Tema sukurta: 2015.10.01 00:22
2015.10.01 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JustSimas
JustSimas
Naujokas
Sveiki, ieskau paneles kuri noretu susitikt paplepet na ir t.t vnz ieskau tokios kuri butu mano, ne tokios kuri butu del pinigu o tokios kuri istiesu myletu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.01 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Simas3367825 rašė:

ieskau tokios kuri butu mano, ne tokios kuri butu del pinigu o tokios kuri istiesu myletu


Kaip tai "TAVO"? Kad butu tavo, tai reikia nusipirkti panele asmeninen nuosavyben.

Arba, reikes SUKURTI tokius santykius per atitinkama laika, kad butumet viens kito. Tai ir isipareigojimai ir atsakomybe ir daug kitu dalyku.

Del meiles tai nei tu zhinai kas tai yra nei ta panele zhinos. Tai nesuprasi ar ji yra ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.01 05:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Simas3367825 rašė:

Sveiki, ieskau paneles kuri noretu susitikt paplepet na ir t.t vnz ieskau tokios kuri butu mano, ne tokios kuri butu del pinigu o tokios kuri istiesu myletu


Tokio amžiaus merginoms tai nerūpi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.01 09:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Philosopher rašė:

Simas3367825 rašė:



Sveiki, ieskau paneles kuri noretu susitikt paplepet na ir t.t vnz ieskau tokios kuri butu mano, ne tokios kuri butu del pinigu o tokios kuri istiesu myletu




Tokio amžiaus merginoms tai nerūpi.


Tai priklauso nuo asmenybes. Na taip, daugumai gal nerupi, bet juk nereikia pririnkti 1000 paneliu, reikia vienos, kas palengvina uzhdavini.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.01 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Simas3367825 rašė:

Sveiki, ieskau paneles kuri noretu susitikt paplepet na ir t.t vnz ieskau tokios kuri butu mano, ne tokios kuri butu del pinigu o tokios kuri istiesu myletu


na tai tam yra vietos, kur daug tų merginų susirenka, tai mokykla, gimtadieniai, baliai ir t.t. aišku kai myli tai atsiranda savininkiškumo jausmas, bet visgi mergina nėra daiktas. o kad mergina mylėtų, tai tiek pilna visokių aferisčių, kad geriau žiūrėti ką pats myli,o ne ieškoti merginos, kuri tave mylėtų. nes pas moteris vieną dieną meilė gali būti, kitą - nebūti, tai susiję su nuotaikų svyravymais. aišku idealu, kai jausmai būna abipusiai.
o dėl pinigų, tai pinigai yra uždirbami, bet kad šiais laikais ir taip jaunimas su geromis mašinomis važinėja, mobilūs telefonai, internetas ir t.t. ko mūsų laikais praktiškai nebuvo. iš tikrųjų dabar visos sąlygos sudarytos jaunimui poruotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai