucija...


Man kazkaip susopo sirdi del sios baznycios,lyg tai mane kazkaip liestu,gal del to ,kad krikstyta siuo sventu vardu.Tiesa,jis pas mane tik antrasis,bet kaip turi jaustis zmones i kuriuos kreipiamasi kasdien siuo vardu ne viena karta. Jei sv. baznycia nieko nedomina,tai sv.vardai ar dar ka nors ateity bedomins?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.05 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonaQ
DonaQ
Naujokas
Na galėčiau pasakyti tik viena - kol Lietuvoje politikų normalių nebus, tol ir gyvenimas gražus nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai